HWSW Informatikai Kerekasztal: Kitört laptopbillentyű - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kitört laptopbillentyű Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 02:22

Légyszi segítsetek!!1hónapos asus laptopomból kitörött a pont billentyű.Ügyes volt a cicám és én,mivel ő rámászott a laptopra,s én le akartam lökni,de az meg kiengedte a karmát :mad: .
Valaki tudja,hogy mit tudok kezdeni a problémával??Komplekt billentyűzetcsere kell?Vagy vissza lehet rakni(nem bizti,hogy kitörött)??
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#2 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 06:06

Először próbáld meg visszarakni, nálunk a gyermeknek sikerült lepiszkálni.
A komplett billentyűzetcsere sem ördöngösség, de nem olcsó mulatság.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#3 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 08. 07. 06:06

Általában csak lepattan róla, visszahelyezed a helyére és óvatos nyomással helyrepattan.
Ha örés van rajta, bontóban lehet kapni egyszem gombot, nem kell komplett csere, kicsit drága a billentyűzet ehhez az aprósághoz mérten.
Ja, a gomb alatt van egy gumiharang, azt ellenőrizd, hogy megvan és a helyén, középen van.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#4 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 10:08

Hát sajna nem megy a visszarakás :mad:
de még az egyik hozzáértő ismim megpróbálja,s remélem neki sikerülni fog
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#5 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 14:25

Ajajjj vhogy nem akar menni :mad: !Na de részletesen :think: --->va egy vmi fekete bigyó(olyan üreges belsejű),azt van ami a gépen van(fekete,s körülötte valami kék),és van maga a billentyű.Na s ezekből kéne valahogy összekreálnom,vagyis a helyére raknom?!??De hogyan???
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#6 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 14:54

Hát, nehéz ügy. Lehet hogy egyszerübb megkérni egy hozzáértőt, vagy szervizbe vinni. 6ig még benn vagyok ma :D

#7 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 08. 07. 15:08

Idézet: szandyyyyyy - Dátum: 2008. aug. 7., csütörtök - 15:25

Ajajjj vhogy nem akar menni :mad: !Na de részletesen :think: --->va egy vmi fekete bigyó(olyan üreges belsejű),azt van ami a gépen van(fekete,s körülötte valami kék),és van maga a billentyű.Na s ezekből kéne valahogy összekreálnom,vagyis a helyére raknom?!??De hogyan???

Kiesett a villa is?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#8 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 15:10

Ha a macska megkapaszokodott benne, sanszos. Azt meg összerakni ha még sose csinált ilyet az ember......én is rendszerint megszenvedek velük.

#9 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 23:15

Hát szerintem igen(ha az a fekete üreges belsejű valami az akkor igen).Szervízbe nem viszem,mert a gatyám is ott hagyom oan drága lesz :reklamacio: !Az a gáz,hogy garanciáraígy nem veszik be....Bár az ismink lehet megoldaná :p
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#10 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 08. 07. 23:44

Idézet: szandyyyyyy - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 0:15

Szervízbe nem viszem,mert a gatyám is ott hagyom oan drága lesz :reklamacio: !

Attól függ, 1 sör - 20ezer pénz közt szokott terjedni, első verzió az, ha szépen nézel valami rendes emberre, második meg ha szakszervizben komplett billcsere van.
Make love not Wor.

#11 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 07:37

Idézet: szandyyyyyy - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 0:15

Hát szerintem igen(ha az a fekete üreges belsejű valami az akkor igen).Szervízbe nem viszem,mert a gatyám is ott hagyom oan drága lesz :reklamacio: !Az a gáz,hogy garanciáraígy nem veszik be....Bár az ismink lehet megoldaná :p

Szervizbe nem úgy értettem, hogy szerviz szervizbe, hanem mondjuk oda, ahol a szervizes ha tudja, egy perc alatt helyére pattintja, és annyit mond, hogy szivesen. Vagy hogy nincs mit. Legalábbis, nekem ennyi elég szokott lenni.

#12 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 08. 08. 07:49

Idézet: 2-More - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 8:37

Szervizbe nem úgy értettem, hogy szerviz szervizbe, hanem mondjuk oda, ahol a szervizes ha tudja, egy perc alatt helyére pattintja, és annyit mond, hogy szivesen. Vagy hogy nincs mit. Legalábbis, nekem ennyi elég szokott lenni.

Te gáláns lovag :D Mikro jössz errefelé? A vasasok már itt állnak a kapualjban, dörzsölik a kezüket :D
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#13 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 07:58

Hát, hogy hogynem, ha egy női nicknek van PC baja, mind itt dürrögnek a kockafejű szobakandúrok :D Én mondjuk amogy herélt fajta vagyok, úgyhogy nem kell cserébe se telefonszám, se kávézás, se semmi :D
Nálunk is itt rajzanakl a dzsipszik, de mindig elhessegetem őket a neked szánt enermax és fsp kupacról. A hétvégén össze kell vakarjak egy flippergépet, meg gatyába kell rázzam az első futóművet, azt reszkess, sajtzabálók elvtelen lakája peugot tulaj :D

#14 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 18:27

Idézet: 2-More - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 7:58

Hát, hogy hogynem, ha egy női nicknek van PC baja, mind itt dürrögnek a kockafejű szobakandúrok :D Én mondjuk amogy herélt fajta vagyok, úgyhogy nem kell cserébe se telefonszám, se kávézás, se semmi :D
Nálunk is itt rajzanakl a dzsipszik, de mindig elhessegetem őket a neked szánt enermax és fsp kupacról. A hétvégén össze kell vakarjak egy flippergépet, meg gatyába kell rázzam az első futóművet, azt reszkess, sajtzabálók elvtelen lakája peugot tulaj :D

Hát igen...Egy csajnak is lehet pc baja :omg: !De nem sok értelmes hozzászólás jött :p !A szépennézős dumák ideértek,de a konkrét megoldása a problémának nem!Én olyanra lennék kíváncsi,hogy hogy tudom visszatenni...Na valami értelmesebb és hasznosabb megjegyzés?? :D
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#15 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 08. 08. 19:42

Idézet: szandyyyyyy - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 19:27

Hát igen...Egy csajnak is lehet pc baja :omg: !De nem sok értelmes hozzászólás jött :p !A szépennézős dumák ideértek,de a konkrét megoldása a problémának nem!Én olyanra lennék kíváncsi,hogy hogy tudom visszatenni...Na valami értelmesebb és hasznosabb megjegyzés?? :D

Leírjuk még párszor, innen fórumról nem tudjuk a kezed vezetni. Három darabból áll össze a gomb, ha nem csak a sapka esett le, akkor a kíméletes és használható összerakás érdekében valakivel beszélj meg egy találkozót, és két perc alatt helyére kerül, sokkal hamarabb kész lesz, mintha itt fórumban mondunk ilyet meg olyat napokon keresztül.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#16 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 20:20

Idézet: didyman - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 19:42

Leírjuk még párszor, innen fórumról nem tudjuk a kezed vezetni. Három darabból áll össze a gomb, ha nem csak a sapka esett le, akkor a kíméletes és használható összerakás érdekében valakivel beszélj meg egy találkozót, és két perc alatt helyére kerül, sokkal hamarabb kész lesz, mintha itt fórumban mondunk ilyet meg olyat napokon keresztül.

Na látod ez egy értelmes hozzászólás ;) !A probléma megoldódott.Igaz,hogy nem 2 percig tartott,de megcsináltam :cool: .Köszi a "tippeket" ;)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#17 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 21:16

Pedig szereztem elromlott billentyűzetet, amin a . gomb megvan.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#18 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 22:39

Ja és a csajok is érthetnek a gépekhez :p !Én sem vok hülye hozzájuk...Attól,hogy ez nem ment elsőre(nem akartam kárt tenni benne).De még a routerem is meg tudtam csinálni,azt a pasik mit mondtak:"nem tudod megcsinálni,mert nehéz és nem lányoknak való..."--->szal ennyit erről :p
Na de nem vok profi sem,de ahhoz képest,hogy csaj vok...szerintem nem rossz :cool:
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

#19 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 08. 08. 23:06

Idézet: szandyyyyyy - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 23:39

Ja és a csajok is érthetnek a gépekhez :p !Én sem vok hülye hozzájuk...Attól,hogy ez nem ment elsőre(nem akartam kárt tenni benne).De még a routerem is meg tudtam csinálni,azt a pasik mit mondtak:"nem tudod megcsinálni,mert nehéz és nem lányoknak való..."--->szal ennyit erről :p
Na de nem vok profi sem,de ahhoz képest,hogy csaj vok...szerintem nem rossz :cool:

Letaszítod a trónról a sok profi hímnemű informatikust :D
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#20 Felhasználó inaktív   szandyyyyyy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 08. 23:08

Idézet: didyman - Dátum: 2008. aug. 8., péntek - 23:06

Letaszítod a trónról a sok profi hímnemű informatikust :D

Hát azért ott még nem tartok :p !De nem lenne rossz :D
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
~ A különbség a zsenialitás és a hülyeség között az, hogy a zsenialitás korlátolt

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó