HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen notebookot vegyek? - hatodik rész - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (157 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen notebookot vegyek? - hatodik rész Értékeld a témát: ***** 5 szavazás

#61 Felhasználó inaktív   Rockmenyét 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 60
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 26. 11:57

Üdv!

Korábban volt róla szó, hogy Fujitsu-Siemens nem kifejezetten "hurcolászós" laptop.
Hát nekem egy Amilo A1655G-m van, naponta egy bicikli csomagtartóján hordom munkába gumipókkal leszorítva (igaz, notebook táskában  :D ), ráadásul wifi-építéskor rendszeresen használom padláson, télen kinn a szabadban pl. teraszon antennaméréskor. Most lesz 2 éves, és semmi baja.
Munkahelyemen több kollégának vettünk olcsóbb kategóriás Fujitsu-Siemens notebookot, nem igazán kímélik de a sok ujjlenyomatot leszámítva teljesen sértetlenek, nem akarnak szétesni.

#62 Felhasználó inaktív   pauz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 912
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 27. 01:52

hi

nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy van egy dell notebookom, es erdemes e evente felevente szetkapni, vagyis lekapni az aljat, es suritett levegovel kifujatni a port. jobb lesz neki attol? hutes stb, csendesebb lesz, venti kevesebbet fog e menni blabla ???

thx

#63 Felhasználó inaktív   maxiri 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 27. 16:31

Idézet: pauz - Dátum: 2008. jan. 27., vasárnap - 1:52

hi

nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy van egy dell notebookom, es erdemes e evente felevente szetkapni, vagyis lekapni az aljat, es suritett levegovel kifujatni a port. jobb lesz neki attol? hutes stb, csendesebb lesz, venti kevesebbet fog e menni blabla ???

thx

Hát ez attól függ, hogy hol használod, cibálod-e stb. Egyszer szétszeded egy évben, és kiporszívózod/kifújod akkor mindenképp jobb lesz neki. Ha koszos volt, akkor kevesebbet fog járni a venti és könnyebben "hidegen" tartja.
[sum]: Néha azért takarítsd! :)
-|[ Magyarország, szeretem!!! ]|-

#64 Felhasználó inaktív   Borzas73 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 28. 10:27

Idézet: pauz - Dátum: 2008. jan. 27., vasárnap - 1:52

hi

nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy van egy dell notebookom, es erdemes e evente felevente szetkapni, vagyis lekapni az aljat, es suritett levegovel kifujatni a port. jobb lesz neki attol? hutes stb, csendesebb lesz, venti kevesebbet fog e menni blabla ???

thx

Szia!  :)

Ha már barkácsolásra adod a fejed és szétbányászod a notit, érdemes venni hozzá némi hűtőpasztát is. Le kell csavarozni a procihűtőt, kidobni a régi, beszáradt szutymót, és egyenletesen bekenni az új pasztával. Úgy már a hőátadás is eleve jobb lesz a proci és a borda között, s a venti sem fog folyamatosan zakatolni. Ez tapasztalat, hogy még a legpormentesebb környezetben is ca. 1-1,5 év alatt a paszta kiszárad, töredezik, akár "megkövesedik", amitől a hővezetés nagyon leromlik.  :(
Egyszerűen a proci melege hazavágja. Egy ilyen paszta pár száz Ft., jobb helyeken injekciós tűben adják, s legalább 4-5 alkalomra elég. Ennyit megér a dolog. Csökken a hő a gépben, kíméli a ventit, az meg persze az akkut...  :cool:
Lenon volt? Hát nem Lenin?

#65 Felhasználó inaktív   infectedmann 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 82
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 28. 15:49

Sziasztok!

A nem túl közeli jövőben (de még idén) tervezem, hogy a PC -met lecserélem egy notebook -ra mert nekem sokkal praktikusabb lenne és PC -re már nem szeretnék költeni.
Talán van aki kicsit korainak tartja az érdeklődésemet úgy, hogy még azt sem tudom idén mikor jutok el a vásárlásig, de szeretek előre tervezni, nem akarok úgy járni mint a mostani PCmmel.

Tehát a következő gépeket néztem ki (lehet kicsit sokat  :rolleyes: ):
http://www.usanotebo...oduct&prid=6673
http://www.usanotebo...oduct&prid=6797
http://www.usanotebo...oduct&prid=6926
http://www.usanotebo...oduct&prid=7047 (lehet egy picit kicsi lesz a kijelzője :( )
http://www.usanotebo...oduct&prid=6862
http://www.usanotebo...oduct&prid=6874
http://www.usanotebo...oduct&prid=6432

Várom az érveket és az ellenérveket az egyes márkák mellett/ellen.
Acer -t meg Asus -t csak esetleges alternatívaként nézegettem ha nem jön össze annyi pénz amennyit szeretnék.
Amire használnám: Net, Photoshop, zeneszerkesztés (Ableton Live!), filmnézés (főleg HD /ezekhez megtartom a 19" -os monitorom meg később veszek egy Full HDTV -t/), zenehallgatás. Max. ha nagyon unatkozok belövök valami játékot.
Ennyi.

Előre is köszi a segítséget.

Szerkesztette: infectedmann 2008. 01. 28. 15:50 -kor


#66 Felhasználó inaktív   cyberman30 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.197
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 28. 17:04

Érdekelne a véleményetek a GeForce, Intel ( főleg az X3100) meg a Radeon grafikus procikkal kapcsolatban. Nekem az itthoni gépemben van egy Radeon, de kb olyan meleg a bordája, mint nyáron a tűző napon álló kocsik. Félek ezért attól, hogyha esetleg a notiba egy ilyen márkájú kerülne, hogy hamar elfüstölne, mert már az enyém egyszer megadta magát emiatt. A GeForce tudtommal nem is melegszik annyira, meg jobb is mostanság, de általánosságban véve a drágább notikban fordul elő. Nekem egy notiba nem annyira számitana a graf. proci, de azért jó lenne, ha támogatná a DX10-et.

Lenne végül még egy dolog, amivel nem nagyon vagyok tisztában...
Vannak ugyebár az előretelepitett oprendszerek (főleg itt a Vistára gondolok, de akár az XP is szóba jöhet), és adott pl egy 120GB-os HDD. Úgy tudom, hogy ilyen esetben a HDD előre fel van osztva (legtöbbször két egyenlő részre), aminek én személy szerint nem nagyon örülnék.

Ha van valamilyen véleményetek a leirtakkal kapcsolatban, légyszi irjátok meg!  :)

#67 Felhasználó inaktív   pauz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 912
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 28. 20:37

Idézet: Borzas73 - Dátum: 2008. jan. 28., hétfő - 11:27

Szia!  :)

Ha már barkácsolásra adod a fejed és szétbányászod a notit, érdemes venni hozzá némi hűtőpasztát is. Le kell csavarozni a procihűtőt, kidobni a régi, beszáradt szutymót, és egyenletesen bekenni az új pasztával. Úgy már a hőátadás is eleve jobb lesz a proci és a borda között, s a venti sem fog folyamatosan zakatolni. Ez tapasztalat, hogy még a legpormentesebb környezetben is ca. 1-1,5 év alatt a paszta kiszárad, töredezik, akár "megkövesedik", amitől a hővezetés nagyon leromlik.  :(
Egyszerűen a proci melege hazavágja. Egy ilyen paszta pár száz Ft., jobb helyeken injekciós tűben adják, s legalább 4-5 alkalomra elég. Ennyit megér a dolog. Csökken a hő a gépben, kíméli a ventit, az meg persze az akkut...  :cool:

hiaba mozgok IT szakiranyban, nem szeretem barkacsolni a sajat gepem. ha beviszem vmi szamtech boltba, megheggesztik nekem?

nehogy elszarjak, aztan nagyobb kart okozzon mint hasznot...

#68 Felhasználó inaktív   pjotr007 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 861
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 29. 13:05

Az ATI HD2700 256 Rammal kb hol helyezkedik el tudásban?
notebookchek-en nem látom még.
Amilo Xi2550-et néztem ki magamnak, de ha valakinek olcsóbban jobb ötlete, szóljon.
(HDMI/dvi csatlakozó kell rá)

#69 Felhasználó inaktív   PLacc 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.410
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 29. 16:49

Idézet: cyberman30 - Dátum: 2008. jan. 28., hétfő - 18:04

Érdekelne a véleményetek a GeForce, Intel ( főleg az X3100) meg a Radeon grafikus procikkal kapcsolatban. Nekem az itthoni gépemben van egy Radeon, de kb olyan meleg a bordája, mint nyáron a tűző napon álló kocsik. Félek ezért attól, hogyha esetleg a notiba egy ilyen márkájú kerülne, hogy hamar elfüstölne, mert már az enyém egyszer megadta magát emiatt. A GeForce tudtommal nem is melegszik annyira, meg jobb is mostanság, de általánosságban véve a drágább notikban fordul elő. Nekem egy notiba nem annyira számitana a graf. proci, de azért jó lenne, ha támogatná a DX10-et.

Lenne végül még egy dolog, amivel nem nagyon vagyok tisztában...
Vannak ugyebár az előretelepitett oprendszerek (főleg itt a Vistára gondolok, de akár az XP is szóba jöhet), és adott pl egy 120GB-os HDD. Úgy tudom, hogy ilyen esetben a HDD előre fel van osztva (legtöbbször két egyenlő részre), aminek én személy szerint nem nagyon örülnék.

Ha van valamilyen véleményetek a leirtakkal kapcsolatban, légyszi irjátok meg!  :)

Megintcsak jó lenne tudni, hogy mire kell...
Egy alap Intel X3100 irodai alaklmazásokra, filmre, pár játékre teljesen megfelelő lehet, de ha hardcore gémer vagy, akkor édeskevés. A saját memóriás (nem integrált) kártyák értelemszerűen többet fogyasztanak, és jobban melegszenek (hangosabb a gép). Persz nem kell attól tarani, hogy "felforr" a géped tőle,azért ki vannak találva. Tény, hogy a nyári 34 fokos melegben már gondok adódhatnak...

Az előretlepített oprendszerek az esetek 90%-ában a teljes lemezterület partíciójára vannak felrakva, de egy fapados Partition Magic-kel akárhány darabra feloszthatod gond nélkül, és többől is tudsz 1 partíciót kreálni.
--Powered by IBM

#70 Felhasználó inaktív   gemini 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 29. 17:52

szeretném megköszönni atosz-nak a tippet a humansoftos dell latitude d630-as akcióval kapcsolatban, ma ugyanis megrendelésre került (lassan őrölnek nálunk a malmok) szóval végre leváltja a 634-es travelmate-emet. :respect:
Asrock G43 Twins Full-HD :: Intel E4500 @ 2,90 Ghz + Xigmatek HDT-1283S :: XFX Radeon HD5850 OC 1024Mb :: 4096Mb Corsair DHX DDR-2 800Mhz :: 2x 320Gb WD Caviar SE16 + 320Gb Seagate Barracuda 7200.10 16Mb :: Sb Audigy 4 :: Coolermaster CM690 :: Enermax Modu82+ 425w :: Logitech G5 :: Dell 2007 WFP

Abit IP35-E :: Intel E2160 @ 2,90 GHz + AC Freezer 7Pro :: Sapphire Radeon HD3850 256Mb + Zalman VF900cu :: 2048Mb Geil Ultra DDR-2 800Mhz CL4 :: 250Gb + 500Gb WD Caviar RE :: Sb Audigy 1 :: AC Silentium T1 :: Arctic/Seasonic 350w :: Logitech G5 :: FuSi P19-2

#71 Felhasználó inaktív   PeppeR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.339
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 29. 19:19

Egy kerdessel fordulok a szakertokhoz:

Lanynak, egyszerubb jatekokhoz (jewelquest, stb), office-hoz, filmnezeshez, netezeshez milyen mainat tudtok ajanlani?

Vonatozast kellene kibirnia. Nem lenne utolso szempont, ha megfeleloen meretezett hutessel rendelkezne.
DELL-t neztem a 3 ev garancia miatt (DELL Inspiron 1501N 11), viszont ez a jelenlegi fajdalomkuszob felett van. 100-110e lenne az idealis brutto vetelar.
Egyszer valaki megpróbált elmondani Jack Bauernek egy „kip-kopp, ki kopog?” viccet. Jack megtudta ki az, kinek dolgozik, és hogy hol van a bomba...

#72 Felhasználó inaktív   cyberman30 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.197
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 29. 19:40

Idézet: PLacc - Dátum: 2008. jan. 29., kedd - 16:49

Megintcsak jó lenne tudni, hogy mire kell...
Egy alap Intel X3100 irodai alaklmazásokra, filmre, pár játékre teljesen megfelelő lehet, de ha hardcore gémer vagy, akkor édeskevés. A saját memóriás (nem integrált) kártyák értelemszerűen többet fogyasztanak, és jobban melegszenek (hangosabb a gép). Persz nem kell attól tarani, hogy "felforr" a géped tőle,azért ki vannak találva. Tény, hogy a nyári 34 fokos melegben már gondok adódhatnak...

Az előretlepített oprendszerek az esetek 90%-ában a teljes lemezterület partíciójára vannak felrakva, de egy fapados Partition Magic-kel akárhány darabra feloszthatod gond nélkül, és többől is tudsz 1 partíciót kreálni.

Először is kösz a választ, aminek a második fele nyugtatott meg leginkább...
Hogy mire is kellene... Nem avgyok az a "hardcore gamer" típus, de NFS, COD játékokat nagyon imádom. A legjobban szerintem egy GeForce 8400 vagy akörülivel járnék, de ez majd még az áraktól is fog függni, addig míg lejjebb vándorolnak azok is  :D 

#73 Felhasználó inaktív   Uuncsiii 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 31. 10:25

Idézet: infectedmann - Dátum: 2008. jan. 28., hétfő - 16:49

Sziasztok!

A nem túl közeli jövőben (de még idén) tervezem, hogy a PC -met lecserélem egy notebook -ra mert nekem sokkal praktikusabb lenne és PC -re már nem szeretnék költeni.
Talán van aki kicsit korainak tartja az érdeklődésemet úgy, hogy még azt sem tudom idén mikor jutok el a vásárlásig, de szeretek előre tervezni, nem akarok úgy járni mint a mostani PCmmel.
(...)
Amire használnám: Net, Photoshop, zeneszerkesztés (Ableton Live!), filmnézés (főleg HD /ezekhez megtartom a 19" -os monitorom meg később veszek egy Full HDTV -t/), zenehallgatás. Max. ha nagyon unatkozok belövök valami játékot.
Ennyi.

Előre is köszi a segítséget.

Szia!
Érdemes lenne szerintem kicsit jobban körülrágni, mik az igényeid - főleg hogy van még rá bőven idő.
Miért, miből érzed úgy, hogy a noti praktikusabb lenne az asztali gépednél?
Miért nem megfelelő az asztali gép számodra?
Amennyire láttam, főleg DTR gépeket válogattál be, nagy kijelzővel. Ha úgyis megtartod a 19-es TFT-d, akkor kizárólag a kijelző mérete miatt felesleges a fenti kategóriában gondolkodnod, mert költöztetni egy bazinagy notit ritkán fogsz, az fix :)
szerintem elég lenne egy -ha szükséges, szintén nagyobb teljesítményű-, mondjuk 15" körüli gépezet (rögtön adnék egy szavazatot a Lenovókra, főleg a Thinkpadekre, ha látsz számodra megfelelő teljesítményű modellt belőlük), és használhatnád külső monitorral +egér/billentyűzet párossal egy kvázi 'sima' asztali gépként. Ha meg hordozni kell a gépet, csak lekapod a kábeleket és uccu. (Ez így "uccubb"  :cool:  lenne mint egy DTR géppel.)
Sok Photoshop esetén felejtősek a laptopok, mert a legtöbben egyszerűen gagyi a kijelző hozzá. Persze külső, normális monitor ezen is segíthet (TN panel nem ajánlott)
Filménézéshez mondjuk akkor fontos lenne a HDCP másolásvédelem + HDMI kimenet, ez nem hiszem hogy nagyon el lenne terjedve a notiknál  :rolleyes:

#74 Felhasználó inaktív   Borzas73 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 31. 18:18

Idézet: infectedmann - Dátum: 2008. jan. 28., hétfő - 15:49

Sziasztok!

A nem túl közeli jövőben (de még idén) tervezem, hogy a PC -met lecserélem egy notebook -ra mert nekem sokkal praktikusabb lenne és PC -re már nem szeretnék költeni.
Talán van aki kicsit korainak tartja az érdeklődésemet úgy, hogy még azt sem tudom idén mikor jutok el a vásárlásig, de szeretek előre tervezni, nem akarok úgy járni mint a mostani PCmmel.
(...)
Amire használnám: Net, Photoshop, zeneszerkesztés (Ableton Live!), filmnézés (főleg HD /ezekhez megtartom a 19" -os monitorom meg később veszek egy Full HDTV -t/), zenehallgatás. Max. ha nagyon unatkozok belövök valami játékot.
Ennyi.

Előre is köszi a segítséget.

Szia!

Ez sem tűnik szutyoknak:  :D

HP Pavilion DV9585
Lenon volt? Hát nem Lenin?

#75 Felhasználó inaktív   KekszNET 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 02. 16:47

COMPAL laptopokról mit lehet tudni?
Google-ban találtam ilyen szöveget róluk, hogy:

Idézet

Compal The world's 2nd largest laptop maker, Compal has designed and built laptops for all of the major brands as well as custom builders for over 22 years.


Ez a mérka hogy kerülte el a figyelmem? Vagy csak nagy cégel veszik meg a notikat és saját márkanév alatt kipofozva árulják?


szerk: Közben találtam a pH fórumban egy topikot, azt olvasgatom, az embereknek tetszik, csak ahogy olvasom sok volt a pixel hibás gép, viszont az ára totál okés!

Szerkesztette: KekszNET 2008. 02. 02. 17:18 -kor

::: <a href='http://www.keksz.net' target='_blank'>www.keksz.net</a>

#76 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 02. 02. 17:38

Idézet: KekszNET - Dátum: 2008. febr. 2., szombat - 16:47

COMPAL laptopokról mit lehet tudni?
Google-ban találtam ilyen szöveget róluk, hogy:

Ez a mérka hogy kerülte el a figyelmem? Vagy csak nagy cégel veszik meg a notikat és saját márkanév alatt kipofozva árulják?

Én már nem bírom követni, de Mitac, Clevo, Compal, Quanta meg tán az Asusnak van saját gyára, aztán ki is fújt, ezek az OEM beszállítók, de majd valaki okosabb megaszondja.

Amúgy az anno LG-k mikor bejöttek majdnem vettem magamnak, vagy Gigabyteot. A 2 éves LG-k már gari idő után szépen hullanak :-(
Make love not Wor.

#77 Felhasználó inaktív   probalaci 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.558
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 02. 18:01

bruttó 130-150.000 körül milyen gépet érdemes venni?
normál, irodai felhasználásra kéne, max. még filmnézésre.

eddig ezeket néztem:
DELL Inspiron 6400-63
Acer Aspire 5715
TOSHIBA L40-14F

vagy elég egy egyszerűbb: Acer Aspire 5315
3 év garival, táskával + egérrel is csak 125.000 Ft.

:think:
- Do you like our owl?
- It's artificial?
- Of course it is.
- Must be expensive.
- Very.

#78 Felhasználó inaktív   Blem 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 03. 13:51

Hell!
Le szeretnem cserelni a 2 eves Acer TM4150-esem egy uj laptopra.
2fele vasarlasi lehetosegem van, vagy hirtelen felindulasbol par heten belul, vagy (tul)nyugodtan jonehany honap mulva.  Az acert az utobbi 1 evben mar inkabb asztalikent hasznaltam, foleg netre, irasra, filmre, neha jatekra es acad-os rajzolasra. Amit az ujtol szeretnek, az hogy elmenjen rajta az assasins creed :D, az aksi birja a 4orat (az acer meg mindig birja nem sporolos uzemmodban!), viszonylag kenyelmesen lehessen hordozni (birja), kb masfel evig ne kelljen anyaznom, hogy milyen szart vettem, (ja, meg immunis legyen az anyamra es ocsemre :D:D:D).
az ara, amit ki tudok fizetni, kb 200-250e ft (koronarol atszamitva) AFA nelkul,de ha muszaly, akkor meg valamennyi penzt osszekaparok ra.

koszi

Blem

#79 Felhasználó inaktív   Sensation 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 04. 14:00

Hi!

Ajánljatok légyszi olyan 12-es gépet (WXGA) ami nem integrált vga-s, és max. 250+áfa

Turion64 X2 és Mobility Radeon HD előnyben! ;)

De nembaj ha C2D és/vagy GefGo se...

min.
2 GB RAM
160 GB HDD

Köszi!!!
ASUS EeePC 1000H Black, 1GB, 80GB HDD
Nokia N73 Silver-Plum, 2GB miniSD
Videoton RA 6363 S, RT6303 S, DC 2050 E, Akai CS-F21

MSI K8N Neo Platinum (nForce3 250)
AMD Athlon64 3200+ (s754 NewCastle 2.2GHz)
Sapphire HD2600XT 512MB GDDR3 AGP8x
1.5 GB DDR400 Samsung (CL2.5, 1T CR)
CHIEFTEC 450W

#80 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 05. 22:54

Sziasztok!

Asszonypajtasnak nezek laptopot ugy 150 brutto kornyekeert. Mit javasolnatok?

Kineztem en par tipust, es volna is egyket keredesem. Pl ha a konfiguracio tobbi resze kozel azonos es csak a prociban van kulonbseg akkor a Dualcore Pentiumot (a tipusban pl T2130 van) vagy Amd Athlon X2 (TK-55) reszesitsem elonyben, vagy tokmindegy? Hordozva lesz valoszinuleg a gep, szoval akku ido es melegedes fontos lehet.

5letek, tippek? Elore is thx!
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

Téma megosztása:


  • (157 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó