HWSW Informatikai Kerekasztal: TV sorozatok TOPIC IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (415 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 410
  • 411
  • 412
  • 413
  • 414
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

TV sorozatok TOPIC IV. Értékeld a témát: ***** 8 szavazás

#8221 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 17. 06:39

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 07. 21. 13:54

Érdemes eredeti nyelven nézni a big bang theoryt is.

Igen. Legyszives, aki teheti az angolul nezze mert a magyar szinkron az lemeszarolja a karaktereket. A szoviccekrol nem beszelve.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#8222 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 19. 21:54

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 07. 24. 18:10

13 Reasons Why második évad infók (részben pletykaszintű), angolul:
digitalspy.com/tv/13-reasons-why/feature/a828387/13-reasons-why-season-2-release-date-trailer-cast-theories-spoilers/

A Comic Con-ra kijött a Stranger Things második évadának előzetese:
youtube.com/watch?v=vgS2L7WPIO4

Jajj, a 13 Reasonst ne is mondd, a végére sem szedték össze magukat, elvesztegetett idő volt megnézni. Rendesen le sem zárták, pont az új évad lehetősége miatt. Messze ívben elkerülöm a jövőben.

A Stranger Thingsnek lehet adok egy második esélyt, hátha át tudom magam verekedni a piloton. Bár most majd az Ozark-ba nézek bele.

Szerkesztette: Raynes 2017. 08. 19. 22:09 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#8223 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 10. 01:44

Nem jött be az Ozark. Nem volt végül is annyira rossz, de nem volt hiteles az a keménykedés, amit a drogbáró lenyomott, olyan egysíkú volt az egész. Nem mondom, hogy végleg kaszáltam, mert ha nem lesz más, belenézek, de ezt egyelőre félretettem.

Most egy kanadai soriba kezdtem bele, Travelers, amolyan Continuum-koppintás, időutazós, jövőt megváltoztatós, de ebbe kevesebb pénzt tettek, meg ez a sorozat nem akar többnek látszódni, mint a heti nyomozgatós, esetmegoldós részek. Nem egy nagy szám, a rész végére mindig megoldják az aktuális ügyet, mindig van egy kis átívelő szál is, de amolyan délutáni nyomozgatós sorozat, nem az a csúcsalkotás, ami közben az ember lerágja minden körmét, de azért korrekten ki van vitelezve. Úgy néz ki, hogy ez az időutazós téma a Canuckoknak nagyon bejön mostanában.

Mellette a Bates Motelt tolom, igaz nagyon az elején vagyok még, meg folytatom a Person of Interestet, mert anno abbamaradt, már azt sem tudom, hogy melyik résznél hagytam abba. Nem volt vele bajom, csak volt mindig helyette mit nézni, aztán elfeledkeztem róla. Fontolgatom, hogy elkezdem a Orphan Blacket meg az Orange is the new Blacket folytatom, de ki van nézve a Mist és a Glitch is. Az ingázás közben nézett sorozatokat sem nézem már majdnem 3 hónapja (kivéve néha Friendsből 1-1 rész), mert másik ember vitt munkába, akire nem kellett válni, meg az autóban beszélgetünk, de két hét múlva megint ugyanaz az emberke visz, aki régen, szóval újraindul a sorozatos főszezon nálam is, nem csak a jenkiknél, persze nálam ez régi sorozatok befejezését jelenti főleg, nem újakét.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#8224 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 10. 06:29

Én is nézegetem a Netflix kínálatát, de az Ozark már előzetes infók alapján hidegen hagyott (jó, én mondjuk a Breaking Bad-et is érdektelennek találtam).

Mivel nekem bejött a 13 Reasons Why, mélázom, hogy a Riverdale tinisorozatnak adjak-e egy esélyt.

Viszont a The Big Bang Theory-t elkezdtem az elejéről.
Több évados sorozatot már régen nem néztem folyamatában, de ez valóban elképesztően jó.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8225 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 10. 14:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 09. 10. 01:44

de azért korrekten ki van vitelezve
Mármint magyarul korrekten van kivitelezve. Kb. mint a nem lebbezünk fel vs. nem fellebbezünk.

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 09. 10. 01:44

nem kellett válni
Ez is dulván sikelült.

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 09. 10. 06:29

Viszont a The Big Bang Theory-t elkezdtem az elejéről.
Több évados sorozatot már régen nem néztem folyamatában, de ez valóban elképesztően jó.
Viszont kötőszöval nem kezdünk mondatot. De én is szoktam :Đ Amúgy azt hogy kell elképzelni, hogy folyamatában nézed? Lehet nem folyamatában is nézni, mondjuk minden rész végén csak a záró képkockát nézed meg? Esetleg úgy akartad írni, hogy darálod? Vagy hetiben nézed az amerikai vetítést követve?
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#8226 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 10. 19:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 09. 10. 15:26

...
Viszont kötőszöval nem kezdünk mondatot. De én is szoktam :Đ Amúgy azt hogy kell elképzelni, hogy folyamatában nézed? Lehet nem folyamatában is nézni, mondjuk minden rész végén csak a záró képkockát nézed meg? Esetleg úgy akartad írni, hogy darálod? Vagy hetiben nézed az amerikai vetítést követve?

Jóvanna, hajnal vót' még.Kép
Nem darálom, alkalmanként megnézek pár epizódot, de szépen, egymást követő sorrendben.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8227 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 11. 01:48

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 09. 10. 19:07

Jóvanna, hajnal vót' még.[/img]
Nem darálom, alkalmanként megnézek pár epizódot, de szépen, egymást követő sorrendben.

Ja, értem, nem darálod, de valójában darálod (nem egyesével nézed a részeket). El is felejtettem, hogy mellszobor koma a tévézéshez van szokva, ahol össze-vissza adják a részeket. Nyilván sorozatot részenkénti és évadonkénti sorrendben nézünk, erre rájöhetnének a magyar csatornák is, mikor agyba-főbe ismételnek random ezer éves évadokat. Persze a szerializált soriknál (ahol önállóan is megállják a helyüket a részek) nem olyan fontos (a TBBT is ilyen), de azért ezeknél is van mindig átívelő szál, meg karakterfejlődés, ahol zavaró lehet nem sorrendben nézni. Én emiatt nem nézek tévét már vagy 7 éve, csak a sorozatok érdekelnének (inkább követem a neten, eredeti nyelven), de azokat össze-vissza adják, meg 1000 ismétlés megy, meg egy új évadra éveket kell várni a jogok meg a szinkron miatt.

Közben megnéztem az Orphan Black 1x01-et, de eddig akkora zagyvaság, amekkorát még nem pipáltam. Kanadai sorozat, brit akcentusos csaj leszáll az USÁ-ban a vonatról, ahol pont az általa eddig nem ismert ikertestvére pont a vonat alá ugrik (pont ott, pont akkor, mikor ő is ott van, és fel sem tűnik neki, hogy kiköpött ugyanolyan ember is van ott), meghal, ez meg jól átveszi a személyazonosságát a táskáját elemelve, és éli tovább a halott nő életét. Egy home videóról még az akcentusát is felveszi két szó begyakorlásával, ami meg kanadai. Persze egy brit homokos srác is van vele, akiről nem tudunk semmit. Van egy kislánya is, akit elhagyott. A pilot vége felé egy német ikertestvére is feltűnik (ezeket mind egy ember alakítja), aki azonnal rátalál, de őt meg kapásból fejbelövik. Persze senki nem jön rá, hogy ő nem az amerikai ikertestvére, aki történetesen zsaru is egyben. A történet szerint a jenkiknél játszódik, de a helyszíneken tisztán látszik, hogy Kanadában forgatták, elsőre Vancouver formája volt, de a Wikipedia szerint Toronto. Pedig a leírásokat olvasva a sztori érdekesnek tűnik, amolyan klónozós összeesküvés-elméletesnek, de nem tudom, hogy folytassam-e. A következő részbe még belenézek, hátha addigra kiforrja magát a sori, de ha az is ekkora sületlenség lesz, akkor lesújt a nagy kaszás.

Ezt a helyszínkeverést a Travelersben is eljátsszák, a háttérben világosan látszik a Vancouver Observation Tower, közben meg a történet az USÁ-ban játszódik, gondolom azért, hogy FBI ügynökök nyomozhassanak (a kanadai megfelelőjéről senki nem tudná Kanadán kívül, hogy mi az a Federal Maplesyrup Agency). Meg kell az a fontosság miatt, hogy jenkiföldön tegyék rendbe a múltat, bár legalább abban a sorozatban nincsenek a dolgok úgy megkutyulva. Teljesen feleslegesnek látom ezt az amerikainak beállítást, a Continuum legalább végig vállalta, hogy kanadai, meg Vancouver a helyszín. Persze azt tudom, hogy a legtöbb amerikai sorit is most már Kanadában forgatják, de azoknál meg tudják oldani, hogy legalább a külföldieknek USÁ-nak tűnjön. Szerintem igazi amerikaiak azt sem szopják be, hiába nagy a hasonlóság. Aki ott él, meg volt még esetleg Kanadában is, az egy szempillantás alatt kiszúrja a különbséget egész apróságokból

Szerkesztette: Raynes 2017. 09. 11. 01:50 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#8228 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 11. 15:23

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 09. 11. 02:48

Ja, értem, nem darálod, de valójában darálod (nem egyesével nézed a részeket). El is felejtettem, hogy mellszobor koma a tévézéshez van szokva, ahol össze-vissza adják a részeket. Nyilván sorozatot részenkénti és évadonkénti sorrendben nézünk, erre rájöhetnének a magyar csatornák is, mikor agyba-főbe ismételnek random ezer éves évadokat. Persze a szerializált soriknál (ahol önállóan is megállják a helyüket a részek) nem olyan fontos (a TBBT is ilyen), de azért ezeknél is van mindig átívelő szál, meg karakterfejlődés, ahol zavaró lehet nem sorrendben nézni. Én emiatt nem nézek tévét már vagy 7 éve, csak a sorozatok érdekelnének (inkább követem a neten, eredeti nyelven), de azokat össze-vissza adják, meg 1000 ismétlés megy, meg egy új évadra éveket kell várni a jogok meg a szinkron miatt.
...

Mikor, mit, honnan sikerül.
Ha és amennyiben ráfanyalodok a tévében sorozatra, akkor arra megy felvétel, részben az általad is írt baromság miatt, hogy időnként össze-vissza vannak az epizódok (illetve, van benne rendszer csak elég elb@szott), másrészt nehogy már reklámokat nézzek, így amikor épp ráérek/kedvem van nézem, a reklámot meg áttekerem.
De, tévét (pláne "valós időben), valóban, én is egyre ritkábban nézek.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8229 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 15. 05:03

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 09. 11. 01:48

Én emiatt nem nézek tévét már vagy 7 éve, csak a sorozatok érdekelnének (inkább követem a neten, eredeti nyelven), de azokat össze-vissza adják, meg 1000 ismétlés megy, meg egy új évadra éveket kell várni a jogok meg a szinkron miatt.


Meg hosszabb sorozatoknál előszeretettel "elvágják", tehát nem az epizód végén jön a reklám, hanem random, aztán folyt. köv. jövő héten. :angry: Utálom én is tv-ben nézni. Mondjuk a legfontosabb szempont ebben nálam is az eredeti nyelven nézés.
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#8230 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 16. 18:30

Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2017. 09. 15. 05:03

Meg hosszabb sorozatoknál előszeretettel "elvágják", tehát nem az epizód végén jön a reklám, hanem random, aztán folyt. köv. jövő héten. :angry: Utálom én is tv-ben nézni. Mondjuk a legfontosabb szempont ebben nálam is az eredeti nyelven nézés.

Már annyira elszoktam az évek során a szinkrontól, hogy mostanra már szinkronosan nem tudok elviselni semmit. Egyszerűen irritál, hogy olyan vaskos, üvöltő a hangja a szinkronnak a kompresszálás és hangerő-túlvezérlés miatt, meg olyan idióta médiaéneklős, természetellenes hangsúlyozással, dallammal beszélnek benne, amolyan gulyáskomcsi családinapközis konzervmagyarizmus feelingje lesz az egésznek tőle. A magyarított, átköltött címektől meg mindig is kivert az agyfasz, meg utóbbi időben zavar, hogy angol beszélgetésbe toldanék valami movie reference-t, de nem tudom, mert csak magyarul tudom a címét, mert anno még szinkronosan, magyar címmel láttam évekkel, évtizedekkel ezelőtt. A legszarabb, legaljább meg a szláv alámondásos szinkron, amikor kifejezéstelenül, gépiesen olvassa be egyetlen ember az összes karakter mondandóját, de úgy, hogy az eredeti hangsáv is hallatszik a háttérben.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#8231 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 17. 10:20

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 09. 10. 07:29

...mélázom, hogy a Riverdale tinisorozatnak adjak-e egy esélyt.

Belenéztem.
(Mondjuk az elég szánalmas, hogy szombat estére nem volt jobb programom, mint nálam kevesebb mint feleannyi idős amerikai tinik vergődését nézzem a tévé képernyőjén, de ez egy másik történet....Kép)
Az alapszituáció kevésbé ütős mint a 13 Reasons Why esetében.
A zenéje sem (olyan) jó.
Viszont, mostanában szokott módon, a srácok jók, mind a karakterek, mind a színészek.
A sztori patikamérlegen adagolva: bár nem túl izgalmas, az első epizód végén mégis megmarad a kérdés, hogy mi lett Jason-nel.

Kicsit utánanézve, azért megdöbbentem.
Sorozat karakterei képregényben 1941 óta léteznek (csak 2 évvel fiatalabbak Batman-nél!), maga a kiadó is a (hímnemű) főhős nevét viseli:
en.wikipedia.org/wiki/Archie_Comics

Nem különösebben zseniális vagy lenyűgöző, de egy nézhető iparosmunkának tűnik.

Szerkesztette: scaurus 2017. 09. 17. 10:21 -kor

"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8232 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 12. 13:53

Most jött az email, hogy a Netflixen kint van a Riverdale 2.

netflix.com/hu/title/80133311

Még az 1. évaddal sem végeztem (a 7. epizódnál tartok), pedig nyakunkon a Stranger Things 2. évadja és a 13 Reasons Why 2. évada is készülget.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8233 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 13. 20:41

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 10. 12. 14:53

Most jött az email, hogy a Netflixen kint van a Riverdale 2. [évad]
...

Most látom, hogy hetente kerülnek fel az epizódok.
Hm.
Azt hittem, hogy a Netflix-ben (is) az a pláne, hogy komplett évadok rögtön elérhetőek és nem kell hetet/heteket várni.
No, mindegy, mert jövő hétvégénél hamarabb úgyis esélytelen, hogy az 1. évadból újabb részt megnézzek.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8234 Felhasználó inaktív   Grillo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 14. 17:52

Mi meg most néztük meg a The Last Kingdom mindkét évadát. Asszony rokona dolgozik rajta, itthon forgatják részben.
Vikingekhez képest látszik rajta szerintem a kevesebb pénz, viszont így sem rossz, a történet is haladós.
Asszony elkezdte az alapjául szolgáló regényt, az is faszányos.
KomposztWC

#8235 Felhasználó inaktív   szabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 15. 10:43

Hi

Top 50 Retro Tv sorozat - Hányra emlékszel?

Kép

Paff neki, kb 10 amit tippeltem ebből 3 mellément.
Többi képről még a szöveg sem kellett. Kép

üdv
az internet vajon mi!? # Mire jó az ipad! # Mass Effect 2 vége
BF2 / Kép / BF3
1103hrs / 1042hrs / 66hrs

#8236 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 15. 11:27

Üzenet megtekintéseIdézet: szabi - Dátum: 2017. 10. 15. 11:43

...

Top 50 Retro Tv sorozat - Hányra emlékszel?
...
Paff neki, kb 10 amit tippeltem ebből 3 mellément.
Többi képről még a szöveg sem kellett.
...

Én 46-ot értem el.
A dél-amerikai szappanoperák fogtak ki rajtam.
Mondjuk azon még mélázom, hogy az eredményre büszkének kell lenni, vagy épp ellenkezőleg...Kép
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#8237 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 15. 11:47

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 10. 15. 12:27

A dél-amerikai szappanoperák fogtak ki rajtam.

42, es detto nem ertem mit keresnek a telenovellak a sorozatok kozt.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#8238 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 15. 13:55

48 nagyon ciki? :Đ
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#8239 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 10. 15. 14:03

Na, ezt megnyomtam én is, első 9nél még akkor is mondtam volna ha nem 4ből kell választani.
Make love not Wor.

#8240 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 16. 20:56

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 10. 15. 13:55

48 nagyon ciki? :Đ

Eléggé, főleg, hogy nekem csak 33 lett. Igaz volt néhány sorozat, amire emlékeztem, csak a címét kevertem össze a listáról. Szappanoperák rajtam is kifogtak, csak kettőt találtam el közülük, abból is az egyiket csak szerencsés tippeléssel. A Rex felügyelőnél meg olyan megtévesztő képet tettek be, ami alapján teljesen másra gondoltam. Kevertem a 90210-et meg a Melrose Place-t, és a Kisvárost/Angyalbőrbent, persze emlékszem rájuk, csak hasonlóak voltak, és cím alapján összemosódik. Szóval ha a kavarásokat és a szappanoperákat levonom, nekem is elég maximálishoz közeli pontszám jött ki (37-38), de ezt szomorúnak tartom, sok elpazarolt idő, a legtöbbjük szar volt.

Mostanában Person of Interestet meg The Mentalistet csapatok, ez utóbbit marhára élvezem, a 4. évadig láttam, most az 5.-től folytattam, de a PoI is sokkal jobbnak tűnik, mint a mai sorozatok, amik nem nagyon tetszenek. Mellette még mindig tart a Friends újranézés (S05 vége felé járok). Mellette a Netflixről próbálok be ezt-azt, ma a Limitlessen van a sor, de erre csak hétvégenként van időm, hétköznap nincs.

Szerkesztette: Raynes 2017. 10. 16. 21:03 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (415 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 410
  • 411
  • 412
  • 413
  • 414
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó