HWSW Informatikai Kerekasztal: Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic VII. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (237 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic VII. www.felajanlasok.hu Értékeld a témát: -----

#4701 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 07. 18:20

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 04. 25. 23:21

A két elhozott gép közül az egyikben hardverhibát nem lelek (hacsak a 2.4 GHz-es Celeroncsot nem számítom annak). A BIOS beállításait valaki vagy valami teljesen kiütötte, meg a HDD adatkábele is lifegett, de ezeket helyreállítva szépen betöltődött az oprendszer. Ez a normál midiházas fehér masinger vala. Alkalomadtán visszajuttatom, hadd nyúzzák tovább (bár megjegyzem, egy reinstall nem ártana meg neki, meg a VGA ventije is kezd zajosodni). Esetleg nézek bele valami erősebb procit, hátha akad még valami jobb pénégyes.


Ápdét...

Bekapcsoltam, mert csak. A BIOS megint kiütve... elemet megmértem, 2,98V-ot mondott rá a multi. Ettől azért még nem kéne felejtenie, de adtam neki tuti friss elemet (meg es mértem azt es, 3.12V vanik benne). Holnap-holnapután meglátjuk, de félő, hogy amnéziás marad.
Tanáltam bele a 2,40 GHz-es Celeroncs D helyére egy 2.66 GHz-es P4 Northwoodot. Amikor a fenti bekapcs után kivettem a hűtőt (merthogy előbb bekapcs, és csak utána procicsere - nem, nem menet közben!), akkor a borda nagyon meleg volt, pedig a venti jól pörgött rajta. Gyanítom, hogy túlmelegedhetett valamiért a nyomorultka (mégiscsak egy Prescott), aztán visszavett a frekvenciából, aztán ezért volt döglassú. Az új proccal naná, hogy sokat gyorsult így, meg a borda alja is épphogycsak langyoska volt. Borda kimosva, új paszta - mindjárt sokkal szárazabb érzés. A hűtőborda lefogatókerete is törött volt, azt is kicseréltem. És vonalzóval fogok a kezére csapni annak, aki mindhárom ventimadzagot (CPU, VGA, ház) átbújtatta ezen a lefogatókereten! Micsoda dolog ez!? Kész csoda, hogy nem akadt bele egyik sem a processzor ventilátorába! Kép (Nagyon bírom ezt az emotikont, ez a legjobb ezen a döglődő fórumon. :) )


... a trip back in time is all I need ...

#4702 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 07. 18:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 07. 19:20

Ápdét...

Bekapcsoltam, mert csak. A BIOS megint kiütve... elemet megmértem, 2,98V-ot mondott rá a multi. Ettől azért még nem kéne felejtenie, de adtam neki tuti friss elemet (meg es mértem azt es, 3.12V vanik benne). Holnap-holnapután meglátjuk, de félő, hogy amnéziás marad.
Tanáltam bele a 2,40 GHz-es Celeroncs D helyére egy 2.66 GHz-es P4 Northwoodot. Amikor a fenti bekapcs után kivettem a hűtőt (merthogy előbb bekapcs, és csak utána procicsere - nem, nem menet közben!), akkor a borda nagyon meleg volt, pedig a venti jól pörgött rajta. Gyanítom, hogy túlmelegedhetett valamiért a nyomorultka (mégiscsak egy Prescott), aztán visszavett a frekvenciából, aztán ezért volt döglassú. Az új proccal naná, hogy sokat gyorsult így, meg a borda alja is épphogycsak langyoska volt. Borda kimosva, új paszta - mindjárt sokkal szárazabb érzés. A hűtőborda lefogatókerete is törött volt, azt is kicseréltem. És vonalzóval fogok a kezére csapni annak, aki mindhárom ventimadzagot (CPU, VGA, ház) átbújtatta ezen a lefogatókereten! Micsoda dolog ez!? Kész csoda, hogy nem akadt bele egyik sem a processzor ventilátorába! Kép (Nagyon bírom ezt az emotikont, ez a legjobb ezen a döglődő fórumon. :) )




Akkor úgy érzem eljött az ideje - na meg a jó idő is és még a kerítésből is maradt, pedig a Jahno cimbora éppen a múlt héten járt a szomszédban (csak a szomszédban,, hozzám nem jutott el) - hogy most már nem lassacskán, hanem elég sürgősen rátérjünk a talira. Addig amíg mindenki el nem használja a szabiját.




Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4703 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 08. 15:56

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 07. 19:20

Ápdét...

Bekapcsoltam, mert csak. A BIOS megint kiütve... elemet megmértem, 2,98V-ot mondott rá a multi. Ettől azért még nem kéne felejtenie, de adtam neki tuti friss elemet (meg es mértem azt es, 3.12V vanik benne). Holnap-holnapután meglátjuk, de félő, hogy amnéziás marad.
Tanáltam bele a 2,40 GHz-es Celeroncs D helyére egy 2.66 GHz-es P4 Northwoodot. Amikor a fenti bekapcs után kivettem a hűtőt (merthogy előbb bekapcs, és csak utána procicsere - nem, nem menet közben!), akkor a borda nagyon meleg volt, pedig a venti jól pörgött rajta. Gyanítom, hogy túlmelegedhetett valamiért a nyomorultka (mégiscsak egy Prescott), aztán visszavett a frekvenciából, aztán ezért volt döglassú. Az új proccal naná, hogy sokat gyorsult így, meg a borda alja is épphogycsak langyoska volt. Borda kimosva, új paszta - mindjárt sokkal szárazabb érzés. A hűtőborda lefogatókerete is törött volt, azt is kicseréltem. És vonalzóval fogok a kezére csapni annak, aki mindhárom ventimadzagot (CPU, VGA, ház) átbújtatta ezen a lefogatókereten! Micsoda dolog ez!? Kész csoda, hogy nem akadt bele egyik sem a processzor ventilátorába! Kép (Nagyon bírom ezt az emotikont, ez a legjobb ezen a döglődő fórumon. :) )




Naszóval... amnéziás. Nem kő' kikaccsolni, akkó' nem felejt. (Gy.k. és v.ö.: hibernálás.) Akinek meg van hozzá szöme és töhetsége, mögkeresheti, hogy hun is hibádzik az a forrasztás, ami az elemdelejt vinné a BIOS-ba, ha nem hibádzana...

Szerk.: most jut eszembe, azért azt a CLR CMOS jumpert leellenőrzöm még, hátha valahogy átugrott törlő állásba...

Szerkesztette: Telcontar 2015. 06. 08. 15:59 -kor

... a trip back in time is all I need ...

#4704 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 08. 18:08

TALI ??????
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4705 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 09. 19:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2015. 06. 08. 19:08

TALI ??????


MIKOR?????
... a trip back in time is all I need ...

#4706 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 09. 21:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 09. 20:45

MIKOR?????


Fasztudja, nekem csak naptáram van, amiről sorban húzok le mindent. És akkor a héten kész vagyok, erre beesne egy zsíros meló, amit szombatig meg kellene oldani :-/

Június 13: esküvő

Június 18: Ganxsta Zolee és a Kartel - Barba Negra Track
Június 19: CryFree - PECSA
Június 24: Suicidal Tendencies (Park)

Június 27:. esküvő

Július 8: Honeybeast Barba Negra Track
Július 9: Mobilmánia Barba Negra Track
Július 10: Pokolgép Barba Negra Track
Július 11: Road Barba Negra Track
Július 21: Sepultura Barba Negra Track
Július 22: Cannibal Corpse, Barba Negra

Július 16: Hatebreed / Biohazard (RockMaraton, Dunaújváros)
Július 17: Helloween (Lord, Pokolgép, Kalapács,) RockMaraton, Dunaújváros)

Július 18-19: Transporter találkozó

Július 29: Fezen, Fehérvár

Augusztus 8: Moby Dick - Barba Negra Track
Augusztus 10: Sziget, Robbie Williams

Szeptember 19: Transporter tali (Hungaroring)
Make love not Wor.

#4707 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 05:27

Az időpontban nektek kellene megegyezni, mivel én mint NYÖGdíjas bárikor ráérek, az itteni dolgokat - amennyiben időben szóltok - meg tudom szervezeni. HAJRÁ! és egyezzetek meg, de ne csak ketten jöjjetek, hanem sokszor ketten.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4708 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 10. 09:18

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2015. 06. 10. 06:27

Az időpontban nektek kellene megegyezni, mivel én mint NYÖGdíjas bárikor ráérek, az itteni dolgokat - amennyiben időben szóltok - meg tudom szervezeni. HAJRÁ! és egyezzetek meg, de ne csak ketten jöjjetek, hanem sokszor ketten.


Jó Kristófommal beszélek, de Ő is összevissza vala. Szervezni nem kell, beesünk, kirakom a mozgókonyhát, pattintunk egy fröccsöt, abból nagy baj már nem lehet.
Make love not Wor.

#4709 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 12:14

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 06. 10. 10:18

Jó Kristófommal beszélek, de Ő is összevissza vala. Szervezni nem kell, beesünk, kirakom a mozgókonyhát, pattintunk egy fröccsöt, abból nagy baj már nem lehet.


Azért csak kell szervezni, mert mit szólnátok ha nem lenne kerítés amit lehet szaggatni, vagy netán a házigazda nem lenne idehaza. :D



Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4710 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 06. 10. 12:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2015. 06. 10. 13:14

vagy netán a házigazda nem lenne idehaza. :D


Megtartjuk nélküle. Vagy induláskot szólunk, addig hazatalálsz a kocsmából.
Make love not Wor.

#4711 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 10. 13:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 06. 10. 13:39

Megtartjuk nélküle. Vagy induláskot szólunk, addig hazatalálsz a kocsmából.


Az egészben csak az a bibi, hogy nekem min.150 km-re kell járni a korcsmába két okból is.

1./ Ott elég csinos és adakozó felszolgálók vannak.
2./ Ilyen távolságra talán nem lát el anyókám. :D

Ráadásul ha egyszer már eljutottam a korcsmába - mindig azt mondom, hogy dolgozni megyek - nem jöhetek vissza, mert az kész lebukás. tehát szólásra nem tudok hazaérni. :D



Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4712 Felhasználó inaktív   Telcontar 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.689
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 16. 07:44

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2015. 06. 10. 14:13

Az egészben csak az a bibi, hogy nekem min.150 km-re kell járni a korcsmába két okból is.

1./ Ott elég csinos és adakozó felszolgálók vannak.
2./ Ilyen távolságra talán nem lát el anyókám. :D

Ráadásul ha egyszer már eljutottam a korcsmába - mindig azt mondom, hogy dolgozni megyek - nem jöhetek vissza, mert az kész lebukás. tehát szólásra nem tudok hazaérni. :D





Szerinted válaszolnak még az idén, vagy napoljuk el a talit a következő évtizedre? Kép
... a trip back in time is all I need ...

#4713 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 06. 16. 18:17

Üzenet megtekintéseIdézet: Telcontar - Dátum: 2015. 06. 16. 08:44

Szerinted válaszolnak még az idén, vagy napoljuk el a talit a következő évtizedre? Kép


Egyelőre fogalmam sincs. A Csipetkéktől legalább 5 fő már jelentkezett, de a 6. is nagyon esélyes.

Éppen most folyik az egyik csipetke és a Kunszenti Horgász Egyesület elnöke között a tárgyalás, hogy esetleg a saját vizükön lenne, mint ahogy az a működésünk idején is volt, hiszen a leányzók már megnőttek, megtanultak főzni, mi skacok meg a szagagtás mellet fogdoshatnánk a nádasban a jó nagy (harcsákat, vagy Marcsákat) halacskákat. :D

Szerkesztette: Szőke 2015. 06. 16. 18:19 -kor

Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4714 Felhasználó inaktív   joleho 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 05. 14:30

Sziasztok!

Erre jártam, benéztem. :D

Jól vagytok? nagyon haldoklik ez a topic.

Honlap nem üzemel :(

Szerkesztette: joleho 2015. 12. 05. 14:35 -kor

Legfinomabb sütemény a rántotthús!
Kérlek segíts ha tudsz

#4715 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 12. 05. 18:15

Üzenet megtekintéseIdézet: joleho - Dátum: 2015. 12. 05. 15:30

Sziasztok!

Erre jártam, benéztem. :D

Jól vagytok? nagyon haldoklik ez a topic.

Honlap nem üzemel :(


Sajnos nagyon igaz minden amit írtál.
Ezeknek szerintem két oka van,

1./ Az okos telefonok korszakában egyetlen fiatal sem nagyon akar a gép előtt ücsörögni. Sajnos a saját tapasztalatom szerint a rászoruló fiataloknál is egyre inkább az okos telefon (főleg az ingyenes facebook miatt is) sokkal előbbre való még a megélhetésnél is. A szülők megpróbálnak valahogy - akár éhen halva is - eleget tenni csemetéjük kívánalmainak.

2./ A mai világban a technika (asztali gép terén) nem fejlődik olyan gyorsan mint anno, ráadásul a nehéz gazdasági helyzet miatt a felajánlási kedv is csökkent, így nincs miből ügyködni. Persze akik segítettek azok is most a segítség helyett inkább "güriznek" a saját megélhetésük érdekében. Napjainkban viszont már gyengébb gépeket szinte senkinek sem lehet átadni, nem megy rajta még karakteres módban sem az Internet, így meg nem is kell, csak az áramot fogyasztja, mondják, arra meg nincs pénz. Bár máshova, (most nem írom le, hogy hova) dől a lé tőlük.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4716 Felhasználó inaktív   RadyR 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 20. 14:52

Üzenet megtekintéseIdézet: Szõke - Dátum: 2015. 12. 05. 18:15

Sajnos nagyon igaz minden amit írtál.
Ezeknek szerintem két oka van,

1./ Az okos telefonok korszakában egyetlen fiatal sem nagyon akar a gép előtt ücsörögni. Sajnos a saját tapasztalatom szerint a rászoruló fiataloknál is egyre inkább az okos telefon (főleg az ingyenes facebook miatt is) sokkal előbbre való még a megélhetésnél is. A szülők megpróbálnak valahogy - akár éhen halva is - eleget tenni csemetéjük kívánalmainak.

2./ A mai világban a technika (asztali gép terén) nem fejlődik olyan gyorsan mint anno, ráadásul a nehéz gazdasági helyzet miatt a felajánlási kedv is csökkent, így nincs miből ügyködni. Persze akik segítettek azok is most a segítség helyett inkább "güriznek" a saját megélhetésük érdekében. Napjainkban viszont már gyengébb gépeket szinte senkinek sem lehet átadni, nem megy rajta még karakteres módban sem az Internet, így meg nem is kell, csak az áramot fogyasztja, mondják, arra meg nincs pénz. Bár máshova, (most nem írom le, hogy hova) dől a lé tőlük.


Sziasztok,

szomorú :(, pedig végre volt időm összerakni két épkézláb (majdnem) komplett (bill/egér sajnos nincs) gépet.
Érdemes még ezeket felajánlani, vagy inkább hagyjuk?:
Egyik:
  • Asus P5K alaplap
  • Intel Pentium Dual-Core E5200 proci
  • 2 * 2GB Geil DDR2-800 memória
  • Inno3D GF 8800GT 512MB videókártya
  • Western Digital WD3200KS 320GB merevlemez
  • Corsair VX450W táp
  • Antec ház
  • Hanns-G AG172 17' monitor


Másik:
  • MSI K9AG Neo2-Digital alaplap
  • AMD Athlon X2 BE-2400 proci
  • 4 * 1GB Geil DDR2-800 memória
  • Gigabyte GF 9600GT videókártya
  • Western Digital WD3200JD 320GB merevlemez
  • Chieftec GPS-450AA-101A táp
  • Noname ház
  • Viewsonic 17' monitor (ezért még el kell mennem, de pár napon belül itt lesz nálam)


Mindkettőt kipróbáltam operációs rendszer és driverek telepítésig. Működnek rendesen, de azért egyik alkatrész sem az a mai gyerek :(

Szerkesztette: RadyR 2016. 03. 20. 14:55 -kor


#4717 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 20. 16:48

Üzenet megtekintéseIdézet: RadyR - Dátum: 2016. 03. 20. 15:52

Sziasztok,

szomorú :(, pedig végre volt időm összerakni két épkézláb (majdnem) komplett (bill/egér sajnos nincs) gépet.
Érdemes még ezeket felajánlani, vagy inkább hagyjuk?:
Egyik:
  • Asus P5K alaplap
  • Intel Pentium Dual-Core E5200 proci
  • 2 * 2GB Geil DDR2-800 memória
  • Inno3D GF 8800GT 512MB videókártya
  • Western Digital WD3200KS 320GB merevlemez
  • Corsair VX450W táp
  • Antec ház
  • Hanns-G AG172 17' monitor


Másik:
  • MSI K9AG Neo2-Digital alaplap
  • AMD Athlon X2 BE-2400 proci
  • 4 * 1GB Geil DDR2-800 memória
  • Gigabyte GF 9600GT videókártya
  • Western Digital WD3200JD 320GB merevlemez
  • Chieftec GPS-450AA-101A táp
  • Noname ház
  • Viewsonic 17' monitor (ezért még el kell mennem, de pár napon belül itt lesz nálam)


Mindkettőt kipróbáltam operációs rendszer és driverek telepítésig. Működnek rendesen, de azért egyik alkatrész sem az a mai gyerek :(



Azért az ilyen ütős gépekre még napjainkban is szükség lenne, lenne is rá huncut ember, mert a sulis feladatokat, a játékokat nem lehet az oko
s bunkofonokra bízni.

Egy a bökkenő! Hogyan kerülnének ide le, mert itt van bőven egér is (kevés a macsak) meg billa is.



Szerkesztette: Szőke 2016. 03. 20. 16:54 -kor

Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4718 Felhasználó inaktív   RadyR 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 21. 11:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2016. 03. 20. 16:48

Azért az ilyen ütős gépekre még napjainkban is szükség lenne, lenne is rá huncut ember, mert a sulis feladatokat, a játékokat nem lehet az oko
s bunkofonokra bízni.

Egy a bökkenő! Hogyan kerülnének ide le, mert itt van bőven egér is (kevés a macsak) meg billa is.


Hova kellene eljuttatni? Pár évvel ezelőtt már átadtam egy gépet (ha jól emlékszem, akkor talán Telcontar fórumtársnak) Budapesten.
Ha Budapest nem jó, akkor most hétvégén Székesfehérváron és környékén leszek. Ha ez sem jó, akkor belátható időn belül (az elkövetkező egy hónapban kb.) Debrecenben is megfordulok.
Szóval Budapest-Székesfehérvár, Budapest-Debrecen vonalakon bárhol tudok tenni kis kitérőt.

#4719 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 21. 16:24

Üzenet megtekintéseIdézet: RadyR - Dátum: 2016. 03. 21. 12:00

Hova kellene eljuttatni? Pár évvel ezelőtt már átadtam egy gépet (ha jól emlékszem, akkor talán Telcontar fórumtársnak) Budapesten.
Ha Budapest nem jó, akkor most hétvégén Székesfehérváron és környékén leszek. Ha ez sem jó, akkor belátható időn belül (az elkövetkező egy hónapban kb.) Debrecenben is megfordulok.
Szóval Budapest-Székesfehérvár, Budapest-Debrecen vonalakon bárhol tudok tenni kis kitérőt.


Egyedül a Debreceni irány lehetne a nyerő, de az is kerülővel.

Bp -> Debrecen (M4-n) 242 km.
Bp -> Kecskemét -> Debrecen 292 km. A Kecskemétről kivezető 44 sz. főút mellett található Szelevény, vagy Cserkeszőlő. Ebben a térségben tudnám nagyobb eséllyel átvenni.

Szerkesztette: Szőke 2016. 03. 21. 16:25 -kor

Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#4720 Felhasználó inaktív   RadyR 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 03. 21. 20:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Szőke - Dátum: 2016. 03. 21. 16:24

Egyedül a Debreceni irány lehetne a nyerő, de az is kerülővel.

Bp -> Debrecen (M4-n) 242 km.
Bp -> Kecskemét -> Debrecen 292 km. A Kecskemétről kivezető 44 sz. főút mellett található Szelevény, vagy Cserkeszőlő. Ebben a térségben tudnám nagyobb eséllyel átvenni.


Rendben, akkor Debrecen lesz.
Valamelyik áprilisi hétvégén fog utazni a család. Jelzek, amint meglesz pontos időpont.

Téma megosztása:


  • (237 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó