HWSW Informatikai Kerekasztal: T-Com telefon nélküli ADSL - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

T-Com telefon nélküli ADSL Drágább és forgalmi korlátos is? Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   Bal 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 715
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 12. 20:52

Idézet: roczei63 - Dátum: 2007. márc. 12., hétfő - 14:48

Hozzászólásom rövid:A T-com elösször tudjon internet elérést biztosítani azután álljon elő mindenféle javaslatokkal.Már a harmadik modemet küldik a lányomnak /már van jelszó és stb....csak hozzáférés nincs./
Azt hiszem a mai világba elvárható,hogy ahol T-com szolgáltatás van ott legyen internet szolgáltatás is.
Talán ez nagy probléma.....??????

Hat igen, nem ide tartozik, de nem is csak ez a gond ezzel.

A t-com alapbol arra jo, hogy telefonalj, sot netezhetsz is sima modemmel:)
ADSL sajnos nincs mindenhol, de ez nem is fog valtozni, az pedig, hogy a lanyodnal mi a gond, az mar egy masik kerdes! nekem kicsit erthetetlen! Bar masik szolgaltatonal dolgozom, de ha kot velunk valaki szerzodest es nem megy neki a net, pedig elvileg bekotottek, akkor nagyreszt a user ront el valamit, ha pedig nem, akkor a matav nem a modemeket kuldi, hanem egy embert, aki bevizsgalja. Szoval igy nekem az egesz problema erthetetlen..

#22 Felhasználó inaktív   kopasztigris 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 12. 23:31

Azt hiszem az ilyen is csak nálunk fordulhat elő.. Miközben a t-com német anyukája (vagy apukája) baromira nem azon küzd, hogy telefon nélkül vegyél adsl-t, hanem azon hogy mindent tőle vegyél. Én se mondanám le a telefont, ha annyiért kapnék 25-50-es!!! dslt+telefont+felvevős iptv-t mint a németek.. (a legdrágább csomag 39,99 Euro, ez még durván számolva 10eFt). A legkisebb csomag is 6-16-os dsl-el, tv-vel, telefonnal egy évig 9,90, utána 19,90 (ez 2500/5000)

Itt a díjszabás ajánlom a t-com.hu figyelmébe:
t-home.de

#23 Felhasználó inaktív   shabba 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.433
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 13. 00:16

Idézet: kopasztigris - Dátum: 2007. márc. 13., kedd - 0:31

Azt hiszem az ilyen is csak nálunk fordulhat elő.. Miközben a t-com német anyukája (vagy apukája) baromira nem azon küzd, hogy telefon nélkül vegyél adsl-t, hanem azon hogy mindent tőle vegyél. Én se mondanám le a telefont, ha annyiért kapnék 25-50-es!!! dslt+telefont+felvevős iptv-t mint a németek.. (a legdrágább csomag 39,99 Euro, ez még durván számolva 10eFt). A legkisebb csomag is 6-16-os dsl-el, tv-vel, telefonnal egy évig 9,90, utána 19,90 (ez 2500/5000)

Itt a díjszabás ajánlom a t-com.hu figyelmébe:
t-home.de

Valamit elnéztél, apróbetűs részt is olvasd át.

Egy TDSL-50000 csomag 45 euro, hozzá Tíhóm Complete Plus 30 euro, egy telefon flatrate 10 euro, egy net flatrate megint 10 euro, telefon alapdíj 16 euro, eszköz díj 100 euro, szerelés 60. Szóval az a 40 euro inkább 111 + 160 egyszeri.

Ha mellé akarsz értéknövelt csatornákat akkor az MTV csomag 3 euro, a bundesliga 10 euro, a premiere csatornák darabja szintén 10 euro. A discovery és premiere HD is 10-10 euro. De ha megveszed egyben az 6 premiere csatit és a discoveryt akkor megkapod 50 euroért. De lehet bámúlni a big bránert is 24h-ban havi 15 euroért.

A legkisebb csomag sem épp 20 euro. Egy T-DSL 6000 25 euro, egy T-DSL 16000 30 euro, hozzá a flatrate net 10 euro, telefonalapdíj 16 euro, flat telefon 10 euro. Az ADSL csomaghoz nem kapsz IPTV-t az csak a VDSL2-höz vehető, oda max VoD-ot kapsz amiből onlány filmet lehet kölcsönözni, persze csak ha fizetsz a filmek után.

#24 Felhasználó inaktív   zlutor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 572
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 13. 11:39

Idézet: e-lias - Dátum: 2007. márc. 12., hétfő - 14:22

Hát, ha így lesz ahogy a cikkben olvasom, az a szarnak egy pofon. Mert ha annyi fenntartási költsége van egy ADSL -nek, mint majdnem egy telefon vonalnak, akkor nem értem, hogy miért nem számolják fel már most. Ha meg nincs annyi, akkor meg minek számolják fel a 2 rézdrótra? És miaz, hogy csak korlátos? Ez egyrészt kib*szás, másrészt a saját piaci érdekük védése. De remélem azért a gvh vagy a fogyasztóvédelem nem hagyja szó nélkül.

Bizony. Eleg tetu dolog lesz a T-Comtol, ha igy csinalja - persze a sajat szemszogebol nyilvan(?) ez a jo.  :(
A szomoru az, hogy a GVH es a fogyasztovedelem mar eddig nem perelte/birsagolta szet a ceget...

Milyen dolog mar, hogy ugy csinalunk, mintha nyujtanank egy szolgaltatast - csak hogy ne lehessen belekotni a hianyaba - aztan bearazzuk ugy, hogy senkinek ne erje meg igenybe venni...  :reklamacio:

#25 Felhasználó inaktív   ladisz1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 03. 13. 11:41

Alig várom hogy augusztus végén leteljen a ADSL a T-online szerzödés
azzonal váltok 2x fizetteke velem hogy tuléptem néhány száz kilobájt tullépést.
Undorito cég aki csak teheti lelép tölük, én is már csak fél évem van.
Jelenleg 5500 ft fizetek még 512-s 3 giga korlátozás, itt Budapesten nem semmi
2800+ fa már 1024 korlátlan van haverom oda lépett át.

:cool:

#26 Felhasználó inaktív   ladisz1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 13. 11:51

Mi vagyunk a hülyék ha hadjuk magunkat.
Van szolgáltató elég.
Én lépek át augusztus végén másikhoz van olcsobb és jobb.
Ez van 2x fizettekek velem egy fél cd-nyi adat mennyiség tulépést a 3 gigán felül.
Ilyen cég Irtam nekik egy szép levelet ne féjetek ott is leirtam a véleménytem roluk köpni nyelni nem tudtak.
Be is váltom othagyom öket ez a megoldás.
Van olcsobb / VAN MÁSIK/ világhirű zenebohocunk mondta
Ennyi részemrül a T-online :respect:

#27 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 13. 12:33

Idézet: e-lias - Dátum: 2007. márc. 12., hétfő - 13:22

Hát, ha így lesz ahogy a cikkben olvasom, az a szarnak egy pofon. Mert ha annyi fenntartási költsége van egy ADSL -nek, mint majdnem egy telefon vonalnak, akkor nem értem, hogy miért nem számolják fel már most. Ha meg nincs annyi, akkor meg minek számolják fel a 2 rézdrótra? És miaz, hogy csak korlátos? Ez egyrészt kib*szás, másrészt a saját piaci érdekük védése. De remélem azért a gvh vagy a fogyasztóvédelem nem hagyja szó nélkül.

Pedig tényleg annyia a fenntartási költsége, mivel attól, hogy most nem lesz rajta a telefonvonal a többi ugyanaz, semmi nem változik.

Egyébként azért nincs benne most, mert a T-Com havidíjba van benne, most kétszer szeretnél fenntartást fizetni? :D

Egyébként ez a cikk csak találgatás és semmi értelmes forrása nincs, ezek után most mit mondjak erről a cikkről? :D

#28 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 13. 12:34

Idézet: ladisz1 - Dátum: 2007. márc. 13., kedd - 11:51

Mi vagyunk a hülyék ha hadjuk magunkat.
Van szolgáltató elég.
Én lépek át augusztus végén másikhoz van olcsobb és jobb.
Ez van 2x fizettekek velem egy fél cd-nyi adat mennyiség tulépést a 3 gigán felül.
Ilyen cég Irtam nekik egy szép levelet ne féjetek ott is leirtam a véleménytem roluk köpni nyelni nem tudtak.
Be is váltom othagyom öket ez a megoldás.
Van olcsobb / VAN MÁSIK/ világhirű zenebohocunk mondta
Ennyi részemrül a T-online :respect:

Reklamáld meg, nagy dolog... te mondod, hogy hadjuk magunkat, hát Te is azt csináltad. :D :D Hibák minden szolgáltatónál vannak és lesznek, persze az is lehet, hogy mégis Te okoztad, csak nem vallod be. :D :D

#29 Felhasználó inaktív   csucsregop 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 475
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 10:53

Elvileg ma indul a telefon nélküli ADSL T-Com nagykerben. Valaki valahol erről olvasott valamit?
Egyik szolgáltató weboldalán sem találtam erről infot.

#30 Felhasználó inaktív   trec 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 11:02

Idézet: csucsregop - Dátum: 2007. márc. 30., péntek - 11:53

Elvileg ma indul a telefon nélküli ADSL T-Com nagykerben. Valaki valahol erről olvasott valamit?
Egyik szolgáltató weboldalán sem találtam erről infot.

Aszem a szolgáltatóknál 3-ától indul.Azért tényleg fura, hogy nagy a csend.......... :(

#31 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 11:56

Idézet: ladisz1 - Dátum: 2007. márc. 13., kedd - 12:51

Ilyen cég Irtam nekik egy szép levelet ne féjetek ott is leirtam a véleménytem roluk köpni nyelni nem tudtak.

Ha azt is hasonló helyesírással tetted, nem is csodálkozom.  :Đ
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#32 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 13:16

Idézet: trec - Dátum: 2007. márc. 30., péntek - 11:02

Aszem a szolgáltatóknál 3-ától indul.Azért tényleg fura, hogy nagy a csend.......... :(

Ebben semmi fura nincs. A T-Online pl. 3-tól hozza be ezt a konstrukciót és az akciók a kihírdetés előtt nem derülnek ki.

#33 Felhasználó inaktív   csucsregop 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 475
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 31. 11:07

Annyit azért megtudtam, hogy T-Onlinenál voip szolgáltatással lesz egybekötve a Naked Adsl konstrukció, saját számmezővel (NHH honlapján fenn is van a kijelölt számmező).

#34 Felhasználó inaktív   trec 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 07:35

http://www.vivanet.h...ex.gwc#20070401

Na ja.Zúzós.Főleg a beugrás.25 ropi+áfa.

Kinek éri ez meg ???

#35 Felhasználó inaktív   Pikkolo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 07:51

Idézet: trec - Dátum: 2007. ápr. 2., hétfő - 8:35

http://www.vivanet.h...ex.gwc#20070401

Na ja.Zúzós.Főleg a beugrás.25 ropi+áfa.

Kinek éri ez meg ???

Nekem ez eléggé zavaros.

#36 Felhasználó inaktív   trec 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 08:04

Idézet: Pikkolo - Dátum: 2007. ápr. 2., hétfő - 8:51

Nekem ez eléggé zavaros.

Inkább zavarba ejtő.Ez a csupasz ADSL TALÁN csak akkor érné meg ha nem lenne a 25 rugó belépés annak sem ahol nincsen telefonelőfizetés ill. a +2500+áfában benne lenne egy flat VoIP vezetékes irányba !!

#37 Felhasználó inaktív   uboat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.286
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 08:21

Ilyen árak mellet jobban megéri egy telefon vonalat behuzatattni és rákérni egy dslt! :p
A pénz nem bűzlik persze ha nem mosásnak vetik alá!

#38 Felhasználó inaktív   trec 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 08:29

Idézet: uboat - Dátum: 2007. ápr. 2., hétfő - 9:21

Ilyen árak mellet jobban megéri egy telefon vonalat behuzatattni és rákérni egy dslt! :p

Na igen.Ez a csupasz ADSL tulajdonképpen így egy nagy semmi !Dehát talán ez is a cél, hogy legyen a kirakatban ez is, de lehetőleg senkinek ne érje meg............ :mad: 

#39 Felhasználó inaktív   donpepe 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 09:45

Idézet: uboat - Dátum: 2007. ápr. 2., hétfő - 9:21

Ilyen árak mellet jobban megéri egy telefon vonalat behuzatattni és rákérni egy dslt! :p

pont erre megy ki a játék...a Nagy Magenta óriás nem hüje, vannak ott közgazdászok, pénzügyesek, könyvelők sokan  :mad:

#40 Felhasználó inaktív   Pikkolo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 09:54

Többször átolvastam ami a vivanet oldalán van és ez nem hurokhordozós szolgáltatás hanem sima. A 2500 Ft/hó az a vonalfentartás ami hurokhordozás esetében beépül az előfizetési díjba. A 25e+áfa pedig szimpla lehúzás, de várjuk mi lesz a többi szolgáltató ajánlata, mert ez eléggé harmatos.

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó