HWSW Informatikai Kerekasztal: Mivel játszol most? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (147 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mivel játszol most? Milyen PC játékokkal töltöd az időd?

#2901 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 19. 18:22

Hali!

Elkezdtem megint a Fallout New Vegast :cool2:
Tudja valaki merre van a forum hozzá? én nem találtam...
a kérdésem igazából annyi lenne hogy elhagytam az egyik companion-t. még bejött velem a reptérre, de ki már nem...
és most nem találom sehol, újat felvenni meg nem tudok helyette.

Előre is köszi.
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#2902 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 19. 20:53

Idézet

Elkezdtem megint a Fallout New Vegast :cool2:
Tudja valaki merre van a forum hozzá? én nem találtam...


https://forum.hwsw.h..._1#entry7141572

Szerkesztette: Drat 2013. 11. 19. 20:58 -kor

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#2903 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 19. 21:04

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2013. 11. 19. 19:53


Köszi
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#2904 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 22. 10:27

Tologatom a Mass Effectet, mármint az első részt. Hááát, elég vegyes. Maga a játékmenet a Stalkerben is bejött, ezzel nincs gond. Ellenben az elején, végig ott motoszkált az uninstall gondolata a fejemben, mert a Fellegváras, mászkálós rész dögunalom volt. Aztán most a közepe fele kimondottan tetszik a játék. Remélem a 2. és a 3. rész is legalább ilyen jó.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#2905 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 22. 10:47

Üzenet megtekintéseIdézet: von_Wolf - Dátum: 2013. 11. 22. 10:27

Tologatom a Mass Effectet, mármint az első részt. Hááát, elég vegyes. Maga a játékmenet a Stalkerben is bejött, ezzel nincs gond. Ellenben az elején, végig ott motoszkált az uninstall gondolata a fejemben, mert a Fellegváras, mászkálós rész dögunalom volt. Aztán most a közepe fele kimondottan tetszik a játék. Remélem a 2. és a 3. rész is legalább ilyen jó.


Ha nincs sok kedved mindent bejárni nem gond, simán kihagyható, a story és az NPC-k, illetve igényes dialógusok és döntések miatt szerintem érdemes végigjátszani. Nekem a sorozatban a második rész a kedvencem. Ha itt annyira nem jön ba a harc akkor majd talán a 2 (kicsit GoWra hajazó, de szerintem annál jobb) rendszere talán bejön.

Idézet

Maga a játékmenet a Stalkerben is bejött

- ezt nem teljesen értem, h a Stalker h kapcsolódik ide, de majd Te megmondod :)

---------------

ON: GW2; néha egy kis Grid 2
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#2906 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 11. 22. 13:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2013. 11. 22. 10:47

Ha nincs sok kedved mindent bejárni nem gond, simán kihagyható, a story és az NPC-k, illetve igényes dialógusok és döntések miatt szerintem érdemes végigjátszani. Nekem a sorozatban a második rész a kedvencem. Ha itt annyira nem jön ba a harc akkor majd talán a 2 (kicsit GoWra hajazó, de szerintem annál jobb) rendszere talán bejön.


- ezt nem teljesen értem, h a Stalker h kapcsolódik ide, de majd Te megmondod :)

---------------

ON: GW2; néha egy kis Grid 2


A Stalker úgy kapcsolódik ide, hogy ott ugyanúgy megadatott a döntés lehetősége, mint a Mass Effect-ben. Futni hagyhatok valakit, nem kötelező megölnöm. Választhatok a finom és a durva megoldás között. Ott is az jött be nagyon. Ha akartam elvállaltam a melót megcsináltam. Mondjuk itt annyi a bibi, hogy az ME-ben ki kell fejleszteni a további válasz lehetőségeket, még a Stalkerben minden adott volt.

A mellékküldetések nem hoztak lázba, szkenneljek őrzőket, meg békítsek ki két "embert" és hasonlók. A bolygó felderítősdi sokkal élvezetesebb.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#2907 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 06. 17:33

Gran Turismo 6

#2908 Felhasználó inaktív   von_Wolf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.421
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 07. 07:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Mumia - Dátum: 2013. 12. 06. 17:33

Gran Turismo 6


Erről valami beszámolót szívesen fogadnék.
Intel® Core™ i7-5930K Processor, EVGA X99 FTW, EVGA GTX 980 Classified SLI, Corsair Dominator Platinum DDR4-RAM 16GB PC4 2800MHz, Corsair Force 3 120GB SSD, Samsung EcoGreen F2 1,5TB HDD, Cooler Master V850 850W, NZXT Kraken X60 Water cooler, Cooler Master HAF-922XM Case.

#2909 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 07. 10:15

Eléggé erős kettősséget érzek a játékkal kapcsolatban, van amiben előrelépés, de van amiben visszalépés szerintem.

Az már meg sem lep cseppet sem, hogy megjelenés napján rögtön egy 1.2GB-os patch-el indít a játék. Ez már teljesen általános manapság, hogy sokmindent már gyártásba küldés után fejeznek be. Ez egyedül azért zavart, mert így vagy fél óra volt mire a lemez berakásától végre egyáltalán eljutottam az intro-ig.

Az intro hosszú és szép, de dögunalmas, így aligha fogom többször megnézni, pedig egy jó intro-t akárhányszor megnézne az ember.

Az első dolog, ami nagyon de nagyon nem tetszett, hogy minden előjáték és felvezetés nélkül, sőt anélkül, hogy a beállításokat testre szabhattam volna. A játék bedobott egy free practice-ba, hogy most akkor vezess. Én persze rögtön kiléptem, és vicces módon úgy értékelte azt is, mintha megcsináltam volna a vezetést.

Szerencsére ez után már a főmenübe találtam magamat, ami jelentősen le van egyszerűsítve a GT5-höz de akár 4-hez képest is. Azt is mondhatnám, hogy meglehetősen snassz és semmilyen. Egy menüre került minden, beleértve az árkád és online versenyeket is. Nincs már külön Gran Turismo mód.

Ellenben a játék még itt sem engedte el a kezemet, sőt olyan szinten nem, hogy megmondta, hogy most én akkor venni fogok egy ilyen autót, és nem is tehetsz mást, amíg meg nem veszed azt a fos honda jazzt amire kényszerít. Nem értem miért kell kézen fogni az embert, miért nem vehetek olyan autót amilyet csak akarok a pénzből. Hiszen ez lenne a Gran Turismo lényege, hogy a legjobbat kihozni a pénzből. Na mind1 miután megvolt az autó már szabadjára enged a játék, de sajnos eladni nem lehet, mivel ha csak egy autód van akkor nem adhatod el. Úgyhogy pár novice kategóriás verseny lenyomása után rögtön vettem egy másik autót ezt meg dobtam a kukába, már csak azért is.

Viszont itt jön képbe a másik probléma, immáron nincsenek új és használt autók a játékban, hanem csak egy dealership van, ahol az összes modell kiválasztható, és ráadásul vegyítve a standard és a premium tehát kidolgozott belső nézetes autók is. Én barom módjára rögtön jól lyukra is futottam, sikerült vennem egy standard autót,mert a játék sehol sem jelezte, hogy standard. Vagy ha igen, akkor rohadtul nem elég feltűnően.

Ha már megfőztem egyem is meg, úgyhogy azzal az autóval mentem versenyezni, de először szerettem volna tuningolni, és sajnos itt is jelentős csokintások történtek, a tuningolási lehetőségek egy része kikerült, immáron nem lehet külön sportlégszűrőt venni, vagy injektort, csak komplett "intake" tuning csomag van baromi drágán. Meg maga a menü is teljesen puritán lett, ami kezelhetőség szempontjából jó, de látvány szempontjából eléggé gáz.

Hogy úgy mondjam nem árad a Gran Turismo feeling az egészből úgy mint eddig. Leginkább semmi feeling nincs.

Nem úgy a verseny előtti töltésnél, ahol most már nem fekete képet kell nézni, hanem szép dizájnos pályalogót, meg a verseny leírását látod, majd a pályát madártávlatból amin a verseny lesz.

Ami viszont pozitív változás, hogy első mp-től kezdve érezhető, hogy jelentősen átdolgozták a fizikát a játékban, az autó sokkal közvetlenebb kapcsolatban van veled, sokkal jobban érezni az utat, és a visszajelzéseket ff-en keresztül. Szinte érzem, hogy radíroz a gumi az alulkormányozottságtól egy elsőkerekes autónál. De persze az összes többi is életszerűbb lett.

Ami a grafikát illeti, sokat már nem lehet fejlődni, a GT5 is kihozta az abszolut maximumot a PS3-ból, úgyhogy itt nincs nagy előrelépés, inkább apró csiszolások, pl éjszaka a fényszórók fénye nagyon jól vannak megcsinálva.

Érdekesség még, hogy először azt hittem kikerültek a licensz tesztek a játékból, de nem, csak megfordult a dolog. Most elször kell versenyezni egy kategóriában Pl national B, és ha elég versenyt megcsinálsz akkor nyílik meg a teszt, hogy levizsgázhass, és akkor mehetsz egyel felsőbb kategóriába.

Itt viszont egy óriási probléma van, a teszteket rém könnyűre hangolták. GT1-ben, meg GT2-ben vért izzadtam mire sikerült mindet Gold-ra megcsinálnom, de még GT5-ben is igen nehéz volt, itt meg 10-ből 9 teszt esetén elsőre megvolt az arany. Ráadásul olyan performanceok érnek aranyat, hogy szégyen, még az ideális ívet sem találtam meg a számomra ismeretlen pályán, de már megkaptam az arany plecsnit, ill kupát. De ezzel még nincs vége a versenyek is hasonlóan könnyűek, eddig az összes versenyent amin elindultam könnyedén megnyertem, pedig nem is olyan autóval indultam ami a max PP közelében lett volna.

Remélem azért valami kihívás később akad a játékban.

Szerkesztette: Mumia 2013. 12. 07. 10:21 -kor


#2910 Felhasználó inaktív   Valdy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 07. 20:01

Dead Space 3, nemsokára vége.
Asus M4A785TD-V Evo, AMD Phenom™ II X4 960T @ X6, 8GB Geil Leggera DDR3, MSI R6870 Hawk, OCZ Vertex 4 128 GB, WD Caviar Black 1TB, WD Caviar Green 1TB , Pioneer BDR-206D, Asus PA246Q, Corsair VX550, Antec Three Hundred

#2911 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 08. 10:32

MOt álltam neki a Force Unleashed 2-nek :D
Nagyon állat játék :D remek hangulat és zene, változatos helyszínek. Még azt is megbocsájtom neki hogy nem tökéletesen illeszkedik az eredeti sztoriszálba :D
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#2912 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 08. 11:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Stack - Dátum: 2013. 12. 08. 10:32

MOt álltam neki a Force Unleashed 2-nek :D
Nagyon állat játék :D remek hangulat és zene, változatos helyszínek. Még azt is megbocsájtom neki hogy nem tökéletesen illeszkedik az eredeti sztoriszálba :D


Az egyik legpocsékabb játék amivel valaha játszottam.

#2913 Felhasználó inaktív   JacoB 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.320
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 22. 16:01

Itt sincs már senki :(
-------------------------
The Last of Us Remastered edition
! Hala Madrid !
Rise & Grind

#2914 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 24. 13:12

Általában World Of Tanks, levezetésképpen egy kis Death Rally.:cool2:

#2915 Felhasználó inaktív   amon123 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 10. 03. 11:36

Sziasztok

Tudtok ajánlani egy fps alapú vagy esetleg bármilyen más játékot ?

Ez az én specifikációm.

AMD A4-4000 Dual Core 3.0Ghz With AMD Radeon Graphich
4GB Ram DDR3 Kingston
Nvidia Geforce 8800GT 512MB 256bit DX10
nagyjából ennyi.. a HDD az Seagate 1.5 terra.. de gondolom ez nem segít abban,hogy jobban mennyen egy játék. :D


Mindegy,hogy Low,Mediom vagy High beállítás.
Csak lagg mentes legyen!
Előre is köszi! :)

u.i:Battlefield összes sorozat meg volt,Call of Duty szintén.. szóval azokat ne..

Szerkesztette: amon123 2015. 10. 03. 11:37 -kor


#2916 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 10. 03. 20:55

Üzenet megtekintéseIdézet: amon123 - Dátum: 2015. 10. 03. 11:36

Sziasztok

Tudtok ajánlani egy fps alapú vagy esetleg bármilyen más játékot ?



Bioshock 1, bár nem volt teljesen tiszta hogy single -vagy multiplayer játék érdekel-e.
Half-Life 2

Ez a kettő jutott eszembe. Ha jobban részleteznéd hogy milyen stílus érdekel igazán (a bármilyen más címszó alatt), úgy könnyebb lenne segíteni :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#2917 Felhasználó inaktív   Joska65 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 10. 26. 10:44

Sziasztok, HELP ME!!!! valaki ismeri az infinity disney2.0 át? hogyan tudom az eredményjelző i, és más információs ikonokat levenni a képernyőről, hogy csak a játékosokat lássam, kösziiii :)

#2918 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 10. 26. 19:17

Üzenet megtekintéseIdézet: Joska65 - Dátum: 2015. 10. 26. 10:44

Sziasztok, HELP ME!!!! valaki ismeri az infinity disney2.0 át? hogyan tudom az eredményjelző i, és más információs ikonokat levenni a képernyőről, hogy csak a játékosokat lássam, kösziiii :)

Piros
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#2919 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 11. 07. 13:27

Diablo III ( PS3 )
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#2920 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 11. 08. 01:36

Titanfall

Ha esetleg valakinek meg van, es valamikor szeretne partyban mokazni, akkor vegyetek fel Origin-en. User-em: MisterSnazz

Amugy a jatekot csak most vettem, ugyhogy meg szo szerint semmit nem unlockoltam, de annal tobb okot ad arra, hogy jatsszak vele. :)

Szerkesztette: Ragnarök 2015. 11. 08. 01:36 -kor


Téma megosztása:


  • (147 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó