HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warcraft (IX.) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (374 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warcraft (IX.)

#41 Felhasználó inaktív   Dinin 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 715
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 11. 21:36

Gracca Illihez.

#42 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 11. 21:36

Idézet: seby - Dátum: 2007. dec. 11., kedd - 22:29

Grat! :respect:
Nálunk meg Illidown!  :D

8 nap alatt? Az szép, gratulálok! :respect:
Tyraan - Artum Inferniti

#43 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 11. 21:45

Hűha, Arcsi vicces dolgokat csinál... :)
Tyraan - Artum Inferniti

#44 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 00:09

Be sem merem írni hogy Winterchill down... :D

Érdekes, mindenki a trash-t szidja, de nekünk pikk-pakk ment, a boss szerintem nehezebb a trashnél. Anetheront 48%-ra abáltuk, sajna az infernálokat tankoló palának párszor megszakadt a netje, szóval nem volt az igazi a dolog. :(

#45 Felhasználó inaktív   Avulu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 01:30

Idézet: Etele - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 1:09

Be sem merem írni hogy Winterchill down... :D

Érdekes, mindenki a trash-t szidja, de nekünk pikk-pakk ment, a boss szerintem nehezebb a trashnél. Anetheront 48%-ra abáltuk, sajna az infernálokat tankoló palának párszor megszakadt a netje, szóval nem volt az igazi a dolog. :(

Az első 2 boss elötti trash nem okozhat semmi nehézséget, a másik 2 boss elött kicsivel trükkösebbek.

Gratula.
Swtor: Reckless Immortals (Birodalom, EU-Hidden Beks)
http://www.reckless.hu

#46 Felhasználó inaktív   Manticore 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 09:54

Gratula mindenkinek mindenhez:)
Jószágocska - Mage(100)(Arathor - Reckless Mortals)
Csak altjaim vannak..:)
"Now tell me...what's become of my ship?"

#47 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 09:55

Idézet: Avulu - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 1:30

Az első 2 boss elötti trash nem okozhat semmi nehézséget, a másik 2 boss elött kicsivel trükkösebbek.

Gratula.

hát, először is gratu nektek, kivégeztétek a jelenlegi contentet ezzel... mi is szeretnénk hasonló helyzetben várni sunwell ifaplatót... ;)

nekünk ugye megvolt azgalor, és ezzel az első 2 T/  kesztyű :)

és ugye megnéztük Archi bácsit... nem vagyok hasraesve attól a bosstól.. odamentük, hogy lássuk, mit tud, és hirtelen lement 83%ra... (jó, tudom, ne kiabáljam el, meg életben kell maradni, meg miden, de ennek jövő héten meg kell lennie :) )

a mutáns polipéknak szintén gratula - ha úgy döntötök, hogy ráfókuszáltok MHra, akkor ott lehet haladni... tuti taktika: használjátok jól az NPCket! (és ez nem tipp! :) )

jó nap volt a tegnapi, na :)

#48 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 10:35

Köszi a gratulációkat, és természetesen én is szeretnék tisztelegni a többi, keményen progresselő topiklátogató előtt. :D

Ja, most jut eszembe, elvileg Anetheron random sleep képességét kiszedi a tremor totem - na most tegnap direkt figyeltem, bealtatott, és kábé semmit nem csinált a tremor, pedig 3x is "proccolt" de én tovább csicsikáltam. Furi...

#49 Felhasználó inaktív   TNTmax 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 11:16

Gratula mindenkinek mindenhez :)
If your mind can conceive it, you will achieve it.

#50 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 11:25

Idézet: Etele - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 10:35

Köszi a gratulációkat, és természetesen én is szeretnék tisztelegni a többi, keményen progresselő topiklátogató előtt. :D

Ja, most jut eszembe, elvileg Anetheron random sleep képességét kiszedi a tremor totem - na most tegnap direkt figyeltem, bealtatott, és kábé semmit nem csinált a tremor, pedig 3x is "proccolt" de én tovább csicsikáltam. Furi...

nemfuri... megszoktam már :(

bossokon grounding nagyon sokszor nem használ, tremor csak a feart, minden szökőévben egyszer, ES nem szakítja be TK/SSC trash castolásást...

sok kis apró figyelmesség blizz devek részéről

#51 Felhasználó inaktív   Avulu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 11:26

Idézet: Etele - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 11:35

Köszi a gratulációkat, és természetesen én is szeretnék tisztelegni a többi, keményen progresselő topiklátogató előtt. :D

Ja, most jut eszembe, elvileg Anetheron random sleep képességét kiszedi a tremor totem - na most tegnap direkt figyeltem, bealtatott, és kábé semmit nem csinált a tremor, pedig 3x is "proccolt" de én tovább csicsikáltam. Furi...


Nem szedi le sajnos. Nem emlékszem már, de szerintem azért mert nem magic alapú.
Swtor: Reckless Immortals (Birodalom, EU-Hidden Beks)
http://www.reckless.hu

#52 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 11:30

Tegnap kael 38% azt hiszem... elég hullámzó a teljesítmény, p5 nagyon szokatlan és nagyon sok a b+ faktor a fightban, de amennyire nézem ha p3-on túljuttok könnyen és p4 elején nem jön össze valami finomság (mint pl egymás után 2 flamestrike tankra stb.) akkor már nagy esélyel le lehet verni. Ti a phoenixeket hogy kezelitek? Van X dps akinek csak ez a dolga, vagy, ha van madár/+tojás akkor mindenki arra figyel?

Ami nagyon idegesít az p3. A gazelős addhoz én voltam odarendelve egyedüli meleeként, hogy a debuffot kapja. Rendszeresen pakolja a rendet és van, hogy gaze ellövése után random megáll és rangeben lévő targetre üt egyet... (ezt 2X be is néztem). Tegnap kael utolsó próbán rájött, hogy neki mégse kell aggro lista (p4 kezdés után kb 30 seccel senki még a közelébe se volt a tanknak threatben) és elkezdte randomra pyrozni a raidet :D
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#53 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 11:40

Idézet: Nevl - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 11:30

Tegnap kael 38% azt hiszem... elég hullámzó a teljesítmény, p5 nagyon szokatlan és nagyon sok a b+ faktor a fightban, de amennyire nézem ha p3-on túljuttok könnyen és p4 elején nem jön össze valami finomság (mint pl egymás után 2 flamestrike tankra stb.) akkor már nagy esélyel le lehet verni. Ti a phoenixeket hogy kezelitek? Van X dps akinek csak ez a dolga, vagy, ha van madár/+tojás akkor mindenki arra figyel?

Ami nagyon idegesít az p3. A gazelős addhoz én voltam odarendelve egyedüli meleeként, hogy a debuffot kapja. Rendszeresen pakolja a rendet és van, hogy gaze ellövése után random megáll és rangeben lévő targetre üt egyet... (ezt 2X be is néztem). Tegnap kael utolsó próbán rájött, hogy neki mégse kell aggro lista (p4 kezdés után kb 30 seccel senki még a közelébe se volt a tanknak threatben) és elkezdte randomra pyrozni a raidet :D

tank mé nem megy ki flame strikeból?

főnixeket meg tankoljuk, a tojást meg mindenki öli... nem lehet újabb főnix!

az egész p4-p5 gyakorlatialg egy túlélőverseny csak

#54 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 12:16

Idézet: Avulu - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 12:26

Nem szedi le sajnos. Nem emlékszem már, de szerintem azért mert nem magic alapú.

Közben utánaolvastam, és bár majd' mindegyik taktika azt írja, a tremor kiszedi, gyakorlatilag nem működik... :(
Na mindegy, legalább tudok SoE-t rakni. :D

RE: esett 2 Choker of Serrated Blades a trashből, nem nagyon kapkodtunk érte. :D Egyik offspecre ment, másikat elvitte nagy nehezen egy rugó, mondván, kipróbálja ha már ennyire potyog.

Szerkesztette: Etele 2007. 12. 12. 12:31 -kor


#55 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 12:45

Idézet: 32karakter - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 12:40

tank mé nem megy ki flame strikeból?

főnixeket meg tankoljuk, a tojást meg mindenki öli... nem lehet újabb főnix!

az egész p4-p5 gyakorlatialg egy túlélőverseny csak

Elsőből kiállt másodikból is másztunk kifele, de azt benéztük...
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#56 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 13:14

Idézet: Etele - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 12:16

Közben utánaolvastam, és bár majd' mindegyik taktika azt írja, a tremor kiszedi, gyakorlatilag nem működik... :(
Na mindegy, legalább tudok SoE-t rakni. :D

RE: esett 2 Choker of Serrated Blades a trashből, nem nagyon kapkodtunk érte. :D Egyik offspecre ment, másikat elvitte nagy nehezen egy rugó, mondván, kipróbálja ha már ennyire potyog.

mé nem vitted el?

egy jobb van annál, supremusból vagy najentusból esik azt hiszem, de azon nicsn egy gramm stamina sem... (ami ugye alapból nem lenen gond, de nekem amúgy is sakkozni kell sokszor, hogy legyen némi staminám, lévén tök jó dolog, ha nem kínszenvedés árán vagyok kihealelhető egy AOE-s harcaban...)

#57 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 13:22

Idézet: Nevl - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 12:45

Elsőből kiállt másodikból is másztunk kifele, de azt benéztük...

fehér botot a tanknak!  :evil2:  :evil2:

egyébként bár bazinagy effektje van a flame strikenak, szerintem baromi egyszerű benézni, főleg, amikor már 2 órája vagy TKban, az undorító gayelf lila/rózsaszín villódzós környezetben, már fáj a szemed tőle....


nem tudom, ki tervezte TK kinézetét, vélhetően ugyanaz, aki a pala setitemekét, de hogy meleg, mint a homocopunk, az is biztos...

#58 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 13:50

Idézet: 32karakter - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 14:14

mé nem vitted el?

egy jobb van annál, supremusból vagy najentusból esik azt hiszem, de azon nicsn egy gramm stamina sem... (ami ugye alapból nem lenen gond, de nekem amúgy is sakkozni kell sokszor, hogy legyen némi staminám, lévén tök jó dolog, ha nem kínszenvedés árán vagyok kihealelhető egy AOE-s harcaban...)

Mert elhatároztam, hogy az armor penetration helyett ráfekszek a haste-re... És ha Arm. P.-ből nem szedek össze olyan 4-500-at, tök felesleges elvinni ezt a nyaklácot. :think:

#59 Felhasználó inaktív   32karakter 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.301
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 14:03

Idézet: Etele - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 13:50

Mert elhatároztam, hogy az armor penetration helyett ráfekszek a haste-re... És ha Arm. P.-ből nem szedek össze olyan 4-500-at, tök felesleges elvinni ezt a nyaklácot. :think:

hastét nem próbáltam, de:

haste csak a fehér sebzésed mértékét növeli.... WFét nem... Apen meg azt is...

nekem most van ha minden igaz - bár még az elején vagyok a gyűjtögetésnek - valami 4000 Apen környékén...

#60 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 14:42

Idézet: 32karakter - Dátum: 2007. dec. 12., szerda - 14:22

fehér botot a tanknak!  :evil2:  :evil2:

egyébként bár bazinagy effektje van a flame strikenak, szerintem baromi egyszerű benézni, főleg, amikor már 2 órája vagy TKban, az undorító gayelf lila/rózsaszín villódzós környezetben, már fáj a szemed tőle....


nem tudom, ki tervezte TK kinézetét, vélhetően ugyanaz, aki a pala setitemekét, de hogy meleg, mint a homocopunk, az is biztos...

Jah mondjuk ez már olyan 11 körül volt.

Ap vs. haste: armor penetration mindenképp jobb mint haste, egyrészt - ahogy 32Karakter elmondta - minden melee képességedre hat apen. Másik nagy szépséghibája a hastenek, hogy 2.7-es fegyvernél 17 ad 0.03-as +t. tehát 0.1 speed növeléshez kb 65 kellene, ami legalább 3-4 item cseréjét jelenti... Armor penetration jobban skálázódik, elsősorban bossokon érezni hatását, amiknek alig van armorja így is.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

Téma megosztása:


  • (374 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó