HWSW Informatikai Kerekasztal: Outlook problémák - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (28 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Outlook problémák Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   vakapád 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 07. 09. 09:20

  Sziasztok !

Kérlek segitsetek az Outlook Express lev.program 1-2 levél beérkezése után hibát jelez,
" megszakadt a kapcsolat a kiszolgálóval, hiba a szovtver csatornába "
Mi a teendő kijavitható ?
                                                                                         

#42 Felhasználó inaktív   Mardekár 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 190
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 18. 20:41

Hahó!

Elég sok a problémám ezzel az outlook expressel. Például nem nyitja meg a linkeket a levélben, és nem nyitja meg a power pointot, pedig be van állítva, hogy azzal nyissa meg.
A spameket se tudom, hol kell beállítani, mert nem fog meg semmit.

------------------

A másik kérdés, hogy van egy iroda. Egy gép volt, vettek még egy gépet. Megosztották a postaládát, mindkét gépen outlookot használnak, és az a baj, hogy a levelező tárhelyüket naponta kell üríteni, mert folyton megtelik, amíg egy gép volt, sokkal ritkábban kellett üríteni.

Hogy lehetne ezt megoldani?

#43 Felhasználó inaktív   orpheusmaster 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 09. 15:34

Üdv mindenkinek! A probléma a következő:A szuperintelligens Outlook Express megállapította,hogy sok a levelem,felajánlotta a tömörítést.Másnap meg arra lettem figyelmes,hogy a leveleim eltűntek.Na ilyenkor mi van? Mit lehet tenni? Segítsetek légyszi,fontos céges levelekről van szó főleg... Thx

#44 Felhasználó inaktív   Sirinor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 07. 17:22

Biztosan kérdezte valaki, de Outlook learchivált egy csomó levelet. (Hasonlóan a fenti hozzászóláshoz)

C:\Documents and Settings\Sirinor\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\archive.pst

Ebbe a file-ba tette el őket. Hogy tudom ez vissza állítani?
Bontsa ki ugyanoda ahonnan elarchiválta őket, és tudjam olvasgatni őket normálisan!
Van rá mód?

(Azóta átállítottam, most már nem fog archiválgatni)

Előre is köszi a segítséget!

Szerkesztette: Sirinor 2006. 10. 07. 17:23 -kor

Ha valami kell, írj!

#45 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 07. 19:00

Idézet: vakapád - Dátum: 2006. júl. 9., vasárnap - 10:20

     Sziasztok !

   Kérlek segitsetek az Outlook Express lev.program 1-2 levél beérkezése után hibát jelez,
" megszakadt a kapcsolat a kiszolgálóval, hiba a szovtver csatornába "
Mi a teendő kijavitható ?
                                                                                            

Normális. Bármitől megszakadhat a kapcsolat útközben. Lépjél be webes felületen azt ott láthatod a leveleidet. Elképzelhető, hogy kaptál valami nagy filet aminek a letöltése sok időbe tellik, de közben lejár az erre szánt idő (time out lesz).
A fiók beállításainál a speciálisban van "kiszolgáló időtúllépése", ezt vedd sokkal nagyobbra.

#46 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 07. 19:04

Idézet: Mardekár - Dátum: 2006. júl. 18., kedd - 21:41

Hahó!

Elég sok a problémám ezzel az outlook expressel. Például nem nyitja meg a linkeket a levélben, és nem nyitja meg a power pointot, pedig be van állítva, hogy azzal nyissa meg.
A spameket se tudom, hol kell beállítani, mert nem fog meg semmit.

------------------

A másik kérdés, hogy van egy iroda. Egy gép volt, vettek még egy gépet. Megosztották a postaládát, mindkét gépen outlookot használnak, és az a baj, hogy a levelező tárhelyüket naponta kell üríteni, mert folyton megtelik, amíg egy gép volt, sokkal ritkábban kellett üríteni.

Hogy lehetne ezt megoldani?

Nekem semmi problémám nincs vele.
A beállítások-biztonságban a gyanús mellkéletek... elől szedd ki a pipát.
Spam szűrő nincsen benne, így nem is tudod beállítani.

Másik: outlook express levelezést nem lehet megosztani rendesen. Kérdezd attól aki megbarkácsolta. Valószínűleg mindkét gépen beállította, hogy az üzenetek másolata maradjon a kiszolgálón. Megoldás: egyik gépen azt is állítsd be, hogy X nap után törölje a kiszolgálóról.

#47 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 07. 19:11

Idézet: orpheusmaster - Dátum: 2006. aug. 9., szerda - 16:34

Üdv mindenkinek! A probléma a következő:A szuperintelligens Outlook Express megállapította,hogy sok a levelem,felajánlotta a tömörítést.Másnap meg arra lettem figyelmes,hogy a leveleim eltűntek.Na ilyenkor mi van? Mit lehet tenni? Segítsetek légyszi,fontos céges levelekről van szó főleg... Thx

Az ciki!  Valószínűleg elszállt/újraindult a gép/áramszünet/vagy valami hasonló volt a tömörítés közben. Sajna nem tudok rá megoldást, nekem nem sikerült hasonló esetben visszanyerni a leveleket.

#48 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 07. 19:17

Idézet: Sirinor - Dátum: 2006. okt. 7., szombat - 18:22

Biztosan kérdezte valaki, de Outlook learchivált egy csomó levelet. (Hasonlóan a fenti hozzászóláshoz)

C:\Documents and Settings\Sirinor\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\archive.pst

Ebbe a file-ba tette el őket. Hogy tudom ez vissza állítani?
Bontsa ki ugyanoda ahonnan elarchiválta őket, és tudjam olvasgatni őket normálisan!
Van rá mód?

(Azóta átállítottam, most már nem fog archiválgatni)

Előre is köszi a segítséget!

Hozzáadod a fájlt, mint 'új outlook adatfájl'.

Szerkesztette: pgyafi 2006. 10. 07. 19:31 -kor


#49 Felhasználó inaktív   Sirinor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 08. 09:37

Idézet: pgyafi - Dátum: 2006. okt. 7., szombat - 18:17

Hozzáadod a fájlt, mint 'új outlook adatfájl'.

Végre siker. Köszi :)
Ha valami kell, írj!

#50 Felhasználó inaktív   Cikász 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 17. 09:24

Sziasztok. Outlook 2003-at használunk itt bent a cégnél, és nem tudja valaki véletlenül hol lehet beállitani azt, hogy a csatolt állományt (soft,hard jpg :) ) jelenitse meg ott az ablakban mint az outlook express-nél és ne kelljen minden egyes file-t egyesével megnyitni?
köszi.

#51 Felhasználó inaktív   rozso2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 328
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 09:08

Srácok!

Véletlenül kitöröltem az összes e-mailemet shift-del-el (Micr. Outlookból). Még nem zártam be a progit. Valahogy vissza lehetne hozni?
Fontos lenne!
Rozsó

#52 Felhasználó inaktív   1soproni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.678
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 10:41

Hol tárolja az outlook a címzetteket? Egyik userem ékezetes emailcímekre irogat, mert azt kapja kiegészítésnek az első pár betű után a címzett beírásánál. A névjegyek között nem szerepel egyik cím sem.
Összesen két dologra van szükség az életben WD-40 és szigetelőszalag. Ha nem mozdul pedig kellene: WD-40. Ha mozog pedig nem kellene: szigetelőszalag.

#53 Felhasználó inaktív   Szolti 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 551
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 25. 08:47

Sziasztok, hogyan lehet azt megoldani hogy egy adott email címre érkező levelek csatolt fájljai lementődjenek egy adott könyvtárba automatikusan? Gondolom szabály létrehozás működhet, de hol adok meg scrip-et, parancsfájlt? THX

#54 Felhasználó inaktív   Advocat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 08:21

Hi! Bocs hogy ide irok de nem akartam meg egy topicot letrehozni. Hogy tom azt megoldani Microsoft Outlook-ban (office 2000 es office xp), hogy az osszes fogadott leveleket egy kesobbi ujratelepitest kovetoen is ujra meg tudjam nezni. Tehat az osszes fogadott emailt szeretnem elmenteni.  Probaltam inportalni, exportalni de nem sikerult. Meg lehet ezt vhogy oldani?  :think:
Ezt nézzétek meg: Ms Paint - John Locke

#55 Felhasználó inaktív   Advocat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 08:32

Nem szoltam  :D

http://support.micro...om/kb/287070/hu
Ezt nézzétek meg: Ms Paint - John Locke

#56 Felhasználó inaktív   qqcs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 466
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 16. 12:10

Sziasztok!
Az Outlook 2003 help azt mondja tudom alkalmazni a köldött levelekre is rulokat de nekem meg nem sikerult csak ha kezzel raeresztem a elkudott levelekre.
Hogy lehet automatikusan?
A masik hogy a junkmail szurot ra tudom ereszteni a mappakra kezzel is?
Koszi.

Szerkesztette: qqcs 2006. 11. 16. 12:12 -kor


#57 Felhasználó inaktív   endevour 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 16. 21:35

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!Próbálom érthetően!!!!!!!

Van egy Outlook.pst ami hibátlanul működik!Ebben a PST-ben van ugye egy Névjegyalbum,amiben alapértelmezetten a felhasználó létrehozhatja az emilcímeit!

Ez is tökéletesen működik és ezt a Névjegyalbumot az Outlook.pst tárolja!

A következőt szeretném:Ezt a névjegyalbumot ha jóltudom nem lehet kiszedni az Outlook.pst-ből!Erre van a .PAB azaz a személyes címjegyzék!
Létrehozom az üres személyes címjegyzéket, addig minden oké!Az a baj, hogy ezt a közel 1000 nevet és terjesztési listát tartalmazó névjegyalbumot sehogyan sem tudom átmásolni a személyes címjegyzékbe!

Valami megoldást szeretnék, hátha ti tudtok segíteni mert ha újra bekell írnom az összeset, akkor életem végéig írogathatom őket! :confused:

Ha valaki tud segíteni azt nagyon köszönöm! :rolleyes:

Üdv mindenkinek!

Ui:Az a lényege az egésznek hogy egy külön fájlt kapjak az Outlook.pst-n kívül amiben csak a címek vannak mert ezt egy úgynevezett KÖZPONTI címjegyzékként szeetném használni, azaz felkerül egy szerverre és az összes felhasználónak ezt a címjegyzék elérési utat fogom megadni és akkor ha valaki módosít azt a másik is látja majd!Ezért nem szeretnénk EXCHANGE-t vásárolni!Ha ez nem butaság akkor oké,ha van erre valami más javaslatotok vagy ötletetek azt is megköszönöm!

Üdv!

#58 Felhasználó inaktív   baromágyú 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 19. 07:39

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Microsoft Outlook-ot használok, és az a problémám, hogy a már letöltött és elolvasott, törölt leveleket  újra letölti a legközelebbi küldés/fogadáskor.Ha törlöm az összeset, majd mondjuk másnap megint levelezek, akkor az új levelekkel együtt jönnek a régiek is.
Mi lehet a probléma?Be kell állítanom valamit- valahol?
Előre is köszi
Sose tudhatod, mit hoz a holnap

#59 Felhasználó inaktív   mergenc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 11. 23. 09:51

Sziasztok,

nekem több gondom is van az Outlook-kal, a legnagyobb gond az, hogy a felhasználói fiókokról hogyan lehet lefeszegetni az Outlook-hozzárendeléseket??  :think:

Úgy értem, ha Gipsz Jakab belép (hja, céges háló) és indít egy Outlookot, akkor az Outlook rohadtul nem kérdezi meg, hogy az "n" felhasználó melyike akarja használni a levelezést, csak Gipsz Jakab lehet ő - gond: több accountnak van most egy darab email-címe. És most egyelőre csak webesen
érik el a postafiókot.

Pls, szabadítsuk fel az accountokat az Outlook nyomasztó uralma alól...  ;)

kösz,
szép napot...

ps: ja: készen kaptam a hálózatot, és nem volt átadás, bonyolult visszakérdésekkel lehet próbálkozni,
de ki tudja, megy-e majd :)

Szerkesztette: mergenc 2006. 11. 23. 09:53 -kor


#60 Felhasználó inaktív   mergenc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 23. 11:32

hm...

nem akarnék floodolni, de ha már... :D
szerintetek mi a fityfiryittyet takar az, hogy az Outlook azt mondja, hogy az
outlvba.dll
nem érvényes outlook-addin? Eddig az volt?
És így emberünk csak kap emailt, küldeni nem tud, operation failed,
mondja a szokásos szűkszavúságával.

(Amúgy az a gyanúm, hogy emberünk hazavitte a laptopot
és megpróbált egy másik Outlookot telepíteni rá - ha ez segít.)

thx,
cheers

Téma megosztása:


  • (28 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó