HWSW Informatikai Kerekasztal: Filmes topic - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (151 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Filmes topic Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   Glorfindel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 242
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 23:00

Idézet: acu - Dátum: 2006. júl. 28., péntek - 22:29

Erre gondolsz?  ;)
majd leborultam a székről a koporsós jelenetnél, amikor megy körbe-körbe a kamera  :D


Igen, arra gondoltam.

Nagyon jó az egész, de az a koporsós jelenet hi-larious ( ;) ).
Ők se tudták megállni nevetés nélkül :)

Megnéztem a Done the impossible DVD-t. Nagyon jó munkát végeztek, le a kalappal. Elég sokat elmond a Fireflyról az, hogy a színészek (is) mennyire tartottak hozzá... Adam Baldwinnak könnyes volt a szeme mikor beszélt a Firefly beszüntetéséről.

P.S. Idétlenség azonban, hogy csak paypal segítségével lehet megvásárolni a dvdt meg a cd-t :(

Mindenesetre, keep flying.  :up:

#22 Felhasználó inaktív   Phantom Lord 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.419
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 00:54

Idézet

Mint köztudott, Quentin Tarantino és Robert Rodriguez jelenleg közös filmen dolgoznak - pontosabban, mint a rendezvényen megjelenő Tarantino tisztázta, két különálló, teljes értékű filmen, amelyeket egymás után vetítenek majd, akárcsak a régi idők kis amerikai mozijaiban, ahol gyakran ún. "double bill"-eket, azaz dupla vetítéseket tartottak, melyeken a közönség egy jegy áráért két filmet nézhetett végig egymás után. Idézzük a rendezőt: "Nem úgy lesz, hogy az enyém is egyórás, meg az övé is. Lószart. El tudjátok képzelni, hogy én egyórás filmet rendezzek? Kurvára két film lesz, egy áráért." Azt már korábban is tudtuk, hogy Rodriguez Planet Terror című filmje zombikról fog szólni, Tarantino Death Proof-ja pedig afféle "kaszabolós" film lesz, amelyben a gyilkos száguldozó autója segítségével gyilkol halomra egy csomó nőt, de a rendező most megnevezte filmje szereplőit is. Az áldozatok közt megtaláljuk majd Marley Sheltont, Rose Magowant, Rosario Dawsont, Sydney Tamiia Poitiert és Mary Elizabeth Winsteadet, a gyilkos pedig nem más lesz, mint a jó öreg Kurt Russell. Kíváncsiak vagyunk, mi sül ki ebből - és talán már nem is kell sokáig várnunk, mert a film a tervek szerint már jövő áprilisban a mozikba kerül.


ez állat lesz

#23 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 08:45

Idézet: Phantom Lord - Dátum: 2006. júl. 29., szombat - 1:54

ez állat lesz

Tarantino most Kurt Russelt fogja kirántani a dagonyából. :up: ;)
Faster! Harder! Cadaver!

#24 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 17:28

Idézet: Cadaver - Dátum: 2006. júl. 29., szombat - 9:45

Tarantino most Kurt Russelt fogja kirántani a dagonyából. :up: ;)

A dagonya azért enyhe túlzás, de ráfér már egy nagy film, az tény. Tarantio eddig kit is hozott vissza
a filmes életbe? Pam Grier, Travolta, Michael Madsen, David Carradine, de Uma Thurman gázsija is megemelkedett a Kill Bill 1-2 után, Daryl Hannah... Kihagytam valakit?

#25 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 17:56

Summer Movie Showdown

A Superman van itt, akinek tetszett? Szerintem elég borzalmas. Sok érzelgősség, a második felében van egy kis akció, kész. Kent és Lois Lane érzelmi kavalkádja aztán James Marsden(Cyclos) mint Lois férje... Az egészben nem volt egy igazán szimpatikus vagy egyéniséggel rendelkező karakter sem, kivéve Spacey-t. Viszont Luthor, még ha jól is játszott Spacey, teljesen kétdimenziós karakter volt - még rosszabb, mint Jack Nicholson Jokere. Ki ez az ember? Honnan jött, honnan szerezte a vagyonát?
Miért él úgy, mint egy remete? A Smallville-ben legalább kiderültek ezek(meg persze a
képregényekben is). De itt se, meg a Superman I.-ben sem. Semmi. Zero, Zilch, Nada.
Parker Posey karaktere, Kitty meg mintha (legalább) a nyolcvanas évekből teleportált volna oda - buta liba, rossz öltözködés. Lois is mintha az ötvenes évek élre vasalt stílusában lett volna ábrázolva. :think:
Összevissza stíluskavalkád. Superman is tiszta 80-as évek. Ugyanaz a világoskék-piros ruha, ciki csizma - legalább kicsit sötétebb lett volna az a kosztüm... Sőt, lehetett volna fekete is, mint a Nic Cage-féle Supermen Reborn-ban tervezték. Kár, hogy az nem jött össze. De a legbutább az volt, amikor a Szuper-hős™ repül, és Singer, a rendező 360 fokban körbe mutatja a kidolgozott, latexruhás testét. Nem vagyok homofób, de ezt egy mainstream szuperhős-filmben... Ráadásul több jelenetben is. Tisztára mint valami női magazinban... Pfuj.
Tudjuk, Singer meleg, bár ez eddig nem látszott a filmjein (mellékesen, Routh is langyi, és Spacey identitása is erősen kérdéses, de ő korunk egyik legjjobb színésze, szóval ki nem sz..ja le...). Itt viszont, mintha Singer elengedte volna magát, de nagyon. Ez nem jó. Ráadásul a film sztorija egy az egyben ugyanaz, mint a Superman I. A sok ömlengést kivéve. Meh. Nem tetszett. Nagyon nem.
Egyedül a vége, amikor Superman a kissráchoz beszél. Az nagyon megható volt... Ott Routh olyan volt, mint egy igazi színész. Ott majdnem elsírtam magam, de komolyan. De ez nem pótolja 2 és fél óra tömény hülyeséget. 6/10, jóindulattal. (És ez az X2 íróitól és az X1-X2 rendezőjétől...)

Szerkesztette: spidey 2006. 07. 30. 17:59 -kor


#26 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 18:03

Még egy utolsó:
A Scanner Darkly
http://www.boxoffice...annerdarkly.htm


Widest Release: 263 theaters

In Release: 21 days / 3 weeks


A Warner Independent hülye... Nem is lesz wide release??? Ez gyakorlatilag egy kódolt felhívás:
"Gyerekek, töltsétek le a filmet nyugodtan, minél többen." Ráadásul az animáció miatt a minőségre sem lehet sok panasz. :omg:  :bolond: Hát, ők tudják.

#27 Felhasználó inaktív   carcass 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 18:36

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 18:28

A dagonya azért enyhe túlzás, de ráfér már egy nagy film, az tény. Tarantio eddig kit is hozott vissza
a filmes életbe? Pam Grier, Travolta, Michael Madsen, David Carradine, de Uma Thurman gázsija is megemelkedett a Kill Bill 1-2 után, Daryl Hannah... Kihagytam valakit?

Játszottak benne páran a Jackie Brown-ból is.

Szerkesztette: carcass 2006. 07. 30. 18:36 -kor

Soha ne vitatkozz idiótákkal.Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
ÖNTSÜNK TISZTA VIZET A POHÁRBA

Bravo

#28 Felhasználó inaktív   Necros 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 18:51

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 18:56

A Superman van itt, akinek tetszett?

:hello: Nekem. :smoker:                                                                                (Nem. :Đ )

Nagyjából egyetértek veled. Szerintem Superman ruhájának a színe rendben van, de ahogy ebben a filmben "megoldották"... :omg:  :down: Ilyen ronda szart nem értem hogy csinálhattak. :confused: Én még azt nem tudom, a képregényekben is volt Lois-tól gyereke? :think: Ha nem, akkor emiatt is megérdemelnek egy :fuck:-ot.
A Smallville mérföldekkel veri ezt a filmet. És persze, tervezik a folytatást. :rolleyes: Remélem, ha lesz, akkor más banda csinálja, mert még egy ilyen siralmas Superman filmet nem szeretnék látni. :mad:
Tabrett Bethell's films - blog az összes információval. @Necros_hun Tumblr oldalam. @AnyoneYouWant @TheClinicMovie

Hajrá Fradi! BAJNOKCSAPAT 2007! A mi kézis lányaink a legjobbak! :)

#29 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 19:50

Idézet: carcass - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 19:36

Játszottak benne páran a Jackie Brown-ból is.

Miben? Én a Tarantino-összest soroltam. :omg: Pam Grier a 70-es évek "blaxpoitation" sztárja volt, és a Jackie Brown-ban tért vissza. Még Bridget Fonda is ott volt, de nem nagyon tért vissza a sikerhez...

#30 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 19:52

Ez érdekes:
http://www.imdb.com/title/tt0796366/

Idézet

Star Trek XI

Directed by
J.J. Abrams      

Writing credits (in alphabetical order)
Alex Kurtzman      screenplay
Roberto Orci      screenplay
Gene Roddenberry      characters

Cast (in alphabetical order)
    Matt Damon    ....  Captain James T. Kirk


Mondjuk nem vagyok (enyhén szólva) a Star Trek rajongója, de ha a Kurtzmann-Orci páros irja és JJ rendezi... akkor még nézhető film is lehet. És ott van Damon Lindelof(Lost, co-creator) és Michael Giacchino is.

Szerkesztette: spidey 2006. 07. 30. 19:54 -kor


#31 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 19:53

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 18:28

Kihagytam valakit?

Mondjuk Michael Keatont. :)
Faster! Harder! Cadaver!

#32 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 19:55

Idézet: Cadaver - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 20:53

Mondjuk Michael Keatont. :)

Nem hiszem. Keaton ma is elég jól elvan a filmiparban. Neki a Jackie Brown nem hozott áttörést vagy visszatérést.

#33 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 20:00

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 18:56

még rosszabb, mint Jack Nicholson Jokere.

Ezt fejtsd ki kérlek. :)

Idézet

Tudjuk, Singer meleg,

Én nem tudtam. :think:

Idézet

(mellékesen, Routh is langyi, ).

Érdektelen.

Idézet

és Spacey identitása is erősen kérdéses, de ő korunk egyik legjjobb színésze, szóval ki nem sz..ja le...

Jaja.

Egyébként digitálisan vissza kellett venni (hmmm hogy is fogalmazzak :idea: ) Superman virsliméretét, túlságosan dudorodott a gatyó.
Faster! Harder! Cadaver!

#34 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 20:10

Idézet: Cadaver - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 21:00

Ezt fejtsd ki kérlek. :)

Jack Nicholson Jokere, meg az egész Batman film túl színpadias volt. Mindkét Burton film. A második kettőt már nem is említsük. A Batman Begins az első jó szvsz. De Nicholson nem volt rossz, csak az egész filmre jellemző volt ez a túlzott színpadiasság.

#35 Felhasználó inaktív   Necros 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 20:16

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 20:52

Ez érdekes:
http://www.imdb.com/title/tt0796366/

Mondjuk nem vagyok (enyhén szólva) a Star Trek rajongója, de ha a Kurtzmann-Orci páros irja és JJ rendezi... akkor még nézhető film is lehet. És ott van Damon Lindelof(Lost, co-creator) és Michael Giacchino is.

Nézz be a Star Trek topikba. Ott van, miket terveznek. Nem örülünk neki túlságosan... :( A készítők neve jól cseng, de ha minden marad így, akkor úgy néz ki, kibaxottul el fogják cseszni. :mad:
Tabrett Bethell's films - blog az összes információval. @Necros_hun Tumblr oldalam. @AnyoneYouWant @TheClinicMovie

Hajrá Fradi! BAJNOKCSAPAT 2007! A mi kézis lányaink a legjobbak! :)

#36 Felhasználó inaktív   Necros 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 20:17

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 21:10

Jack Nicholson Jokere, meg az egész Batman film túl színpadias volt. Mindkét Burton film. A második kettőt már nem is említsük. A Batman Begins az első jó szvsz. De Nicholson nem volt rossz, csak az egész filmre jellemző volt ez a túlzott színpadiasság.

Szerintem az illett a képregény jelleghez. Legalább valamennyi kellene ebből a köv. Batman-hez szerintem, feldobná.
Tabrett Bethell's films - blog az összes információval. @Necros_hun Tumblr oldalam. @AnyoneYouWant @TheClinicMovie

Hajrá Fradi! BAJNOKCSAPAT 2007! A mi kézis lányaink a legjobbak! :)

#37 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 20:30

Idézet: spidey - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 21:10

Jack Nicholson Jokere, meg az egész Batman film túl színpadias volt. Mindkét Burton film. A második kettőt már nem is említsük. A Batman Begins az első jó szvsz. De Nicholson nem volt rossz, csak az egész filmre jellemző volt ez a túlzott színpadiasság.

Burtonre nagyon jellemző ez a színpadiasság, de szerintem Joker nem volt eléggé színpadias. ;) Tűkön ülve várom, hogy megláthassuk Nolan Jokerét.

Joel Schumacher szegény... Kiváló filmeket rendezett, azonban a 2 Batman filmmel (különösen a Batman & Robinnal) majdhogynem hazavágta saját karrierét, és a Batman franchiset.
Faster! Harder! Cadaver!

#38 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 21:00

Idézet: Necros - Dátum: 2006. júl. 30., vasárnap - 21:17

Szerintem az illett a képregény jelleghez. Legalább valamennyi kellene ebből a köv. Batman-hez szerintem, feldobná.

Nem kell képregényes film. Reális, hihető képregényfilmek kellenek.

#39 Felhasználó inaktív   carcass 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 15:46

Kb 12-13 évvel ezelőtt volt egy Warlock című film.Ma már talán kicsit röhejes a sztori, de ennek ellenére szeretném megszerezni.Anno kölcsönözhető volt tékából is.
Valaki hallott a filmről egyáltalán?Vagy látta esetleg?
Több is mint 13 inkább 17.:D
>ENNYIT< találtam róla.

Szerkesztette: carcass 2006. 07. 31. 15:49 -kor

Soha ne vitatkozz idiótákkal.Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
ÖNTSÜNK TISZTA VIZET A POHÁRBA

Bravo

#40 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 18:49

Idézet: carcass - Dátum: 2006. júl. 31., hétfő - 16:46

Kb 12-13 évvel ezelőtt volt egy Warlock című film.Ma már talán kicsit röhejes a sztori, de ennek ellenére szeretném megszerezni.Anno kölcsönözhető volt tékából is.
Valaki hallott a filmről egyáltalán?Vagy látta esetleg?
Több is mint 13 inkább 17.:D
>ENNYIT< találtam róla.

Torrenten fent van. :)

Ha már David Twohy, valamelyik nap a TVben néztem az egyik filmjét: Timescape - Időrés. Jó kis sci-fi.
http://www.imdb.com/title/tt0104362/

Szerkesztette: spidey 2006. 07. 31. 18:50 -kor


Téma megosztása:


  • (151 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó