HWSW Informatikai Kerekasztal: Anarchy Online IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Anarchy Online IV.

#41 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 06:49

Idézet: browen - Dátum: 2007. szept. 24., hétfő - 19:10

(...) Én előbb értem oda, az alien ship már ott volt, a cc pedig 100%-on állt. (...)

Ok, akkor csak az a kérdésem ki és miért töltötte tele  CCt?! Ez ugyanis akkor nem véletlen attack ..
If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#42 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 07:04

Kedves mindenki: nézzetek körül a karakterek inventoryjában/bankjában, mert Csavar párnái egyenlőre ismeretlen helyen pihennek.

Akinek van ideje, ma este szívesen várom egy kőkemény RK team missionbe, 8m xp to go!!!

Bl.

#43 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 09:12

Idézet: Blindant - Dátum: 2007. szept. 25., kedd - 6:04

Kedves mindenki: nézzetek körül a karakterek inventoryjában/bankjában, mert Csavar párnái egyenlőre ismeretlen helyen pihennek.

Meglesem majd en is, hatha pont nalam vannak.... (bar nem emlekszem ilyenre)
Uj pebot/hunbot egyebkent mar keszen van, mindossze bot konfig problem es logisztikai gondok (qrva kicsi az otthoni felfelesavom) miatt kesik.
A login meg akut idohiany miatt maradozik ki... (tegnap sikerult 2 utan zarni es ma 6kor keles is volt... )

#44 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 14:18

Idézet: macske - Dátum: 2007. szept. 25., kedd - 6:49

Ok, akkor csak az a kérdésem ki és miért töltötte tele  CCt?! Ez ugyanis akkor nem véletlen attack ..

Nincs tippem ki tölthette fel. Én csak konstatáltam a dolgot. Mivel egyedül voltam bent orgtagként, nehezen tudtam volna raidet indítani...  :D

Azért jó lenne ha elmondanátok, hogy van-e valamilyen súlyosabb következménye egy ilyen támadásnak ha senki nem védekezik.  :think:

Köszi.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#45 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 25. 22:30

Lássuk az este eseményeit :ph34r:

1.) Dzsembori PW-ben! MacsTank!  :wub:
Kép

2.) Találjátok ki, miért a hátsómat mutatom! :jump:
Kép

3.) Ha nem esett volna le a tantusz az előző képet tanulmányozva...  :reszeg:
Kép

Bl.

#46 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 00:29

Gratula  :respect:  :beer:  :kocc:  :taps:
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#47 Felhasználó inaktív   G.I.J. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 01:28

Boldog 200. Szü... izé... szintet! (v. mi a szösz)  :taps:

Szerkesztette: G.I.J. 2007. 09. 26. 01:29 -kor


#48 Felhasználó inaktív   macske 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 518
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 08:16

Jó a segged :p Grats a 200-hoz ;)

Ami meg a cityt illeti: két eset van: alien hajót lehet hívni ha a city aktív, ilyenkor lehet véletlen attack és normál esetben amikor mi kapcsoljuk le a cloakot.
Ha senki nincs ilyenkor cityben, vagy nem org tag van ott akkor lvl 1-es Hacker jön, és elkezdi enni a cc-t amíg nullára le nem megy, majd hajó távozik. Ha valaki leöli akkor jöhet köv kör. ha nincs org tag cityben akkor general elmarad. Addig jönnek alienek míg a CC töltése 10%+ kb., ha már a cityben vannak akkor lemehet nullára. 8 hullám jön groundon 1 hacker + annyi alien jön ahány org tag van a cityben, utána meg general. Ha menet közben lemegy a cc akkor köv hullám már nem jön, ha ez generalnál történik attól még lehet ship invite. Véletlen raidnek akkor van esélye ha CC 50% felett marad, ezért raideken töbnyire arra szokás figyelni hogy ez ne történjen meg.
Ha cc 10-15% alá megy akkor a city inaktív lesz és minden bónusz amit az épületek adnak ideiglenesen kiesik (ez nanoskillt, CL-t, abilityket jelent). Amint a hajó elmegy lehet CCre tölteni, és hamarosan aktív lesz a city (1 órán belül de nem tudom pontosan mikor).
A cloak lekapcsolásától számított 1 órán belül lehet visszakapcsolni, és visszakapcsolás után egy óra után lehet ismét alieneket hívni. Univited raidre ez nem vonatkozik, utána akár rögtön lehet simát indítani mert univitednél nincs cloak kapcsolás.

Remélem kellően kaotikus leírás ez frooboknak de KV és alkohol nélkül nem tudom egyszerűbben ;p
If you judge people, you have no time to love them - Mother Teresa

#49 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 09:44

Idézet: macske - Dátum: 2007. szept. 26., szerda - 8:16

Jó a segged :p Grats a 200-hoz ;)

Ami meg a cityt illeti: két eset van: alien hajót lehet hívni ha a city aktív, ilyenkor lehet véletlen attack és normál esetben amikor mi kapcsoljuk le a cloakot.
Ha senki nincs ilyenkor cityben, vagy nem org tag van ott akkor lvl 1-es Hacker jön, és elkezdi enni a cc-t amíg nullára le nem megy, majd hajó távozik. Ha valaki leöli akkor jöhet köv kör. ha nincs org tag cityben akkor general elmarad. Addig jönnek alienek míg a CC töltése 10%+ kb., ha már a cityben vannak akkor lemehet nullára. 8 hullám jön groundon 1 hacker + annyi alien jön ahány org tag van a cityben, utána meg general. Ha menet közben lemegy a cc akkor köv hullám már nem jön, ha ez generalnál történik attól még lehet ship invite. Véletlen raidnek akkor van esélye ha CC 50% felett marad, ezért raideken töbnyire arra szokás figyelni hogy ez ne történjen meg.
Ha cc 10-15% alá megy akkor a city inaktív lesz és minden bónusz amit az épületek adnak ideiglenesen kiesik (ez nanoskillt, CL-t, abilityket jelent). Amint a hajó elmegy lehet CCre tölteni, és hamarosan aktív lesz a city (1 órán belül de nem tudom pontosan mikor).
A cloak lekapcsolásától számított 1 órán belül lehet visszakapcsolni, és visszakapcsolás után egy óra után lehet ismét alieneket hívni. Univited raidre ez nem vonatkozik, utána akár rögtön lehet simát indítani mert univitednél nincs cloak kapcsolás.

Remélem kellően kaotikus leírás ez frooboknak de KV és alkohol nélkül nem tudom egyszerűbben ;p

Magyarul, froobként fölsöleges izmozni?  :box2:

Jobb az ha megvárjuk míg letolják a cc-t és utánna rádobunk valamit, mondjuk egy acru-t, vagy küzdjünk?

Sejtem mi lesz a válasz és gyanítom, hogy hüleséget csináltam, ezzel az összetrombitálással...  :banghead:
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#50 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 26. 16:49

Gratula Borókának a 220hoz :Đ  kár,hogy lemaradtam.

Froob mehet alien ellen ha teccik neki, de azokat kiegesek ellen tervezték,ezért fel kell kötnie alaposan a gatyót annak a froobnak aki zöldeket próbálja be.

Szerk: meglepi magyarázata meg szerintem az,hogy már régebben is volt egy ebayes majom clammer,aki bement citybe feltöltötte kéretlenül,azt egymagába várta a raidet,mint .. az én nem is tudom mi,és Z magyarázta el neki szép angolsággal,hogy takarodjon a halál fa****ra.

Szerkesztette: Acél 2007. 09. 26. 16:51 -kor

Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#51 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 27. 08:40

Hmm ezek szerint bárki bármelyik city cc-jét feltöltheti?  :think:
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#52 Felhasználó inaktív   sanyiiiii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 28. 01:27

Igen. Régebben acru-t igy szokták "eladni". Nemtudom mostanság hogy mennek a dolgok.

#53 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 29. 22:45

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]

ezen a térképen hol találom meg a BB-s tagot? Cenobite Shadow a neve. Leírás sehol sincs rendes, és egyedül nehéz végig caplatni az egészen
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#54 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 30. 11:05

Végignéztem pár leírást, de pontos helyét nem jelölik a fickónak, csak azt hogy maráhra el van bújva. 800 fölötti perception kell hozá hogy észrevedd, vagy területsebzés. 700-as skillel nem vették észre, legalábbis ez volt fönn az aofroobs oldalon.

Szerkesztette: browen 2007. 09. 30. 11:05 -kor

Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#55 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 30. 19:55

Idézet: browen - Dátum: 2007. szept. 30., vasárnap - 10:05

Végignéztem pár leírást, de pontos helyét nem jelölik a fickónak, csak azt hogy maráhra el van bújva. 800 fölötti perception kell hozá hogy észrevedd, vagy területsebzés. 700-as skillel nem vették észre, legalábbis ez volt fönn az aofroobs oldalon.

Wow, ezt nem gondoltam. Akkor vagy egy agent vagy egy fixer kell oda. CSak hát a fixer se mindig használhatja a területsebzős lőszerét, mert időlimites. Bár 20 másodpercenként használható, de akkor is. Én nagyon szeretnék már BB-t, hogy végre visszaadhassam a sleekmastereket, amiket kaptam Borostyántól. Bár ki is egészítettem a készletét azóta pár darabbal :)

Jah NT van a magyarok között? Mert akad pár miy nano boots.
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#56 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 01. 14:06

Gz, mar van 3 froob 200 -as :-). Advomrol tudom, hogy nem 1xu, mert nincs miert hajtani.

#57 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 01. 14:11

Idézet: Szacsoka - Dátum: 2007. szept. 29., szombat - 23:45

ezen a térképen hol találom meg a BB-s tagot?

Egy kicsit visszabb, mint a kepen van. Mielott bemesz az Alphas ajto elott jobbra van a beugro. Ott kell mongozni, vagy petes karakternel huntoltatni, vagy terulet sebzes, vagy 800+ perception, de passz hogy mennyi, 900 mar eleg volt. Fixer is tud adni 230 -at, adv is vagy 600 -at, az mar csak eleg :-). Meg freekent ha ez a vagyad tegyel ra, jut boven. Nekem pl. a chemistrym az Indigo carmine miatt 525 a fixernel.

#58 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 01. 14:16

Amint kiderult a kutyat nem erdekli az Inf key, tehat abbol nem hiszem hogy lesz valami. Ketten Ilyrikkel nagyon kevesen vagyunk, vagy legfeljebb eladnank a maradek helyeket. Az hogy odamegyek olni, meg ilyesmi nem tul sok. Tehat ha valakit komolyabban erdekel akkor jobb ha vesz spotot, szoktak arulni 50-60M -ert.

#59 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 01. 21:25

Idézet: zivos - Dátum: 2007. okt. 1., hétfő - 13:11

Egy kicsit visszabb, mint a kepen van. Mielott bemesz az Alphas ajto elott jobbra van a beugro. Ott kell mongozni, vagy petes karakternel huntoltatni, vagy terulet sebzes, vagy 800+ perception, de passz hogy mennyi, 900 mar eleg volt. Fixer is tud adni 230 -at, adv is vagy 600 -at, az mar csak eleg :-). Meg freekent ha ez a vagyad tegyel ra, jut boven. Nekem pl. a chemistrym az Indigo carmine miatt 525 a fixernel.

Fixer hogyan ad 230 perception-t? És adv? Sajna impek nálam kilőve, mert nincs 200as karakterem, akivel tudnék vadászni clusterekért. Sajna eddig csak olyan impek estek a nagyok közül, amikben nem olyan cluster van, ami nekem nem kell.

utánanézve: Fixer : +130 Adv: +80. Ez csak összesen: +210.....hmmm....nem rossz. Úgyis pakoltam már valamennyit rá.

Szerkesztette: Szacsoka 2007. 10. 01. 21:59 -kor

[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#60 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 02. 00:03

Advinak van kutya formában is. +120.+200.+400,+600. de ezek szint limitesek.
fixer:100+130.de fixer egyik buffja a kettőből üti az adv 80-as buffját.

Más.Neutrál apfbot intult be nemrég, neve Neuters, akit érdekel,és szeretne apfelni, ott megteheti.Kb napi 1 raidet tolnak rajta.Pontrendszer egyelőre nincs,minden raffle.Rodrodyndron,Neobreaker,Ilfor és még páran adhatnak hozzá embert bármikor, és javarészt most Neobreaker vezeti a raideket.Őt lehet kérdezni,hogy lesz-e valami.

Szerkesztette: Acél 2007. 10. 02. 00:05 -kor

Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó