HWSW Informatikai Kerekasztal: Plazma vagy Projektor - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (35 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Plazma vagy Projektor segítsetek dönteni :)

#1 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 10:19

Nos, miután hónapok óta nyüglődöm a témán, hogy eldöntsem, mi legyen a Next-Gen :) megjelenítőm és úgy néz ki, képtelen vagyok dönteni, úgy gondoltam, megkérdezem az itteni közönséget, hátha tud valaki segíteni. Eléggé körüljártam a témát és van már 1-1 konkrét jelöltem. Plazmából az LG 42PC3R vagy RA, ezek 106 centisek, 1024×768-asok. Projektorból az Acer PH530 lenne, ez 1280×768, DLP, 4× 7 szegmenses színtárcsával. A felhasználásuk átlagos, TV nézés, DVD (Pioneer DV-696 vagy Panasonic DVD-S52, ennek eldöntésében is segíthettek :) ), PC game. A szoba, ahol használnám kb. 3,6×5,5 m-es. Most megpróbálom összefoglalni, hogy eddigi infoim alapján milyen pozitívumai és negatívumai vannak egyiknek-másiknak.

Plazma:

+ kevesebb macera és kábelezés, csak beállítom a régi TV helyére
+ beépített tuner, csak bedugom a kábel TV-t
+ 2 HDMI, nem kell külső switch
+ nem igényel intenzív besötétítést
+ Faroudja deinterlacer és scaler, valószínűleg jobb minőségű, mint ami a projiban van
+ bárhol megnézhető, kipróbálható működés közben
+ nagyobb kontraszt, és talán színhűség
+ zajtalan működés (nincs ventilátor, színtárcsa)

- beégés veszélye
- kisebb kép
- kisebb, PC-hez különösen nehezen illeszkedő anamorf felbontás
- PC-ről DVI-HDMI nem feltétlenül problémamentes
- drágább (260-280k)


Projektor

+ kb. tetszőleges méretű kép
+ WOW hatás :)
+ nagyobb, ráadásul szabványos 720p felbontás, PC-ről 1280×720-ban és 1024×768-ban is "pixel direct"
+ nincs beégés
+ olcsóbb (220k körül)

- sok munka van vele, gipszkarton festése, falra ragasztása, kábelcsatornázás, aminek a látványát is utálom, mérhetetlen mennyiségű kábel vásárlása, amitől el is tűnik az árelőnye
- 1 HDMI, külső eloszó kell, ami nem drága, de nem tudom okozhat-e zűröket
- nincs tuner, vagy veszek külsőt, aminek nem tudom, milyen a minősége, vagy használom a közepesen gyenge VHS-em tunerét
- drága izzócsere, ezt talán meg lehet úszni 3-4 évig
- zaj
- fogalmam sincs, hol tudnám megnézni működés közben
- komoly sötétítést igényel
- eddigi tapasztalataim alapján nem nagyon bízom az Acerben

Egyelőre kb. ennyi jutott eszembe. A fentiek alaján úgy tűnhet, hogy "papíron" nekem jobban megérné a plazma, mégis inkább a projektor tetszene... Ezért nem tudom eldönteni.

Ha segítenétek esetleg további szempontokkal, ami nem jutott eszembe azt megköszönném.
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#2 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 10:26

Micsoda problémák  :Đ

Szerintem már felsoroltad te is mi az "ábra", én egyértelműen a Plazma TV-t venném. (mondjuk nem biztos hogy az LG-t).

Amúgy szerintem a két termék nem is összehasonlítható.

Szerkesztette: Kory 2007. 04. 26. 10:27 -kor


#3 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 10:40

Idézet: Kory - Dátum: 2007. ápr. 26., csütörtök - 11:26

Micsoda problémák  :Đ

Szerintem már felsoroltad te is mi az "ábra", én egyértelműen a Plazma TV-t venném. (mondjuk nem biztos hogy az LG-t).

Amúgy szerintem a két termék nem is összehasonlítható.

Jóvanna :)

Nem, nem vagyok LG fan, sőt, kimondottan rühelltem ezt a márkát mindig is. Viszont kb. január óta járom több-kevesebb intenzitással a boltokat, nézegetem a plazmák képét (TV adás is, DVD is, meg HD promo is) és be kellett látnom, hogy ha plazmáról van szó, nem lehet csak úgy elmenni az LG mellett. Kb. a következő minőségi sorrend alakult ki bennem: Pioneer (mondjuk ebből csak 50"-ost láttam, így nem igazán összehasonlítható), LG, Panasonic (egyetelen érdekes képfeldolgozási artifact miatt teszem az LG mögé), Samsung. Kb. ezekre mondom azt, hogy minőséget képviselenek, amit ezen kívül láttam, de ingyen se kéne: Philips (nagyon gyenge deinterlace), Fujitsu-Siemens (már kikapcsolt (!) állapotban is rózsaszínes-lilás a képernyő és ez sajnos bekapcsolva is megmarad a képen), Hyundai (szintén) és a különböző névtelen márkák, mint Strong, Bluesky, stb., ezeknek meg olyan a képük, mintha LCD lenne. Láttam még egyszer Hitachit, ami nem tűnt rossznak, de nem néztem annyi ideig, hogy véleményt mondjak róla.

Valamilyen szinten persze nem összehasonlítható. De végülis nagyjából úgyanaz a célja mindkettőnek, ha úgy akarod, mindkettő "nágy tévé" :)

Szerkesztette: EV6 2007. 04. 26. 10:42 -kor

processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#4 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 10:46

vizuálos cégeknél plazmából panasonicot szoktam látni, sonyt meg lg-t.
samsungot még nem láttam, ez gondolom nem véletlenül van így :)

szerk: így belegondolva sony plazma sem rémlik, csak egyéb sonyk :)

Szerkesztette: qnadam 2007. 04. 26. 10:52 -kor

de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#5 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 11:33

És ha már itt tartunk, valaki mondja el nekem, mi a fene különbség van a 42PC3RA, 42PC1R és a 42PC3R között? Mert az áraik kb. így alakulnak: 248k, 264k, 277k, miközben a speckóik kb. csak az elírásokban különböznek.  :think:
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#6 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 11:58

Én (főleg) plazmából (és általában TV-ből) Panasonicot vennék.

Egy barátom decemberben (Karácsonyra) ruházott be egy 106-os plazmába, Samsungba.
1 hónapos korában tönkrement.  :( (csak fehér képet mutatott, semmi mást).

Helyszíni javítás nem sikerült, elvitték, s kicsit megkarcolgatott kávával hozták vissza, de most működik.

Próbáltam tőle érdeklődni, hogy miért éppen Samsung plazmát vett, de nem nagyon tudtam kihúzni belőle semmit. (érzékenyen érinti az embert az elromlásos téma, főleg úgy hogy most ugyanakkora Panasonicot olcsóbban kap, mint azt tavaly).

Szerkesztette: Kory 2007. 04. 26. 11:59 -kor


#7 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 26. 13:33

én egyértelműen a proji mellett teszem le a voksot,  130 körül vesztegetik mostanság a benq w100-ast 3 év garral, nem egy csúcsmodell, de ennyiért bőven jó. merugye semmi nincs benne ezért monnyuk mellé inkább htpc, diszkrét dvi mazzaggal (ez nálam a padlón fut a szoba közepin, mer lusta szenny vagyok), ha van lehetőség, akkor a plafon fele közelítő traverzra és máris kevésbé hangos)  bár, ha most vennék projit, simán megkockáztatnám a szóban forgó acert garbővítéssel.
én ugyan nem különösebben nézek tv-t (mostanság addig jutok, h a duna2-őn szoktam bealudni a nonstop éjjeli nasa űrfevételeken), amit meg nézek azt nem lenne ingerenciám kitolni projira, mert fosadék a minősége nagyban, de véleményem  szerint normál, hétköznapi tv-zéshez jelenleg még mindig a 72 cm-es 4:3-as crt a legjobb. és ez sztem számottevően nem fog változni 3-5 éven belül. sorozat meg vmi jobb mpeg4 rilízben projira (a hd rilíz klasszisokkal szebb meg nagyobb is, és részemről már nem nézném máshogy a heroes vagy a bsg-t, 4400-at és egyebeket. a nem hd xvidnek meg upscale meg filter és arállag nézhető is, főleg ha anime vagy rajzfilm az istenadta)
szóval mozizni egyelőre csak projin érdemes számomra. aztán 4-5 éven múlva, mikor értelme is lesz, vmi hd megjelenítőre váltani ami tv+mozi.
(mellesleg projit érdemes webshopban rendelni, miután megkaptad, kibontottad még 2 heted van elállni a vételtől , visszajuttatni és visszakapni az egész összeget jogkövetkezmény nélkül, lsd távollévők közötti szerződés, vagymi, aztán h mennyire működik és kivel a gyakorlatban, meg nem mondom)

Szerkesztette: avman 2007. 04. 26. 13:36 -kor

- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#8 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 10:26

Üdv avman, örülök, hogy benéztél. Első jelöltem épp a Benq W100 volt, tetszett, amiket írtak róla, végül, mivel játszani is szeretnék rajta, a WVGA felbontás miatt kerestem mást, és pont a te javaslatodra került a képbe az Acer. Garanciabővítést nem láttam hozzá sehol, de sok helyen alapból 2 évvel adják, az szerintem elég. Sajnos megnézni sehol sem lehet, a 2 hetes szerződéstől elállást (ami szerintem 8 nap, de én sem vagyok biztos benne) nem biztos, hogy szívesen próbálgatnám.

Közben olvasgatom az AVForums oldalait, és elég horror dolgokat írnak a plazmákról. Az egyiknek 75 óra használat után már árnyékként állandóan látszik valamelyik adó logoja (az állandó logokat meg mifelénk is szeretik a TV csatornák, minimum hármat, mert az úgy fudeszép...), a másik PC-vel próbálta használni, de a PC1R overscannelt, eladta, vett egy PC3RA-t, az már nem, de azzal meg nem ment normális felbontásban HDMI-n keresztül... Fene tudja van-e kedvem szívni ilyesmivel.
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#9 Felhasználó inaktív   mzso 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 10:39

Szerintem plazma, projektornak a képe sohasem fogja megközelíteni a plazma minőséget.

#10 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 10:46

Idézet: mzso - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 11:39

Szerintem plazma, projektornak a képe sohasem fogja megközelíteni a plazma minőséget.

Háááát, remélem nem az LCD projektorok képe van előtted, amikor ezt írod, mert  azért egy jó DLP projektor eléggé meggyőző képminőséget képes produkálni...
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#11 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 11:02

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. ápr. 26., csütörtök - 11:19

A felhasználásuk átlagos, TV nézés, DVD (Pioneer DV-696 vagy Panasonic DVD-S52, ennek eldöntésében is segíthettek :))...

Ha a kettő közül akarsz választani, akkor egyértelműen a Pana S52-őt! A Pio-ban MTK upscaler van, ami 1 kalap sz@r! :rolleyes: Mindkettő típust teszteltem Plazmán (Panasonic 42"-os) és LCD TV-n (32"-os Sony Bravia). Ha viszont 1 kicsit többet szánnál rá, akkor inkább 1 Faroudja DCDi-vel rendelkező pl. Oppo lejátszót ajánlanék, KATT!! De vehetsz Denon-t is. :)
Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#12 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 11:22

Idézet: Csokis - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 12:02

Ha a kettő közül akarsz választani, akkor egyértelműen a Pana S52-őt! A Pio-ban MTK upscaler van, ami 1 kalap sz@r! :rolleyes: Mindkettő típust teszteltem Plazmán (Panasonic 42"-os) és LCD TV-n (32"-os Sony Bravia). Ha viszont 1 kicsit többet szánnál rá, akkor inkább 1 Faroudja DCDi-vel rendelkező pl. Oppo lejátszót ajánlanék, KATT!! De vehetsz Denon-t is. :)

Az jó, mert még olcsóbb is. :) Ennél többet nem nagyon szánnék Prev-Gen :) lejátszóra, ráadásul az Oppo scalerével kapcsolatban olvastam problémákról. Az LG-ben meg úgyis Faroudja van, minek venném meg kétszer?
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#13 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 12:18

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 12:22

Az jó, mert még olcsóbb is. :) Ennél többet nem nagyon szánnék Prev-Gen :) lejátszóra, ráadásul az Oppo scalerével kapcsolatban olvastam problémákról.

Igen, de az még a régebbi típusnál volt! Az újjal nincs ilyen gond. ;) De akkor ott van a Denon is. :D

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 12:22

Az LG-ben meg úgyis Faroudja van, minek venném meg kétszer?

Szóval LG plazmát akarsz venni? :blink: Lelked rajta. :) Én csak Panasonic, Pioneer, Hitachi plazmákból választanék.
Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#14 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 12:54

Idézet: Csokis - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 13:18

Igen, de az még a régebbi típusnál volt! Az újjal nincs ilyen gond. ;) De akkor ott van a Denon is. :D

Jó lesz nekem az az olcsó Pana :)

Idézet

Szóval LG plazmát akarsz venni? :blink: Lelked rajta. :) Én csak Panasonic, Pioneer, Hitachi plazmákból választanék.


Igen. Miért, mi a gond vele?

Panasonicot írtam, hogy van a képén egy érdekes képfeldolgozási artifact, ami nincs az LG-n. Pioneer igazán 50" felett mozgolódik, ami nem az én kategóriam. Van egyébként a cégnél 2 db 50-es Pio, azon kívül, hogy a kategória átlagának 1,5×-ösébe került, semmi extrát nem láttam a képén. Hitachit nem ismerem igazán.
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#15 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 12:55

Ezt már lehet olvastad, Panasonic plazma vs. LCD hivatalos kiadvány:

http://www.panasonic...plazma_2006.pdf

#16 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 13:08

Idézet: Kory - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 13:55

Ezt már lehet olvastad, Panasonic plazma vs. LCD hivatalos kiadvány:

http://www.panasonic...plazma_2006.pdf


Olvastam. De nem sok jelentősége van, mert engem már eleve se kellett lebeszélni az LCD-ről. :)

Szerkesztette: EV6 2007. 04. 27. 13:09 -kor

processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#17 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 14:29

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 13:54

Igen. Miért, mi a gond vele?

Mert a két leggagyibb képet az LG és Samsung plazmák adják, csak ezért. A két legjobb pedig a Pana és Pio. :) Persze azt veszel, amit gondolsz én csak tapasztalatokból beszélek és a saját szemszögemből, a saját szememmel látottakról. ;)

Szerkesztette: Csokis 2007. 04. 27. 14:34 -kor

Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#18 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 15:03

Idézet: Csokis - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 15:29

Mert a két leggagyibb képet az LG és Samsung plazmák adják, csak ezért. A két legjobb pedig a Pana és Pio. :) Persze azt veszel, amit gondolsz én csak tapasztalatokból beszélek és a saját szemszögemből, a saját szememmel látottakról. ;)

Ebben nem értünk egyet.
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#19 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 15:22

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. ápr. 27., péntek - 16:03

Ebben nem értünk egyet.

Ezírt írtam, hogy saját tapasztalat. Neked ettől lehet más. :)

Szerkesztette: Csokis 2007. 04. 27. 15:23 -kor

Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#20 Felhasználó inaktív   Sumi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.358
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 15:25

elég elmenni egy saturnba, vagy hasonló helyre, ahol mit ad isten, van kirakva pana is, lg-is, samsung is... kurvára nem lehet észrevenni semmilyen különbséget.. jó, az 1 milliós pio plazma télleg jobb:)
Per Aspera Ad Astra

Téma megosztása:


  • (35 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó