Fogalmam sincs igazából hol kellett volna ezt a topikot nyitnom. Ha nem itt, akkor kérnék egy modot, hogy a megfelelő helyre tegye át.
A téma:
Adott egy dos-os program, ami kizárólag LPT1 portra nyomtat. Az operációs rendszer Win2000. A nyomtató nem támogatja a DOS-t.
A feladat az lenne, hogy egy olyan nyomtatóra kell nyomtatnunk, aminek nincs LPT1 portja és a DOS-t sem támogatja, tehát a net use lpt1 kiesett. Valahogy nem ugrik be az a módszer, amivel az LPT1 portra küldött nyomtatásokat egy adott mappa, adott néven történő fájlba írja.
Tehát a kérdésem az lenne: hogyan lehet beállíani, hogy az lpt1 portra küldött DOS alapú nyomtatás mondjuk a c:\valami\nyomi.txt fájlba kerüljön, úgy hogy a programot nem lehet megbolygatni?
A létrejött txt fájlt már windows nyomtatóra lehet küldeni, ahhoz az eszköz megvan, csak valahogy létre kell jönnie a fájlnak.

Előre is köszi!
Szerkesztette: biglaci 2007. 11. 07. 11:17 -kor