HWSW Informatikai Kerekasztal: Mivel játszol most? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (147 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mivel játszol most? Milyen PC játékokkal töltöd az időd?

#41 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 08. 31. 11:53

Most éppen ezzel:
Kép

A születésnapomra megleptem magamat egy befizetéssel. :cool:

Az elmúlt 2-3 hétben is ezzel, s mellette beiktattam egy Call of Duty 2 végigjátszást is.

(Rá kellett jönnöm ismét, hogy sok évi online MOHAA-zás után a számítógép által irányított gépi ellenfelek nem jelentenek kihívást még a legnehezebb fokozaton sem. Nehézséget egyedül a játék borzalmas "Auto Save" rendszere okozott, mert egyszer olyan helyen mentett, ahol 2 mp-en belül mindig meghaltam. Akkor megizzadtam, míg sikerült kihoznom onnan a karakteremet.)
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#42 Felhasználó inaktív   -STALKY- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.914
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 11:58

Kép
Hitman: Blood Money.  :up:  Most csak ezzel. :)

#43 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 08. 31. 12:16

Idézet: Piftuka - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 12:53

Az elmúlt 2-3 hétben is ezzel, s mellette beiktattam egy Call of Duty 2 végigjátszást is.

Az SP punciknak való, gyere multiban és elkenem a szádat! :ninja:  :Đ

#44 Felhasználó inaktív   Huma 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 495
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 12:30

Wow, Moha Airborne demo, Black and White 2, Overlord, meg majd ha sikerül elinditani, akkor a Bioshock lesz az.  :D

Ha meg kedvesem laptopját is idevesszük, akkor The Horde, Prehistorik2, Master of Orion1, Tyrian2000  :p

Szerkesztette: Huma 2007. 08. 31. 12:53 -kor


#45 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 12:41

Idézet: Mumia - Dátum: 2007. aug. 30., csütörtök - 20:46

A játékok silányságára és az ipar pangására jellemző, hogy milyen játékokhoz nyúlok vissza:

Szintén zenész, én ilyen régiségeket tolok:

Mafia (úgyanúgy tetszik harmadszor is, mint először, a valaha volt legjobb játék)
FlatOut 2
F.E.A.R. (kipróbáltam, de unom)
Pontifex2
Battlefield2
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#46 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 13:15

Idézet: Piftuka - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 12:53

...

(Rá kellett jönnöm ismét, hogy sok évi online MOHAA-zás után a számítógép által irányított gépi ellenfelek nem jelentenek kihívást még a legnehezebb fokozaton sem. Nehézséget egyedül a játék borzalmas "Auto Save" rendszere okozott, mert egyszer olyan helyen mentett, ahol 2 mp-en belül mindig meghaltam. Akkor megizzadtam, míg sikerült kihoznom onnan a karakteremet.)

Engem meg több mint két év MMORPG-zés után nem tud lekötni szinte egyetlen single player cucc sem. :(

SWG-hoz grat, jó cucc! :)

#47 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 13:20

Engem meg 20 év sp-zés után még mindig nem tud lekötni egyetlen online mp cucc sem  :p

#48 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 13:59

EVE-ONLINE csakis....  :smoker:
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#49 Felhasználó inaktív   Nurba 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.203
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 14:25

Most bizony PopCap games rulez, amíg nem szerzek vmi új izgi fps-t :)

#50 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 15:27

Desktop tower defense, és a multiplayer változata. A multi meghívásos ingyenes, ha valakit érdekel, pü.

Mellette ha van időm, GRAW2, Testdrive Unlimited, és lassacskán meglátogatok valami bótot Bioshock ügyben is.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#51 Felhasználó inaktív   Qwerty4 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.709
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 17:03

Cold War-t jelenleg

azután valószínű Dark Messiah következik, a már tuningolt gépemen  :)
Qwerty4

#52 Felhasználó inaktív   Coppermine 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 17:04

CS
CS:S

ez a kettő van fent a gépemen - nekem több nem is kell :D

-C0pp3rM!n3-

#53 Felhasználó inaktív   Deeptech 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 648
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 18:49

FIFA08 demóval nemsoká'.
Eddig alig írtak jót róla... :(
Egy szobában nagy csámcsogás-mi az??!
A NÉGY FAL!!!
Az egér világnézetét a macskától való távolsága határozza meg.
Lehet, hogy a Föld egy másik világ pokla?
Go Gunners!!

#54 Felhasználó inaktív   Finix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.431
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 20:30

Idézet: dani83 - Dátum: 2007. aug. 30., csütörtök - 23:54

és nem szóltál?  :reklamacio:  :Đ

Tudtam, hogy úgyis rájössz te magadtól. Okos gyerek vagy te... :Đ

#55 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 21:15

Titan Quest  ;)

#56 Felhasználó inaktív   MarKinG 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.182
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 31. 21:25

Idézet: bepe_79 - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 22:15

Titan Quest  ;)

kifelejtetted a topic nyitás nevü kedvenc játékodat :nevet2:


most szeptember 3.-áig steamen ingyenesen kipróbálható a Red Orchestra vagy mi, WWII fps, de vmi ultra szar... 2 embert öltem fél óra alatt, azok is csapattársak voltak, célkereszt minek, tank irányitással már nem is vesződtem.., delete content lett a vége gyorsan.
A man must accept his fate or be destroyed by it.

#57 Felhasználó inaktív   T4C$k0 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 192
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 01. 03:38

!!!WoW,WoW,WoW!!!
és ha marad időm akkor C&C3 :D
MSI P965 Platinum, Intel Core2 Duo E6400 2.1Ghz, MSI 8800GTS 660MB

#58 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 01. 05:20

Bioshock :)

#59 Felhasználó inaktív   takacs86 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 431
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 01. 07:03

Idézet: MarKinG - Dátum: 2007. aug. 30., csütörtök - 23:12

én már csak tft-s dotát toltam, mai napig nehéz :D

de ezért játszom csak és kizárólag all random-ot, mert az all pick az szánalmas, mindenki kattingat 1000-el a kedvenc herojára és durr bele... all picknél könnyü taktikázi, megvárni mit választ az ellen :D
ma próbálkoztam egy ap-vel, be is fürödtünk, sentinelben mindenki első secben ranged herot választott, scourgeban meg választottak anti-ranged herokat és elbuktuk 25 perc alatt, killünk nem volt :D

jó kis játék, csak a sok noob aki kilép és elqrja a játékot az sokat von le a játékélményből, itt nem az van mint csében h meghalsz és 1 perc és köv kör, hanem akkor 5-10-20-30-60.. perc kuka mert kezdheted a köv gamét... :smoker:

off
www.dota-league.com -ra regisztralj, igaz, hogy 2 het mire tudsz utana jatszani, vagy mi, de ott ha azt nezzuk, hogy bnet 90%a lame, itt csak 30%, es leaver sincs.

amugy day of defeat1.3, cs, tft dota, titan quest.

#60 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 09. 01. 14:00

Idézet: Etele - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 14:15

Engem meg több mint két év MMORPG-zés után nem tud lekötni szinte egyetlen single player cucc sem. :(


:offtopic: :

Ennek talán az is lehet az oka, hogy igazán jó single player játék nem jelenik meg mostanában.  :think:

Én így látom, hozzátéve, hogy messze nem ismerem első kézből a teljes palettát, mert az SWG óta én sem nagyon játszottam mással. (Max. egy kis online MOHAA, vagy Heroes of Might & Magic, Diablo II, régi FIFA részek a haverokkal interneten.)

Nem warezolok így nem próbálom ki rögtön az új játékokat. (Lám, a COD 2 is most jutott el hozzám, mert unokatestvérem kölcsönadta.)

S mióta nem a sofrwarebusiness-ben dolgozom, már valahogy nem mászom bele a számítógépes játékok világába olyan elánnal, mint régebben.
Persze itt és a Hardwired-en azért nyomon követem a megjelenéseket, s az ígéretesebbnek bereklámozott játékok kapcsán született véleményeket.

Ráadásul azóta nem is nagyon vásároltam játékszoftvert (főleg anyagi okokból) sem.

De az is tény, hogy engem a szimulátorok, a kalandjátékok, és a Metal Gear Solid, vagy NOLF színvonát megütő akciójátékok érdekelnek elsősorban.

Az új szimulátorokhoz nincsen elég jó gépem már évek óta, így ez kiesik.
Igényes kalandjátékok nem jelennek meg mostanában, így ez is kiesik.
A Metal Gear Solid sorozat PC-n sajnos "elakadt" a második résznél, a NOLF-hoz mérhető FPS-t pedig a mai napig nem tudtak készíteni.

A Pirates! remake PC verziója állítólag szégyenletesen gyenge "másolat" lett. (Majdnem sikerült szereznem egy Sid Meier által dedikált Collector's Edition példányt, de aztán nem lett a dologból semmi.) Ezt nem tudom... még nem próbáltam, de eleve bukta nálam, hogy a tengeri ütközetben nem egy hajóval kell részt venni.

Szóval ugyan milyen single player játékkal is lehetne tölteni az időt?

Mondjuk, ha a Diablo III megjelenik, akkor egy Collector's Edition változatra egészen biztosan benevezek.  :cool:  (Hacsak nem a híd alatt fogom tengetni napjaimat már akkorra.)

Idézet

SWG-hoz grat, jó cucc!


Hmmm... mondjuk úgy, hogy még mindig a legjobb MMO a piacon. Ami egyben erős kritika a stílus képviselőivel szemben (kivéve talán az EVE Online-t) , mert bizony manapság meg sem közelíti régi önmagát a játék.  :(

Tulajdonképpen utoljára a CU eljövetelének második hónapjában fizettem be havidíjat. Az pedig 2005. júniusa volt. Aztán az NGE alatt 2006. november-decemberében voltam csak bent, mert ingyen 3 hét játékot biztosítottak minden régi játékosnak.
Aztán 8 hónap szünet következett, s most a születésnapomra leptem meg csak magamat egy befizetéssel, augusztus 9-én. De csak egy hónapra.

Amúgy az űrhajóim és a pilóta szakma fejlesztgetésével, repkedéssel nagyon jól elvagyok. Cimborámmal együtt a második karakterünket fejlesztgetjük a Legacy quest küldetéssorozatban, s mint mindig... a házam (immár kettő) berendezésével is el tudok pepecselni órákon át.

De bizony a játék minden szempontból a töredékét nyújta, mint CU előtt. Sajnálhatod Etele, hogy anno, amikor erről beszéltünk, nem vágtál bele. Minden bizonnyal életed egyik legjobb számítógépes élményéről maradtál le.
(Amit mi, Pre-CU rajongók azóta is visszasírunk; s reménykedve, vagy sokan - köztük én is - szkeptikusan várjuk a Pre-CU Emulátor elkészültét, s az első szerverek beindulását. 2007 év végére igérik. Meglátjuk!)

Ettől függetlenül haverokkal, ismerősökkel (egyre több régi in game haver tér vissza) játszva még mindig sok lehetőséget tartogat. Te is kipróbálhatod, mert gyakorlatilag tavaly ősz óta folyamatosan nyitva áll a 2 hét trial lehetőség mindenki számára folyamatosan.

(Letöltés itt: http://starwarsgalax...ation.sony.com/

Ha bármi kérdés van: http://swgalaxies.da...rt.hu/index.php érdelődjetek a fórumon nyugodtan!)

Most ugyan szeptember 9-én lejár az 1 hónap befizetésem, de 1-2 hónapon belül tervezek visszatérni a játékba.

Idézet: Mumia - Dátum: 2007. aug. 31., péntek - 14:20

Engem meg 20 év sp-zés után még mindig nem tud lekötni egyetlen online mp cucc sem  :p


Szerintem azért mondod ezt, mert nem volt szerencséd ilyesmivel (megint reklámozom a Pre-CU SWG-t) játszani. :)

Én is így álltam hozzá régen.

Anno ennek a játéknak minden hírét faltam. S amikor megjelent, alig vártam, hogy legyen trial, mert megrögzött havidíj ellenes voltam. Állítottam, hogy egy játék sem ér meg annyit, hogy havonta fizess érte, s hogy én soha az életben nem fogok ilyet tenni.

Aztán 2 hét trial (2004 júliusában) elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, mekkorát tévedtem, s meg kellett vennem a játékot. S fizettem a havidíjat (igaz, nem minden hónapban volt rá "keret"), mert megérte.

Tényleg olyan intenzív számítógépes élményt adott, amit utoljára talán csak az örök kedvencem, a PIRATES! C64-es verziója kapcsán éreztem.

Szóval szerintem az MMO játékok esetében nagyon igaz, hogy a "puding próbája az evés".  ;)

Remélem, neked, mint topicindítónak nem baj, hogy ilyen hosszú hozzászólást írtam, de Etele és a te hozzászólásod "magas labdát adott", amire feltétlenül reagálnom kellett!
(S ismertek már... nem az én stílusom keveset beszélni/írni. :p )

(Amennyiben igen, úgy megkérek majd egy moderátort, hogy törölje a hozzászólásomat.)

/ :offtopic:

Szerkesztette: Piftuka 2007. 09. 01. 14:06 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

Téma megosztása:


  • (147 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó