HWSW Informatikai Kerekasztal: Canon DSLR topik V. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (200 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Canon DSLR topik V. Értékeld a témát: -----

#2681 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 10:10

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 10:21

Most azért lúzer a canon mert épp nem jelentett be semmi olyat ami a korábbi termékkínálatához képest wow de újszerű ? :) Ez egy füst alatt azt is jelenti hogy a korábbi konkurens termékkínálat volt olyan amihez képest lehetett nagyot villantani !

Azt is vegyük figyelembe hogy ez a hosszú csend is jelentőségteljes. Várjuk csak a photokinát. Nem mintha annyira lázba hozna egy ilyenolyan pro vagy semipro váz hirtelen megjelenése, a vázcsere reális gondolata még erősen odébb van, azonfelül ha cserélnék is valszeg valamely mostani használtpiac-szereplő pro vázat vennék.

Ezzel teljesen egyetértek. Itt most nem a canonnak kellett felzárkózni. Ő már rég előrébb volt. Sajnos most megvan a canonnak az a kényelme, hogy szépen elvacakolhat egy kis időt azon, hogy a következő termékük mennyivel lépi le a konkurenciát. Mert most szerintem nem annyira beelőzték, hanem beérték. Nem hiszem, hogy az elmúlt két évben csak malmoztak volna. Egy barátom szerint, és én is igazat adok neki, nagyon sok fejlesztés készen van, fiókban van, és majd kihozzák akkor, ha a piac szerint szükséges, azaz majd kelleni fog valami ami eladja a következő vázat. Pl szemvezérelt AF, á lá 50E vagy Eos 30.

#2682 Felhasználó inaktív   saen 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.712
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 10:22

Idézet

Mert most szerintem nem annyira beelőzték, hanem beérték.

Szerintem beérték ÉS leelőzték, a középkategóriában feltétlen, de ebben van szubjektivitás is.

Idézet

Nem hiszem, hogy az elmúlt két évben csak malmoztak volna.

Én sem, biztosan készül Canonnál is sok jó dolog, meg ügye még a Photokinás bejelentések teljes körét még nem látjuk.

#2683 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 18:23

Idézet: szeder - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 9:16

Nem értek egyet.  A Canon fejlesztői nem lúzerek, a lúzerek azok, akik újabban meghatározzák, hogy a fejlesztők mit fejlesszenek.

Bar nem tudom h pontosan mire gondoltal de ha arra akarsz kilukadni hogy a mobiltelefon-kamera divat mekkora szutyok akkor egyetertek. Mindamellett szerintem a Canon a 300d/20d ota nem hozott ki jelentoset a piacra a nem-pro kategoriaban, es bar az 1d szeriaban tenyleg voltak jo huzasai, a nikon sokkal relevansabb termekeket vonultatott fel a nem-professzionalis szegmensben, es ahogy elnezem, nem is allnak meg...
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2684 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 18:24

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 9:21

Azt is vegyük figyelembe hogy ez a hosszú csend is jelentőségteljes. Várjuk csak a photokinát. Nem mintha annyira lázba hozna egy ilyenolyan pro vagy semipro váz hirtelen megjelenése, a vázcsere reális gondolata még erősen odébb van, azonfelül ha cserélnék is valszeg valamely mostani használtpiac-szereplő pro vázat vennék.

Varjuk...:)
De ha nem alkot valami nagyon komolyat az 50d-vel a canon akkor szerintem lassan bajban lesz...
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2685 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 18:25

Mikor lesz photokina?
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2686 Felhasználó inaktív   saen 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.712
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 18:49

Idézet: Wyco - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 18:25

Mikor lesz photokina?

Szeptember vége emlékeim szerint.

#2687 Felhasználó inaktív   RiCS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 19:10

Idézet: Wyco - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 18:24

Varjuk...:)
De ha nem alkot valami nagyon komolyat az 50d-vel a canon akkor szerintem lassan bajban lesz...

Nem érzem hogy bármi olyan lenne a konkurenciánál, ami ellensúlyozni tudná azt a sokrétű üveg és egyéb tartozékkínálatot használtan és újonnan ami erre a bajonettre kapható kedvező áron és hasonló súllyal kellene számításba venni.

Ennek ellenére bizonyosan lesz bejelentés ami tetszeni fog. És az is kb biztos hogy nekem ezek az újabb vázak annyira nem bejövősek. Volt itt 40d elég sokat, nem fogott meg az a szolgáltatáscsomag amit a 20d-hez képest nyújtani tud.

#2688 Felhasználó inaktív   szeder 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 19:23

Idézet: Wyco - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 19:23

Bar nem tudom h pontosan mire gondoltal de ha arra akarsz kilukadni hogy a mobiltelefon-kamera divat mekkora szutyok akkor egyetertek.

mobiltelefon-kamera divat  :think:  :omg:  Ezt úgy mégis hogyan sikerült idekeverni?

#2689 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 19:24

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 19:10

Nem érzem hogy bármi olyan lenne a konkurenciánál, ami ellensúlyozni tudná azt a sokrétű üveg és egyéb tartozékkínálatot használtan és újonnan ami erre a bajonettre kapható kedvező áron és hasonló súllyal kellene számításba venni.

Ennek ellenére bizonyosan lesz bejelentés ami tetszeni fog. És az is kb biztos hogy nekem ezek az újabb vázak annyira nem bejövősek. Volt itt 40d elég sokat, nem fogott meg az a szolgáltatáscsomag amit a 20d-hez képest nyújtani tud.

Jogos egyebkent h a Canonnak az egyik jelentos sikere az objektivkinalat. Ne erts felre, nem flamelni akarok, csak kerdem h mi lesz ha egyszer a Nikon felkapja a fejet es kihoz egy sorozat obit. Persze ez nem ket nap, de a D3/300/700 elkeszitese se ket nap volt, megis megtortent.
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2690 Felhasználó inaktív   RiCS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 19:35

Hallottad az előttem szólókat, illetve az én véleményem is: kivárjuk a photokinát és szerintem ámulni fogunk.

#2691 Felhasználó inaktív   berbón 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 93
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 21:59

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 9:14

Öcsém, ha ezt az energiát, amit a blogposztra fordított a cikkhez tenné... Bele sem merek gondolni.

De ezek szerint abszolút nem is esik le neki milyen hiányosságok, és alapvető fogalomzavarok voltak főleg a kezdeti cikkeiben.  :(

5perc alatt íródott a blog, nem kellett hozzá energia. Megértenélek, ha az ott leírt nem inge ne vegye magára írást ide, a fórumra írtam volna. De nem ide írtam, hanem a saját személyes blogomra. Említs már egyetlen fogalomzavart légy kedves:) De várj, ne fordíts rá energiát, visszalapozok a hozzászólásaid között, úgysem mentél ilyesmi mellett csak úgy el, ha volt ilyen, mert te nem vagy olyan. A blogot meg ne olvasd, ha nem tetszik szerintem....

Tényleg bocs, de most azt látom, hogy amint alkalom adódik, te rögtön hangot adsz a sértődöttségednek. Tényleg ezzel te mit kompenzálsz? Elnézést ha megbántottalak volna, nem akartam, még akkor sem, ha te ilyesmivel nem foglalkozol.

#2692 Felhasználó inaktív   berbón 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 93
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 22:15

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 9:14

Öcsém, ha ezt az energiát, amit a blogposztra fordított a cikkhez tenné... Bele sem merek gondolni.

De ezek szerint abszolút nem is esik le neki milyen hiányosságok, és alapvető fogalomzavarok voltak főleg a kezdeti cikkeiben.  :(

És tényleg csak úgy hozzáigazítom, hogy hidd el, és ez nem csak a cikkekkel kapcsolatos, hanem alaptétel, ha valami neked nem tetszik, az nem azért van, mert valaki neked akar borsot törni az orrod alá. épp ezért nem kell szerintem feltétlenül nekikezdeni a személyesen sértettekre jellemző módon támadni, meg lehülyézni másokat. nem engem, hanem a többi közlekedőt, a számlákat küldő hivatalokat, a focicsapatokat, a bírókat, vagy egyáltalán a szomszédot. Lehet, hogy nem is tudnak rólad, miközben neked nem tetsző dolgokat tesznek. Biztos lesz olyan még, hogy zöldet vársz és kéket kapsz, miközben mindkettő egyenrangú szín. Nem tudom milyen színre vágysz, de nem kérem ki a véleményed mielőtt eldöntöm zöldül-e a cikk, vagy kékül. Bocs, de nem megoldható, nézd el nekem. Ha pedig ezt félretesszük és a fentiek helyett az a célod, hogy lássák mennyire penge vagy, akkor hidd el, hogy ez másképp is kiderülhet, nem csak abból, hogy ez hülye meg az nem ért hozzá, pedig te igen. Nem mondom, hogy káosz van benned a témát illetően, de kettőnk között is van annyi látásmódbéli különbség, mint ami egy nikonos és egy canonos között lehet. különbség még az közöttünk, hogy én a másik táborba tartozó érveit is elfogadom, nem azzal kezdem, hogy ez hülye mert azt a márkát szereti. Tényleg bocs, csak értsd meg, megint ezzel jönni nem a nemes cél iránti vágyadat bizonyítja, hanem a megmutatomnekit.

És elnézést mindenkitől az offért

#2693 Felhasználó inaktív   RiCS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 07:03

Kompenzálok ?

Nem kompenzálok. Én is írok cikkeket, publikálok itt-és-ott, tudom mivel jár egy igényes cikk megírása, és kb azt is tudom mennyi energiát illik belefektetni. Gondolom az is leesett, hogy ezt megfordítva azt is látom hogy egy cikkbe mennyi figyelmet és energiát fektet valaki.

Nem pazarlom az energiámat arra, hogy kicsinyes sértődéseknek adok hangot. Tényleg igénytelenek a cikkeid. Arra nem veszed a fáradtságot hogy átfusd alapvető elírásokat kijavíts lásd legutóbb DSLR-DSRL elírás, vagy hogy készíts pár normális tesztképet ne csak az utcán kattints. Az sem fér a fejembe, hogy ezt miért kell emberekre vetíteni, miért kell bennük keresni a hibát mikor nemes egyszerűséggel trehányan összehánysz egy cikket és a hozzáértő, szakmában TÉNYLEG járatos és tapasztalt emberek ÉPITŐ kritikával illetik azt.

Vondd le a tanulságokat és bármilyen személyeskedő jellegűt szortírozz ki a levontakból, majd fordítsd épülésedre. 

Jav:

Tényleg látok némi fejlődést, ne törjön meg ez a lendület, többieknek is feltűnt.

Ha továbbra is úgy gondolod, hogy személyeskedés az alapja a írandóimnak ne is addj hangot ennek a tévhitnek nem fogok rá többé reflektálni. Ha úgy érzed van értéke a hozzászólásainknak és netán tudsz belőle fejlődni akkor ennek megfelelő hangnemben válaszolj nekem és a többieknek.

Hogy valami tevékeny segítséget is felajánljak ebben, bármikor szívesen elolvasom a cikket még publikálás előtt, segítek az egyes hibák kijavításában és bizonyos építő jellegű javaslatokat is tudok tenni, ahogy ezt már több alkalommal megtettem a pixinfós birdie féle cikkek esetében is.

Szerkesztette: RiCS 2008. 07. 02. 07:38 -kor


#2694 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 08:12

Idézet: szeder - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 19:23

mobiltelefon-kamera divat  :think:  :omg:  Ezt úgy mégis hogyan sikerült idekeverni?

>>a lúzerek azok, akik újabban meghatározzák, hogy a fejlesztők mit fejlesszenek.

Ezt a mondatot nem tudom ertelmezni, igy arra gondoltam h a mai divat az 'olcson szart a nepnek'. Mert elegge rafekudtek arra h az ar fontosabb mint a minoseg az also szegmensekben.
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2695 Felhasználó inaktív   berbón 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 93
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 08:12

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 2., szerda - 7:03

Kompenzálok ?

Nem kompenzálok. Én is írok cikkeket, publikálok itt-és-ott, tudom mivel jár egy igényes cikk megírása, és kb azt is tudom mennyi energiát illik belefektetni. Gondolom az is leesett, hogy ezt megfordítva azt is látom hogy egy cikkbe mennyi figyelmet és energiát fektet valaki.

Nem pazarlom az energiámat arra, hogy kicsinyes sértődéseknek adok hangot. Tényleg igénytelenek a cikkeid. Arra nem veszed a fáradtságot hogy átfusd alapvető elírásokat kijavíts lásd legutóbb DSLR-DSRL elírás, vagy hogy készíts pár normális tesztképet ne csak az utcán kattints. Az sem fér a fejembe, hogy ezt miért kell emberekre vetíteni, miért kell bennük keresni a hibát mikor nemes egyszerűséggel trehányan összehánysz egy cikket és a hozzáértő, szakmában TÉNYLEG járatos és tapasztalt emberek ÉPITŐ kritikával illetik azt.

Vondd le a tanulságokat és bármilyen személyeskedő jellegűt szortírozz ki a levontakból, majd fordítsd épülésedre. 

Jav:

Tényleg látok némi fejlődést, ne törjön meg ez a lendület, többieknek is feltűnt.

Ha továbbra is úgy gondolod, hogy személyeskedés az alapja a írandóimnak ne is addj hangot ennek a tévhitnek nem fogok rá többé reflektálni. Ha úgy érzed van értéke a hozzászólásainknak és netán tudsz belőle fejlődni akkor ennek megfelelő hangnemben válaszolj nekem és a többieknek.

Hogy valami tevékeny segítséget is felajánljak ebben, bármikor szívesen elolvasom a cikket még publikálás előtt, segítek az egyes hibák kijavításában és bizonyos építő jellegű javaslatokat is tudok tenni, ahogy ezt már több alkalommal megtettem a pixinfós birdie féle cikkek esetében is.

A stílusod az amivel gondom van. Egyébként köszönöm. Ha észrevételed van, akkor azt normális hangnemben is megteheted, ahelyett, hogy azt próbálod sugallni, hogy te mindenhez jobban értesz már megint. Köszönöm, hogy ennyiben hagyhatjuk. A DSLR elírás pedig szerkesztő által eszközölt mondatrész-csere eredménye, néha megesik. A lényeg: örülök, ha kritikákkal illetsz, ezt most halálkomolyan mondom, tedd is, de az isten szerelmére ne sugalld már hogy óvodásokat, vagy síkidiótákat terelgetsz eközben légyszíves. Ha belegondolsz, látod, hogy van ebben valami.

#2696 Felhasználó inaktív   RDaneel_hu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 08:39

Idézet: RiCS - Dátum: 2008. júl. 1., kedd - 20:10

Nem érzem hogy bármi olyan lenne a konkurenciánál, ami ellensúlyozni tudná azt a sokrétű üveg és egyéb tartozékkínálatot használtan és újonnan ami erre a bajonettre kapható kedvező áron és hasonló súllyal kellene számításba venni.

Ennek ellenére bizonyosan lesz bejelentés ami tetszeni fog. És az is kb biztos hogy nekem ezek az újabb vázak annyira nem bejövősek. Volt itt 40d elég sokat, nem fogott meg az a szolgáltatáscsomag amit a 20d-hez képest nyújtani tud.

Pontosan ez itt a lényeg.
A Nikon nagyon belehúzott a vázak fejlesztésébe, de üvegek terén is lenne mit. (amúgy a felhasználóknak lenne a legjobb ha teljesen kiegyenlítődne a verseny)
RDaneel_hu

#2697 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 09:04

errol mar sokszor vitaztunk, de ha jol remlik nem jutottunk nyugvopontra..

elmondanatok, hogy uvegek teren mit kene meg fejlesztenie a Nikonnak?
(es hogy felhivjam a figyelmet a kerdes osszetettsegere: nem mindegy ugye, hogy kinek a nezopontjabol gondolkodunk el ezen a kerdesen. egy pro, egy semi-pro, vagy egy consumer nezopontjat nezzuk-e.. -- bocsanat az angol kifejezesekert, de hirtelen ezek jutnak eszembe.)

Thom's oldalan egyebkent nagyon erdekes az idotabla! merthogy en nem egeszen azt olvasom ki belole, amit O! anno majdnem honapra pontosan meg tudtam mondani, mikor jon ki az F6-os, mert akkor meg tenyleg tartotta magat a tendencia, hogy hany evente hoznak ki uj profi vazat. most ez szetszorodott, elaprozodott, es valojaban evente ki kell jonni egy uj vazzal, mert kulonben "lemarad"!?????!????? nem ertelmetlen ez egy kicsit? nem RiCS szokta emlegetni, hogy az uj vaz, ha kijon, attol meg a regi nagyon is jo marad? a D200-at mindenki csodalta, most meg sza'ert-hugy'ert dobaljak ki? na EZ a piac diktalasa -- Wyco kerdesehez kapcsolodva..

de ha mar a vazak eseten ezt latjuk, akkor az uvegekre ez miert ne lenne igaz? ok, nehany uj dolog bejon (belso tag mozgatasa, AF, gyors AF, majd stabilizalas), de ezek kozul gyakorlatilag az AF az, ami igazan fontos lett. (oreg sportfotosok bezzek manualisan allitanak elesseget meg mindig!), de a tobbi tenyleg letszukseglet? ha nincs benne, akkor mar rossz az uveg? merthogy a Nikkor uvegek nagyon jok am, ezen nem szoktak vitazni.
(a fenti "kivansaglista" ertekelese egyebkent nalam a kovetkezo. belso tag fokuszalasa: makronal szukseges, mashol kenyelmi funkcio, amugy rontja a kepminoseget. gyors AF: sportfotosoknal letszukseglet, amugy nem oszt, nem szoroz. stabilizalas: jo dolog neha, bar ront a kepminosegen, de semmi szukseg ra minden objektivben. -- ezeknek a felteteleknek a Nikkor uvegek ma, ha jol tudom nagyjabol megfelelnek. nem lehet, hogy emiatt nem rakjak be az osszes objektivbe ezeket?)

na uff, egyenlore ennyi.

Szerkesztette: bogdan 2008. 07. 02. 09:09 -kor

a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2698 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 09:13

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. júl. 2., szerda - 10:04

elmondanatok, hogy uvegek teren mit kene meg fejlesztenie a Nikonnak?

1-2 modernizált fix a profiknak, és néhány elérhető árú F4-es zúm a haladóknak, a többi szvsz rendben van...
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#2699 Felhasználó inaktív   BoGyesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.970
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 09:35

Én most úgy vagyok ezekkel, hogy a következő pár éveben egy centet sem fogok költeni új kütyükre, mert nem kapnék annyival több szolgáltatást, amiért megérné kiadni azt a pár ezer dolcsit. A 30D-m megfelelő még profi munkára is, obi lefedettség megvan 10mm-től 400mm-ig, más nem kell. Vázat tuti nem cserélnék, talán a 28-135ötöt kellene legközelebb, de csak akkor ha lenne olyan munka ami miatt megérné megvenni a hasonló átfogású L-es verziót.

Úgy hallom elég jó idő van otthon úgyhogy a sok tesztolvasasás helyett inkább menjetek ki fotózni.  :p vazze... :Đ

#2700 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 09:46

Szabcsi: a semi-pro valasztek tenyleg gyengus, ez teny. (ezt tudvan irtam oda azt, hogy nem mindegy, milyen szempontbol nezzuk!) de melyik fixeket kene modernizalni a profiknak, es miert?
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

Téma megosztása:


  • (200 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó