HWSW Informatikai Kerekasztal: WLANon csak a ping működik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

WLANon csak a ping működik

#21 Felhasználó inaktív   Viperace 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 25. 00:40

Sziasztok...

nem tudom menyire aktuális még a téma de én is pont ezzel szenvedek...
van egy ügyfelemnek pont egy ilyen routere, a vicc hogy mivel nem tudjuk a már valoszinüleg megváltoztatott jelszót a routerhez (admin/admin - ra nem  lép be  :confused: ), ezért nem tudjuk konfgelni...

nem tudja valaki hogy lehet teljesen reset-elni a factory default-re?
THX
:respect:  :respect:  :respect:
www.diamondwebstudio.com
www.szamitogepszervizpecs.com

#22 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 06. 25. 00:45

Idézet: Viperace - Dátum: 2008. jún. 25., szerda - 1:40

nem tudja valaki hogy lehet teljesen reset-elni a factory default-re?

Gomb nincs rajt?
Make love not Wor.

#23 Felhasználó inaktív   Viperace 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 25. 00:51

Idézet: Jahno - Dátum: 2008. jún. 25., szerda - 0:45

Gomb nincs rajt?

Van reset de probáltam hosszan nyomni nem ugy nézett ki mint akit meghatotta...  :omg:
porbáltam ugyis ahogy a tp-linkeket meg az msi-ket kell hogy reset gomb benyomva mikorben rádugod az áramra és tartod a resetet mig kell... de asz se jött össze... :(:(:(:(
www.diamondwebstudio.com
www.szamitogepszervizpecs.com

#24 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 25. 07:23

Idézet: Viperace - Dátum: 2008. jún. 25., szerda - 1:51

Van reset de probáltam hosszan nyomni nem ugy nézett ki mint akit meghatotta...  :omg:

ha még tovább nyomod?  1-2 percig

#25 Felhasználó inaktív   Viperace 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 25. 13:43

ááá még mindig ös sovány....
nincs valakinek leirása... lehet angol is... :)
www.diamondwebstudio.com
www.szamitogepszervizpecs.com

#26 Felhasználó inaktív   zsoleesz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 16:18

Sziasztok!
Pedig a tapasztalat az hogy néha hosszabb ideig kell resetelni.
Keresőbarát weboldalak, microsite-ok, mobilra optimalizált weboldalak tervezése és kivitelezése. Keresőoptimalizálás és banner készítés. Hatékony és minőségi webes megjelenés kialakítása kedvező áron.

www.kesziwebstudio.com
e-mail:kesziwebstudio@gmail.com

#27 Felhasználó inaktív   pepetech 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 16. 09:19

Nekem is ilyen routerem van. Eddig 1x fordult elő az itt leírt probléma. De megoldottam. Fogtam egy kemény tárgyat és a gombot olyan erősen nyomtam be amilyen erősen csak tudtam 10 másodperc elég a eset gombnak ezek után 192.168.1.1 -en az admin/admin-al tudtok belépni.

Mondjuk engem csak az bosszant, hogy nem tudom beállítani a routert :D pedig eddig üzemelt. most buta fejjel lereseteltem mert gondok voltak a net sebességel és azóta routeren keresztül nincs netem. mindenhol olvasom, hogy mac cím klónozzam... na igen de ennek a routernek az adminjába ilyen nagyon de nincs. Vagy csak nem találom. Aki használ ilyen routert chellon az írja már el a router beállítását az alapoktól vagyis első feladat: kapcsold be a gépedet :DDD valahogy ilyesmi módszer kellene. előre is köszi.

#28 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 16. 14:51

Idézet: pepetech - Dátum: 2008. dec. 16., kedd - 10:19

... mindenhol olvasom, hogy mac cím klónozzam... na igen de ennek a routernek az adminjába ilyen nagyon de nincs. Vagy csak nem találom. Aki használ ilyen routert chellon az írja már el a router beállítását az alapoktól vagyis első feladat: kapcsold be a gépedet :DDD valahogy ilyesmi módszer kellene. előre is köszi.

A WAN beállításoknál elvben meg kell, hogy adhass MAC-címet. DE láttam olyan routert is, ahol valóban nem lehetett beállítani, úgyhopgy ha azon a környéken nincs, akkor nem tudja. De sebaj, mert a chello-ban meg be tudsz regisztrálni másik MAC-címet, szóval a routerben nem is kell állítani... :) Ahhoz a szerződésben megadott névvel/jelszóval be kell lépni az admin oldalra, ahova MAC "hiányában" irányít, s ott regisztrálni, pár kattintással. Ha nincs név/jelszó, akkor telefon az ügyfélszolgálatra, s ők adnak, cserébe 1-2 adatért...
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#29 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 16. 14:52

Idézet: pepetech - Dátum: 2008. dec. 16., kedd - 10:19

... Fogtam egy kemény tárgyat és a gombot olyan erősen nyomtam be amilyen erősen csak tudtam 10 másodperc elég a eset gombnak ...

Miért kellett erősen nyomni? Csak egy nyomógomb. :(
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#30 Felhasználó inaktív   pepetech 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 16. 18:32

az 1 milliós kérdés... miért? nem tudom. de ha natur a kezecskémmel nyomom meg úgy érzékeli mintha csak 1x nyomnám meg. de ha pl gyújtót vagy egyébb kemény tárgyal nyomom akkor rezeteli magát frankón.

#31 Felhasználó inaktív   velkeibalesz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 30. 15:51

Sziasztok! Van egy CyberTan WR114 WLAN-Router-em a hozzá való PCMCIA kártyával. UPC dinamikus ip-s netem van. Megakartam azt csinálni, hogy a router ossza el a netet az asztali gépre meg sugározza a laptopra. A laptopomon xp sp3 van (de próbáltam már sp2-es,sp1-es,sp-mentes változattal is.) Mindent a használati útmutató szerint csináltam. De a procedúra közepénél mindíg elakadok. A laptop azt írja, hogy meg van a jelszint, de az ip helyére csak nullákat ír. Már próbáltam resetelni a modemet meg a routert is, 3 napig szenvedtem vele de még mindíg nem jó. Valami ötletetek esetleg van, mert már tiszta ideg vagyok.

Ja és egyszer mikor először kipróbáltam akkor eljutottam a konfiguráló oldalig,de nem akarta lmenteni a beállításokat. De mostmár eddig se sikerül eljutni.

#32 Felhasználó inaktív   velkeibalesz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 01. 18:56

Idézet: velkeibalesz - Dátum: 2009. jan. 30., péntek - 15:51

Sziasztok! Van egy CyberTan WR114 WLAN-Router-em a hozzá való PCMCIA kártyával. UPC dinamikus ip-s netem van. Megakartam azt csinálni, hogy a router ossza el a netet az asztali gépre meg sugározza a laptopra. A laptopomon xp sp3 van (de próbáltam már sp2-es,sp1-es,sp-mentes változattal is.) Mindent a használati útmutató szerint csináltam. De a procedúra közepénél mindíg elakadok. A laptop azt írja, hogy meg van a jelszint, de az ip helyére csak nullákat ír. Már próbáltam resetelni a modemet meg a routert is, 3 napig szenvedtem vele de még mindíg nem jó. Valami ötletetek esetleg van, mert már tiszta ideg vagyok.

Ja és egyszer mikor először kipróbáltam akkor eljutottam a konfiguráló oldalig,de nem akarta lmenteni a beállításokat. De mostmár eddig se sikerül eljutni.

Már működik csak számítógépről kellett konfigurálni (ami vezetékkel van hozzá kötve).

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó