HWSW Informatikai Kerekasztal: LogMeIn - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (48 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

LogMeIn Minden ami LogMeIn-nel kapcsolatos Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   gszabo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:47

Idézet: FakeJack - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 17:31

Akkor a VNC a te programod.

Akárhogy nézem még mindig a VPN+VNC megoldás tűnik megbizhatóbbnak, bár kétségtelen hogy nagyon kényelmes és használható ötleteket rejt ez a program is. Ha dinamikus IP-t kell használni akkor jöhet hozzá még egy dyndns.

#42 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:47

Idézet: tamaske - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 13:59

debaj, azert az invitel sokra nem megy, egy titkositott adatkapcsolat hallgatasaval.
viszont az hogy bizonyos amerikai kormanyzati eroknek hozzaferest biztosit a logmein a rajta keresztul menedzselt rendszerekhez, nagyon is valoszinu.

A user nevét és a jelszót meg honnan az anyámból fogja tudni?  :think:
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#43 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:48

Idézet: gszabo - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:47

Akárhogy nézem még mindig a VPN+VNC megoldás tűnik megbizhatóbbnak, bár kétségtelen hogy nagyon kényelmes és használható ötleteket rejt ez a program is. Ha dinamikus IP-t kell használni akkor jöhet hozzá még egy dyndns.

Ha neked annak tűnik akkor hajrá, nekünk láma halandóknak a logmein nagyon tökéletes.
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#44 Felhasználó inaktív   gszabo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:50

Idézet: Jahno - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 22:37

Azért ez Te sem gondolod komolyan ugye? Meg a vindóz júzeredet/jelszavadat honnan tudnák, mi lenne a techinkai kivitelezése?

Ha nagyon kekeckedő szeretnék lenni akkor kiszűrik a forgalomból. mivel teljes mértékben rajtuk megy keresztül.

#45 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:52

Idézet: gszabo - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:50

Ha nagyon kekeckedő szeretnék lenni akkor kiszűrik a forgalomból. mivel teljes mértékben rajtuk megy keresztül.

Elolvastad a dokumentációt? Ahogy látom nem igazán. Aztán ha te kiszűröd nekem a forgalomból a jelszavamat akkor előterjesztelek valami magas kitüntetésre.
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#46 Felhasználó inaktív   gszabo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:52

Idézet: FlowM@N - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 22:48

Ha neked annak tűnik akkor hajrá, nekünk láma halandóknak a logmein nagyon tökéletes.

Nem szeretném aláásni a progi sikerét ! nekem is tetszik, csak mint láma halandónak kétségeim vannak :))

#47 Felhasználó inaktív   gszabo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:53

Idézet: FlowM@N - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 22:52

Elolvastad a dokumentációt? Ahogy látom nem igazán. Aztán ha te kiszűröd nekem a forgalomból a jelszavamat akkor előterjesztelek valami magas kitüntetésre.

Nem azt mondtam hogy én fogom kiszűrni, hanem hogy nem tartom lehetetlennek.

#48 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:54

Idézet: gszabo - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:50

Ha nagyon kekeckedő szeretnék lenni akkor kiszűrik a forgalomból. mivel teljes mértékben rajtuk megy keresztül.

Cska az azonosításig megy azon keresztül, utána összetunnelezi a két gépet, ha tudja. ssl forgalomból technikailag meg nem mondom, hogy a szolgáltató mit tud visszafejteni, hiszen ott van egy kulcs, de ezzel most kíváncsivá tettél, megkérdezem.
Make love not Wor.

#49 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:55

Idézet: gszabo - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:53

Nem azt mondtam hogy én fogom kiszűrni, hanem hogy nem tartom lehetetlennek.

Én annak tartom, meg szerintem még sok kollega itt a fórumon, akik nem tegnap kezdték.....
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#50 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:56

Idézet: gszabo - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:52

Nem szeretném aláásni a progi sikerét ! nekem is tetszik, csak mint láma halandónak kétségeim vannak :))

Végül is, mint fentebb írtam, IBM, meg AMD meg ilyenek nem félnek tőle, biztos még mezeibb halandók hozzák a döntéseket, aki lehetetlennek tartja a LogMeIn részéről való visszaéléseket  :D
Make love not Wor.

#51 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 10. 05. 22:56

Idézet: FlowM@N - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 23:55

Én annak tartom, meg szerintem még sok kollega itt a fórumon, akik nem tegnap kezdték.....

Kb. ja. Viszont én már elfogult vagyok  :respect:
Make love not Wor.

#52 Felhasználó inaktív   gtokaji 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 40
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 00:39

Idézet: csabors - Dátum: 2006. szept. 5., kedd - 19:55

Huh...ha nem mondod eszembe se jut! Meghát tudod,(...) az vesse rám az első a követ(...)Mert hiszen mindannyian bűnösök vagyunk!(...)

Üdv:

ha meg jarsz erre, meg esetleg tobbeket erint - ha engeded, hogy kuldjenek neked emailt, akkor rendszeresen szoktak lenni akciok. a listaaron 69 vagy mennyi dollaros eves elofizetes helyett szoktak ajanlani 59, vagy ha jo a konstellacio, 49 dollaros eves elofizut is. namost az 30 kemeny forint, per nap, kb. ha annyi is gond szoftverre, akkor tenyleg marad a free.

#53 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 02:25

Idézet: FakeJack - Dátum: 2006. okt. 5., csütörtök - 14:56

A mai napon kikerult egy beta build: https://www.logmein.com/labs.asp Ez mar tud olyat, hogy bemappeli a remote gepre a host gep meghajtoit. Ezzel kivalthato a file manager es ha jol emlekszem akkor ez a funkcio a FREE verzioban is benne van (a Filemanager meg nincs).

Szerk.: rosszul emlekszem. Csak PRO/IT.

File transfer megy a free verzióban is. :)
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#54 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 06:50

Idézet: FlowM@N - Dátum: 2006. okt. 6., péntek - 3:25

File transfer megy a free verzióban is. :)

File transfer?  :think:

#55 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 07:43

Hála ennek a topiknak rengeteget segít rajtam a munkám során a LogMeIn. Annyira bejön, hogy erősen gondolkozom a LogMeIn Backup rendszer megvételén is... Remek szolgáltatás, Free része is nagyon jól használható, egyszerű és nagyszerű. Nagy :up: a topiknak, ajánlom mindenkinek.

#56 Felhasználó inaktív   g_sipos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 08:07

maradjunk annyiban, hogy otthonra meg elfogadom a programot, mert az otthoni gepem az en cuccaimmal van tele, semmi "titkos", de egy munkahelyi halozatba sosem engednem be. Ha mar munkahelyi halozat, tessek rendesen megcsinalni egy vpn szervert vagy csak egy ssh tunnelt, es azon keresztul bemenni. Ha meg netkavezobol akarok ilyenekkel piszmogni, akkor a vnc-nek van java-s resze is, egy bongeszobol is atvehetem a tavoli gepet. nyilvan ilyenkor a biztonsag valahol a 0 kozeleben van...

#57 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 10. 06. 09:10

Idézet: g_sipos - Dátum: 2006. okt. 6., péntek - 9:07

de egy munkahelyi halozatba sosem engednem be. Ha mar munkahelyi halozat, tessek rendesen megcsinalni egy vpn szervert vagy csak egy ssh tunnelt, es azon keresztul bemenni.

Naja, csak ezzel pld. munkahelyi mozgó laptopokat is karban lehet tartani, akármilyen hálózat van, csak webezni tudjon. Jó, meg szép az a VPN, de nem mindig nagy okosság.

Pld. mikor jön az okos nagy anyaválallat ide magyarhonba, mindenki kap VPN-es genyát, netezni csak ezen keresztül lehet a magyar központba becsatlakozva, ami meg német/amcsi proxyn keresztül kapja a netet. Csókoltatom a kollégákat, elméletileg fasza, meg biztonságos, júzernek meg néha 10 kilobittel jön a kábeles netje.

Én logmeint meg tolom fel júzereim/cégeim gépére is, aztán nem kell szórakozni, ha IPváltozás van, nem kell portokat nyitogatni, beforwardolni, 3-5 fős irodában nem kell VPN-esre cserélnem a routert, meg sorolhatnám. Nagy cégek meg ez egyéb szolgáltatásai miatt veszik a cuccost, mert mondjuk levelet ír ha telik a kliensgépen a meghajtó, nem kell desktopig belépni egy registry szerkesztéshez, tudsz parancssort futtatni, servicéket leállítani elindítani, időnként félhalott gépnek resetet nyomni, egy felületen látod grafikusan a procc/memóriaterhelést, a processzek futását, nyitott fileok, nyitott portok... Mindezt csöppet gyorsabban, mint egy grafikus felületen, meg egyben, nem kell wines vezérlőpultokat nyomkodni, meg parancssorozni, akkor is tudom buzizni a gépet, ha júzer előtte ül.
Make love not Wor.

#58 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 09:38

Idézet: FakeJack - Dátum: 2006. okt. 6., péntek - 7:50

File transfer?  :think:

Hülyeséget mondtam, mert a free-ben természetesen nem megy csak a pro trial-ban. :)
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#59 Felhasználó inaktív   FlowM@N 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 06. 09:41

Idézet: g_sipos - Dátum: 2006. okt. 6., péntek - 9:07

maradjunk annyiban, hogy otthonra meg elfogadom a programot, mert az otthoni gepem az en cuccaimmal van tele, semmi "titkos", de egy munkahelyi halozatba sosem engednem be. Ha mar munkahelyi halozat, tessek rendesen megcsinalni egy vpn szervert vagy csak egy ssh tunnelt, es azon keresztul bemenni. Ha meg netkavezobol akarok ilyenekkel piszmogni, akkor a vnc-nek van java-s resze is, egy bongeszobol is atvehetem a tavoli gepet. nyilvan ilyenkor a biztonsag valahol a 0 kozeleben van...

No akkor tegyük fel, hogy van a szerver előtt egy zsák cisco eszközöd amik nem hozzáférhetőek. Aztán akkor, hogy is megy az a vpn tunnel meg a stb.? Na de ha elolvasol néhány dokumentációt a logmein-ről, akkor kicsit másképp fogod látni a dolgot biztonság szempontjából is.
| Eredeti Azonosító: 2419 | Hozzászólások: X+320 | Először Regisztrált: 2001. júl. 2. |
:::HWSW World Community-Team©:::    :::Windows Licencek:::    :::Windows Portal:::
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something.

#60 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2006. 10. 06. 10:15

Idézet: FlowM@N - Dátum: 2006. okt. 6., péntek - 10:41

No akkor tegyük fel, hogy van a szerver előtt egy zsák cisco eszközöd amik nem hozzáférhetőek.

Na, közepes 15 gépes cégnél pont ebbe futottam bele. Cisco-t én nem nagyon supportálom, vagy éppen drága meg nyűgös. Aztán mögötte ott volt a vindózos géppark, aztán anno megvettek elé egy kisebb PIX-et 200 küvecsért, gépek nőttek mögé. Most meg szükség lenne távmanagementre, aztán had me mondjam, hogy egy ilyen Cisco felkonfigolása simán kerülhet annyiba, mint az egyszeri rendbetétel, logmein install, meg az éves supportom ugye...

Nem kell zsák Cisco, egy bőven elég.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


  • (48 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó