HWSW Informatikai Kerekasztal: Pankráció,Ketrecharc - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (116 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Pankráció,Ketrecharc WWE,ECW,TNA,UFC,WCW,WWF... Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:02

Gondolotam indítok egy ilyen topicot hátha van más is aki szereti/szerette a pankrációt/ketrecharcot.
Úgy gondoltam ez megér egy külön topic-ot. Ha nem, akkor bocsánat.

Szerintem kis hazánkba nagyon kevesen nézik és nincs is tvben ezzel foglalkozó műsor, pedig szvsz lenne nézetség. Természetesen nem olyan nagy mint egy boxnak vagy más hasonló keliberű sportnak.Érdekesnek tartom tovább azt is, hogy más európai országokban akár szomszédos országokat nézve is adnak ilyet... :think:

Várom a véleményeket  :)
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#2 Felhasználó inaktív   Dextrose 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:09

Itt tényleg ütik verik egymast, vagy csak szimulálják az ütéseket, rugásokat? (azaz csak a levegőbe ütnek/rugnak, a masik pedig csak eljátsza, hogy mennyire fáj neki?)
Intel Core i7-8700K | 64GB Kingston HyperX Predator DDR4 3000MHz | 500GB PCIe SSD + 3000GB 7200RPM | ASUS MAXIMUS X CODE Z370 | nVidia GTX Ti 1080 8GB GDDR5X | NZXT S340 | Seasonic Platinum Prime 650W 80+ Platinum

paranormal.hu

#3 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:17

Idézet: Dextrose - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:09

Itt tényleg ütik verik egymast, vagy csak szimulálják az ütéseket, rugásokat? (azaz csak a levegőbe ütnek/rugnak, a masik pedig csak eljátsza, hogy mennyire fáj neki?)

A pankrációba szimulálják a legtöbbet, de természetesen vannak olyan helyzetek amkor nem és akkor komoly sérülések vannak.Ez egy nagy és látványos "show".

Ketrecharcnál szó sincs a megjátszásról ott kőkeményen csépelik egymást. :Đ
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#4 Felhasználó inaktív   Coppermine 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:20

na ez a ketrecharc egy nem semmi... párat láttam, hát eléggé "embertelen" ...  :( nem egészen a tisztes küzdelemről szól... ha sikerül a másikat a földre vinned, és esetleg leszorítani a kezét-lábát, akkor ütheted agyba-főbe a fejét... ennek nem sok értelmét látom...

-C0pp3rM!n3-

#5 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:22

Idézet: Coppermine - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:20

na ez a ketrecharc egy nem semmi... párat láttam, hát eléggé "embertelen" ...  :( nem egészen a tisztes küzdelemről szól... ha sikerül a másikat a földre vinned, és esetleg leszorítani a kezét-lábát, akkor ütheted agyba-főbe a fejét... ennek nem sok értelmét látom...

-C0pp3rM!n3-

Igazi kocsmai verekedés  :Đ
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#6 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:25

ezek az emberi brutalitas iskola példái.

és akkro eggyesek szerint az ember kulonbbeb mint a tobbi állat... :(
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#7 Felhasználó inaktív   Sniper 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.918
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:26

Idézet: The Hitman - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 18:17

A pankrációba szimulálják a legtöbbet, de természetesen vannak olyan helyzetek amkor nem és akkor komoly sérülések vannak.Ez egy nagy és látványos "show".

Sosem ertettem ezt hogyan lehet élvezni... vagy egyaltalan mitol fugg az, hogy ki "jatsza el" a gyoztest... fogadni lehet egyaltalan ilyen esemenyre?
"Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!"

Date of Birth : 1980.06.05 5:00am
GPG Fingerprint : CB92 F781 84F4 4701 987B  3B82 791E 7F92 A6F6 A67E

#8 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:39

Idézet: Sniper - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:26

Sosem ertettem ezt hogyan lehet élvezni... vagy egyaltalan mitol fugg az, hogy ki "jatsza el" a gyoztest... fogadni lehet egyaltalan ilyen esemenyre?

Figyelj izlések és pofonok kinek mi tetszik.Van akinek a jégtánc van akinek küzdő sportok. :)

Azt hogy ki dönt a győztes kilétéröl mondhtani a közönség dönt. Akit jobban szeret a nép az lesz a bajnok, de persze ez se mindig van így.

Nem hiszem hogy lehetne fogadni a meccsekre ha igen akkor szóljatok és ebből fogok meggazdagodni. :Đ

Akit kicsit is érdekel nézzen meg egy WWE Raw-ot vagy egy UFC-t.
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#9 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:40

egyik sem az en vilagom, de anno (10 eve) a cartoon network utan a tnt-n adtak ilyen 1 oras pankraciokat. azt neha neztem, mert halal vicces volt . :) persze ha valoban utottek volna egymast, akkor nem neztem volna, de az egy "vicces" showmusor volt vegulis. ordibaltak, szekeket dobaltak egymasra, meg mindent ami mozdithato volt. :D
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#10 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:43

Idézet: charlie - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:25

ezek az emberi brutalitas iskola példái.

és akkro eggyesek szerint az ember kulonbbeb mint a tobbi állat... :(

A népnek kenyér és cirkusz kell.

Brutalitást nem csak itt lehet látni, hanem ha megnézed a híradót akkor ott biza sajnos van bőven... :think:
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#11 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 17:45

Idézet: des - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:40

egyik sem az en vilagom, de anno (10 eve) a cartoon network utan a tnt-n adtak ilyen 1 oras pankraciokat. azt neha neztem, mert halal vicces volt . :) persze ha valoban utottek volna egymast, akkor nem neztem volna, de az egy "vicces" showmusor volt vegulis. ordibaltak, szekeket dobaltak egymasra, meg mindent ami mozdithato volt. :D

Én is akkor kezdtem el nézni :up:
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#12 Felhasználó inaktív   Izebize 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 12:36

WWE: World Wrestling Entertainment
Nevéből is jól látszik, hogy ez a showműsor kizárólag szórakoztatásra jött létre, ennek következtében a scriptelt mérközések nyílt titoknak számítanak, fogadni nemlehet, mert az esetek legalább 60%-ban tudni lehet előre ki fog nyerni. Aki szeretne naprakész lenni a témában, annak ajánlom figyelmébe az XWT oldalát. Aki szeretne valami komolyat látni és bírja gyomorral nézze meg a 2003-as summerslam-et :)

#13 Felhasználó inaktív   ecneB 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 13:27

Idézet: The Hitman - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 17:43

A népnek kenyér és cirkusz kell.


Tudom nem szó szerint kell értelmezni.. de.. én személy szerint a cirkuszt sem értettem világ életemben.. ezért utálom is.. nagyban hasonlít az általad említett ketrec cucchoz is...
You can pray, you can cry, but the darkness won't be stopped - until you die.
| Jóga | dART | d2jsp |

#14 Felhasználó inaktív   Sniper 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.918
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 13:31

Idézet: The Hitman - Dátum: 2008. jan. 9., szerda - 18:39

Figyelj izlések és pofonok kinek mi tetszik.Van akinek a jégtánc van akinek küzdő sportok. :)

Nem a kuzdo sportokkal van bajom... sőt... a muai thai a "mindenem" :) a kuzdes imitalasat nem tudom elvezni csak... de ez valszeg egyeni szoc problemam... hiszen sokan masok szeretik!
"Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!"

Date of Birth : 1980.06.05 5:00am
GPG Fingerprint : CB92 F781 84F4 4701 987B  3B82 791E 7F92 A6F6 A67E

#15 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 14:33

Idézet: Izebize - Dátum: 2008. jan. 10., csütörtök - 12:36

WWE: World Wrestling Entertainment
Nevéből is jól látszik, hogy ez a showműsor kizárólag szórakoztatásra jött létre, ennek következtében a scriptelt mérközések nyílt titoknak számítanak, fogadni nemlehet, mert az esetek legalább 60%-ban tudni lehet előre ki fog nyerni. Aki szeretne naprakész lenni a témában, annak ajánlom figyelmébe az XWT oldalát. Aki szeretne valami komolyat látni és bírja gyomorral nézze meg a 2003-as summerslam-et :)

Az XWT tényleg nagyon jó én is csak ajánlom ;)

Summer Slam 2003: Erre gondoltál ? :)

Szerkesztette: The Hitman 2008. 01. 10. 14:33 -kor

"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#16 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 14:37

Idézet: Sniper - Dátum: 2008. jan. 10., csütörtök - 13:31

Nem a kuzdo sportokkal van bajom... sőt... a muai thai a "mindenem" :) a kuzdes imitalasat nem tudom elvezni csak... de ez valszeg egyeni szoc problemam... hiszen sokan masok szeretik!

Szvsz a pankráció nem is annyira küzdő sport, de a ketrecharcot sztem oda lehet sorolni.Mert ott nem szimulálnak  ;)
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#17 Felhasználó inaktív   The Hitman 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 14:42

Idézet: ecneB - Dátum: 2008. jan. 10., csütörtök - 13:27

Tudom nem szó szerint kell értelmezni.. de.. én személy szerint a cirkuszt sem értettem világ életemben.. ezért utálom is.. nagyban hasonlít az általad említett ketrec cucchoz is...

Izebizét idézve hibátlan megfogalmazás

Idézet

WWE: World Wrestling Entertainment
Nevéből is jól látszik, hogy ez a showműsor kizárólag szórakoztatásra jött létre


A ketrecharc viszont nem lehet összehasonlítani a cirkusszal...Mellesleg a cirkuszt én se szeretem :D
"The Best There Is! The Best There Was! The Best There Ever Will Be!" - Bret "The Hitman" Hart

"...The biggest dreams can still come true." - Bret "The Hitman" Hart

#18 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 14:51

Es az a japan ize, ami olyan, mint a pankracio, az is megrendezett?

#19 Felhasználó inaktív   Zsömbi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 15:00

Én is szeretem a pankrációt, bár régebben azért nagyobb fan voltam. Mostmár csak ritkán nézek meg egyet-egyet. Kb. 15 éve láttam először, akkor még a Sky csatornán adták esténként a WWF-et (Word Wrestling Federation). Aztán később a TNT-n volt látható a nagy konkurens: WCW. Aztán egyszer csak nem követtem figyelemmel, majd úgy egy fél éve kapcsolódtam be megint a pankráció világába. Meglepetten tapasztaltam, hogy a WCW szervezet csődbe ment, a WWF-ből WWE lett, a régi nagy nevek már "nyugdíjba" vonultak. Régen azért jobb volt.
Tényleg kinek ki volt a kedvence?
üdv.: Zsömbi

Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553 .:. Mobile AMD Turion64 X2 RM70 2.0 GHz .:. 3072 MByte DDR2 PC5300 .:. 320 GByte 5400 rpm SATA .:. ATi Mobility Radeon HD3470
OS Windows Vista Home Premium

#20 Felhasználó inaktív   Drummaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 10. 15:10

Idézet: FakeJack - Dátum: 2008. jan. 10., csütörtök - 14:51

Es az a japan ize, ami olyan, mint a pankracio, az is megrendezett?

A sumo? Nem, az küzdelem a javából. Szoktam nézni és nem olyan, mint a pankráció, inkább a bírkózáshoz áll közelebb.

Téma megosztása:


  • (116 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó