HWSW Informatikai Kerekasztal: Normális CD/DVD író szoftver kerestetik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Normális CD/DVD író szoftver kerestetik Nero-t leváltani!!

#21 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 12:58

kedves Fenyő. a helyzet nem ilyen rossz. ha az advanced setup-ot választod akkor megadhatod hogy a nero mely részei települjenek. nekem a 8.asból a bruning rom a disc speed a drive image és az info tool van fenn *csupán* régebben szerettem a nero recode-t is, csak az vele a baj, hogy a directshows AV kodekek táncát randán felborítja...
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#22 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 13:03

Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 18., kedd - 15:25

Adobe Photoshop-pal az egyszerűbb dolgokat egyáltalán nem nehezebb megcsinálni, mint bármely más progival.

16 év alatt nem bírtam mexeretni a fotosoppot asszem sosem fogom már :)
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#23 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 14:27

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 12:58

kedves Fenyő. a helyzet nem ilyen rossz. ha az advanced setup-ot választod akkor megadhatod hogy a nero mely részei települjenek. nekem a 8.asból a bruning rom a disc speed a drive image és az info tool van fenn *csupán* régebben szerettem a nero recode-t is, csak az vele a baj, hogy a directshows AV kodekek táncát randán felborítja...

Nem olvastál elég figyelmesen.
Írtam, hogy valóban ki lehet venni, h ne rakjon fel ezt-azt, de még úgyis, hogy egyedül a burning rom megy fel, az is több mint 200 mega!
És a szar codec-jeit mindenképpen felteszi!


Ja és mégvalami! Amikor a nero8-t akartam felrakni, ragaszkodott hozzá, hogy előtte szedjem le a 6-t. Uninstalláltam a nero6-t, de akkor is ugyan ezt mondta!
És mint kiderült - mivel utánanyomoztam - ez a fos nero még uninstallálni is képtelen rendesen magát!
Uninstall után teleszemetelve maradt ott a Registry!
Szépen egyesével kézzel kellett eltávolítanom a Registry-ből azt a több-száz nero-val kapcsolatos bejegyzést, amit ez a tetü képtelen volt saját maga eltávolítani!
(HKLM/Software/nero, HKCU/Software/nero, egy halom ClassID (dll, ax, stb) regisztrálva a HKCR/CLSID -ben, és ezer más helyen minden szarság)
1 órám ment rá, mire kézzel kitisztogattam a Registry-met! És csak ekkor volt végre hajlandó felmenni a nero8!

#24 Felhasználó inaktív   RaidX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 19:03

Miért nem használtad a Regsseker progit? Ingyenes és magyarul is tud. Pár perc alatt összegyűjti a szükséges bejegyzéseket és már törölheted is.

Regseeker
RaidX

#25 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 20:35

Idézet: RaidX - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 19:03

Miért nem használtad a Regsseker progit? Ingyenes és magyarul is tud. Pár perc alatt összegyűjti a szükséges bejegyzéseket és már törölheted is.

Regseeker

Hmm, na erről még nem hallottam, kiprószálom ezt is, köszi.

#26 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 20:55

Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 14:27

Nem olvastál elég figyelmesen.
Írtam, hogy valóban ki lehet venni, h ne rakjon fel ezt-azt, de még úgyis, hogy egyedül a burning rom megy fel, az is több mint 200 mega!

C:\Program Files\Nero: 79,3 MB (83 193 495 bájt)

Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 14:27

És a szar codec-jeit mindenképpen felteszi!
Lószart teszi. ha nem kéred a recode-t vagy és a showtime-t askkor nem teszi.


Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 14:27

Ja és mégvalami! Amikor a nero8-t akartam felrakni, ragaszkodott hozzá, hogy előtte szedjem le a 6-t. Uninstalláltam a nero6-t, de akkor is ugyan ezt mondta!
És mint kiderült - mivel utánanyomoztam - ez a fos nero még uninstallálni is képtelen rendesen magát!
Uninstall után teleszemetelve maradt ott a Registry!
Nero CelanTools


Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 14:27

Szépen egyesével kézzel kellett eltávolítanom a Registry-ből azt a több-száz nero-val kapcsolatos bejegyzést, amit ez a tetü képtelen volt saját maga eltávolítani!
(HKLM/Software/nero, HKCU/Software/nero, egy halom ClassID (dll, ax, stb) regisztrálva a HKCR/CLSID -ben, és ezer más helyen minden szarság)
1 órám ment rá, mire kézzel kitisztogattam a Registry-met! És csak ekkor volt végre hajlandó felmenni a nero8!
lásd fentebb...

Amúgy te próbáltál már offiszt letelepíteni windowsról? - nemis ritkán belehal a windows :)
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#27 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 19. 20:55

Idézet: alvaro - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 11:52

Úgy tudom, az alcohol az nem free :think:
Hm, a DT lehet hogy jó lesz... elég nyilvánvaló pedig :think: El tudja mondani valaki, miért tartottam tőle eddig? :D
Kipróbálom szerintem...

Csak ne tedd fel egyszerre mindkettőt, mert ki nem állhatják egymást. ;)

#28 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 12:23

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 20:55

C:\Program Files\Nero: 79,3 MB (83 193 495 bájt)

Rosszul számoltál!

C:\Program Files\Nero: 79,3 MB (83 193 495 bájt)
C:\Program Files\Common Files\Nero: 106,3 MB (111 425 792 bájt)
C:\Windows -ba szemetelt file-ok: kb 16 MB
(ugyanis direkt megnéztem mekkora a C:\Windows majd telepítés után is, és 16 megával lett több! (és még csak nem is mindent a system32-be tett)
Ez összesen 201,6 MB!!!
És mindezt egy nyüves burnig rom -ért!

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 20:55

Lószart teszi. ha nem kéred a recode-t vagy és a showtime-t askkor nem teszi.

Nagyon tévedsz! Egyedül a burning rom -on volt pipa, semmi máson, így csak azt kellett volna feltennie, de nem! Feltette az összes tetves nero-s codecjét, direkt néztem graphedittel, több mint egy oldalon keresztül sorolta! Mind a C:\Program Files\Common Files\Nero -ba mutat szépen!

És még csak nem is előző maradványok! Direkt kipróbáltam, hogy vmware alatt egy teljesen tiszta XP-re is feltettem a nero8-at(helyesebben azon belül csak a burning rom-on volt pipa, semmi máson), és több mint 200 megával lett kevesebb szabadhely, - ahogy a fenti könyvtárakat összeszámolva is pontosan kijön - és Graphedit-tel megnéztem utána és szépen ott volt az összes szaros nero-s codec, ha hiszed hanem! (próbáld ki ha nem hiszed!)

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 20:55

Nero CelanTools

Na hát szép! Még ahhoz is egy külön programot kell feltenni, hogy ezt a szart le lehessen vakarni a rendszerről!

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 19., szerda - 20:55

Amúgy te próbáltál már offiszt letelepíteni windowsról? - nemis ritkán belehal a windows :)

Jó, hát M$-től mit vársz...

Szerkesztette: Fenyő 2007. 12. 20. 12:27 -kor


#29 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 12. 20. 12:34

Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 12:23

Jó, hát M$-től mit vársz...

Ohh. Ezek a mendemondák.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#30 Felhasználó inaktív   mzso 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 12:59

Véleményem szerint a néró nem más mint sok szar összegányolása. Fokozza a szarszarságát hogy azt a gyűlöletes microsoft installert használja. Ami egy helypocsékolós, lassú, szemetelős szar.

#31 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 12. 20. 13:14

Idézet: mzso - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 12:59

...hogy azt a gyűlöletes microsoft installert használja. Ami egy helypocsékolós, lassú, szemetelős szar.

Aztán meg kiderül, hogy az Installer-t is tudni kéne használni, kezelni.

Nem tudom, hogy honnan jönnek ki ilyen summák, az MSI egy régóta működő, bevált dolog (valójában tökegyszerű használni), a Néro meg egy agresszív marketinggel megáldott, felfújt csomag, amit szintén nagyon sok ember használ megelégedéssel, mint olcsó alternatíva a korábban már említett stúdiómegoldások mellett, természetszerűleg nem várható el egy 14 ropis szoftvertől az, amit a többszázezres ad, mellesleg meg tessék belegondolni, hogy a Néro fejlesztésével emberek időt töltenek, amiből megélhetést is szeretnáének szerezni. A 8-as még mindig nem kiforrott (talán el is sietett), ez lehet az egyik nagy baja, aztán a hetest is megtanultuk telepíteni meg használni, majd ezzel is menni fog.

És csak egy állítás: A Néro jelenleg a piacon az egyedüli, átlagembernek elérhető csomag, ami alkalmas arra, hogy a mai kor követelményeinek megfelelő számítógépes, multimédiás teendőket elvégezze, felhasználóbarát, egyszerű módon. Aki meg a sajét igényeit képes racionálisan felmérni, az talán nem a mindig legfrissebb-legújabb valamit akarja, hanem egy bevált 7-est, vagy egy kiforrott 6-ost.

Szerkesztette: didyman 2007. 12. 20. 13:17 -kor

Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#32 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 14:14

voltakeppen en is azon gondolkodtam, hogy a specifikalt feladatokhoz miert is nem jo valasztas a nero 6?
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#33 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 20. 14:15

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 13:14

Aztán meg kiderül, hogy az Installer-t is tudni kéne használni, kezelni.

Oh igen, olyan sok lehetősége van egy usernek telepítéskor, meg uninstallkor az Installerben...

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 13:14

természetszerűleg nem várható el egy 14 ropis szoftvertől az, amit a többszázezres ad,

Nem is várom el, de ne is próbálkozzanak vele, maradtak volna csak a burning rom-nál...

Arról nem beszélve, hogy az árukapcsolást a törvény tiltja.
És senki nem mehet oda, hogy neki csak a burning rom kell, a többi nem.
Rádkényszerítik (árban) az egész szar pakkot...

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 13:14

Aki meg a sajét igényeit képes racionálisan felmérni, az talán nem a mindig legfrissebb-legújabb valamit akarja, hanem egy bevált 7-est, vagy egy kiforrott 6-ost.

Egyik se tud egy asztali DVD felvevő által le nem zárt lemezt lezárni!
Egy lemezt lezárni nem képes a nero!
Nekem ez a fő gondom vele. Nameg tudhatna mdf/mds, meg ccd image-eket kiírni.
Ha ezeket tudná, akkor még talán el is nézném neki a 200 megás install-t...

Szerkesztette: Fenyő 2007. 12. 20. 14:26 -kor


#34 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 12. 21. 10:38

Idézet

Oh igen, olyan sok lehetősége van egy usernek telepítéskor, meg uninstallkor az Installerben...

Ez nem a felhasználó dolga. Ez a Néro sara.

Idézet

Nem is várom el, de ne is próbálkozzanak vele, maradtak volna csak a burning rom-nál...

Arról nem beszélve, hogy az árukapcsolást a törvény tiltja.
És senki nem mehet oda, hogy neki csak a burning rom kell, a többi nem.
Rádkényszerítik (árban) az egész szar pakkot...


Szóval bűn az, hogy egy cég több lábon óhajt megállni. Akkor a windows is monnyonle, mert a rádkényszerített csomagban egy halom, soha nem használt funkció van, amit ráadásul még telepítés során sem tudsz kiálogatni, csak utána, ellenben jól ki kell fizetni azt is.

Idézet

Egyik se tud egy asztali DVD felvevő által le nem zárt lemezt lezárni!
Egy lemezt lezárni nem képes a nero!
Nekem ez a fő gondom vele. Nameg tudhatna mdf/mds, meg ccd image-eket kiírni.

Bocsánat, de miért kellene a néro-nak lezárnia egy nem saját maga által megírt anyagot? Zárja le az asztali gép, az ő dolga lenne. helyreállításra, adatmentésre van más szoftver (isobuster pl).
mdf/mds, ccd iso, meg még kávét is főzzön :) . Licenszeljék bele, aztán majd lehet csodálkozni az árcédulán megint.

Szerkesztette: didyman 2007. 12. 21. 10:39 -kor

Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#35 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 13:19

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 11:38

Bocsánat, de miért kellene a néro-nak lezárnia egy nem saját maga által megírt anyagot? Zárja le az asztali gép, az ő dolga lenne. helyreállításra, adatmentésre van más szoftver (isobuster pl).

Mert fullextrás CD/DVD/multimédia manager szoftvernek hirdeti magát? Legalábbis én azt hiszem, egy ilyen (igen egyszerű) funkció sokkal jobban a profiljába vág, mint a házivideok összevagdosása, a képszerkesztés és retusálás (!!!) vagy a borítótervezés.

Idézet

mdf/mds, ccd iso, meg még kávét is főzzön :) . Licenszeljék bele, aztán majd lehet csodálkozni az árcédulán megint.


Na ugyan, ugyan, mdf/mds írásra számtalan ingyenes program létezik, biztos ők meg zsebből licenszelték, hogy ingyen adhassák nekünk.
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#36 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 14:46

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 10:38

Szóval bűn az, hogy egy cég több lábon óhajt megállni. Akkor a windows is monnyonle, mert a rádkényszerített csomagban egy halom, soha nem használt funkció van, amit ráadásul még telepítés során sem tudsz kiálogatni, csak utána, ellenben jól ki kell fizetni azt is.

Nem, nem az a bűn, hanem az, ha olyan terméket is megvetetnek veled, amit nem akarsz, azzal hogy hozzákötik a másikhoz.
Álljon nyugodtan több lábon, az senkit nem érdekel, de szépen külön egyesével árulja az egyes termékeit. Vagy legalább legyen olyan "csomag" is, amiben csak a burning rom van, és ne legyen az árában a többi.
Érdekes módon ilyet nem csináltak...    ...jaj, csak nem attól félnek, hogy úgy szinte senki nem venné meg külön a többi pakkot?

És igen, a windows is ugyanezt a bűnt követte el pld a WMP meg az IE-nek az XP-hez csatolásával.

Ami a többit illeti, EV6 kolléga jól mondja!

#37 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 15:01

Idézet: Fenyő - Dátum: 2007. dec. 20., csütörtök - 14:15

Egyik se tud egy asztali DVD felvevő által le nem zárt lemezt lezárni!
Egy lemezt lezárni nem képes a nero!
Nekem ez a fő gondom vele. Nameg tudhatna mdf/mds, meg ccd image-eket kiírni.
Ha ezeket tudná, akkor még talán el is nézném neki a 200 megás install-t...

látod ez nem az ő hibája. a lemezt a felvevővel kell lezáratni, nem várható el a nérótól hogy ismerjen minden yamadafos által készített félkész dvd formátumot. tessél szives pluszos lemezre írni, azokat lehet inkrementálisan és nem kel szarozni a lezárással se.

Szerkesztette: SFIJ 2007. 12. 21. 15:03 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#38 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2007. 12. 21. 15:11

Idézet: EV6 - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 13:19

..

Gondold végig. ha fullextrás, mindent tudó írószoftver, akkor minden írandót vele fogsz elvégezni. Azt viszont ő rendben le is zárja. Hol itt a probléma? Ismétlem, nem adatmentő-lemezhelyreállító program.

Az ingyenesen elérhető program még nem egyenlő azzal, hogy a benne hasznosított tudásanyagot ingyen, bérmentve kapta meg programozója.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#39 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 15:13

Idézet: SFIJ - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 15:01

látod ez nem az ő hibája. a lemezt a felvevővel kell lezáratni, nem várható el a nérótól hogy ismerjen minden yamadafos által készített félkész dvd formátumot. tessél szives pluszos lemezre írni, azokat lehet inkrementálisan és nem kel szarozni a lezárással se.

Nem az ő hibája, hogy nem tudja, hát persze.....
Igen, a felvevővel lezárni, csak este Apám örül, hogy végre a felvevő befejezte a felvételt, aztán kapja ki a lemezt és teszi ide, hogy végre fekhessen le.
Én meg késő-este itt vagyok meglőve a lezáratlan lemezzel, amit nem todok sehogy se megnézni, mert nincs lezárva, és persze a fullextrás képretusálós-kávéfőzős nero-ra meg nem lehet számítani....

Nem várható el?
Egy ilyen tök egyszerű feladat, ami maximálisan a profiljába illik?? (ellentétben a képretusálással)
Egyáltalán nem kell minden meghajtóra, nincs olyan sokféle le nem zárt állapot, amit meghajtók tudnak csinálni.

És képzeld, hogy DVD+RW lemezre írta nekem, és ugyanúgy nem tudta a nero lezárni, és ugyanúgy nem tudtam megnézni sem semmivel a le nem zárt lemezt.

#40 Felhasználó inaktív   Fenyo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 21. 15:24

Idézet: didyman - Dátum: 2007. dec. 21., péntek - 15:11

Gondold végig. ha fullextrás, mindent tudó írószoftver, akkor minden írandót vele fogsz elvégezni. Azt viszont ő rendben le is zárja. Hol itt a probléma? Ismétlem, nem adatmentő-lemezhelyreállító program.

De léteznek asztali meghajtók is, értsd már meg!
És ha fullextrás, akkor tudjon már egy lezáratlan lemezt lezárni!
Egy lemez lezárása nem hiszem, hogy az adatmentés meg lemezhelyreállítás témakörébe tartozna.
Sokkal inkább általános lemezkezelés, ami a nero profilja!

Idézet

Az ingyenesen elérhető program még nem egyenlő azzal, hogy a benne hasznosított tudásanyagot ingyen, bérmentve kapta meg programozója.

Igen, és a képretusálás még belefér, annak benne kell lennie, és kifizettetik veld, de egy mdf/mds írása már nem fér bele a pakkba, sem árban sem sehogy....

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó