HWSW Informatikai Kerekasztal: Anarchy Online IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Anarchy Online IV.

#1 Felhasználó inaktív   Krinyo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.253
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 08. 20:43

A régi téma (https://forum.hwsw.h...owtopic=100839) itt folytatódik.
72792 óra, 6649 anyag, 11 376 878 karakter (6772 A4-es oldal) = az én HWSW-m

#2 Felhasználó inaktív   Cgod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 00:32

hehe, megertuk...unneplem 23 mat, darabig offline : )
@koli:
Asus m2n-e // a64 3500+@2728(4300+) // BFG 7600 GT 256 // giga kingmax 667 // 320 WD RE // FSP BluePower 400W // 21' őscrt // Koliszoba // ivasi idoszak...

@home:
Asrock k8nf6g // sempron754 3000+@2200 // fsp 300w // 160seagate // 17" lg studioworks

#3 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 07:28

:birthday2: , :birthday::reszeg::alcohol::drummer2::banana::beer::kocc::dj:

Jó bulizást grat.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#4 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 09:04

Bódog szüllinapót..! :Đ


Zivós.. Kékbe kb csak 3szor kerestelek, köszöntem,kérdeztem vagy-e.Annyit nem nyögtél vissza,hogy szassz baze.. és akkor azt mondod,hogy érdeklődés hiánya?Már bocs, én mennék-mentem volna segíteni, de mi a fészkes-fekete-fenét vársz az embertől,ha leszarod,mikor ír neked?

Amúgy itt is.. Én szívesen segítek nektek,és Sydepilre is lehet számítani, és azt hiszem neki key is kell.

Ami szervezést illeti, azzal meg kitartás, mert sanct keyre én még spotot nem láttam,arra tényleg össze kell szednie magát a népnek :Đ
Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#5 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 17:16

Idézet: Cgod - Dátum: 2007. szept. 8., szombat - 23:32

hehe, megertuk...unneplem 23 mat, darabig offline : )

GZ, én meg a 24et majd szilveszterkor :Đ Lesz akkor nemulass
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#6 Felhasználó inaktív   browen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 18:33

Nu a ma délelőttöm pocsékba ment.  :reklamacio:

Tegnap végigtúrtam a netet, hogy a Miy armor darabok hol esnek. Kicsi kellett volna ( még mindig kell kb 70-80 ql ), ezért kicsi mobokat kerestem. Valahol utaltak rá, hogy Cyborg Barrack-ban vannak kicsi borgok. Nosza harcra fel... :doom:
Vagy 6-7x végigirtottam őket, kínomba már a kinti kettőre is rájártam hátha, de nem. Egész álló nap egy nyomorult miy-t se dobtak.  :mad:
Akkor mission határoztam el, Vihar javaslatára. Húztam is vagy 15 misst, de egyikbe sem vol olyan mob amiből esne ilyen páncél. Vihar és Macs is segített a csúszkákkal kapcsolatban, de nem sikerült borgokat előcsalni. :hemuveg:

Na szóval, ha valakinek van ötlete ne kíméljen. Akár csúszkaügyileg ( Hogy a frászba lehet borgot fakasztani abból a nyüves terminálból??? Mechdogok voltak doszt, meg lurker, eyemutant, de borg az nem. ) akár kicsi miy-s armor lelőhely ügyileg. 

Köszöntem.
Browen, Nagyfater, Oszeresgazsi, Pszihiaterno, Kikemlelek, Hanzaplaszt, Khenris, Lepofozlak, Amdhasznalo, Elrontalak

#7 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 09. 22:29

Tudomásom szerint a statikus dungeonok (TotW, Subway, Cyborg Barracks, Foreman, stb.) loot tábláját ez a Miy mizéria nem érinti - Cyborg Barracksban nem fogsz találni egy darabot sem. Felszíni mobokból eshet - azaz a Barracks előtt mászkálókat ölheted. Alacsonyabb ql borgok vannak: Central Artery Valley, északon, lvl 105 dyna camp a folyó partján (addok), Avalon Cyborg Citadel, ill. Perpetual Wasteland a 2 borgváros alatt és nyugatra kisebb város. De ezek mind lvl 80+ helyek emlékem szerint. Az alacsony ql Miy vadászatról Istent kérdezd!

Én sok aquannal és cyborggal találkoztam standard lvl 135+ blitz missionben (bad, credits, minden egyéb középen).

Link a vadászathoz:
AoFroobs Miy topic

Bl.

#8 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 10. 06:23

Tegnapi kis csapatmunkának annyira örültem,hogy végre egy normális team-hez sikerült csatlakoznom. Hát látszik, ha komolyan verődik össze, nem csak úgy csapot-papot.

Öröm: most éreztem csak igazán, hogy a kasztok között mik is a különbségek (csapatmunka), mert eddig csak HoTok magamra, aztán megyek valakinek, aztán jönnek a többiek, vagy ők épp addig mást ölnek. Szóval abszolút nem volt összjáték, de tegnap...whoaaaaaaa, crat calm bűbájjal taglozta le az ellent, akit meg nem tudott, azt közös erővel hamar levertük. És nem sajnálta senki sem a másiktól a buffokat. Köszi mégegyszer Ispán, Souldog, Dagidugo :respect:
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#9 Felhasználó inaktív   szabfer 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 191
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 10. 08:05

Hmmm... eddig akkor nagyon balszerencsés lehettél. Speciel én szinte előre szervezett/magyar teamben még nem is voltam (na, egyszer biztos, amikor a srácok eljöttek foremanba segiteni egy pár Gamma Ejectort szerezni) - lényegében mindig az LFT-ről összekalapált alkalmi csapatokban toltam/tolom. Az esetek 95%ában a buffolás mindig mindenkinek automatikusan ment és mindenkitől automatikusan jött is. Nagyon kevés olyan esetem volt, amikor nagyon rossz volt a team (például: nem lehetett az istennek se rávenni a teamet hogy 1 puller legyen, és ne 3).

Apropó: Szacsó, irtad "HoT-ok magamra". Talán itt is lehet egy kis hiba...  :cool:  Tapasztalatom szerint, ha úgy csinálod kérés nélkül is, hogy "HoT-ok és runspeed a többiekre is" (már ha te is fixer vagy mint én), az kapásból megindit rád egy buff hullámot azoktól, akik kaptak tőled HoTot, csak birjad NCUval. 

Érdekes módon a lootolás sem volt sose probléma. Nagyon sokszor csak én lootoltam a teamekből (sokszor mindeni más a sokadik kariját tolja), amúgy meg amikor lootol valaki és látom hogy az nekem jól jönne, kérésre szó nélkül kaptam mindent (igaz, én is adtam ha valamit én szedtem és kellett másnak). Mondjuk grid armor disket senki sem rakott el, gondolom azon lett volna összeveszés :)

A legnagyobb gondom általában a hosszantartó teamek hiánya - szóval, összejön a team, elmegyünk egy küldibe. A küldi végén szinte biztos lelép 1-2 ember, megint keresgetni kell, addig megint elmegy 1 ember... nameg a sértődősök: egyszer meghal saját vagy más hibájából, egyből lép is ki a teamből - na ezt nagyon utálom.

De akárhogy is - véleményem szerint az egyik legjobb dolog az AO-ban az LFT panel :)

Szerkesztette: szabfer 2007. 09. 10. 08:12 -kor


#10 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 11. 08:24

Idézet: szabfer - Dátum: 2007. szept. 10., hétfő - 7:05

Apropó: Szacsó, irtad "HoT-ok magamra". Talán itt is lehet egy kis hiba...  :cool:  Tapasztalatom szerint, ha úgy csinálod kérés nélkül is, hogy "HoT-ok és runspeed a többiekre is" (már ha te is fixer vagy mint én), az kapásból megindit rád egy buff hullámot azoktól, akik kaptak tőled HoTot, csak birjad NCUval. 

Érdekes módon a lootolás sem volt sose probléma. Nagyon sokszor csak én lootoltam a teamekből (sokszor mindeni más a sokadik kariját tolja), amúgy meg amikor lootol valaki és látom hogy az nekem jól jönne, kérésre szó nélkül kaptam mindent (igaz, én is adtam ha valamit én szedtem és kellett másnak). Mondjuk grid armor disket senki sem rakott el, gondolom azon lett volna összeveszés :)

A legnagyobb gondom általában a hosszantartó teamek hiánya - szóval, összejön a team, elmegyünk egy küldibe. A küldi végén szinte biztos lelép 1-2 ember, megint keresgetni kell, addig megint elmegy 1 ember... nameg a sértődősök: egyszer meghal saját vagy más hibájából, egyből lép is ki a teamből - na ezt nagyon utálom.

De akárhogy is - véleményem szerint az egyik legjobb dolog az AO-ban az LFT panel :)

HoT-ok magamra résznél úgy értettem, hogy először természeteen magam erősítem, de aztán mindenki más sorra kerül, persze fontossági sorrendben, mert a fixerem nem rendelkezik sok nanoval és sok kitet kell elnyomni mire mindenkire kerül minden. Short HoT meg minden tankjelöltre megy alapból. (Rám is :) mivel néha nem bírom kivárni). NCU-m meg még sose volt úgy, hogy ne lett volna elég. Most 170 feletti és van máég plusz 40 buffból. Sajna eddig olyan team-ekbe estem, ahol sokan smucigok voltak a spelljeikkel. Volt, hogy úgy kellett kérnem behe-t.

Loot-tal nekem sem volt még bajom, bár csak egyszer kértem eddig. Én meg adok, ha tudok. Volt már,hogy találtam valamit MA-nak és szó nélkül odaadtam neki, mire megköszönte.

De visszatérve, sokat számít ha normális a team és nem csak összevissza megy és hadakozik. Nálam hiába van teamspeed, mégis mindenkire az evade-es rs-t nyomom.
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#11 Felhasználó inaktív   Acél 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 11. 09:51

Ahhoz,hogy az ember jó teambe kerüljön, kell mázli,vagy ismerettség.Én inf teamek javára nem panaszkodtam, ahhoz képest mennyien nyomják inf misst, eléggé profi a játékosok 99%-a.De azért akadnak a kivételek ofc :Đ
Viharlovas220/30 adv
Vihhie Druida lvl 70 Feral tank dps
Alnia Sámán lvl 70 Resto mule
Rozsdás Paladin lvl 70 Holi bohóc

#12 Felhasználó inaktív   Blindant 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 151
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 11. 13:06

Visszatérve armor hunt-hoz:
Cyborg Death Squad armort minden mennyiségben és ql-ben keresek! Ha esik, tedd félre és /tell Borostyán - köszi!

Bl.

#13 Felhasználó inaktív   Goody 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.020
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 12. 21:33

Köszönöm Viharnak hogy belogolt távollétemben, és legfőképp Simlisnek hogy folyamatosan nyomja
Dread bossokat, meglett második pisztoly is,  juhéj :D    KÖSZÖNÖM !
A jövöd csakis rajtad múlik.

#14 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 14. 10:25

Idézet: Acél - Dátum: 2007. szept. 9., vasárnap - 10:04

Zivós.. Kékbe kb csak 3szor kerestelek, köszöntem,kérdeztem vagy-e.Annyit nem nyögtél vissza,hogy szassz baze.. és akkor azt mondod,hogy érdeklődés hiánya?Már bocs, én mennék-mentem volna segíteni, de mi a fészkes-fekete-fenét vársz az embertől,ha leszarod,mikor ír neked?

Amúgy itt is.. Én szívesen segítek nektek,és Sydepilre is lehet számítani, és azt hiszem neki key is kell.

Ami szervezést illeti, azzal meg kitartás, mert sanct keyre én még spotot nem láttam,arra tényleg össze kell szednie magát a népnek :Đ

Nem lattam, pedig biztos valaszolok. Altalaban 2 -vel vagyok bent, es ha Zivossal be vagyok jelentkezve Atlentean botra, akkor 1-2 perc alatt eltunnek a friendsbe felvettek irasai. Aki nincs bent az nem gond, mert legalabb latom, hogy szolt valaki, es rakattintok mit akart. Nekem sokakkal ellentetben ures a listam, azonnal torlom ha nem magyar irt, magyarokat viszont felveszek azonnal.

Huzodik az Inf key, 1 het alatt kb. semmi nem tortent. Dokkos, Klixon nem volt (vagy minimalisat), Doc nelkul meg ugye nehez. El is kezdenem venni a patterneket, meg nem is. Vasarnap voltunk egy kis Inf turan, nagyon konnyu volt olni a 250 -es bossokat is. Modositanek annyiban, hogy fel nap alatt az osszes PB meglenne. Nyamet nem ismerem, allitolag az a legnehezebb, de az arabol is az latszik. Kellene hetvegen egy vadaszatot tartani. Amugyis egesz heten Ilyrikkel voltam, Albatrum, Alappa, tehat mar ketten lennenk. Hyper (220 sol) is kaphato ilyesmire, meg a mulkori Alban Siriki (220 MP) is szolt ha kell segitseg jonne.

Tchu idezesrol mit lehet tudni? Hol talalnek ra raidet, mert az Inf boot 4 alkatresze mar megvan.

Biztos Inf clan sanct?  En azt olvastam, hogy az tok 1xu. Persze Prophet, Omega, meg a nagy fonok nem unred templomban, de az az utolso lepes.

#15 Felhasználó inaktív   zivos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 14. 10:46

Meg kaptunk egy tippet Alappara: Molokhot blitzelni, kilepni, es ujra blitzelni. Alappa normalisan 1 oras kb., tegnap a 2. reszt megcsinaltuk 25 perc alatt 4 -en. Tehat 1 1 ora, de 6 csak 3-3.5 ora lenne. Most kellene meg csinalni, mig fent vannak az arak. Nano programom, meg Enginer cristalom kutyanak nem kell mar igy sem, de a melee programra van meg kereslet.

#16 Felhasználó inaktív   Szacsoka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 15. 07:00

Bocsi, csak olvasgattam és kicsit összezavarodtam, a fegyverleírásnál most akkor melyik is jobb? Ha az att time vagy a recharge time a kisebb? Mert az auno-n az egyik fegyvernél szépen ment a vita, hogy az 1/3 vagy a 3/1 arány a jobb. Tudom az 1/1 az igazi, de ahhoz pénz kell.

És egy másik. Blackbird merre esik? Lassan ott tartok, hogy bemenne egy :)
[ Gigabyte EP35-DS3 rev2.1 ][ E8200@3200MHz ][ Supertalent 2x1GB DDR2 1000MHz 4-4-3-8 ][ Gainward 8800GT Golden Sample ][ Corsair VX450 táp ][ Maxtor 250GB Sata2 ]

#17 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 15. 14:18

Idézet: Szacsoka - Dátum: 2007. szept. 15., szombat - 6:00

Bocsi, csak olvasgattam és kicsit összezavarodtam, a fegyverleírásnál most akkor melyik is jobb? Ha az att time vagy a recharge time a kisebb?

A recharge legyen kisebb, mert az nem, vagy csak nagyon kis mertekben csokkentheto es horribilis inittel, mig az attk time azert nagy inittel csokken.

A BB meg CoH drop, a benti 4-5 shadow dobja... Anno overcamped volt, sztem ez nem valtozott...

#18 Felhasználó inaktív   Goody 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.020
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 15. 14:20

Idézet: Szacsoka - Dátum: 2007. szept. 15., szombat - 7:00

Bocsi, csak olvasgattam és kicsit összezavarodtam, a fegyverleírásnál most akkor melyik is jobb? Ha az att time vagy a recharge time a kisebb? Mert az auno-n az egyik fegyvernél szépen ment a vita, hogy az 1/3 vagy a 3/1 arány a jobb. Tudom az 1/1 az igazi, de ahhoz pénz kell.

És egy másik. Blackbird merre esik? Lassan ott tartok, hogy bemenne egy :)

Idézet: Hivatalos fórumról

Aimed Shot capped at 11s = (Recharge* x 40) - (3 x AS skill/100)
Burst capped at 8s = (Recharge* x 20) + Burst Delay** - Burst skill/25)
Fling Shot capped at 6s = (Attack x 16) - Fling skill/100
Full Auto capped at 11s = (Recharge* x 40) + Full Auto Delay*** - FA skill/25

* The gun's recharge in the attack/recharge, so 1/1 guns like the Beamer and the SMG have lower req's to cap.
** Burst Delay = BurstRecharge/100. BurstRecharge can be found in auno.org
*** Full Auto Delay = FullAutoRechage/100. FullAutoRecharge can also be found in auno.org


Tehát ha van special attack a fegyveren érdemes a kisebb recharge értékkel rendelkezőt választani.
1/1 a legjobb, de ha választani kell 1/3 vagy 3/1, inkább az utóbbi. mausser vagy chemical (upgraded) smg
fixernek pl. pontos nevet nemtok perpill.

BlackBird CoH-ban esik, egy mászkáló manusból kell kiverni, általában kempelik rendesen, bár nagyon rég
jártam már ott, anno még piszkossal szintén kempelés céljából kis időre , csak nagy volt a tömeg :)

Köszönet Viharnak, kölcsönkapott CSS set és pár ötlet twink céljából felvettem mindkét doktor pisztolyt ! :D
A jövöd csakis rajtad múlik.

#19 Felhasználó inaktív   Goody 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.020
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 15. 14:21

Idézet: Zoley - Dátum: 2007. szept. 15., szombat - 14:18

A recharge legyen kisebb, mert az nem, vagy csak nagyon kis mertekben csokkentheto es horribilis inittel, mig az attk time azert nagy inittel csokken.

Heh, Csavar mester megelőzött egy picivel :)  míg én gépelgettem :D
És ezt felejtettem még le, az agg-def csúszka segít legyőzni a hosszú attackot, recharge-t kismértékben
csökkenti csak.

BTW : most néztem csak az új AO oldalt, az a kis anim egész pofásan néz ki :)
Rimoron szinte omnis össze tower mező... akkora az omnis tábor ? nem egészséges.

Szerkesztette: Goody 2007. 09. 15. 14:29 -kor

A jövöd csakis rajtad múlik.

#20 Felhasználó inaktív   Zoley 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 839
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 15. 17:11

Idézet: Goody - Dátum: 2007. szept. 15., szombat - 13:21

Rimoron szinte omnis össze tower mező... akkora az omnis tábor ? nem egészséges.

Egy eve, vagy talan meg fel eve is 90-95% clan volt.... szal ugy nez ki, magukra talaltak ott a rantottafejuek. :D

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó