HWSW Informatikai Kerekasztal: Anarchy Online IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Anarchy Online IV.

#81 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 16:46

Eh, sikerült a regisztráció, vélhetőleg azért nem ment, mert meg volt nyitva a játék (patchelt), amikor regisztrálni akartam. :)
Tyraan - Artum Inferniti

#82 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 18:08

Idézet: Jareth - Dátum: 2007. okt. 5., péntek - 15:46

Eh, sikerült a regisztráció, vélhetőleg azért nem ment, mert meg volt nyitva a játék (patchelt), amikor regisztrálni akartam. :)

Konkretan azert sikerult mert upgrade utan ujra beelesitettek a regisztracios szervert... Ugyanis kb 2 napja butykoltek rajtuk valamit a hamarosan eljovendo "itemshop" rendszer havidijjal parhuzamos tamogatasahoz... Jo mi? Havidij+/itemshop....

#83 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 18:24

Értem.

Valkenheiser néven indítottam egy fixert, túl sokat nem fogok tudni játszani vele, de amikor csak tudok benézek.
Még szoknom kell a játékot, egy csomó minden új nekem.
Egy picit szórakoztam a kezdőhelyen, lvl6-ig vittem el, nemsokára irány Borealis és a Subway... :)
Tyraan - Artum Inferniti

#84 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 19:27

Most belogolok picit, ha valaki megtalál, akkor hálás leszek ha tud segíteni bármiben. :)
Tyraan - Artum Inferniti

#85 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 07. 15:13

Nos, mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, kezdenek derengeni a dolgok. :)

Jelenleg lvl34-ig vittem fel a fixert, nagyon élvezetes, jó egy kicsit nosztalgiázni.
Tyraan - Artum Inferniti

#86 Felhasználó inaktív   baratis 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 417
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 08. 10:24

Jareth te lázas vagy? :D
Értem már miért tűntél el WOW fórumról, tisztára kihalt. :p
"In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"

#87 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 08. 10:47

Idézet: baratis - Dátum: 2007. okt. 8., hétfő - 11:24

Jareth te lázas vagy? :D
Értem már miért tűntél el WOW fórumról, tisztára kihalt. :p

Nem tűntem el, csak nem volt mihez hozzászólni. :)
Most postoltam egyet, lehet olvasgatni. :D

A WoW-ot nem hagyom abba (nem is lehet :) ), csak éppen azt a kis szabadidőmet, amit ott töltenék altozással, azt itt játszom le.
Tyraan - Artum Inferniti

#88 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 09. 09:52

Ha nincs penzed nehogy fixert indits. Elso karakternek halalos. 30 -on illik mar GA1, az ha szerencsed van 12M. Fegyverre nincs gondod, blackbirdig minden rossz, viszont olcso :-). GA2 23M -ert elerheto, ezzel viszont mar eleg jol elvagy, akar a jatek vegeig is. GA4 ritkabb mint a feher hollo, en mar lattam 320M -ert is GMS -ben. Hogy elvittek e passz. Blackbird CoH -os fegyverek kozul kozepes aron van 100 -as 20M, 101 -es 10M. Ha a penz nem gond szerintem freekent a sokat dicsert advnal jobb, en szivesebben megyek akarhova a 192 -es fixerrel, mint a 200 -as advval. Szoval meg penzzel is szenvedni fogsz 75-80 -ig. Eleinte jobb az adv, ha nem akarod magas szintre vinni.

#89 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 09. 10:04

Köszi a tanácsokat!

Jelenleg még ismerkedem a játékkal, a másfél-két éb kihagyás elég sok volt.

Az orgban mindenki nagyon rendes, segítenek amiben tudnak.
Tyraan - Artum Inferniti

#90 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 09. 15:46

Az igazat megvallva jelenleg tök jól elvagyok GA nélkül is, ráadásul időm sincs annyi, mint anno, így a komolyabb pénzkeresés is elmarad.
Amikor kezdtem a játékot, akkor a milliókkal dobálózás nem volt divat, sokunknak éppen csak volt valamennyi pénze.
Természetesen azóta sokminden változott, sokaknak lett kiegészítője, stb.
Igazából nem tartom fontosnak a legjobb cuccokat magamra aggatni, de megtorpanni sem szeretnék, így próbálok majd lépést tartani az egyre magasabb szint okozta felszerelés-követelménnyel, de nem mindenáron.
Tyraan - Artum Inferniti

#91 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 09. 15:58

Eljen a 80 megas update mar megin... Meg a fejlesztok is lassan kenyeren es vizen 2 hetig buntibol...

Szerk: persze vmi szar .bik megin van benne...

Szerkesztette: Zoley 2007. 10. 09. 16:19 -kor


#92 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 09. 17:13

Idézet: Jareth - Dátum: 2007. okt. 9., kedd - 16:46

Az igazat megvallva jelenleg tök jól elvagyok GA nélkül is, ráadásul időm sincs annyi, mint anno, így a komolyabb pénzkeresés is elmarad.
Amikor kezdtem a játékot, akkor a milliókkal dobálózás nem volt divat, sokunknak éppen csak volt valamennyi pénze.
Természetesen azóta sokminden változott, sokaknak lett kiegészítője, stb.
Igazából nem tartom fontosnak a legjobb cuccokat magamra aggatni, de megtorpanni sem szeretnék, így próbálok majd lépést tartani az egyre magasabb szint okozta felszerelés-követelménnyel, de nem mindenáron.

Ha valakit nem erdekel mi van valakin, engem biztos nem. A GA a legjobb az egesz fixeren, anelkul  - foleg az elejen - egy butabb soldier. Nekem 209 -kent meg mindig van 2 T1 sleevesem a 2. advon pl., de nem vagyok hajlando elmenni penzt keresni - gyakorlatilag dolgozni -, hogy legyen meg 2 CSS vaggy CS sleevesem.  Azert irtam: fixert felejtsd el penz nelkul, inkabb adv. Blitzelheto pancelok, fegyverek, penz sem kell. Jo meg - foleg solozasra - barmelyik petes karakter. Ha tenyleg azt akarsz, akkor csinalj azt. Az egesz jatekban eluralkodott a penz szerzes (koltes) szerintem is, olyanokert kernek penzt - es adnak ... -, hogy csak nezek. Raneztem az Atlantean marketra: IS service 10-50M, CDR 20M (Foremans), HI 400M, stb ... Es akkor mi van a jatekkal? Kifizetek 400M -t az egesz HI lootert, es? Akkor nekem hu de jo lesz? Inkabb megszereznem en, mar ha lehetne, lenne team, lenne mas erdeklodo is. De az egesz jatek hatarozott hanyatlast mutat, teamet talalni nagyon nehez.

Oromhir a 70M -es patch utan, ujabb 4 ora javitas :-). Hiaba upgradelni tudni kell.

#93 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 10. 15:53

Hát az én vélemányem csak annyi,hogy mani-mani-mani :Đ
Erulkakodott, de azért,mert sokan nem tudnak-nem akarnak foglalkozni 1 hi raiddel pl, mert nemérdekli őket satöbbi.Nem divat csak azért elmenni vhova,mer másnak kell onann vmi.Albába én se szeretek menni,de nagyon nem, de minden org teammel benézek, mert ha másképp tennék életbe nem lenne senkinek se alb cucca,vagy amikor olyan járogat el apf-re neuteren, akinek mindene megvan onnan pedig. Alapaa-t múltkor lezúztuk, mer kellet quest 1 tagnak, kiesett combatra már roll se volt, mert senkinek se kellett, ment orgba, nano prog is,de eljöttek páran, pedig mindenkinek herótja van tőle :Đ
Nah, én bekk to íbéj :Đ
Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#94 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 10. 17:44

Nemrég volt keeper torna,ahol amíg bírtam én is ottvoltam, nem volt rossz nézni a sok pvp arcot mit hoznak ki a profból :)  Fórumka

Videó Ittenvane
Érdemes megnézni, habár maga a "rendezvény" hangulatát nem adja vissza.De Chaotic remekül rakta össze a videót.
Még 1 uccsó link,amihez sajnos nem tudok semmi illőt mondani.Egyszerűen csak szomorú.Link :(
Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#95 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 11. 10:12

Idézet: Acél - Dátum: 2007. okt. 10., szerda - 16:53

Hát az én vélemányem csak annyi,hogy mani-mani-mani :Đ
Erulkakodott, de azért,mert sokan nem tudnak-nem akarnak foglalkozni 1 hi raiddel pl, mert nemérdekli őket satöbbi.Nem divat csak azért elmenni vhova,mer másnak kell onann vmi.Albába én se szeretek menni,de nagyon nem, de minden org teammel benézek, mert ha másképp tennék életbe nem lenne senkinek se alb cucca,vagy amikor olyan járogat el apf-re neuteren, akinek mindene megvan onnan pedig. Alapaa-t múltkor lezúztuk, mer kellet quest 1 tagnak, kiesett combatra már roll se volt, mert senkinek se kellett, ment orgba, nano prog is,de eljöttek páran, pedig mindenkinek herótja van tőle :Đ
Nah, én bekk to íbéj :Đ

Combatot nagy duzzogva elfogadom :-). Nem erre gondoltam, hanem inkabb amit APF -rol irtal. Kell valakinek valami miert nem lehet ra teamet talalni? Most nekem kellene a Chip of eight pl. Masnak meg a szemuveg, harmadiknak mas. Ossze lehetne fogni, nemcsak a lootert (akinek nem kell), hanem a jatekert. De sokan(?) inkabb kifizetnek 400M -t es megveszik a szemuveget. Le van irva a hirdetesbe: Bent ulsz a yalmban, leszallsz lootolni. Nagy elmeny, igy inkabb nem is kellene. 400M -t azert eleg kemeny megszerezni is, akkor mar hamarabb lenne ha lenne team. Mondjuk LE -vel nagyreszt mar mindent lehet szolozni, a sok konnitessel elvettek a tarsasjatek reszet a jateknak. Van egy par kivetel, Alba, Alappa, HI, de sokaknak az Infes bossok sem megoldhatatlanok.

1 honap mulva lejar az elofizetes, de nem vagyok rola meggyozodve hogy akar creditert is hosszabbitok. Penzert ugye meg mar reg nem.

#96 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 11. 12:17

Borostyánnak hála, tegnap QL75-ös implant-szettel és egy fegyverrel lettem gazdagabb + egy QL53-as carbonium set is hozzám került! :up:

Jelenleg még csak lvl45 vagyok, de igyekszem fejlődni!
Tyraan - Artum Inferniti

#97 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 11. 17:51

Hát azért APF volt agyenge pontja a mondókámnak éppen,mert ott kb csak a nueters 3/4 érdekelt lootba... HI.. próbálj szervezni, 1 team elég, kell 1 heal,1 tank 1 reflect. Ha megvan sok sikert,hozzá.
Ofc engem is lehet bárhova hívni, de min megeresztesz 1 kéket akkormár felém :)
Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#98 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 12. 10:20

Idézet: Acél - Dátum: 2007. okt. 11., csütörtök - 18:51

Hát azért APF volt agyenge pontja a mondókámnak éppen,mert ott kb csak a nueters 3/4 érdekelt lootba... HI.. próbálj szervezni, 1 team elég, kell 1 heal,1 tank 1 reflect. Ha megvan sok sikert,hozzá.
Ofc engem is lehet bárhova hívni, de min megeresztesz 1 kéket akkormár felém :)

Nem szemely szerint teged, HR -eseket, PE -seket hianyollak, hanem a jatekosokat. 8. championig azert el tudnek jutni. Ha az XP/SK nem jonne anyival jobban teamben, szerintem az Inf/RK missek is kihaltak volna mar. A jatekban egyre inkabb eluralkodott az anyagiassag: "En egyedul megyek unique mobot campelni, mert akkor enyem a loot". Aztan abbol lesz penz, es megveszem amit mas campel. Amennyien vagyunk semmi befolyasunk erre sajnos. De ha egyedul akarok jatszani, akkor ott az EOB, vagy Wiardry, vagy akarmelyik off line jatek. Akarmi legyek ha a freek nem jobban elvezik a jatekot. Persze ok is varnak teamre, de aki free annak igen keves lehetosege van farmolni, lassu a fejlodes, marad a team miss. Mondom ezt ugy, hogy shadem, advom nepszeru karakter, nem sokat kell lft -n toltenem. HR -ben rendszeresen van siros trader karakter pl.

#99 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 13. 08:45

Idézet: zivos - Dátum: 2007. okt. 12., péntek - 9:20

HR -ben rendszeresen van siros trader karakter pl.

PE-ben meg rendszeresen van siros engi/keeper, attol fugg, mivel lepek be :p , merthat a neu ugye fuuuj.... bar ez mar egy masik kerdeskor.

#100 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 14. 17:46

Némá más lett Z... Mi a pici
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó