HWSW Informatikai Kerekasztal: Age of Conan - Hyborian Adventures - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Age of Conan - Hyborian Adventures MMO Conan világában

#1 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 10:50

Mivel igy hirtlen még nem találtam neki topikot, nyitok egyet, az illetékesek majd kihuzzák, ha már van, csak figyelmetlen voltam.  :D

A hivatalos oldal:

http://www.ageofconan.com/

És mivel ezer szónál is többet mond egy kép, igy vegyétek ugy, hogy most beszédet tartok ( ;) ):

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

És jönnek a további képek is, csak nem fért bele egybe.. Sztem nagyon hangulatos. A képek után ások egy kis infót a játékmenetről is.. (playerek álltal épithető városok pl)

:)

#2 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 10:51

Ime a további képek:

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Szerkesztette: Huma 2007. 06. 22. 10:52 -kor


#3 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 10:55

És még pár:

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

További képek itt találhatók, ezek csak kedvcsinálók:

http://www.clubic.com/shot-jeux-video-1801...adventures.html

Szerkesztette: Huma 2007. 06. 22. 11:02 -kor


#4 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 11:46

Már várjuk egy ideje, remélem nem lesz csalódás...
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#5 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 12:02

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2007. jún. 22., péntek - 11:46

Már várjuk egy ideje, remélem nem lesz csalódás...

A képek alapján a hangulat adott, mozgásban is láttam, és sztem ugy is jó lesz.. Kivancsi vagyok, hogy a sokmindenből, amit igértek, mi és milyen mélységig lesz megvalósitható. ;)

#6 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 22. 15:18

Idézet: Huma - Dátum: 2007. jún. 22., péntek - 13:02

A képek alapján a hangulat adott, mozgásban is láttam, és sztem ugy is jó lesz.. Kivancsi vagyok, hogy a sokmindenből, amit igértek, mi és milyen mélységig lesz megvalósitható. ;)

Hm, esetleg van betakey-ed? :)
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#7 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 25. 11:01

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2007. jún. 22., péntek - 15:18

Hm, esetleg van betakey-ed? :)

Azt vadászom, már mióta megláttam.. regeltem a fórumon, elküldtem a szerencse-emailt, és minden nap 2 percet imádkozok, h engem is kiválasszanak.. oda is irtam nekik, hogy több konfigon tudom tesztelni, meg több internet sebességgel is.. remélem megeszik, és kiválasztanak.. nagyon kiváncsi vagyok rá..

:D

#8 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 25. 14:10

Hm, a graf alapjan elegge izmos gep kell majd hozza, nagyon szep es kidolgozott.

#9 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 25. 15:01

Idézet: Cellular - Dátum: 2007. jún. 25., hétfő - 14:10

Hm, a graf alapjan elegge izmos gep kell majd hozza, nagyon szep es kidolgozott.

Igen.. Irták több helyen, h Vista promo, Dx10-es game. (felteszem lesz dx9-es is) De ez sztem alap.. hozzátartozik a minőséghez, h ki legyen dolgozva..

#10 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 25. 17:10

Jah kell a szép grafix, hogy legyen mit lebutítani..  :D  Remélem nem járunk úgy vele mint a Vanguardal, hogy 6 fős gang esetén már minden létező gépen rommá akadja magát.... :( Engem csak az aggaszt kicsit, hogy promóznak mióta a videókkal, screenekkel, de ahhoz képest sztem elég keveset lehet még tudni a játékról... Pl craftról szinte nem találtam semmit...
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#11 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 26. 08:29

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2007. jún. 25., hétfő - 17:10

Jah kell a szép grafix, hogy legyen mit lebutítani..  :D  Remélem nem járunk úgy vele mint a Vanguardal, hogy 6 fős gang esetén már minden létező gépen rommá akadja magát.... :( Engem csak az aggaszt kicsit, hogy promóznak mióta a videókkal, screenekkel, de ahhoz képest sztem elég keveset lehet még tudni a játékról... Pl craftról szinte nem találtam semmit...

Engen az érdekel, hogy hogy tervezték a Városok játékosok álltal való épitését.. Mekkora lenne már, hogyha kövekből magad tagnál saját alakú házat épiteni =)

Key features:

Enter the true Conan experience – The first official Conan online RPG sends you on a brutal journey in the footsteps of the worlds' greatest fantasy hero. Meet Conan's friend and foes, battle demons and monsters known from 70 year of Conan history, and step up to the ultimate challenge and befriend the mighty king Conan himself.
Explore the world of Conan – Enter a gigantic and unique gameworld containing more than 30 distinct regions spread across the three mighty nations of Aquilonia, Cimmeria and Stygia. Explore deep jungles, burning deserts, inhospitable mountains, vast valleys, dark dungeons or gleaming cities, and take part in an incredible journey of exploration and adventure.
Real Combat Engine – Experience Funcom's revolutionary Real Combat engine, and fight mounted or on the ground. A new multi-point melee system allows the players to swing their weapons where they direct it, in real-time, going head-on against the formulaic nature of online RPG combat. The Real Combat engine also allow players to team up in battle formations and command both NPC's and other players in epic multiplayer battles, as well as giving you the chance to participate in massive sieges.
Single-player vs. massively multiplayer – Emerge as a hero from the story-driven single-player experience and embark into even greater adventures in the massively multiplayer part of the game. The branching single-player story is created by the award-winning writers behind The Longest Journey, Dreamfall and Anarchy Online so expect something extraordinary.
PvP and PvE – Meet the ultimate resistance in human opponents, and enjoy crushing the skulls of fellow players in mini-games, sieges, arena fights and drunken brawls. Charge into the world of Conan, and fight monsters and demons alone or in groups.
Extensive guild and solo gameplay – Form guilds in the multiplayer game and lay siege to hostile castles. Let the catapults sing their merry song of death as the enemy is brutally crushed to a pulp. Team up with other players in large guilds, and explore a large range of social gameplay opportunities. 'Conan' also offers extensive solo gaming opportunities, taking you through an amazing single-player journey and deep into the lands of Hyboria.
Varied gameplay – Besides bringing the most brutal experience ever seen in a MMO, Conan also promises to deliver what all fans of MMOs love and enjoy. Vast character customization opportunities, a deep character creation, lots of social opportunities, crafting, a deep and fun RPG system, exciting classes and player-made cities are but a few ingredients in this powerful RPG.
Amazing graphics – 'Conan' takes graphics in MMOs to a new level! With the latest and greatest in technology and an amazing art direction the graphics in 'Conan' immerses you into a world as never before seen in any online fantasy universe.
Stunning Sounds – Listen to a powerful and epic soundtrack in 7.1 surround. Hear gripping voices recorded by professional actors, and enjoy a dynamic soundscape bringing players to the edge of their seats.
A story to die for – 'Age of Conan' delivers a brutal, mature and compelling storyline that will send you headlong on a journey of brutality, intrigue and depth. Mixing the finest of storytelling found in classic RPG's with the open-ended approach found in MMOs, 'Conan' delivers a rare and special story experience.
The first mature MMO – In the true and barbaric vision of Robert E. Howard, 'Age of Conan' promises to bring mature online players something dark, new and refreshing. This is no cartoony fairytale, 'Conan' is made by grown-ups, for grown-ups, giving online gamers the chance to unleash the ultimate havoc and fury.


Érdekes ez a "Ez nem gyerekmese, ez véres konan, és felnőttek csinálták felnőtteknek" szöveg is..  :think:

#12 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 14:17

Kicsit el lett felejtve, de azért uppolom a legutolsó oldalról, mert szerintem nagyot fog ütni, ha jön..

http://cybergen.hu/?q=node/1941

Lipcsében már játszható lesz.. De jó lenne ott lenni  :o  :D

Szerkesztette: Huma 2007. 08. 21. 14:17 -kor


#13 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 14:22

Nem errol lehetett olvasni, hogy 2008 marciusa elott nem adjak ki? Vagy az a Warhammer online volt :think: *kepzavar*
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#14 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 14:31

Idézet: N.M.I. - Dátum: 2007. aug. 21., kedd - 14:22

Nem errol lehetett olvasni, hogy 2008 marciusa elott nem adjak ki? Vagy az a Warhammer online volt :think: *kepzavar*

Ez még nem zárja ki.. Ez csak egyolyan része, amit már meg mernek mutatni embereknek.. A WoW következő kiegje, a Wrath of the Lich King is játszható volt a Blizzcon-on, mégsem mondtak megjelenést, de a legmerészebb találgatások is jövő januárra-márciusra helyezik a cuccot. Én már örülök, hogy oda eljutott, hogy kipróbálható belőle valami.. Sajna a bétába nem kerültem be, pedig jó poén lett volna.. Szerettem volna megnézni, és kipróbálni magam, mint teszter..  :D

Szerkesztette: Huma 2007. 08. 21. 14:33 -kor


#15 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 15:51

Engem sem válaszottak be betateszternek sajna :( Azért megpróbálok haveroktól kölcsön key-t kunyerálni :D :D
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#16 Felhasználó inaktív   McElroy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 21. 17:16

Én is várom ezt a játékot. Eléggé szemetgyönyörködtető a grafikája a képek alapján, nagyon remélem, hogy maga a játékélmény is ennyire jó lesz. 2008 március vége még nincs túl közel, kár, hogy nem tartották az eredeti 2007 év végi kiadási dátumot.
: my deviantart:
CPU: Intel Core i5 3570K | Alaplap: Asus P8Z77-V LE | RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1866 | VGA: Asus HD7870 (DC2-2GD5-V2) | Display: Asus PA238Q | Sound: SB Audigy 2 ZS Platinum Pro | PSU: Corsair HX650 | HDD1: WD Black Caviar 500 Gb, HDD2: WD Black Caviar 1 TB | Case: Xigmatek Midgard II

#17 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 09:00

Egy kis upplás kedvéért megosztom veletek, hogy "ROBERT E. HOWARD ÖSSZES CONAN TÖRTÉNETE I.-II." könyveket most az alexandriában lehet FÉLÁRON venni, és meg is vettem, az összes Conan 1 és 2 összesen 3500ft, ami két böhömvastad könyvért nem péz sztem.

Kép

És a második kötet:

Kép

Aki még csak most ismerkedik ezzel a világgal, érdemes beszerezni ezeket, mert az összes ezzel kapcsolatos sztori és háttér bennevan, töredékek is, az irótól, eddig csak olyan 40-50 oldalt olvastam el belőle, de nagyon jól néz ki, darkos kicsit, de jól bemutatja a barbárt, és egész hyboriát..

#18 Felhasználó inaktív   MarKinG 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.182
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 09:22

nem tudom, én láttam a tévében a conan a barbárt a svájcinégerrel, az elég ide? :nevet:
A man must accept his fate or be destroyed by it.

#19 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 09:42

Ha mar volt a konyv akkor megemlitenem a jatekot is. Nem mai darab, de nagyon szorakoztato es visszadja a vilag hangulatat es brutalitasat. Nagyon jo akcio, az Encalve mellett nalam boven megfer.

ITT van par kep meg egy rovidke cikk. Valami N.M.I. gyerek irta aki most itt veri magat vagy 'micsinal :Đ
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#20 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 09:55

Idézet: Huma - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 10:00

Egy kis upplás kedvéért megosztom veletek, hogy "ROBERT E. HOWARD ÖSSZES CONAN TÖRTÉNETE I.-II." könyveket most az alexandriában lehet FÉLÁRON venni, és meg is vettem, az összes Conan 1 és 2 összesen 3500ft, ami két böhömvastad könyvért nem péz sztem.

Köszi az infót, megyek is megvenni, mindig élveztem a Conan novellákat.

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó