HWSW Informatikai Kerekasztal: Bittorrent III. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (203 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 201
  • 202
  • 203
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bittorrent III. Értékeld a témát: ****- 1 szavazás

#4041 Felhasználó inaktív   hemo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 181
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 03. 17:50

letöltöm a legutolsó utorrentet, 64bitest és azt irja ki, hogy 32bit.. ez természetes?
Raktam régebbit ott is 32bitet ir
hemo

#4042 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 04. 18:55

Üzenet megtekintéseIdézet: hemo - Dátum: 2017. 03. 03. 16:50

letöltöm a legutolsó utorrentet, 64bitest és azt irja ki, hogy 32bit.. ez természetes?
Raktam régebbit ott is 32bitet ir

Szerintem valamit álmodhattál, aztán ráfolyt a nyálad a párnacihára. Windowsos µTorrentből nincs 64 bites verzió. Linuxon van, de a Linux szar, meg möhöhö, meg azt nem szabad, bár én azon tolom, 64 biten, 64 bites klienssel, de nem µTorrenttel, hanem qBittorrenttel. Mondjuk az is igaz, hogy egy torrentkliens nem profitál a 64 bitből, legfeljebb csak annyiban, hogy nem kell a 64 bites OS-nek feleslegesen betöltenie a 32 bites libeket/dll-eket a 64 bitesek mellé, memóriát pazarolva.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#4043 Felhasználó inaktív   Nevergone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.688
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 04. 21:26

Használjatok Direct Connectet, mert az... ööö, használ még valaki? :)

Idézet

„én még olyan programozási problémát soha az életemben nem láttam, amiben az alkalmazásoknak kommunikálniuk kellett volna egymással, leszámítva az indítósztring átadását. az interprocessz kommunikáció egy baromság, ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor azt a hálózati protokolon keresztül megteheti. ”
[link]

#4044 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 04. 23:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2017. 03. 04. 20:26

Használjatok Direct Connectet, mert az... ööö, használ még valaki? :)

Röhögni fogsz, de van egy hardcore réteg, amelyik mindig használja, és biztos vagyok benne, hogy a még aktív hubokon biztos találni olyan ritkaságokat, ami a torrentes trackereken nincs fent. Még a DC++-os klienseket is fejlesztik, az eredetit Winre, meg a klónjait más platformokra. Mondjuk rég DC++-oztam, de mostanában kiegészítő jelleggel elkezdtem megint eMule-t használni, mert találni rajta olyan régi anyagokat, amik máshol nincsenek fent, igaz Wine alól használom, mert a linuxos verzió (aMule) nem jött be, de vannak még más kliensek is EDK-hálózatokhoz. Sőt, az is tuti, hogy még gnutellás (Kazaa, Gnutella, LimeWire típusú) fájlcserélőkkel is csapatja egy szűk közösség. Igaz ma már szinte mindenki torrentezik, de még ezeket se kell elbecsülni, semmibe nem kerül feltenni egy pár megás kliensprogramot és kipróbálni, nem haltak még ezek ki teljesen.

Szerkesztette: Raynes 2017. 03. 04. 23:42 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (203 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 201
  • 202
  • 203
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó