HWSW Informatikai Kerekasztal: Painkiller (c) People Can Fly (II) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (36 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Painkiller (c) People Can Fly (II)

#41 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 30. 11:07

Hol is tartottam? :p Szóval köszönöm a jókívánságokat, a "Necrogiant éltessen" különösen bejött. :nevet: Így egy hónap után már kezdek magamhoz térni. :D

No megnéztem a CPL-döntőt, tényleg olyan volt, mint egy nagyszabású sportesemény (sör, hot-dog, meg minden). :Đ Kicsit zavaró volt ugyan, hogy a fullscreen játék helyett folyton bevágták az arcukat, és pont a health/armor kijelzőt takarták le vele. Különben igazatok van tényleg nagyon látszott rajtuk a koncentrálás, és a felpörgetett állapot... tuti hogy nyomtak valami cuccot is, Fatal1ty speedet, Vo0 meg kokót (még az orrát is megpiszkálta az elején) :D. Amúgy végig Vo0-nak drukkoltam de végül győzött a jobb. :respect:

Cyody újabb videói közül is megnéztem egy-kettőt, nagyon zsírak lettek, kár lenne ha abbahagyná. :up: Érdekes, épp amikor ez a dolog vele kapcsolatban szóba került, magamon is kezdtem észrevenni a távolodás jeleit. A tetejébe ez a (más témák topikjaihoz képest) korai zárás/nyitás, meg a kéréseimet figyelmen kívül hagyó közöny is megzavart. Mindenesetre napokig nem volt kedvem hozzászólni, ami aztán jócskán elhúzódott. :D Annyi bizonyos, hogy már nem tudok olyan odaadással foglalkozni a PK-témával mint régen, de azért nem tűnök el végleg. ;)

Az elmúlt heteket önkéntes Painkiller-száműzetésben éltem, vagy nevezhetjük "terápiás távollétnek" is - egyáltalán nem játszottam FPS-t. :cool: Tettem egy kis kitérőt a Civilitzation 4-gyel, de szénné idegelt mert állandóan fagyott, mostanában meg Warblade-ezek.

#42 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 05. 23:30

Hali.
A PK topicnak nem szabad elsülyednie, mert akkor hova irogatnék  :rolleyes:  :D
Ahogy régebben írtam, most nálam is pihenő van. Kellett már, de hamarosan visszatérek, mert még jó pár kihívás hátra van. A Panzer Spidert a Nightmaren már lassan fél éve halogatom, de sebaj, ha eddig kibirta.... Úgy érzem jól beosztottam a kihívásokat :cool: 

Peti. A PK-tól való ideiglenes számüzetésed teljesen helyénvaló, és normális. Nagyon sokat elértél a játékban (talán mindent) és így csak a játék szeretete vihet előre. Nálam is hasonló a helyzet, csak épp egy másik játékkal. A RTC Wolfal. Most már csak 1 évben egyszer veszem elő, de akkor nagyon örülök, hogy ismént játszhatok vele.

Tegnap véletlenül belebotlottam a megújult magyar Painkiller-HQ oldalba. Akinek kedve van keresse fel.

#43 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 17:36

Ki ez a srác, tudsz róla valami közelebbit? Járt már itt?
Hogy lehet véletlenül belebotlani egy oldalba? :D Vagy kipróbáltad az összes painkiller.xydomain.hu címet? :p

#44 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 01. 06. 22:03

...a voice from the darkness.....

BÚÉK! :D

Srácok, a PK-HQ.hu Oldalt attól a naptól kezdve ismertem, amikor először kipróbáltam és elkezdtem a játékot (2004.04.19., Hétfő, LOL!): mivel a játék felkeltette az érdeklődésem, utánanéztem a neten egy kicsit, hogy mi is ez a PK bővebben, és akkor ráakadtam a PK-HQ-ra is. Emlékszem, kint volt egy szöveg: "Hát igen... Bekövetkezett... Eljött az ítélet mindazok számára akik Painkiller őrültek... Mostantól ez honlap fogja meghatározni életedet, mivel mindig itt fogsz lógni... :-D" - persze megmosolyogtam, de valahogy' egy furcsa érzés fogott el, mert nem tudtam azt mondani, hogy "ugyan már, marhaság!"..lehet, hogy akkor "átkoztak el" és ítéltek a sötét virtuális Purgatóiumban évekig tartó "szenvedésre"...? :D Azonban az Oldal hamarosan "tetszhalott" állapotba került, és én többé nem vettem komolyan: az utolsó frissítés 2004.05.26-án volt és azután semmi. Volt Fórum is, ám oda sem írogattam, mivel magát a helyet totálisan elhagyatottnak gondoltam és nem voltak motivációim ott aktívnak lenni. Pedig időnként kértek segítséget is azon a Fórumon, bár egyúttal egy fórum-bot is elárasztotta valami leszbi-szexhirdetésekkel. Láttam, hogy mennyire magára van hagyva az egész hely, és egyszerűen nem volt kedvem ott semmit sem kezdeni. Itt értőbb emberekre találtam... :) Akartam írni a közelmúltban, hogy pár hete már megújult az Oldal, tehát végre ismét van egy magyar PK-Fanoldal, ez igazán örvendetes hír! Írtam is emailt Palinak, az Oldal Szerkesztőjének, így most már Ő is ismer bennünket és a videóinkat is (talán egyszer még prezentálja is őket ott)... ;) Reméljük a legjobbakat az Oldaltól; egyébként korábban már külföldről is felfedezték a PK-HQ.hu-t...

Blazkowicz, azt a Panzert meg ne hagyd magára ilyen sokáig, mer' éhen hal! Azt meg nem engedhessük meg. Tehát tessék már lelőni (de nem engem)... :D Amúgy ha lesz valami hír, én mindig tudom, hogy itthon hová kell azt beírni (remélhetőleg lesz is mit)...

Szerintem is teljesen normális a "száműzetés": én akkor szoktam így érezni, amikor már azt érzem, hogy eleget láttam, eleget kaptam egy bizonyos dologtól. Például tavaly teljesen megálltam a TR-rel, és a legfőbb ok pontosan ez volt. Ám a PK-ban még messze nem értem el mindent és még mindig bőven vannak motivációim... Bár a MultiPlayert én befejeztem egy időre (még tavaly december 27-én): az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy 50%-ig is elmenő véletlenszerű packet lossokat kaptam játék közben. A packet lossok "warp"-hoz (amikor "ugrálsz" a mapen, tehát egy ponton eltűnsz és sokkal távolabb jelensz meg ismét) és frame-kiesésekhez (egyszerűen kimaradnak jelenetek!) vezetnek és teljesen ellehetetlenítik a játékot. Ez volt Karácsony idején (lehetett "szezonális túlterheltség" miatt), és azóta sem próbáltam meg újra. Tulajdonképpen sosem tudtam élvezni az MP-t, ezzel a géppel nekem az elmúlt hónapok csak a mazochizmust jelentették: FFA-meccseken 5 játékos felett már csak 40-60 FPS-em volt, Duel-meccsekben pedig két Spectator jelenléte mellett már majdnem olyan darabossá vált a játék, mint a demó-visszajátszások. Rájöttem, hogy nem értem, miért kínzom én magam ezzel. Éreztem, hogy elértem egy bizonyos szintet és rengeget fejlődtem a témában, de egyszerűen sosem volt élvezetes a játék számomra. Az utolsó előtti csepp a pohárban az volt, amikor láttam Tominál a játékot, ezt már említettem korábban: egy P4-en, GeForce 6600 GT videókártyával és 1 GB RAM-mal, 1280x1024-ben is úgy hasított a játék stabil 125 FPS-en, FFA-ban 9 játékos mellett is, hogy az csuda!  :eek: Ehhez képest én már három játékosnál is érzem a sebesség-csökkenést, plusz ha használom a ChainGunt vagy az Electrót, akkor az még további 15-20 FPS mínusz, a már amúgy is alacsony FPS-ről (s ha az ellenfél is lő, akkor persze még további esések vannak). Sok lejátszott és végignézett meccs után végsősoron arra a végkövetkeztetésre jutottam, hogy MP-ben online az nyer, akinek jobb a hardware-e és a pingje (hacsak a gyengébb dolgokkal rendelkező fél nem Pro gamer vagy legalábbis nem sokkal erősebb játékos, mint az erőművel rendelkező), és hogy számomra ez így teljesen igazságtalan és haszontalan dolog. Érdekes módon, ezt PeTjA már az első napokban megmondta nekem, és azt is, hogy így "where's the fun?" - hát ez az, sehol... Majd visszamegyek és megmutatom, ill. egyáltalán megtudom, hogy mit tudok, amikor meglesz a jobb gépem... :)

Viszont a fenti bekezdés azt is jelenti, hogy egyúttal újra foglalkoztam egy kicsit az SP-vel is. Meglepett, hogy semmit nem felejtettem, bár a PK-Jumpokkal egy kicsit most bizonytalannak éreztem magam..de amúgy ugyanúgy ment minden, sőt! Még érdekesebb és jobb lett, a több hónapnyi MP-hajtás után: a lövések pontosabbak (persze ez az egér miatt is van), az ellenfelek alig találnak el, miközben körbetáncolom őket, és a játékot most már kissé "lassúnak" érzem... :D Ez utóbbi okozta a legnagyobb meglepetést: sokszor úgy éreztem, hogy Daniel maximum sebességen is kissé "lomhán" mozog, bár Ő "csak" egy humanoid, szóval a dolog teljesen normális... :) A minap teljesítettem a "MineCart Riding!"-et 100%-ra (BOOH, "Underworld"), de már csak mindössze két fegyverrel, igaz, csak Nightmare-en, de elsőre és visszatöltés nélkül sikerült: csak a ShotGun+Freezer és RocketLauncher+ChainGun fegyvereket használtam fel (korábban az SMG/FlameThrower is be volt vetve), és korábban jót szórakoztam a levegőbe repülő ellenfelek rakétával történő táplálásával a "City On Water"-ön... ;) Tehát több hónapnyi MP-játék után az SP sokkal élvezetesebb lett...

SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 01. 06. 22:07 -kor


#45 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 07. 22:38

Így év elején megbocsájtható, hogy kifogyóban van a Cavintonom  :D  :omg:  BÚÉK!  :birthday2:

Idézet: peti2mtag @2006. jan. 6. - Dátum: péntek - 17:36

Hogy lehet véletlenül belebotlani egy oldalba?
Az úgy történt, hogy....öööö  :D egy másik fórumról kerültem az oldalra. A másik topikot is pusztán (csúnyán mondva) unaloműzésből kerestem fel, hiszen minek nekem másik PK topik, amikor a legjobbnak már tagja vagyok  :cool: .

Én még jóval (7-8 hónap) az előtt ismertem meg az oldalt, miután ide keveredtem. Sajnos (ahogy SYS írta) már akkor múllófélben volt az oldal. Pár hasznos infot azért sikerült szerznem. 1x-2x segítettem a fórumban, mert annak ellenére hogy elhagyatott lett az oldal, a fórumba néha betévedt pár segítségre váró felhasználó. Azok a hírdetések nekem is megmaradtak  :) .

Idézet: SYS_TRhu@2006. jan. 6. - Dátum: péntek - 22:03

Blazkowicz, azt a Panzert meg ne hagyd magára ilyen sokáig, mer' éhen hal!...

Van benne igazság :). Szegény jószág... főleg akkor ha majd megérkezek  :help: . Tegnap csodálatos dolog történt... Windowst telepítettem, így oda egy időre a játék. Majd ha kellően magamon kívül leszek  :alcohol:  , akkor visszatelepítem a patchhegyeket és az 5 CD-t :omg: . De öszintén megvalva, már hiányzik a játék.

Idézet: SYS_TRhu@2006. jan. 6. - Dátum: péntek - 22:03

...sokszor úgy éreztem, hogy Daniel maximum sebességen is kissé "lomhán" mozog...
Amikor (1 hete) a Wolfal játszottam, azt vettem észre, hogy a játék legelején az első körlépcsön felfelé állandóan nyomtam a space (nálam ugrás) gombot, hogy gyorsan felérjen B.J. . Persze ,hogy nem ugrált gyorsabban, sőt még le is estem jópárszor.  A PK után valami eszméletlen lassú volt a játék.

#46 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 17. 11:07

na csak hogy ne süllyedjünk nagyon mélyre, artas1984 a drimkeccsölő fórumáról moddolta az old monastery-t (hmm ez milyen szépen hangzott).

nem írom le ugyanazt amit ő, itt meg lehet kukkolni a topikot:

http://www.dreamcatchergames.com/forums/sh...ead.php?t=26804

amint lesz 2 szabad órám kipróbálom, és írok róla.

szerk: most látom a snowy bridge-et is kibővítette 12 secretre:

http://www.dreamcatchergames.com/forums/sh...ead.php?t=26766

Szerkesztette: rémlátó 2006. 01. 17. 11:10 -kor

"i saw god on TV"

#47 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 00:37

Kösszi rémlátó  :respect:
Érzem, hogy ez nagyon jó lessz.
Ahogy végzek a parizer spíllerrel, és BOoH al, rögtön ki is fogom próbálni.  :think:  de előbb fel kéne telepítenem a játékot :confused: 
Szerintem, te előbb tapasztalod meg, így kiváncsi leszek majd a véleményedre.
Artasnak, Litvániába egy hatalmas Köszönöm.
Artas aláírásából sugárzik az igazság :D

#48 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 01. 19. 20:56

...a voice from the darkness.....

Köszi a tudósítást, Rémlátó!  :respect: Már nekem is kellett volna, mert pár napja én is kipróbáltam már a modokat...  :o

A "Snowy Bridge" klassz is úgy, ahogy' van: néhány új Secret és egy nagyon elrejtett utolsó ammo (amit égen-földön kerestem mert egyáltalán nem ismertem azt a helyet korábban)... Néhány hely teljesen új volt nekem (pl. utolsó AmmoPack és az utolsó Holy Item), de a mod megmutatta, hogy ezekre a helyekre is el lehet jutni.  :up:  Íme, a második végigjátszás statisztikája...

Azonban az "Old Monastery" mod már nem tetszett annyira, sőt... Először is, Artas túl sok ellenfelet tett bele, mármint az ellenfelek fajtáját tekintve. Emiatt az elején legalább 6 perc kellett a betöltéshez, utána még egy perc, amíg moccanni tudtam (a hajamat befontam közben, LOL!), aztán meg egy jó ideig még olyan volt mint egy képregény, maximum 10 FPS-sel ment. Abszolút negatív élmény volt tehát a start... Artas 16(!) Secretet helyezett el az eredeti 4 helyett, és bizony némelyik egy kissé próbára tette a türelmem. Különösen a MegaHealth-Secret..na, arra kíváncsi leszek, hogy Ti hogyan éritek majd el. De én legalább 2 órát szórakoztam csak azzal (bizonyos okok miatt)... :D A mod legnagyobb hibája és ami egyben számomra teljesen le is rontotta az összképet az az volt, hogy ez a mod egy szóval nevezve "unfair": Artas egy ammót és egy hordót is a falba helyezett (persze lehet, hogy csak egy véletlen hiba műve a dolog), valamint az egyik Secret teljesen a víz alatt van (ez viszont biztosan szándékos). Az ammót szinte 100%, hogy senki nem találja meg a PM radarja nélkül (egyébként ha megvan a hely, akkor fel lehet venni, szerencsére), a hordó megint csak tiszta szerencse kérdése, de kétlem, hogy bárki is pont oda fog lőni egy rakétát, hogy kirobbantsa a falból, a Secret meg olyan "talán-talán" dolog. Szóval ez a három dolog az én szememben teljesen lerontotta az összképet..úgy éreztem kicsit, mintha Artas direkt velem próbálna kiszúrni az ammóval, tudván, hogy mindig a maximumra játszom (mintha próbára akart volna tenni, de ez így teljesen "unfair" volt)... :D Itt egy statisztika erről is..az idő "elég béna" lett, de első végigjátszás volt, és egyébként többet nem is kívánok ezzel a moddal foglalkozni, nekem ennyi elég volt belőle (ha csak a starttal járó szívásra gondolok, már azt mondom, hogy soha többé, legalábbis ezzel a géppel)... Azért remélem, Artas kijavítja majd a befalazott dolgokat... Frissítés: Artas kijavította a bugokat közben és már letölthető a frissebb verzió Dark Fórumán, ebből a topicból...

Az utóbbi időben csak minimális dolgok történtek a PK-terén..azért várom, hogy végre megjelenjen az a nyavalyás XBOX-verzió, és kíváncsi leszek, hogy mi lesz utána. Ezekből említek néhányat...

Nemrég RJ19 jelentkezett Finnországból egy rakás "time-attack"/speedrun témájú videóval. Ezeket megtalálhatjátok akár a "drímkeccsölő" Fórumban (LOL, ez tetszik!) is (ebben a topicban), vagy Dark Fórumán, ebben a topicban. Végső soron ez adta a végső motivációt a saját kihívásom elindításához (mert ugye szép-szép, de 500-szor visszatöltögetni és próbálgatni egy szakaszt/szintet bárki tud)...

A múlt héten odakint kiírtam és a hétvégén teljesítettem is az itt már korábban említett "Ultimate Challenge"-emet: talán emlékeztek még, egyetlen éjszaka leforgása alatt a maximumra teljesíteni a PK-t Traumán, persze kártyák és csalások nélkül. A Challenge egyfajta "Világrekord-kísérletnek" is felfogható az időlimit és a teljes végigjátszás miatt..olyan mint egy "realtime speedrun"! És el lehetett bukni vele: ha nem sikerül 12 óra alatt, akkor automatikusan "FAILED" és meg lehet próbálni elölről legközelebb... Szinte "vizsgáztat", mert nem elég csupán kívülről-belülről ismerni minden mapet (pl. "Ruins"), de azt még pontosan is kell tudni és magabiztosan játszani és haladni..nem lehet túl sokáig "bénázni" egyes helyeken, mert akkor kifuthatunk az időből. Plusz fizikálisan is próbára tesz, mert folyamatosan kell játszani: közben persze lehet kisebb szüneteket tartani és pl. enni és inni, ha az belefér, de azt nem lehet megtenni, hogy elmegyünk aludni, hogy majd másnap folytassuk..hiszen az időlimit köt... :) A kihívást rajtam kívül még Artas akarta bevállalni, de végül is nem teljesítette (a "Snowy Bridge"-en elege lett egy bug miatt, amit el lehet kerülni egyébként, ha ismered a dolgot), ill. sajnos Cyody sem vállalta, mivel mostanában már inkább mással játszik... Így én vágtam neki múlt szombaton, este 9-kor, és reggel 6 előtt sikerült befejeznem a játékot. Hosszú volt...  :smoker: Dark Fórumán ebben a topicban olvashattok részletesen a kihívásról (vannak screenshotok is), és kipróbálhatjátok Ti is, ha van hozzá merszetek és persze egy szabad éjszakátok (éjszaka biztos nem zavarhat senki)... :D A topicban megosztottam a teljes mentésarchívumomat is a statiszikákkal egyetemben, azt most belinkelem ide is...

MultiPlayer... Még tavaly decemberben Crazy (aki játszott CPL UK-stopon is) elkezdett fejleszteni egy új, "NewPK" nevű modot. Ez a mod többek között pl. visszahozza az MP-be az ElectroDriver kombóját is, de Crazy szerint csupán megpróbálja egy kicsit igazságosabbá tenni a játékot, pl. azzal is, hogy a karók csak 100 HP-t sebeznek kezdetben és csak egy bizonyos mennyiségű ammo után sebeznek 150-et vagy 160-at (nem emlékszem pontosan). Persze vannak még más újítások is benne, és jelenleg a 0.31-es verziónál tart; ide kattintva olvashattok róla... Nemrégiben BlowFish is "kiadta" a PK++ legújabb verzióját: a PK++ 1.3.1.64 azonban csak nagyon minimális változtatásokat tartalmaz az előző verzióhoz képest. Tulajdonképpen nem is "létfontosságú" bővíteni rá, de BlowFish ígér újabb verziókat is. Erről ide kattintva olvashattok... És végül, kattintsatok ide egy kis bot-mókához: BlowFish rögzített egy videót a botok játékáról. :) Persze csak poén az egész...

SYS "No sin is too great to be forgiven."

#49 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 22:52

SYS le a kalappal!!!  :respect:
ha még lenne is szabad 12 órám mostanában, asszem ezt én nem vállaltam volna be.
tényleg minden elismerésem a tiéd.

egyelőre csak elolvastam amit írtál a linkeket csak holnap nézem és még írok.
"i saw god on TV"

#50 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 23:22

Elképesztő! :respect:
((Nem vagy nóóórmális! :Đ ;)))

Majd egyszer megcsinálom... talán. :D Amúgy is sok a lemaradásom. :)

#51 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 09:11

Ultimate challenge:
mégegyszer grat, hardcore teljesítmény nagyon jó időkkel. remélem egyszer majd én is elfajzok úgy mint te és utánad csinálom (persze act5 is meg bú is, 10 óra alatt, csak hogy übereljelek :D ).
nagy vagy SYS  :up:

speedrun:
egy időben gondolkodtam én is rajta, de az indokaid miatt letettem róla.
meg túl pöcsölős.

new monastery: szerdán feltettem és elinditottam.
igaz a vízből nem jutottam ki (trauma ofc, mi más lenne 2 hónap kihagyás után :D), de már láttam, hogy egy igaz szemét, gyötrős pálya lesz. a leírásod alapján igazam volt :)
bevallom engem felcsigázott a leírásod, mindenképpen szeretném végignyomni.

a hidat még nem néztem.

mindig is szerettem volna annyi tudással, türelemmel, idővel rendelkezni mint azok akik pályákat modolnak/készítenek, de sajnos nem az én asztalom.
pedig szivesen csináltam volna egy átvezető pályát a pk és a booh közé, onnan kezdődött volna amit a vége videóban is látni, hogy danielt körbeveszik a pokol teremtményei. 5-800 szörny az utsó pályán szerintem kihívás lett volna mindenkinek. (még a nasa számítógépeinek is :D)

xbox verzió: szerintem bukni fognak vele. bár lehet hogy csak a szemellenzős pc user mondatja velem.
de fentartom, hogy az fps nem való konzolra. (pláne egy ilyen "lassú" játék mint a pk)
"i saw god on TV"

#52 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 22. 15:55

@SYS
Nálad nagyobb maximalistával nemigen találkoztam.  Röviden: Ez elképesztő!!
Gratulálok a MESTERNEK!

@ SYS. rémlátó
Köszönöm az infókat. A kolostorhoz kapcsolatos infóknak nem igazán örülök :down: : , viszont a hídhoz kapcsolódókhoz már annál inkább :up:

#53 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 01. 26. 18:51

...a voice from the darkness.....

PainKiller+BOOH - TELJES Magyarítás!

Nemrég "akadtam össze" a PK-HQ.hu Fórumán egy Nyúl nevű PK-Fannel, aki még pár sráccal belefogott a játék teljes magyarításába: azaz nem csak a játék szövegeit és menüit magyarították, de a videókat is feliratozták és visszakonvertálták őket BIK-be, hogy a játék alatt a történet is érthetőbb legyen, főleg ugye az angolul nem tudók számára...

Nos, részemről nagy respekt a Srácok felé!  :respect: Köszönjük, köszönöm! :)

A magyarítás két komponensből áll: az egyik a játék szövegeit és menüit magyarítja ("LScripts.pak"-file - nem árt azért backupolni), míg a másik a videókat cseréli le a feliratozott verziókra. Alább következnek a linkek, töltsétek őket bőszen... :D

Honosítás #1 - Menük (speciális verzióknál is! pl. PK Gold) és szövegek magyarul... (1.73 MB)

Honosítás #2 - Videók magyar felirattal... (712 MB)

SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 01. 26. 18:58 -kor


#54 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 02. 00:32

Nagy köszönet a srácoknak. :respect:
Az egerem szervízben van. Tegnap előtt le akartam tesztelni a magyarítást, de a cincogó szervízbe került (most golyósal nyomom :cool: ), s így a játék még várat magára, de Alastor életére esküszöm, hogy kipróbálom.

#55 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 24. 00:52

Na, UPoljunk egy kicsit.
PK Chat Szombaton

#56 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 01. 10:08

Helloka PK-sok

Lenne egy nagy kérdésem (fő a változatosság :Đ )

Már 3. napja szívok Alastorral traumán. Van valami trükk vagy hely, amivel vagy ahol kilehet kerülni az esésekkor szerezhető sebeket? Folyton nagyokat sebez az esés és így a 3. szintnél 30-50 között vagyok. Azután meg a legalsóhoz no comment. Ha rá is ugrok az egyik oszlopra, akkor is kampec. Meglestem két videót is a dark's corner-ről, de azokban valahogy jól jött ki mindig a zuhanás.

Mi a titka?
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#57 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 01. 16:24

Na végülis sokat visszaolvasva sikerült megoldást találnom. A Ruins-ra visszamentem és megcsináltam és megkaptam a sérthetetlenséget adó kártyát. Azzal már lassan lepottyanhattam a 4. szintre. Végre vége és nem 4 napos idegölés lett a vége.

Még egy bibi, bár lehet bug. Alastor megölésével nekem felhozta a Credits-et. Ötödik fejezetre görgetni meg nem is tudok. Fura egy vég. Alastor után egy mennybéli jelenetet vágott be nekem.

Sajna régen insomnian kezdtem el, de nem fejeztem be. Sok-sok idő után meg gondoltam Traumának esek neki. De így fura nekem  :think:
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#58 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 01. 17:21

Idézet: Szacsoka - Dátum: 2006. márc. 1., szerda - 16:24

Még egy bibi, bár lehet bug. Alastor megölésével nekem felhozta a Credits-et. Ötödik fejezetre görgetni meg nem is tudok. Fura egy vég. Alastor után egy mennybéli jelenetet vágott be nekem.

Ezaz az alternatív (pozitív) befejezés  ;)
Itt Daniel nem megy a Pokolba, hiszen azzal a vesztébe rohan, bár a kieg meg onnan folytatódik...
Faster! Harder! Cadaver!

#59 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 01. 18:30

Idézet: Cadaver - Dátum: 2006. márc. 1., szerda - 16:21

Ezaz az alternatív (pozitív) befejezés  ;)
Itt Daniel nem megy a Pokolba, hiszen azzal a vesztébe rohan, bár a kieg meg onnan folytatódik...

Hogy érhetem el, hogy az ACT 5-tel folytathassam?

Alastor legyakása után nem volt semmi választási lehetőség. És meglestem a videókat és kiderült, hogy Alastor megölése után kellett volna egy Chapter-lezáró videó. De ez sem volt. Kicsit fura...Lehet csak akkor enged tovább, ha unlockolom a kártyát?
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#60 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 03. 01. 20:17

...a voice from the darkness.....

Üdv. a Fórumon Srácok! :)

Nos Szacsoka, valószínűleg akkor láttad az én videómat is ("Tower Video"). Azt gondolod, hogy az szerencse dolga? Nos, nem..a szerencse nem létezik a szótáramban. Ha pontosan játszol és pontosan csinálod a dolgokat, akkor vígan leérhetsz akár még viszonylag magas HP-vel is. Amit a videóban láttál (odalent 3 HP-m volt, mert Alastor majdnem megsütött), az nem szerencse, hanem éppen ellenkezőleg..az az egyik legszerencsétlenebb eset volt. Általában 40 HP-vel és még 30/40 ezüstpajzzsal szoktam ott leérni. De..tudom, hogy nagyon nehéz a "Tower" Traumán és kártyák nélkül (igen, nekem is az!), így gyakorolni kell. Nekem sem ment elsőre, pedig amikor először próbáltam, már több mint 10-szer végigvittem a játékot. Gyakorlat és kitartás teszi a mestert... :) Szóval próbálkozz azzal a módszerrel, mert biztosan működik, ezt garantálom Neked... De ha végképp nem megy, akkor csak vess be egy jól használható kártyát: pl. Iron Willt az esésekhez, és akkor biztosan gond nélkül megcsinálod... Bár közben már meg is csináltad... :)

Az 5. fejezet nem játszható Traumán, mint ahogyan azt Cadaver is mondta. Ám mégis elérheted egy kis moddal, ha akarod, amit Kalme oldaláról letölthetsz, pontosan innen - ez az 5. fejezetet is kiválaszthatóvá teszi...

@ Blazkowicz
Köszi az infót! Közben megkaptam én is és ott is voltam a szobában időben. Rajtam kívül még BGaum (moderátor a DC-Fórumon) volt ott, és még 3 operátor. PCF sehol, többi érdeklődő sehol..pedig a hír mindenütt be volt harangozva. Kicsit úgy éreztem, hogy már nem érdekli az embereket ez a játék, és a PCF hozzáállása sem tetszett... Talán ezen a hétvégén ugyanott, ugyanabban az időben. Én megint ott leszek, aztán majd meglátjuk...  :rolleyes:

SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 03. 01. 20:21 -kor


Téma megosztása:


  • (36 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó