HWSW Informatikai Kerekasztal: A Te weboldalad III - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A Te weboldalad III

#41 Felhasználó inaktív   starprincess 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 08:40

egy egyszerübb flash oldalt mutatnék ami egyenlőre csak a flashel való barátkozásom szintjét mutatja és kérném a véleményeket hogy jó irányba haladok-e vagy sem :) .

itt a link:Bogaras

#42 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 11:07

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. márc. 25., vasárnap - 16:22

Az oldalam:
Kvízportál
Különösen nyitott vagyok tipográfiai tanácsokra (pl. a headerek nem különösebben tetszenek), de bármi egyébre is, csak konkrét kritikát kérek (tehát nem azt hogy nem jó, hanem hogy így vagy úgy jobb lenne). Köszi!

Most nagyon szubjektív leszek. Nekem nem tetszik. Kimondottan csúnyák a menük. Funkcionalitást nem tudom véleményezni, mert nem szeretem az ilyen dolgokat. Többet nem tudok mondani erről.

#43 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 11:09

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. márc. 25., vasárnap - 16:22

Az oldalam:
Kvízportál
Különösen nyitott vagyok tipográfiai tanácsokra (pl. a headerek nem különösebben tetszenek), de bármi egyébre is, csak konkrét kritikát kérek (tehát nem azt hogy nem jó, hanem hogy így vagy úgy jobb lenne). Köszi!

Hát, az a lejátszó pont nem illik oda. A tartalmával együtt. Függetlenül, hogy csótányok rohangálnak a lejátszón kívül is. Flash -ben nem vagyok igazán kompetens, de a hatás nem igazán jó. Nekem.

#44 Felhasználó inaktív   d3relict 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.397
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 12:26

iszonyat, mindkettő.

Herrbert, a kvizportál felújítása, és kijavitása olyan mennyiségű munkát igényelne, amit igy, post keretében véghez vinni nem lehet. inkább nézz szép templatemonsteren, és koppints le vmit.

a bogaras meg simán tré, a csótányok 8 bites png-k, igy a fedéseknél elég gagyik, az ornamentika meg simán oda se illik.
*derelict flashdev & fotó weblog | SHELL8 "médiaipari faszkivan" | flickr galéria - mindenféle fotózmányok

#45 Felhasználó inaktív   HookR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.751
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 03. 26. 18:56

Ilyen flash playert honnan lehet letölteni? Vagy van alapbol a Macromedia Flash 8-ban?
A tévedés jogát fenntartom :)

"Consciousness is the uninterrupted stream of memories and simulations taking place within your brain using models of yourself, people you know, and other aspects of reality in order to accurately choose behaviours likely to result in the most beneficial outcomes."

Server Tower - 2in1
Server Tower - SSI MEB
DTX-Box :: Koncepció

#46 Felhasználó inaktív   Herrbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 21:44

E-lias:
Ez egy full css menu a cssplay-ről. Vagy a színei nem tetszenek?
KAy:
Kösz a semmit.

Tudom, hogy valahogy nem áll össze az oldal. Dizájn szempontjából. Ehhez nem értek. Mert tartalmilag és a hierarchia szempontjából szerintem jó, hacsak nem a layout... Ha valaki fel tudná vázolni, hogy mivel merre induljak el, nagyon hálás lennék.

#47 Felhasználó inaktív   HookR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.751
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 26. 23:33

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. márc. 26., hétfő - 21:44

Tudom, hogy valahogy nem áll össze az oldal. Dizájn szempontjából. Ehhez nem értek. Mert tartalmilag és a hierarchia szempontjából szerintem jó, hacsak nem a layout... Ha valaki fel tudná vázolni, hogy mivel merre induljak el, nagyon hálás lennék.

Nem fer a fejembe hogy sikerult ilyen vegletesen harsany szineket egymas melle tarsitanod. Talan valamilyen regi TN paneles TFT-n nezed, amin pasztel szineknek tunnek? :)

Egyetertek kAy-jal. Ugy, ahogy van, vesd el ezt a megjelenesi format, s kicsit nezelodj templatemonster.com-on, elemezgesd azokat az oldalakat, amelyek erzesre harmoniat es kiforrottsagot keltenek benned. Ha nagyon nem megy, inkabb kerits valakit, aki legalabb valamennyire ert hozza, s ami a legfontosabb, rendelkezik egy minimalis szep erzekkel.
A tévedés jogát fenntartom :)

"Consciousness is the uninterrupted stream of memories and simulations taking place within your brain using models of yourself, people you know, and other aspects of reality in order to accurately choose behaviours likely to result in the most beneficial outcomes."

Server Tower - 2in1
Server Tower - SSI MEB
DTX-Box :: Koncepció

#48 Felhasználó inaktív   Delawer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 27. 12:45

Idézet: HookR - Dátum: 2007. márc. 26., hétfő - 19:56

Ilyen flash playert honnan lehet letölteni? Vagy van alapbol a Macromedia Flash 8-ban?

Aham, van benne egy ilyen.
A videót flv formátumban el kell kódolni (ez is jár hozzá), majd szépen beimportálod. Egy varázsló segítségével különböző kezelőpultot tudsz adni hozzá.
-- Legyen egy jó napod! --

#49 Felhasználó inaktív   Herrbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 28. 09:22

Idézet: HookR - Dátum: 2007. márc. 27., kedd - 0:33

Nem fer a fejembe hogy sikerult ilyen vegletesen harsany szineket egymas melle tarsitanod. Talan valamilyen regi TN paneles TFT-n nezed, amin pasztel szineknek tunnek? :)

Egyetertek kAy-jal. Ugy, ahogy van, vesd el ezt a megjelenesi format, s kicsit nezelodj templatemonster.com-on, elemezgesd azokat az oldalakat, amelyek erzesre harmoniat es kiforrottsagot keltenek benned. Ha nagyon nem megy, inkabb kerits valakit, aki legalabb valamennyire ert hozza, s ami a legfontosabb, rendelkezik egy minimalis szep erzekkel.

OK, elfogadom, amit írtál. De sajnos nem tudom kivitelezni, mert 1. nem fog menni templatemonsterrel sem, 2. sajnos nem ismerek senkit, aki tudna segíteni ebben a témában. Kifejteném bővebben őket:
1. Kb. 1-1,5 éve az oldalamon négyféle stílus keveredett, főleg a szerteágazó témák miatt. Azt a tanácsot kaptam, hogy egységesítsem a játék alapján (képek a játékból: Kvízportál screentour), ami elég jól sikerült, és fekete alapon kék-sárga a dizájnja. Ez történt meg most. Kérdés: már ez a fekete-kék-sárga iszonyat, vagy csak az aktuális oldal piros kijelzése, az inverz mouseover, illetve az egypixeles, lekerekített keretek az?
A layout-ot nem szívesen változtatnám meg, mert tetszik ez a teaserekkel kialakított hierarchikus rend, kétoldalt (esetleg a teaserek között) pedig később lesz hely bannereknek. Ebben is rossz úton haladok?
Egyébként azért ez a menü, ez a keret, mert így sikerült száműzni a "TABLE" szót az oldalról.
2. Bár az oldal kisebb népszerűségre tett szert (Google Pagerank: 3, napi 100 látogató), kiált egy webdizájnerért és egy marketingesért. Hol keressek ilyen szakembereket, akik a csapat tagjai lennének,  egyelőre fizetség nélkül?

#50 Felhasználó inaktív   KovacsUr 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.749
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 03. 28. 11:20

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. márc. 28., szerda - 9:22

Bár az oldal kisebb népszerűségre tett szert (Google Pagerank: 3, napi 100 látogató), kiált egy webdizájnerért és egy marketingesért. Hol keressek ilyen szakembereket, akik a csapat tagjai lennének,  egyelőre fizetség nélkül?

Esetleg az oldal látogatói, felhasználói között. Más hozzáértő aligha fogja elvállalni társadalmi munkában. :)

#51 Felhasználó inaktív   d3relict 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.397
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 29. 13:15

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. márc. 28., szerda - 10:22

2. Bár az oldal kisebb népszerűségre tett szert (Google Pagerank: 3, napi 100 látogató), kiált egy webdizájnerért és egy marketingesért. Hol keressek ilyen szakembereket, akik a csapat tagjai lennének,  egyelőre fizetség nélkül?

napi 100 még nem sok, annyit a mi kéthetente frissülő blogunk is produkál :)

társadalmi munkában pedig nem nagyon jutsz majd előrébb, ha látsz fantáziát benne, illetve esélyes a megtérülés, fektess bele, vagy keress szponzort, adj ki reklámfelületet (bár az utóbbi az alacsony látogatószám miatt szinte esélytelen).
*derelict flashdev & fotó weblog | SHELL8 "médiaipari faszkivan" | flickr galéria - mindenféle fotózmányok

#52 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 10:03

Esetleg ha talál egy lekes, ügyes kezdőt, aki még referenciákat gyűjt.

#53 Felhasználó inaktív   Herrbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 23:26

Idézet: e-lias - Dátum: 2007. márc. 30., péntek - 11:03

Esetleg ha talál egy lekes, ügyes kezdőt, aki még referenciákat gyűjt.

Pontosan erre gondoltam. Vagy a referencia miatt, vagy a kvízjátékok iránti lelkesedésből vállalhatja el valaki. Lehet, hogy találtam is valakit a prog.hu-n.

#54 Felhasználó inaktív   Herrbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 01. 17:21

Közben elkészült egy új dizájn.
Mi a véleményetek?

#55 Felhasználó inaktív   d3relict 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.397
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 01. 22:22

Idézet: Herrbert - Dátum: 2007. ápr. 1., vasárnap - 18:21

Közben elkészült egy új dizájn.
Mi a véleményetek?

holmerre?
*derelict flashdev & fotó weblog | SHELL8 "médiaipari faszkivan" | flickr galéria - mindenféle fotózmányok

#56 Felhasználó inaktív   mojito10 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 03. 09:50

tudtok vmi oldalt ahol szépszámmal lehetne növelni a nézettségét az oldalamnak?

#57 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 03. 10:00

Idézet: mojito10 - Dátum: 2007. ápr. 3., kedd - 10:50

tudtok vmi oldalt ahol szépszámmal lehetne növelni a nézettségét az oldalamnak?

szánalmas vagy a bankreklámoddal együtt.
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#58 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 03. 10:26

Idézet: kAy - Dátum: 2007. ápr. 1., vasárnap - 22:22

holmerre?

erre :) Csak az invitel des elrontja a linkek láthatóságát. http://www.kvizportal.hu/loim/x.ftl

#59 Felhasználó inaktív   d3relict 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.397
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 03. 12:16

kicsit csicsásabb lett, de jobb nem.
*derelict flashdev & fotó weblog | SHELL8 "médiaipari faszkivan" | flickr galéria - mindenféle fotózmányok

#60 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 04. 07:48

Én gondolkozok, hogy bedobjak e egy lapot. Csak még nem publikus, és tudom, hogy a lap háttérszíne kib*szna pár biztit :). Majd ha public lesz, kiteszem :)

Téma megosztása:


  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó