HWSW Informatikai Kerekasztal: No-Ip mobil neten - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

No-Ip mobil neten

#1 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 08. 18:49

Sziasztok! Kérdésem az, hogy mobil Interneten keresztül létezik-e valami olyan megoldás, mint a No-IP kliens, hogy az USB mobilkártyán lévő gép elérhető legyen a netről? Eddig ADSL-en keresztül jól ment a dolog, de most kisérleteztem mobil Internettel, és a No-IP DUC azt mondja, megtalálta az IP-t, meg frissitette, de valójában nem. Valószinü a szolgáltató valami privát tartományt osztogat, mert a gép saját IP-je (ipconfig) nem azt az IP-t mutatja, amit a kliens lelkesen frissit. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm!

#2 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 08. 19:15

Lehet, hogy a szolgáltató natol, onnantól kezdve felejtős.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#3 Felhasználó inaktív   dnyl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 884
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 09. 06:27

Logmein jól jön ilyenkor:) ha másrért nem kell

#4 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 09. 11:17

Idézet: dnyl - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 7:27

Logmein jól jön ilyenkor:) ha másrért nem kell

Köszi a tippet, írnál pár szót arról, hogy megy ez? Biztonságos? Néztem fórumokat, láttam aggályokat is vele kapcsolatban, hogy fogalmuk sincs, pontosan mit csinál. Köszönöm!

#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2007. 11. 09. 11:50

Idézet: kibic - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 11:17

Köszi a tippet, írnál pár szót arról, hogy megy ez? Biztonságos? Néztem fórumokat, láttam aggályokat is vele kapcsolatban, hogy fogalmuk sincs, pontosan mit csinál. Köszönöm!

Gyere logmein topikba. De többi szoftveredről tudod mit csinál? Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?

https://secure.logme...urcustomers.asp
Make love not Wor.

#6 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 09. 19:53

Idézet: Jahno - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 12:50

Gyere logmein topikba. De többi szoftveredről tudod mit csinál? Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?

https://secure.logme...urcustomers.asp

Jahnoka, olvasd már el mit írtam, és utána szólogass be... Nem állitottam, hanem kérdeztem, ha nem tilos. Tudom, hogy te vagy itt a nagy ász, már nem először osztasz le, ha kell ha nem... Megkérhetlek, hogy SEMMIRE ne reagálj, amit beirok?? Neked könnyebbség, nekem öröm. Nagyon köszönöm!

"Biztonságos? Néztem fórumokat, láttam aggályokat is vele kapcsolatban, hogy fogalmuk sincs, pontosan mit csinál" - én ezt írtam.

#7 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2007. 11. 09. 20:04

Idézet: kibic - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 19:53

"Biztonságos? Néztem fórumokat, láttam aggályokat is vele kapcsolatban, hogy fogalmuk sincs, pontosan mit csinál" - én ezt írtam.

Biztonságosabb, mint gondolnád.
Make love not Wor.

#8 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 10. 12:27

Idézet: Jahno - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 21:04

Biztonságosabb, mint gondolnád.

OK, köszönet mindenkinek, működik... :up:

#9 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 10. 13:43

Idézet: kibic - Dátum: 2007. nov. 9., péntek - 20:53

Jahnoka, olvasd már el mit írtam, és utána szólogass be... Nem állitottam, hanem kérdeztem, ha nem tilos. Tudom, hogy te vagy itt a nagy ász, már nem először osztasz le, ha kell ha nem... Megkérhetlek, hogy SEMMIRE ne reagálj, amit beirok?? Neked könnyebbség, nekem öröm. Nagyon köszönöm!

"Biztonságos? Néztem fórumokat, láttam aggályokat is vele kapcsolatban, hogy fogalmuk sincs, pontosan mit csinál" - én ezt írtam.

Akkor Jahno helyett írom  :D

Első mondat: van egy logmein-es topic, sok hasonló kérdés volt már benne.
Második mondat:  sima kérdés.
Hamradik mondat:  ez is egy egyszerű kérdés.

Mi is vele a gondod? Sehol nem írta, hogy hü**e vagy, vagy ka**be vagy a szokásos fa***ivan :)

"Gyere logmein topikba. De többi szoftveredről tudod mit csinál? Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?" - Jahno ezt írta

Speciel Jahno tudja, hogy a logmein mi fán terem..

A beírásod helyett egy sima köszönöm elég lett volna.  :cool:

#10 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 10. 14:41

Idézet

Tudod mit medve, bazd meg a fűnyíródat!


#11 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 11. 11:53

Idézet: pgyafi - Dátum: 2007. nov. 10., szombat - 14:43

Akkor Jahno helyett írom  :D

Első mondat: van egy logmein-es topic, sok hasonló kérdés volt már benne.
Második mondat:  sima kérdés.
Hamradik mondat:  ez is egy egyszerű kérdés.

Mi is vele a gondod? Sehol nem írta, hogy hü**e vagy, vagy ka**be vagy a szokásos fa***ivan :)

"Gyere logmein topikba. De többi szoftveredről tudod mit csinál? Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?"   - Jahno ezt írta

Speciel Jahno tudja, hogy a logmein mi fán terem..

A beírásod helyett egy sima köszönöm elég lett volna.  :cool:  

OK, köszönöm hogy leírtad Jahno helyett, én meg leírom magam helyett. Az volt a gondom, hogy én nem mondtam egy szóval sem, hogy 1. nem tartom biztonságosnak, 2. hogy nem tudom hogyan müködik a szoftver, mert ez erős lett volna olyan esetben, amikor halvány lila f**gom sincs, mi az. Ki az a NEKIK megfelel? És milyen minőségbiztosításról beszélünk, ha a vacak otthoni gépemre szeretnék belépni? Részemről elég egy szimpla köszönöm, mert már "dnyl" bejegyzése után feltaláltam magam, ő irányitott a Logmein oldalra. Én ezt a "Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?" tartom magas lónak. Igen, valóban, nem volt ott a végén, hogy Te kis hülye... De ez nem sima kérdés. A sima kérdés úgy hangzana: Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?... (ha Nekik megfelel nélkül) - ez egy állítás az elején, hogy ha mindenki másnak jó, neked miért nem? Na jó, nyelvészkedés befejezve, működik a cucc, KÖSZÖNÖM. És a fűnyíróját mindenki bassz@ meg maga, a szótő nem "z"-re, hanem "sz"-re végződik. Felszólító módban b@szd, ha már hülyeségeket idézünk, tegyük helyesen. A BAZ egy megye rövidítése.

#12 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2007. 11. 11. 15:16

Idézet: kibic - Dátum: 2007. nov. 11., vasárnap - 11:53

Ki az a NEKIK megfelel?

De azért rázod a pofonfát.

https://secure.logme...ers.asp?lang=en
Make love not Wor.

#13 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 11. 15:48

Idézet: kibic - Dátum: 2007. nov. 11., vasárnap - 12:53

OK, köszönöm hogy leírtad Jahno helyett, én meg leírom magam helyett. Az volt a gondom, hogy én nem mondtam egy szóval sem, hogy 1. nem tartom biztonságosnak, 2. hogy nem tudom hogyan müködik a szoftver, mert ez erős lett volna olyan esetben, amikor halvány lila f**gom sincs, mi az. Ki az a NEKIK megfelel? És milyen minőségbiztosításról beszélünk, ha a vacak otthoni gépemre szeretnék belépni? Részemről elég egy szimpla köszönöm, mert már "dnyl" bejegyzése után feltaláltam magam, ő irányitott a Logmein oldalra. Én ezt a "Vagy ha Nekik megfelel, akkor Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?" tartom magas lónak. Igen, valóban, nem volt ott a végén, hogy Te kis hülye... De ez nem sima kérdés. A sima kérdés úgy hangzana: Nálad még szigorúbbak lennének a minőségbiztosítási követelmények?... (ha Nekik megfelel nélkül) - ez egy állítás az elején, hogy ha mindenki másnak jó, neked miért nem? Na jó, nyelvészkedés befejezve, működik a cucc, KÖSZÖNÖM. És a fűnyíróját mindenki bassz@ meg maga, a szótő nem "z"-re, hanem "sz"-re végződik. Felszólító módban b@szd, ha már hülyeségeket idézünk, tegyük helyesen. A BAZ egy megye rövidítése.

ott a link, hogy kik azok a "nekik"..

:confused:

#14 Felhasználó inaktív   kibic 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 20. 10:46

Idézet: Jahno - Dátum: 2007. nov. 11., vasárnap - 16:16

De azért rázod a pofonfát.

Kár ilyesmivel emberkedni... arról a fáról bárkinek leeshet valami. Nem uncsi?? Kértem valamit.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó