HWSW Informatikai Kerekasztal: Anarchy Online IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 24
  • 25
  • 26
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Anarchy Online IV.

#501 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 10. 15:02

Üzenet megtekintéseIdézet: Zoley - Dátum: 2010. 06. 08. 09:21

Naigen, ati kartyakkal az ao soha nem ment normalisan...


Hosszú turkálás után a "Direct 3D T&L HAL"-ról visszaraktam "Direct 3D HAL"-ra és most már fut normálisan. Csak közben ki kellett ugranom a Pande raidből, mert játszhatatlan volt.

Bl.

#502 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 22. 20:13

Ha nem is egyszerűen, de megoldottam a gamma kérdést. Most már látom mi zajlik a képen. Ennek örömére nyomtam egy-két solo missiont, viszont úgy fest az xp-t nem kaptam meg érte. Már nem emlékszem, hogy csak akkor ad miss xp-t ha mindenkit leirtok, vagy valami más a trükk?
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#503 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 28. 23:47

Xp kérdés solo missben megoldva, hála Boro-nak. ( Rengeteget felejtettem Ao-ból, öregszem, vagy mi... )

Viszont a solo miss gyakorlatilag értelmetlen a Daily missek miatt. Kipróbáltam, amíg solo missből 3-4m xp jön, addig a daily 23m. Jópofa.
Néhány nap alatt Gazsinak meglett a plafon, úgyhogy elkezdtem nézegetni a többi karakteremet. Mostanában egyre inkább kedvem van játszogatni velük.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#504 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 08. 13. 08:02

Valaki még tolja?
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 24
  • 25
  • 26
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó