HWSW Informatikai Kerekasztal: Tápkérdés... IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (239 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tápkérdés... IV. Kérdések, tapasztalatok tápegységekről Értékeld a témát: -----

#101 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 12:51

Ott valami komoly tervezesi zur lehet a VGA kartyanal, ugyanis ezen a droton 5V-nek kene lennie.
12V a megnemegett vegen van.

#102 Felhasználó inaktív   Funes 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 17:19

Kedves Mindenki!

Segítségeteket szeretném kérni! Egy-két héten belül veszek egy új számítógépet az alábbi konfigurációra gondoltam:

DVD író: ASUS DRW-1814BLT
Vga: Asus X1950PRO  Pci-e vagy Asus Radeon EAX1950XT 256MB DDR3 TV/ DVI PCIExpress
Processzor: Intel Pentium Core2Duo E6400 2.1/1066 BOX
Winchester: Samsung 250Gb 16mb Cash S-ATA II.
Ram: KINGMAX RAM DDR II 1 GB 800
Alaplap: Asus P5B vagy Asus P5B Deluxe
Ház: Asus
                TA-21A Black/Silver/Black
Vagy TA-210 Black/Silver/Black
Vagy TA-212 Silver/Shinning Silver/Black

Kérdés: elég egy ilyen géphez a 360W-os Bestec:ATX-350S-H típusú táppal adják ezeket a házakat? Azt mondták nekem hozzáértők, hogy nem elég ehhez! Inkább ilyet vegyek bele: CHIEFTEC GPS-400AA-101A 400W ATX vagy CHIEFTEC DT-400A2 halk verzió vagy esetleg THERMALTAKE Silent PP 420W (W0061RE), THERMALTAKE Silent PP 480W (W0011) VR, Asus A-45 GA 450W!
Ez elég ehhez a konfigurációhoz? S ha igen melyiket ajánljátok!!

S ha esetleg tudtok olyan helyet ahol lehet a fentebb felsorolt házakat megvenni táp nélkül akkor hálás lennék érte!
:)

Segítségeteket előre is köszönöm!
:)

#103 Felhasználó inaktív   gemini 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 19:37

a 400-as chieftec elég lesz szvsz.
Asrock G43 Twins Full-HD :: Intel E4500 @ 2,90 Ghz + Xigmatek HDT-1283S :: XFX Radeon HD5850 OC 1024Mb :: 4096Mb Corsair DHX DDR-2 800Mhz :: 2x 320Gb WD Caviar SE16 + 320Gb Seagate Barracuda 7200.10 16Mb :: Sb Audigy 4 :: Coolermaster CM690 :: Enermax Modu82+ 425w :: Logitech G5 :: Dell 2007 WFP

Abit IP35-E :: Intel E2160 @ 2,90 GHz + AC Freezer 7Pro :: Sapphire Radeon HD3850 256Mb + Zalman VF900cu :: 2048Mb Geil Ultra DDR-2 800Mhz CL4 :: 250Gb + 500Gb WD Caviar RE :: Sb Audigy 1 :: AC Silentium T1 :: Arctic/Seasonic 350w :: Logitech G5 :: FuSi P19-2

#104 Felhasználó inaktív   Sentinel2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 190
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 16:18

Idézet: gemini - Dátum: 2007. ápr. 9., hétfő - 20:37

a 400-as chieftec elég lesz szvsz.

Hát azért én annyira nem lennék megbízva a chiftecben.A hozzáadott garanciához képest ,szépen idővel csökken a leadott teljesítménye és nekem 2-3 év alatt a 350-60W telejesítményt leadó táp a végén már annyi szuflát se tudott leadni,hogy szűzen elmenjen a gép(S939 Amd 3000+ + Ati 9800 Pro),egy mezei 300W 5 éves Mercury-val pótoltam rövid ideig ,azzal meg gond nélkül ment.

#105 Felhasználó inaktív   gemini 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 21:37

nem minden chieftec bele egyforma, ugyanis nem maguknak csinálják a tápot, csak matricázzák.
voltak selejtes szériák.
Asrock G43 Twins Full-HD :: Intel E4500 @ 2,90 Ghz + Xigmatek HDT-1283S :: XFX Radeon HD5850 OC 1024Mb :: 4096Mb Corsair DHX DDR-2 800Mhz :: 2x 320Gb WD Caviar SE16 + 320Gb Seagate Barracuda 7200.10 16Mb :: Sb Audigy 4 :: Coolermaster CM690 :: Enermax Modu82+ 425w :: Logitech G5 :: Dell 2007 WFP

Abit IP35-E :: Intel E2160 @ 2,90 GHz + AC Freezer 7Pro :: Sapphire Radeon HD3850 256Mb + Zalman VF900cu :: 2048Mb Geil Ultra DDR-2 800Mhz CL4 :: 250Gb + 500Gb WD Caviar RE :: Sb Audigy 1 :: AC Silentium T1 :: Arctic/Seasonic 350w :: Logitech G5 :: FuSi P19-2

#106 Felhasználó inaktív   Alexxa 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 21:45

Sziasztok!!

Nem igazán tudom hogy ebbe a topicba bele illik e a kérdésem, de meg kockáztatom!

Szünetmentes tápegységekkel kapcsolatba kérdezném, hogy milyent ajánlotok:olyan házimozi túlfeszvédőből ami megszűri ill.leválasztja a hálózati feszültség zajait és egyéb zavarokat tartalmazó csatlakozó aljzatokat(koax),és tiszta tápfeszültséget ad?

Köszi a válaszokat előre is!!

#107 Felhasználó inaktív   Sentinel2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 190
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 21:49

Hát tudod  azért ne az én pénztárcám rovására  szórakozzanak ilyen dolgokon. Főleg ha azt nézem a Chieftec se az az "olcsó" kategória.Még ha egy filléres gagyi gyártó lenne,oké. De ilyen árkategóriában szerintem nem igazán kóser és másutt is láttam Chieftecet(400W körüli volt) megdögleni,csak úgy hipp-hopp azt vitt magával egy vinyót is,mert annyira "jó".

#108 Felhasználó inaktív   gemini 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 22:04

Alexxa: https://forum.hwsw.h...showtopic=95525

Sentinel2: most halt meg egy enermax liberty-m, aminek az árából két 400-as chieftec is kijön, mégsem szidom az enermaxot, baromi jó táp. a mostani gps szériás chieftec-ek didyman szerint korrekt konstrukciók, én hiszek neki, és több ismerősömnek is vettem a 350-esből, mindeki megelégedve használja.
Asrock G43 Twins Full-HD :: Intel E4500 @ 2,90 Ghz + Xigmatek HDT-1283S :: XFX Radeon HD5850 OC 1024Mb :: 4096Mb Corsair DHX DDR-2 800Mhz :: 2x 320Gb WD Caviar SE16 + 320Gb Seagate Barracuda 7200.10 16Mb :: Sb Audigy 4 :: Coolermaster CM690 :: Enermax Modu82+ 425w :: Logitech G5 :: Dell 2007 WFP

Abit IP35-E :: Intel E2160 @ 2,90 GHz + AC Freezer 7Pro :: Sapphire Radeon HD3850 256Mb + Zalman VF900cu :: 2048Mb Geil Ultra DDR-2 800Mhz CL4 :: 250Gb + 500Gb WD Caviar RE :: Sb Audigy 1 :: AC Silentium T1 :: Arctic/Seasonic 350w :: Logitech G5 :: FuSi P19-2

#109 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 04. 11. 07:36

Idézet: Sentinel2 - Dátum: 2007. ápr. 10., kedd - 21:49

Hát tudod  azért ne az én pénztárcám rovására  szórakozzanak ilyen dolgokon. Főleg ha azt nézem a Chieftec se az az "olcsó" kategória.Még ha egy filléres gagyi gyártó lenne,oké. De ilyen árkategóriában szerintem nem igazán kóser és másutt is láttam Chieftecet(400W körüli volt) megdögleni,csak úgy hipp-hopp azt vitt magával egy vinyót is,mert annyira "jó".

Igen, a régi HPC széria még beleesett a kondinyavajába (wiki: capacitor plague), erről nem kifejezetten ők tehetnek. A chieftec viszont a kondik hibáját ilyen módon adja elő, vagyis csökken a stabilan kivehető teljesítmény. A favor mercury-d meg egyszerűen eldurran és oroszrulettezik a gépeddel. A 410-es széria volt eddig az egyetlen súlyosan szériahibás darab, azt hiszem, ennyi baki minden gyártónál előfordul, főleg, hogy a "másutt is láttam" állításod a mercury-kra hatványozottan érvényes, szerintem megunnád, ha elkezdeném mondani, hányszor.
Vedd figyelembe azt is, hogy tökéletes elektronika nincsen és a villamos hálózat felől gyakorlatilag lehetetlen bolondbiztosan védeni és itt nem is kell mindig egy villám hatásaira gondolni.
Ez a pénztárcádon szórakozás is érdekes dolog, a mercury-ból kihagyott túlfeszvédelem még végfelhasználói szinten is 100ft alatti összeg alkatrészekből, csomó panelen a helye is megvan, szerinted akkor ők mennyire szórakoznak a pénztárcáddal? :)

Szerkesztette: didyman 2007. 04. 11. 07:38 -kor

Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#110 Felhasználó inaktív   salaud 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 08:10

OFF

Idézet

Hát tudod  azért ne az én pénztárcám rovására  szórakozzanak ilyen dolgokon.

Akkor a pénztárcád kímlésére adok neked egy 400-as, vadi új codegen tápot, 12 cm-es ventivel, 1 év bolti garival, mindössze 4000 Ft-ért, no? :p  sose ment egy percet se, én vettem ki a házból, amint kibontottam a dobozt... :Đ
(\__/)
(='.'=) Ez itt nyuszi. Másold át te is, hogy segíts
(")_(") neki a világuralom megszerzésében.

Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

#111 Felhasználó inaktív   Zsolty86 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 38
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 10:07

Idézet: salaud - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 9:10

Akkor a pénztárcád kímlésére adok neked egy 400-as, vadi új codegen tápot, 12 cm-es ventivel, 1 év bolti garival, mindössze 4000 Ft-ért, no? :p  sose ment egy percet se, én vettem ki a házból, amint kibontottam a dobozt... :Đ

Nekem a 400as Codegenem 3 éve szolgált engem. Most sincs baja, de azért a biztonság kedvéért lecseréltem egy 350es FSP-re. Érdekes volt, mikor beraktam a gépbe és indításkor elkezdett csörömpölni.  :rolleyes: A szívbaj jött rám... Aztán kicsit megfeszgettem a rácsot kifelé és elmúlt...
Szóval ha kell valakinek egy 3 éves Codegen, szóljon! :D
AMD Athlon XP 2600+, ASUS A7N8X-X, 2*256 400Mhz DDR, 120 GB Maxtor

#112 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 16:09

A Coolink tápokkal van valakinek tapasztalata?
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#113 Felhasználó inaktív   Sentinel2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 190
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 20:06

Idézet: salaud - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 9:10

OFF

Akkor a pénztárcád kímlésére adok neked egy 400-as, vadi új codegen tápot, 12 cm-es ventivel, 1 év bolti garival, mindössze 4000 Ft-ért, no? :p  sose ment egy percet se, én vettem ki a házból, amint kibontottam a dobozt... :Đ

Jah szerinted akkor azért vettem meg az 500W-os FSP-t ,mert Codegen-ra vágyok. Inkább semmit se mondok,sz.pjon aki akar Chieftec-vel,..... .De másutt is éppen most olvastam hasonlót Chieftec ügyben szóval nem egyedüli eset(Link , Cabal hozzászólása). FSP esetében annyi,hogy megesik ilyen gikszer. A boltba visszavittem,adtak addig egy csere tápot és azt mondták ez már nem első eset a Bluestorm I-es széria 500 W -val. De javára szóljon,hogy legalább elindul a géppel ,nem úgy mint anno a Chieftec-vel az meg se mukkant.

#114 Felhasználó inaktív   salaud 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 21:08

Idézet: Sentinel2 - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 21:06

Jah szerinted akkor azért vettem meg az 500W-os FSP-t ,mert Codegen-ra vágyok. Inkább semmit se mondok,sz.pjon aki akar Chieftec-vel,..... .De másutt is éppen most olvastam hasonlót Chieftec ügyben szóval nem egyedüli eset(Link , Cabal hozzászólása). FSP esetében annyi,hogy megesik ilyen gikszer. A boltba visszavittem,adtak addig egy csere tápot és azt mondták ez már nem első eset a Bluestorm I-es széria 500 W -val. De javára szóljon,hogy legalább elindul a géppel ,nem úgy mint anno a Chieftec-vel az meg se mukkant.

Nekem sincs Chieftec, CoolerMaster van. De neked meg milyen konfigod van, ami megkívánja az 500 w-os tápot? :think: SLI-ben futtatsz nvidia 8800-akat? Mert ha nem, akkor ki dobtál egy csomó pízt az 500 w-os csodatápodra... :p Kérdezd csak meg a Tápszagértőt, mennyit eszik a konfigod! Nekem amd athlon 64 x2 4600+ proc, sata winyó, integrált vga, nf6-os lap, 2 Gb ram, dvd , wireless kari van rá aggatva a 380 w-os CM-re, de szerintem összesen nem fogyaszt 260w-nál többet toppon...

Szerkesztette: salaud 2007. 04. 11. 21:21 -kor

(\__/)
(='.'=) Ez itt nyuszi. Másold át te is, hogy segíts
(")_(") neki a világuralom megszerzésében.

Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

#115 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 04. 11. 21:35

Idézet: Sentinel2 - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 20:06

Jah szerinted akkor azért vettem meg az 500W-os FSP-t ,mert Codegen-ra vágyok. Inkább semmit se mondok,sz.pjon aki akar Chieftec-vel,..... .De másutt is éppen most olvastam hasonlót Chieftec ügyben szóval nem egyedüli eset(Link , Cabal hozzászólása). FSP esetében annyi,hogy megesik ilyen gikszer. A boltba visszavittem,adtak addig egy csere tápot és azt mondták ez már nem első eset a Bluestorm I-es széria 500 W -val. De javára szóljon,hogy legalább elindul a géppel ,nem úgy mint anno a Chieftec-vel az meg se mukkant.

Látom, hogy írni szeretsz, de az olvasással jó lenne ezt megelőzni néha. Most nem fogom magyarázni, idézem, amit ezügyben írtam valahova, aztán olvasd el, mielőtt tovább próbálod a saját igazadat alátámasztani csúsztatásokkal :) . Remélem, eredményt hoz.

Idézet

Az aktív PFC és a szünetmentes tápok kapcsolata

Az utóbbi időben meglehetősen gyakori jelenséggé vált bizonyos, főleg Chieftec GPS sorozatú tápegységek beszerelését követően kialakuló anomáliák, melyek során a tápegység előtt található szüetmentes tápegység váratlanul, túlterhelést jelezve lekapcsol, illetve bizonytalanná válik, holott a túlterhelést sem a konfiguráció és olykor a tápegység maximális teljesítményleadása (az ebből visszavezethető teljesítményfelvétele) sem indolokolja.
A probléma háttere leegyszerűsítve a következő:
A manapság uniós szinten kötelező, a tápegységek által keltett elektronikus zaj csökkentésére és terhelési viszonyának javítására szolgáló aktív PFC (PFC: Teljesítménytényező-javítás, valójában ennél többről van szó, egyúttal csökkentik a zajterméket, ami a hálózatba visszakerül a táp működéséből kifolyólag, valamint szélesíti a bemeneti feszültség tartományát) szinte minden tápegységben beépítésre kerül. Ez a viszonylag bonyolult elektronika kifejezetten a manapság mindenütt használt, szinusz jellel leírható hálózatra van tervezve. A szünetmentes tápegységek közül főleg az alsóbb és sok középkategóriás modell akkumulátoros üzeme során a szinuszos jel bonyolultabb előállítása helyett vagy közelített szinuszt, vagy négyszögjelet támogat a kimenetén, mely a rá csatlakoztatott, legtöbb elektronika számára semmi problémát nem jelent, ellenben egyes tápegységekben az aktív PFC működési sajátosságaiból fakadóan gondba kerül: Leegyszerűsítve, a számítógép tápegysége terheltségétől függetlenül a szünetmentes tápegységet periodikusan túlvezérli. Emiatt a szünetmentes tápegység le is kapcsolhat, illetve nagyon szélsőséges esetben károsodhat is. A kialakuló terhelési viszony nem feltétlenül hosszú üzemet jelent, egy önteszt, vagy pillanatnyi ingadozás során történő átkapcsolás is elegendő lehet az addig teljesen tünetmentes működés felborulásához. A problémát az APC szünetmentes tápegységek kapcsán a Chieftec elismerte és az aktív PFC-vel szerelt, GPS sorozatú modelleknél erre igyekszik felhívni a vásárló figyelmét. A probléma megoldása olyan szünetmentes tápegység alkalmazása, mely akkumulátoros üzemekor is szinuszos jelet szolgáltat. Sajnos ezek a szünetmentes tápegységek legtöbbször nem az olcsó kategóriát képviselik, az APC esetén a SMART UPS sorozat tagjai jellemzően szinuszos kimenetűek a legkisebb modellek kivételével (sorozatfüggő).


A Chieftec-eken kívül a CM, az FSP és az Enermax modelljei is érintve vannak. Ugyan nem tudom, hogy miért nézted ki magadnak leszámolóhadjáratra a Chieftec-et, de nem vonom kétségbe, hogy lehet igazad. Most akkor próbáld meg alátámasztani is.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#116 Felhasználó inaktív   Sentinel2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 190
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 12. 16:53

Idézet: didyman - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 22:35

Látom, hogy írni szeretsz, de az olvasással jó lenne ezt megelőzni néha. Most nem fogom magyarázni, idézem, amit ezügyben írtam valahova, aztán olvasd el, mielőtt tovább próbálod a saját igazadat alátámasztani csúsztatásokkal :) . Remélem, eredményt hoz.


A Chieftec-eken kívül a CM, az FSP és az Enermax modelljei is érintve vannak. Ugyan nem tudom, hogy miért nézted ki magadnak leszámolóhadjáratra a Chieftec-et, de nem vonom kétségbe, hogy lehet igazad. Most akkor próbáld meg alátámasztani is.

Szimplán tapasztalatból,már nem az első eset,hogy beszarik a chieftec.Sajna szerintem már nem ugyanaz mint régen volt.

#117 Felhasználó inaktív   Hater 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 339
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 12. 17:22

Idézet: Sentinel2 - Dátum: 2007. ápr. 12., csütörtök - 17:53

Szimplán tapasztalatból,már nem az első eset,hogy beszarik a chieftec.Sajna szerintem már nem ugyanaz mint régen volt.

cirka 4-5 éve megy egy 300W-os Chieftec a gépemben, jelenleg a profilban levő konfigot viszi, és köszöni szépen elég kellemesen elvan :)
- HatER -
Zájc, nú págágyí!

#118 Felhasználó inaktív   Pietrosz 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.119
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 01:45

Régen szenvedtem, hogy a 400-as Enermax Libertymről lespórolták az FDD tápcsatit. Nos jelentem megkerült :Đ Fogalmam sincs, eddig hogy nem vettem észre, ugyanis 66-szor átnéztem, de egyszerűen nem volt sehol :)
Egy kis di'cséret még a tápnak:
E4300 alapfeszen tuningolva 2,93GHz-re + 4*512MB DDR2 667MHz ram + 8800GTS 320MB tuningolva + 1ODD + 3 HDD(2 raidben 1 simán) + hangkari. Ez az egész gyönyörűen fut i'gy, akár úgy, hogy CS:Source közben másolok a vinyók között. Ha valaki nem akar SLI-t vagy 4 magos procit, akkor felesleges ennél nagyobb tápot venni :up:
- Where are we going?
- Let's go find out.

#119 Felhasználó inaktív   Naiya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 18. 10:54

Sziasztok!

1 kis help kellene melyik tápot vegyem.

Egy hangstúdióba lesz egy pc x2_4200, 4db360GBhdd 7600gs és majdnem minden passzív hűtésű, a ház lesz levegőztetve 12es vagy 14es ventikkel.

A fő szempont az lenne hogy 17dB alatt legyen és persze 24/7órás működésnél is megbízható legyen milyen tápot keressek hozzá?


PS.: Amit az ajánlatba kaptam hozzá: CORSAIR 520W BTX /APFC, 12CM VENTI/    Ez megfel a kritériumokna? esetleg jobb vagy olcsóbb?

Előre is köszi!

Szerkesztette: Naiya 2007. 04. 18. 10:54 -kor


#120 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 04. 18. 20:18

Idézet: Naiya - Dátum: 2007. ápr. 18., szerda - 10:54

Sziasztok!

1 kis help kellene melyik tápot vegyem.

Egy hangstúdióba lesz egy pc x2_4200, 4db360GBhdd 7600gs és majdnem minden passzív hűtésű, a ház lesz levegőztetve 12es vagy 14es ventikkel.

A fő szempont az lenne hogy 17dB alatt legyen és persze 24/7órás működésnél is megbízható legyen milyen tápot keressek hozzá?


PS.: Amit az ajánlatba kaptam hozzá: CORSAIR 520W BTX /APFC, 12CM VENTI/    Ez megfel a kritériumokna? esetleg jobb vagy olcsóbb?

Előre is köszi!

Seasonic S12-430. Bika, csendes, tartós. Esetleg egy FSP Zen, de körül kell nézni, melyiket veszed: Rohs matrica legyen rajta, csak dobozosat vegyél.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


  • (239 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó