HWSW Informatikai Kerekasztal: VIA Epia és társai létjogosultsága - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

VIA Epia és társai létjogosultsága Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 03:33

Üdv!

A kérdés nem arra vonatkozik, hogy kell-e kicsi integrált halk szép pc, hanem hogy "spécibb" platformra érdemes-e figyelmet/pénzt fordítani.
Soxor keresnek meg konfig összeállítással, a bruttó 700es gépektől a 70E Ftosig sokfélét kell összedobnom, szeretem csinálni. Főleg ha betartják az ember elképzeléseit. ;)
Furcsának tűnhet, de pont olyanoknak nehéz jó konfigot összeállítani, akiket annyira nem is érdekel a gép - elsősorban hölgyeknek, illetve hasonló beállítottságúaknak.
Ami kell, hogy nagyon halk legyen, megbízható, szép, kompakt, kevés helyet foglaljon, stb.

Minap is olvastam a p*-en a VIA Epia cikket. n+1-edik cikk róla, olvastam párat.
Nagyon szimpik nekem is ezek a kis vasak, az AMD minigépe is nagyon tetszik, ennek egy picivel erősített változata bestseller lehetne! Personal Internet Communicator  alapból AMD Geode GX500 ~1 watt energiát igényel. Társa 128 MB memória, egy 10 GB-os Seagate-merevlemez, négy USB-kivezetés, egy másodpercenként 56 kilobit adat átvitelére képes modem és beépített hangvezérlő (és egy kiherélt XP) és 0. darab ventillátor. Ennek egy Deltachromos dvdolvasós/combodriveos, hálókártyás 1,3Ghzes változata 256 rammal egy picikével nagyobb kasznival hogy az optikai meghajtó beleférjen kicsivel több lóvéért tökéletes irodai és 2. gép lenne, koliba/otthonra, letöltésre, filmezésre, stb, stb - szerintem.  Ez a gép 1enlőre túl puritán, nagyon erősen szegmentált.

A VIA termékéhez igény szerint lehet meghajtókat, erősebb procit, házat, stb társítani.
De: gyenge, drága, relatíve nehéz beszerezni-hozzá a cuccokat is(ház), fejleszteni nem lehet, nincs nagy kínálat alaplapokból pl, hogy nekünk megfelelő "extrákkal" legyen felvértezve.
1ik ismerősöm vett magának össze ilyet, és bizony ennek az árából (alap) játékgép készülhetett volna. A cél nem ez volt, csak viszonyításképp. A baj az, hogy otthoni konfigommal összehasonlítva (ami egy 2000es konfignak mondható AMD TBird@1Ghz, ATI Radeon DDR 64 MB VIVO, 512 memó kicsit kilóg, DVD olvasó, cd író, 40es 7200es vinyó az XP és a halk működés miatt) gyalázatosan elvérzett. Minden ventit 5Vosítottam, 2 venti szellőzeti a tápom, tehát nekem is hasonló célokra van az otthoni vas, csak jóval kisebb keretből gazdálkodtam, és ennek a gépnek feelingje van ;) .

Elötte is raktam össze halk és nem túl erős kis konfigokat, de most megpróbáltam ennek elenfelet állítani!
/* Pl kedvesemnek is 1200Durci, Whisperrock@7V, Codegen sárga matricás @ 7V(ez fért a keretbe), Gbt Radeon 9000 passzív, GBT 7VA (KT400, 6ch hang)@passzív nb, Toshiba combodrive-néma!-, szép ezüst földig vinyós codegen házban semmi plusz ventivel, vinyó is hűtőpasztával bekenve oldalt - csak a ház vezeti el a hőt róla. Genius halk/puha bill és Logi MBJ69 a kattintgatásra. 2éves vas, kevés játékra(NFS széria)*/

Szerintem olcsóbban, sokkal jobb teljesítménnyel, és hasonlóan hűvösen, kompaktan megoldható konfigok is vannak ezeknél a "szuper kompakt és halk"(illetve gyakorlatban már sajnos nem mindig halk) gépeknél: :think:

Pl: Egy GBT KM400Aas lap,  7VM400AMF(LAN, Fireware,USB 2.0,8×AGP,SATA, 6ch hang,Dual Bios/*vagy ennek a 2 olcsóbbik változat egyike, igény szerint*/ (Vagy bármi megfelelő mikro ATXes lap.)
Kép Kép
, egy 1400 Applebred Duron, vagy egy kicsi Sempron, 166fsbs TBred azért csak vidámabb procika :), mondjuk 2200+. Ehhez passzitunk egy Igloo 2470 Lightot 19dB "zaj"  miatt
Olcsó 333as ramból 256ot mellépakolunk, (ha lehet kingstone value pl), vinyó Samsung/Seagate 60-120, igénytől függ, letöltőgépnek 8MB chache-es, amúgy 2Mb-os, halk vinyócskák. Én a zaj miatt a Barracudára szavazok, de másik oldalon a bejáratott 3év gar, vevő dönt :) .

Házikóból szerencsére már egyre nagyobb választék van, itt Kecsón elég sokat látok, versenyeznek a boltok :Đ , táppal 12-15E-be kerülnek a nonamek, de én egy minőségibb darabra, nevezetesen az Antec Minuetre szavazok, amihez elég korrekt táp is jár, nagyon jól szellőzik, nincs rajta idióta kijelző az elején ami az ember szemébe világít és levegő sem tud bejutni miatta, és nem vágja szét az ember kezét, nem 7000en pörgő 6cmes ventik szellőztetik 35dB hangosan, stb. És még szép is, "tágas"  is. 
Kép Kép Több kép a házról, érdemes leszedni!

Egy Toshiba/Gigabyte combordive hogy csend legyen itt is, vagy egy halk dvd író (hmm, passz, gondolom a Toshiba ebben is halk).
Bill pl egy genius 21e Scroll, hogy szürke fekete legyen, vagy Logitech; egér ízlés szerint, én pl az Explorer 4.0ára szavazok(halk wheel, tényleg isteni böngészésre, és nagyon kényelmes, és elég precíz, relatív nem drága) vagy egy vezeték&elem mentes A4tech.
Monitor illik ehhez vmi tft, vagy extraflat samsung CRT, bár itt a balkánon még nem nagyon van belűlük. Ha nincs keret/nem pálya a tft, akkor a szürke-fekete színben is  kapható pl a MAG 796PF2es(1360×1024@85Hz,1152@100Hz, 1920×1080@75Hz).
Extrának itt a dvd író, az Antec ház, illetve egy 9600(SE) nevezhető, utóbbi a FULLSTREAM miatt, illetve még egy kis HL2-re is be leheten vele nevezni, vagy ha egy VIVOs változat kellene.

A konfig nem dárágbb egy Epiánál, könnyebben fejleszthető, elviszik a 150-200as tápok, nagyon halk, és mindenre jó, amire az Epia, sőt, annál sokkal többre. Az Antec remek szellőzése miatt aktív hűsítőkre nincs plusszba szükség, vagy ultra halk elég.
Lehet ezzel már dvd rippelni, hdtvs wmv-t nézni(! -remélhetőleg elkezd széles körben terjedni már), akár kicsit játszogatni ; az Epiához képest ugye; akár dolgozni is, rendes konfignak is lehet használni, mert gyk minden megtehető vele(!) akár 1,4es Duron, akár 2200+ Sempron van benne. Speciel az otthoni gépemen sokat grafikázok, mert a fényképeket mindig azon javítom, a 450es PIIesen azt hittem megőrülök, mire kész lettek, egy 1GHzes VIA pedig ezt a szintet hozza :( .
Szeretének páran videókameráról digitalizálni is, ehhez úgy érzem a VIA megint nem társ, és ez ma már nem nagy kívánság egy géptől szerintem.

Kérdem én: Valamit nem vettem figyelembe, lemaradtam; vagy nem csak én látom úgy hogy ezeknek a gépeknek ilyen áron nincs létjogosultságuk!


Várom a Ti véleményeteket erről! :respect:
Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#2 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 03:37

// Vannak erre a célra kisebb házak is, de 1×űen beleszerettem ebbe a házba :) !
link1  link2


VGA és alplap kieg.:
Asrock K7VM4 entschieden, das Board bringt fast alles mit was man braucht 100Mbit Ethernet, VGA (S3 UniChrome), 5.1 Audio (AC97 C-Media) und USB 2.0 (6x) zusätzlich zur onboard VGA ist ein AGPx8 Slot vorhanden. Dieser ist in meinem Falle auch bitter nötig um mit einer Grafikkarte zeitgemässe DirectX Unterstützung zu gewärleisten und einen TV-Out zu integrieren. Da man im Minuet-Case nur "Low Profile" Karten verbauen können ist die Auswahl hier recht eingeschränkt, in Frage kommen z.B. die Club3D Radeon 9200 oder 9600 LP oder die Gainward GeForce FX 5200 LP.

Szerkesztette: MC Pite 2004. 12. 21. 03:46 -kor

Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#3 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 08:12

A jómultkorában szúrtam egy kisgépet, asszem valami PC-Go néven futott, na az tényleg megérte az árát: tokkal-vonóval akkora volt, mint két CD-rom egymáson, vinyóval, P3as procitval, SiSes lap, stb stb. És volt még belőle kisebb is, csak abban nem lehetett cdt rakni.
Én is nagyon birom az ilyen apróságokat, csak engem is az irreális ár riaszt el. A tuning+moddingon is vergődnek éppen a 855ös DFI lapra meg bele egy Dothan magos Centrinora, abból is jó kis gépet lehet épiteni, semmit nem fogyaszt, kicsi, csak épp 51 ropi a lap és 50+tréfa a proci, ami nem kevés. Jóhogy teker mint a bolond, de akkor is, kicsit meredek.

#4 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:18

Eppen most kertem arajanlatot komplett Epia barebone-ra, es gyozkodom a fonokot, hogy olyat vegyunk, ne MSI Hermes-t celeron 2GHz-cel.

Utobbi sokkal nagyobb helyet foglal (ugyfeleinknek baromira szamit), masreszt meg csak a szopas van abbol, hogy tul gyors a gep a DOS-os programjainknak.

Raadasul az Epia halk, mert total passziv az egesz, meg a kulso tap is, mig az MSI hazban van vagy 4 kicsi venti, amik suvitenek rendesen. :(

Kivancsi leszek az arara, moszkvai kollegam szerint naluk 200$-bol kijon egy komplett Epia, csak vinyot kell bele rakni, mast nem.

#5 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:28

Right!  A Kis P3as gondolom baráti áron mért gépecske, és azzal megint már divx filmek, akár egy kis kódolás, akár digitalizálás, akár 1 kis grafikázás is mehet. Jóval olcsóbban ugye.
Egy normálisabb 400Mhz körüli K6-2nek fele meg proci igényes alkalmazásoknál a VIA procija, ami biza kevés soxor.

Ennyi lóvéból meg a centrinoért - az iraki mérnökök csodagyerekének árából -  inkább egy A64es barbone.
Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#6 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:32

MSI egy fostaliga, rendes barebone-ban jó, de ilyen minitornyokban egy trágya. Ami nekem most nagyon bejön, nálunk egy ilyen teszt van, az az Asus Vintage. Mini torony, nem barebone, kb 2/3 olyan magas mint egy szabvány ház, egy teljes és egy 3/4es 5,25ös bay, 1 nyitott és 1 rejtett előlapos, és 2 belső 3,5 colos hely, 1 tápventi + 1 a hátlapon, 250es FSP táp, Asus P4S800-MX lap, 1 agp, 3 pci, ebből 1 osztott az AGPvel, hang-háló-vga minden a lapon, de amugy kérhető P4P800-MX-el is,  meg AMDs lapokkal is. A melegedésről meg zajról csak annyit, hogy boot közben süvit mint atom, aztán mikor elindul a termikus management, elhalkul ugy, hogy csak a vinyót lehet hallani. 3 napig ment Prime95el úgy, hogy oldallapok fenn, 2,8as NW, 512 Kingston, 120as Maxtor, és a hőmérsékletek normál szobahőmérséklethez képest: alaplap 35 fok, proci még akkor se tudott 45 fok fölé menni, ha levettük a SpeedFannal 0ra, azaz olyan cca 1000 RPMre a procihűtőt, ami egy sima gagyi alu spire, a vinyó meg semmilyen hajszával nem birt 34 fok fölé menni, ami egy ilyen zárt kis házban eléggé tisztességes szerintem. Mindebben az a jó, hogy normál microATXes lap van benne, normál ATX táp, nem micro, sima floppy és CD nem valami slim hulladék. Az integrált cucca olyan 15-20%al gyorsabb mint egy GF2-MX400, mondjuk nincs külön memóriája hanem a rendszermemóból veszi, hangja is egészen tűrhető, a lannal se volt gáz, egybe van szerelve, neked csak a proci, ramot, vinyó kell beletolni, jól szerelhető, és ahhoz képest hogy mi van benne, qrva olcsó.

#7 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:42

:up: Volt is 1 másik hw siteon teszt az Asus mini PCiről, de ott megoszlott a kép, ugye volt amelyik gép hangos volt, és itt az a követelmény, hogy a led világításából tud, hogyha megy a gép.  //Én is jobban szeretem mikor hagyományos hűtők(nem L alakú heatpipeos vacak ventivel soxor), relatív hagyományoshoz tápok vannak, barbone nem a kedvencem, bár bármilyen vga belemehet, de a nagy cipősdoboz nem tetszik annyira, mint pl egy Minuet  :wub: !
Bár itt is van jó házikó: Kép Kép
És ez alá a táp alá még egy 7000es zalman is befér! :respect: .
Kép :up:
Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#8 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:43

http://www.quantum3d...e/thermite.html

Azért ez se viccel...

#9 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 09:47

Na és ez:

http://www.serdexsol...ini_pc_s320.htm

Hmm...

#10 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 10:10

Nem rosszak! Ezek mellé el tudnék képzelni egy mobil A64es mobil 9600os gépet, (ATi vagy VIA chipsettel a részemről) ami amolyan zalmanosan kivezeti a full alu házra a hőt, egy 14 dBes venti a tápban és kész :) !
És valszínű az ATi fog is ilyet gyártani (lapot), illetve már most is van integrált grafikus lapjuk, és a mobil A64 belemegy :) elméletileg !
Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#11 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 13:05

Idézet: nyunyu - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 9:18

Kivancsi leszek az arara, moszkvai kollegam szerint naluk 200$-bol kijon egy komplett Epia, csak vinyot kell bele rakni, mast nem.

Itt is hasonlo az ara az Epia 5000+Morex 2677 haznak.

Igaz, ez a legkarcsubb Epia (533MHz-s Eden proci), de nekunk boven eleg, nincs szuksegunk atomreaktorra.
Kép

Szerkesztette: nyunyu 2004. 12. 21. 13:58 -kor


#12 Felhasználó inaktív   Bujdy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.838
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 14:01

Idézet: nyunyu - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 14:05

Itt is hasonlo az ara az Epia 5000+Morex 2677 haznak.

Igaz, ez a legkarcsubb Epia (533MHz-s Eden proci), de nekunk boven eleg, nincs szuksegunk atomreaktorra.
Kép

Azért ez a méret büntet! :respect:
Bár ha nem 0,33-as, hanem 0,5-ös a kóla... ;)

#13 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 14:27

17x17 centi az alaplap.
Komplett haz meg 27x29.
(Osszehasonlitasul egy teljes ATX meretu alaplap 30x25)

Szerkesztette: nyunyu 2004. 12. 21. 14:28 -kor


#14 Felhasználó inaktív   yeahsp 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.804
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 12. 21. 15:11

Idézet: nyunyu - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 14:27

17x17 centi az alaplap.
Komplett haz meg 27x29.
(Osszehasonlitasul egy teljes ATX meretu alaplap 30x25)

akkor ez még "nagy"... :D az újabbak asszem csak 12*12 centisek...
MB: ASKA KT-133E * CPU: Athlon 650@500 * RAM: 512MB PC133 ADLAS * HDD: Seagate 10/5400/512K * VGA: MSI MX440 lowprofile * PSU: DIY * Case: Skoda Octavia :)

#15 Felhasználó inaktív   Doviziozo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 15:31

Idézet: MC Pite - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 8:42

:up: Volt is 1 másik hw siteon teszt az Asus mini PCiről, de ott megoszlott a kép, ugye volt amelyik gép hangos volt, és itt az a követelmény, hogy a led világításából tud, hogyha megy a gép.  //Én is jobban szeretem mikor hagyományos hűtők(nem L alakú heatpipeos vacak ventivel soxor), relatív hagyományoshoz tápok vannak, barbone nem a kedvencem, bár bármilyen vga belemehet, de a nagy cipősdoboz nem tetszik annyira, mint pl egy Minuet  :wub: !
Bár itt is van jó házikó: Kép Kép
És ez alá a táp alá még egy 7000es zalman is befér! :respect: .
Kép :up:

Szép is jó is, ha meg akarod nézni gyere fel a 620-as szóbába!  :lollypop:
Forza MILAN!

#16 Felhasználó inaktív   MC Pite 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 21. 18:33

533as Eden elbírja a divx filemekt? :think: Gyanus hogy nem feltétlen... a remélem mihamarabbi jövő szabványát, a vmw hdtvt biztosan nem, az tuti.

Király az Antec barbone :up: !

Szerkesztette: MC Pite 2004. 12. 21. 18:54 -kor

Ha nem fektetsz be annyi időt a problémád megoldásába, hogy utána olvass; és formailag és tartalmilag egyaránt helyesen írd le azt, akkor a fórumtársaidtól miért várod el, hogy időt pazaroljanak rád?
[Konfig] [Hűtéstechnika]  [Képeim]  [Bringa]

#17 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 22. 08:58

Lesz 12*12 cetis, az lesz a nano-ITX szabvány, csak épp még nem gyütt ki, méghozzá ő az : https://www.hwsw.hu/hir.php3?id=24856
Ehhez jön a minibox táp, mondjuk innen : http://www.mini-box....site/index.html , és a vicc ismeretlen szó lesz :D Amugy, az Epox ipari részének, az iPox-nak vannak még ennél is kisebb, PCMCIA nagyságú RISC procis lapjai is, beágyazott rendszerekhez, csak fizesd meg. a Via Epia N-ből, ez a 12*12 centis, lesz 533, 800 és 1000res is, ezek simán elviszik a divxet vagy akármit. Mondjuk az ára is elég morcos lesz ahogy hallottam. Aztán ott vannak a 855ös Dothan meg Banias magos Centrino-k alá való  deszkák intel vonalon, csak ott a lap is, a proci is egyaránt olyan 50+fa körül van már ha lehet kapni, mondjuk azok sebességben sem ismernek viccet, nemcsak fogyasztásban meg apróságban. Nameg ott a Transmeta, csak azoknak az egyetlen előnye, hogy semmit nem fogyaszt, mert amugy gyenge mint a verébfing.

#18 Felhasználó inaktív   bolic system 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.466
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 01. 01:35

Idézet: MC Pite - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 19:33

533as Eden elbírja a divx filemekt? :think: Gyanus hogy nem feltétlen... a remélem mihamarabbi jövő szabványát, a vmw hdtvt biztosan nem, az tuti.

Király az Antec barbone :up: !

Sajnos nem bírja a DIVX4-el, olvastam egy EPIA tesztet, ehhez legalább 1GHz-es. :(
Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

#19 Felhasználó inaktív   Martin 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.503
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 01. 17:39

Idézet: nyunyu - Dátum: 2004. dec. 21., kedd - 13:05

Igaz, ez a legkarcsubb Epia (533MHz-s Eden proci), de nekunk boven eleg, nincs szuksegunk atomreaktorra.

A méret meggyőző, de könyörgöm, 533-on döcög az XP. Ez nem tűnt fel senkinek? Vagy valami gagyi win98-at adnak hozzá? :)
CM Stacker 831 - Asus P5Q Deluxe - Intel Core2 Q9450 2666@3520 MHz - Scythe Orochi - 2x2GB  OCZ Reaper 1066@1103 Mhz - 2x Samsung HD321KJ 320 GB RAID 0  - Pioneer DVR110 - ASUS DVD-E616A  - Gigybyte GV-R485MC-1GH - Logitech Internet Pro Keyboard - Logitech Premium Optical Mouse - Altec Lansing ATP3 - Kingston HyperX 8 GB  - Samsung SyncMaster 710T

Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem abban, hogy ki mennyire tudja azt használni. :-)

Martin

#20 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 01. 17:41

Mi DOS alatt hasznaljuk :)

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó