HWSW Informatikai Kerekasztal: Aqua, avagy lehúzás magyar módra. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Aqua, avagy lehúzás magyar módra. kerüld, mint a leprást! Értékeld a témát: -----

#81 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 27. 11:02

Idézet: letix - Dátum: 2007. aug. 27., hétfő - 9:25


A kerdesem az lenne hogy kotelesek e visszavenni vagy kifizetni az arat munkanapon 3 napon belul?

na akkor itt is. fentebb már belinkeltem a jogszabályt:
7. § Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a forgalmazó nem hivatkozhat a Ptk. 306. §-a (1) bekezdésének a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.
azaz 3 munkanap, kötelező csere. illetve mint írtam, ha vitás az eset, akkor nem köteles a pult alól rögtön előkapni egy másikat (meg egyébként sem), csak annyi a könnyítés, h a javításra így nem kell várni, a csere gyorsabb.

Szerkesztette: avman 2007. 08. 27. 11:02 -kor

- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#82 Felhasználó inaktív   jksx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 04. 10:06

Hali.

Nekem inkább az a problémám velük, hogy az "online" árukatalógusuk igen laza kapcsolatban áll sokesetben a tényleges bolti árukészlettel, a boltjaikat pedig szinte lehetetlen elérni telefonon. (pl. a Karinthy utcait.)

#83 Felhasználó inaktív   FireShadow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.046
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 23. 16:48

az én vinyómat a garancia utolso napjan nem akartak kicserélni, igaz az szombat volt és zárva volt a szerviz, de akkrois milyenmár  :rolleyes:
It's a state of bliss, you think you're dreaming.. It's the happiness inside that you're feeling..
Nézd meg Flash munkáim és a rajzaim!

#84 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 24. 07:03

Én a pólusba járok vásárolni hozzájuk, a webshopban rendelt dolgok mindig voltak raktáron.
Telefonon vissza is szoktak jelezni.


Szerviz:  samu vinyó döglődött (10-15 perc után leállt), 1 hét után cserélték újra, amire új gari is lett..

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó