HWSW Informatikai Kerekasztal: TV-out/TV kimenet problémák II. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

TV-out/TV kimenet problémák II. Értékeld a témát: ***-- 1 szavazás

#481 Felhasználó inaktív   Misi_D 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.463
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 15. 01:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Zsivaagoo - Dátum: 2011. 08. 10. 08:48

"pontosabban egy Ati HD4850-es videokártyát, illetve egy Samsung LE40C650-es LCD tv-t kötöttem össze dvi-hdmi átalakító + hdmi kábel segítségével. " Lehet, hogy itt a baj? Az átalakító?

Milyen az a VGA pontosan?

Az átalakító nem lehet gond, mivel DLNA-n keresztül a gépről megosztva a filmeket (a tv-vel), majd ezeket a tv-n lejátszva nincs gond. Csak a tv szoftvere nem eszik meg minden filmet/formátumot, sajnos...
VGA: Sapphire hd 4850 512MB GDDR3 PCI-E Dual Slot Fansink.
A katonai behívó azt jelenti, hogy a fehér ember elküldi a feketét a sárga ellen harcolni azért a földért, amit a vörösbőrűtől lopott el.

A halott Jedi a jó Jedi!  (Sith közmondás)

#482 Felhasználó inaktív   Misi_D 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.463
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 17. 10:00

Üzenet megtekintéseIdézet: Misi_D - Dátum: 2011. 08. 15. 02:51

Az átalakító nem lehet gond, mivel DLNA-n keresztül a gépről megosztva a filmeket (a tv-vel), majd ezeket a tv-n lejátszva nincs gond. Csak a tv szoftvere nem eszik meg minden filmet/formátumot, sajnos...
VGA: Sapphire hd 4850 512MB GDDR3 PCI-E Dual Slot Fansink.

Most látom, hogy hülyeséget beszéltem, hiszen DLNA esetén az adatok nem a videokártyán és az átalakítón keresztül jutnak el a tv-hez, hanem UTP kábelen. Akkor való igaz, a DVI - HDMI átalakító is lehet a probléma forrása. Próbálok szerezni egy másikat, ill. inkább egy DVI - HDMI kábelt.
A katonai behívó azt jelenti, hogy a fehér ember elküldi a feketét a sárga ellen harcolni azért a földért, amit a vörösbőrűtől lopott el.

A halott Jedi a jó Jedi!  (Sith közmondás)

#483 Felhasználó inaktív   Zsivaagoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 17. 12:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Misi_D - Dátum: 2011. 08. 17. 11:00

Most látom, hogy hülyeséget beszéltem, hiszen DLNA esetén az adatok nem a videokártyán és az átalakítón keresztül jutnak el a tv-hez, hanem UTP kábelen. Akkor való igaz, a DVI - HDMI átalakító is lehet a probléma forrása. Próbálok szerezni egy másikat, ill. inkább egy DVI - HDMI kábelt.

Azon a VGA-n nincs HDMI? :eek:
Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.
Ha visszakérdezek, akkor az azért van, mert nem értettem, hogy mit kérdeztél. Heeeee?

#484 Felhasználó inaktív   Misi_D 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.463
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 18. 16:10

Azon a VGA-n nincs HDMI. :) Két DVI, meg egy S-video van. De ez miért gond? A DVI is digitális, a HDMI is, csak más a bekötés (kis túlzással, persze).
Egyébként ezen miért lepődsz meg? Korábban te magad írtad, h akár az átalakítónál lehet a gond.
A katonai behívó azt jelenti, hogy a fehér ember elküldi a feketét a sárga ellen harcolni azért a földért, amit a vörösbőrűtől lopott el.

A halott Jedi a jó Jedi!  (Sith közmondás)

#485 Felhasználó inaktív   Ryo13 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 86
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 09. 01. 09:55

Sziasztok!

Sokat olvasgattam vissza, de nem találtam a problémámra megoldást.
Adott egy Geforce 6600 GT, Windows 7 280.26-os nvidia driverrel, és egy sima crt tv. Videokártya s-video kimenetét összekötöttem a tv-vel (s-video-rca kábellel), de a kép vibrál a tv-n, mintha vmi zavarná a jelet. Ha kihúzom a kábeltv antennáját, akkor kép sincs.
Vmi ötlet?
Konfig: Asus M2N, AMD A64 X2 4000+, XFX Ati Radeon 5670 1 GB, 2×1 GB Kingmax 800 MHz RAM, Samsung 500 GB SATA II, Codegen 350 W táp, Video7 17" TFT

#486 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 18. 08:18

Sziasztok!
Nagyon hanyagolva van a topic. Vagy csak nem videozik már senki?
Néhány tapasztalatom, ami segíthet a nincs jel, vibrál vagy egyéb x-akták jelenség ellen.
1. Egyik tv-m (hagyományos képcsöves) azt csinálja, ha csak video jelet adok a diszkrét RCA-kompozit bemenetére, akkor semmi. Egyik hang bemenetére (jobb vagy bal) is kell adnom jelet, hogy képet adjon. Ugye ez elég vicces, ha az embernek csak video jele van a vga kártyából. Meg lehet próbálni a hangkártyát is összekötni a tv-vel (legtöbb helyen úgyis jack-rca kábellel kötik ki az erősítőre, tehát csak át kell dugni). A jelenség típustól függően változhat pl vibrálásra is és aszerint hogy scart-ra van kötve, bár a scart is végső soron külön álló video kompozit, hang vezetékekből áll, scart-rca átalakítható. Az okát hosszan lehetne fejtegetni, talán valami szinkront nem talál, vagy esetleg a bemeneti impedanciát érzékeli - talán megoldható, ha egy vakdugóval a hang bemenetetet illesztve lezárjuk, de ezt még nem próbáltam. Scart kábeleknél meg arra kell figyelni, hogy bár a scart két irányú, nem feltétlenül van bedrótozva mindegyik, elképzelhető, hogy csak egyirányba működik. Elvileg ez jelezve van csomagoláson, kábelen, csatlakozón - kivéve ha nagyon olcsó noname gyártmány és mifelénk inkább az olcsóság a szempont. Ezekkel a bajokkal, főleg kombináltan rengeteget lehet szopni, pluszba meg lehet spékelni a kedvenc kontakt hibákkal, gyenge forrasztásokkal.
2. A fentihez kicsit hasonló, amikor a videot kötöttem a vivo vga bemenetére és ott is "vibrálós jellegű", szinkron elcsúszásos kép volt. Hirtelen nem emléxem mi volt a megoldása, de valami hasonló rémlik, hogy a hangot is be kellett kötni a hangkártyára (?) vagy valami hasonló kössünk-rá-még1-kábelt furcsaság.

Az előttem levő Ryo13 problémája is elég furcsa, hogy az meg az antenna kábellel játszik össze? Mindenesetre én rákötném a hangkártyát is, hátha segít ha még nem megoldott, bár kicsit rég volt már.
Remélem tudtam segíteni.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#487 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 18. 14:29

....
Egyébként video/dvd lejátszón keresztül is át lehet játszani (elkerülendő a hang bemenet problémáját), de ott is kell figyelni: a készülékeket melyik bemenetre állítjuk, kábelek irányzéka. Aztán kérdés, hogy a lemez és kazetta lejátszóknak van-e ilyen hangra érzékenységük, mint némelyik tv-nek.
3. Videokártya szempontjából. Mint ismerjük, vga kártya nélkül az alaplap kifütyüli azt: pííííty-pííty-pííty-----pííty. Viszont a VGA kártya meg a monitort érzékeli (induláskor/bekapcsoláskor) - nyílván elektromos úton, kimeneti impedanciát vizsgálva - és annak függvényében ad jelet kimenetre (VGA, DVI, TV-out). Vol t olyan VGA kártya, ami a monitort is kifütyülte, ha semmit sem talált, ez hasonló ritmusú, de elnyújtottabb: pííííííííty-pííííty-pííííty--pííííty. Példa: VGA kimenetre kötött monitor. Indulás után már hiába van kötve egy másik monitor a DVI-ra, az sötét marad, akár lehúzzuk menet közben a VGA-t, akár nem. Hasonló játék lehet a TV-outtal is. Ráadásul ezek prioritásban is lehetnek: hiába van mindegyik kimentre megjelenítő kötve, nem biztos, hogy mindegyiken lesz kép. Ha jól rémlik, pont ilyennel szívtam én is egyszer: semmi áron nem akart a tv-outra jelet adni, mert rajta volt a VGA. Később jöttem rá a titok nyitjára. Persze szeretnénk nyílván, ha a VGA-n is lenne kép a TV mellett. El tudom képzelni a fordítottját is, hogy csak párban mennek és előbb VGA kell, hogy a TV-out menjen. És mindemellett még windows képernyő beállításokban is lehet menetközben is állítani - legalább is elvileg a TV-outot felkapcsolni. Sajnos teljesen biztos receptet nem lehet mondani mindenre, annyiféle kártya van, gyártó, bios, driver, eltérő konfigurációk, stb. Főleg nagyobb volt a kavarodás, míg 2-nél több chipgyártó volt, S3 korszakban. Ma már talán nem annyira sokféle képp van, remélhetőleg ami egyik radeonnál / nvidiánál beválik, az a másiknál is. Illetve most már a sokféle HDMI, display port, egyebek okozhatnak bonyodalmat.
Még mielőtt kapnám az áldást, hogy miket beszélek, hiszen sok helyen megy a dual-/tripla, vagy 4 monitor egyszerre: elsősorban a tv-out szempontját írtam, néhány speciális eset és tapasztalat alapján. Gép resettel kapcsolatban: volt olyan élményem is, hogy egy eszköz csak akkor volt hajlandó életre kelni, ha teljesen áramtalanítottam és úgy kapcsoltam vissza, resetre nem éledt (mármint melegen csatlakoztatom és resetet nyomok).

Menetközbeni monitor/tv ki-be kötésekkel mellesleg vigyázni kell nagyon is: tönkrevághatja a videokártyát! Lehet nem elsőre, nem másodikra, de előbb utóbb a GPU elszáll(hat). Ennek elektromos magyarázata van, az előbbiekben írtakkal összefüggésben: megváltozik a kimeneti elenállás, impedancia, ami káros visszahatással van a GPU-ra. Nem is feltétlenül az egyszeri lehúzás, bekötés árt, hanem amíg pl összedugásnál az ember mozgatja, mert kicsit szorul vagy túl laza, addig a tüskék nem érintkeznek fixen, hanem csúszkálnak ami impedancia ingadozással jár. Persze a menetközbeni kötözködésre lehet elektronikát tervezni, de mindenki elgondolhatja, hogy a félévente cserélődő technológiák, gyorsan avuló, értéktelenődő eszközök mellett ki fog erre költséget szánni főleg egy olyan vonatkozásban, ahol elvileg szükségtelen - lévén nem jellemzően szokás rendszeresen kötögetni a monitort főleg menetközben.

Sok sikert.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#488 Felhasználó inaktív   Signal 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.599
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 18. 17:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Samuraj - Dátum: 2012. 02. 18. 14:29

1. Egyik tv-m (hagyományos képcsöves) azt csinálja, ha csak video jelet adok a diszkrét RCA-kompozit bemenetére, akkor semmi. Egyik hang bemenetére (jobb vagy bal) is kell adnom jelet, hogy képet adjon.

Pontosan milyen TV ez? 20 éve foglalkozom TV-k javításával (is), valami itt nem kerek. Hacsak nem arról van szó, hogy vannak olyan megoldások, ahol az AV2 SCART közös a Front RCA-val (kameracsatlakozó). Ezt úgy oldják meg, hogy leválasztós RCA-aljzatok vannak van beépítve, és ha dugsz bele valamit, akkor a 2. SCART már nem működik, mert azt leválasztja. Vagy-vagy. Itt esetleg el tudnám képzelni, hogy bekavar valami, egyébként ezeknél nem szokott lenni semmiféle elektronikus érzékelés.

Idézet

Menetközbeni monitor/tv ki-be kötésekkel mellesleg vigyázni kell nagyon is: tönkrevághatja a videokártyát! Lehet nem elsőre, nem másodikra, de előbb utóbb a GPU elszáll(hat). Ennek elektromos magyarázata van, az előbbiekben írtakkal összefüggésben: megváltozik a kimeneti elenállás, impedancia, ami káros visszahatással van a GPU-ra.

Ez egyáltalán nem így működik, mármint a meghibásodás. Feszültségkülönbség alakul ki a készülékek között, és amikor a kettőt összedugod, apró szikra is képződhet. Ez persze nem feltétel, kisebb potenciálkülönbség esetén. Minden azon múlik, hol húz át. Ha test-test között, akkor semmi vész, de ha valamelyik melegpontnál, akkor az sérülhet, hiába vannak védődiódák is beépítve. Tervezésnél számítanak erre, de tökéletes védelem nincs. Terhelésváltozások témája felejtős, ha ismernéd a jelillesztések dolgait, ilyeneket nem írnál. Pusztán attól semmi nem megy tönkre, hogy bizonytalan egy bemenet érintkezése, mármint a melegpontoknál. A hidegpont (test) bizonytalan érintkezése, ami veszélyes ilyenkor.

Ezért azt is meg lehet tenni, hogy csatlakoztatás előtt a két készüléket összetestelni, vagyis azonos potenciálra hozni, csak utána csatlakoztatni. Vagy pedig fokozottan kell ügyelni, hogy először a csatlakozók külső fémrésze érjen össze. Kicsit félre fordítva, mert mint említettem, akár ívet is húzhat a belső érintkezők felé, ilyenkor van a gond. Mint amikor szikrázik a műszálas pulóver, vagy ráz a központi antenna, ehhez hasonló jelenségekre gondolok.

Hogy mitől alakul ki készülékek között a potenciálkülönbség, vagy mitől ráz a központi antenna, arról is tudnék hosszan írni, ehhez ismerni kell a tápegységek felépítését, a testelés, a védőföld, a tápbemenetnél a zavarszűrő kapacitások témáját stb.

Idézet

ki fog erre költséget szánni főleg egy olyan vonatkozásban, ahol elvileg szükségtelen - lévén nem jellemzően szokás rendszeresen kötögetni a monitort főleg menetközben.

Nem annyira költség kérdése, le van írva a kezelési utasításban, hogy feszültségmentes állapotban kell mindent csatlakoztatni. Legegyszerűbb ezt előírni, noha hozzáértőbbek részére van némi engedmény is. Vegyünk példának egy monitort: ha előbb csatlakoztatom a jelkábelt (működő számítógépnél), és csak utána a konnektort a hálózatba, akkor nem tud károsodni semmi.

Szerkesztette: Signal 2012. 02. 18. 17:27 -kor


#489 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 18. 18:41

Üzenet megtekintéseIdézet: Signal - Dátum: 2012. 02. 18. 17:07

Pontosan milyen TV ez? ... valami itt nem kerek. ... AV2 SCART közös a Front RCA-val...

Thomson valami most nem bújok mögé. Nem közös, egyébként front RCA-ról van szó és az AV3 - nálam itt. Végülis az ok mindegy, lényeg a jelenség. Időhiányába még nem próbálgattam a hátsó scart bemenetek ilyen jellegű mivoltát.

Üzenet megtekintéseIdézet: Signal - Dátum: 2012. 02. 18. 17:07

Ez egyáltalán nem így működik...
Szikrázás, igen gondoltam rá én is. Akkor legyen az és ne az illesztés. A lényeg itt is a tönkremenés és a jelenség, nem pedig az oka. Tehát a szikrázás miatt tessenek vigyázni, vagy előtte összeérintkeztetni.
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást, reméltem, hogy valamit nem jól írok.
:respect:
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#490 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 21. 20:23

Szomorú, de muszáj javítanom magam. A TV video bemenete valóban megy magában is, nem kell hozzá hangot kötni. Forrasztási hibás volt, amiről bár tudtam, mégis úgy tűnt, mintha hangot is kell hozzá adni - pedig többször is próbáltam és elég meggyőző volt.
Amivel most kipróbáltam (radeon 9250) minden további nélkül megy egyszerre a VGA + TVout. Valószínű menetközben is felkapcsolható a TV (bár nekem nem sikerült) - vagyis amikor a rendszer csak VGA-ról indult, ezáltal a driver nem érzékelvén a TV-t letiltott állapotba teszi.
Külön érdekesség, hogy a tv-re küldött felbontás (ha) nagyobb, mint ami megjeleníthető (tv-n ez valami 7százvalamennyiszer 512 ha jól rémlik), akkor edge-szkrollinggal lehet mozgatni.
A fentiek persze nem jelentik azt, hogy más kártyánál, más összeállításban is ugyanígy működne. Mint tudjuk a rejtélyek, X-akták tárháza kifogyhatatlan.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#491 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 14. 07:24

A probléma a következő. 5770-es ATi kártyán, HDMI-n keresztül egy LCD tv-re, mint egyetlen kijelzőre megy a jel. A kép jó, de egy centi híja van körben (fekete keret), hogy ne töltse ki a képet a tv-n. A felbontás jó (1920x1080) és a frissítés is (60Hz), a tv és a gép is ezt mutatja. A Catalyst Control Centerben nem találtam olyan opciót, amivel szét lehetne nyújtani a képet. Mi a megoldás?
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#492 Felhasználó inaktív   FLaszlo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 14. 08:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2012. 03. 14. 06:24

A probléma a következő. 5770-es ATi kártyán, HDMI-n keresztül egy LCD tv-re, mint egyetlen kijelzőre megy a jel. A kép jó, de egy centi híja van körben (fekete keret), hogy ne töltse ki a képet a tv-n. A felbontás jó (1920x1080) és a frissítés is (60Hz), a tv és a gép is ezt mutatja. A Catalyst Control Centerben nem találtam olyan opciót, amivel szét lehetne nyújtani a képet. Mi a megoldás?


Pedig a CCC-ben kellene állítani a Scaling Options-t. Itt keresd:

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

#493 Felhasználó inaktív   Cpt. Balu 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.124
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 23. 07:53

Sziasztok!

Adott egy integrált ATI Radeon 4250 HD "videókártya", egy új Dell 2312HM monitor, meg a Samsung tv-m. A monitort DVI-n kötöttem rá, a tv-t HDMI-n. Feltettem a legújabb catalyst drivert, mégsem ismeri fel a tv-t. A Detect Displays alatt csak a Dell monitor jelenik meg. Ha nincs összekötve a tv-vel, akkor megy az 1920x1080 felbontás, ha igen, akkor csak 1360x768. A TV-re ráadásul úgy teszi át a képet, hogy a monitorról meg elveszi :(

A korábbi Samu monitorom mellett (D-SUB-bal összekötve) tök jól működött a tv kimenet hdmi-n. Volt két külön desktop, egyik a tv-n, másik itt a monitoron. Hogy tudnám ezzel a monitorral is működésre bírni? Vagy a videó vezérlő gagyi és vegyek normális videókártyát?

Köszi,
Balu
"Big shot Bobbie" Tim Duncan @ 2005 NBA Finals Game5  Kobe Makes History

#494 Felhasználó inaktív   Coldfish 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 180
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 23. 12:26

Nekem is TV problémám van, már kezd megőrjíteni, utálok ilyenekkel szenvedni.
A laptopom egy DVI-HDMI kábellel van a HDTV-re kötve, nemrég újrainstalláltam a rendszert, és azóta nem működik rendesen. A TV-t nem ismerte fel HD-nak, azt írta, hogy composit kimeneten van összekötve. Nem is lett volna nagy baj, mert kép volt, de a TV képernyőt nem töltötte ki teljesen, körben fekete csík volt. Ilyenkor az műkösött régen, hogy nvidia control panelben szétlehetett húzni a képet amekkorára én akartam, most ezt nem engedte.
A "resize" gomb mindig inaktív volt, sehogy nem sikerült működésre bírni. Tegnap már másfél órán keresztül telepítgettem egyre régebbi drivereket, de még rosszabb lett. Most ha bekopcsolom a TV-t, a laptopon csak háttérkép marad, a TV-n nagy feketeség. Driver telepítésnél gondosan uninstalláltam, driver sweeperrel kitöröltem a régit, clean installt csináltam. Nincs ötletem már, hogy mi lehet. Az, hogy eddig 32 bites windows volt, most meg 64?
Lehet, hogy megpróbálok 2-3 éves drivereket feltenni, hátha azzal megjavul.

#495 Felhasználó inaktív   Coldfish 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 180
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 03. 23. 13:10

Megoldódott!! Kicsit tovább kellett mennem, 2010. júniusi driverrel újra hibátlanul működik. Ebben még régi fajta control panel van, ami mindent felismer rendesen és mindent betudok állítani.

#496 Felhasználó inaktív   Gáspár 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 40
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 01. 20:11

Sziasztok!!

nekem van egy pinnacle pro tv kártyám,és nem tudom megcsinálni hogy bejöjön az adók rajta nem tudnátok nekem segíteni rajta ,nagyon fontos lenne nekem ez,mert bedüglöt a tv ,és van tv tuner kártyám régen is ezt használtam,de most nem jövök rá hogyan kell csinálni meg,irjatok nekem köszönöm!!!!!!!

#497 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 01. 21:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Gáspár - Dátum: 2012. 04. 01. 21:11

Sziasztok!!

nekem van egy pinnacle pro tv kártyám,és nem tudom megcsinálni hogy bejöjön az adók rajta nem tudnátok nekem segíteni rajta ,nagyon fontos lenne nekem ez,mert bedüglöt a tv ,és van tv tuner kártyám régen is ezt használtam,de most nem jövök rá hogyan kell csinálni meg,irjatok nekem köszönöm!!!!!!!

Saját szoftver, vagy a weboldalról letölteni, ha sikerül, és Németországot beállítani, amennyiben Magyarországon kívánod használni, windows alatt.
https://www.google.c...lient=firefox-a
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#498 Felhasználó inaktív   Gáspár 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 40
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 01. 21:57

Üzenet megtekintéseIdézet: csozsi - Dátum: 2012. 04. 01. 22:33

Saját szoftver, vagy a weboldalról letölteni, ha sikerül, és Németországot beállítani, amennyiben Magyarországon kívánod használni, windows alatt.
https://www.google.c...lient=firefox-a


felvan telepitve meg minden, és a diginek a koax kábele van rajta,és a bátyám olyasmit mondod hogy valami frekvencián kell be állítani,de nem tudom ,windows xp van rajta a gépemen

#499 Felhasználó inaktív   Gáspár 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 40
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 02. 14:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Gáspár - Dátum: 2012. 04. 01. 22:57

felvan telepitve meg minden, és a diginek a koax kábele van rajta,és a bátyám olyasmit mondod hogy valami frekvencián kell be állítani,de nem tudom ,windows xp van rajta a gépemen


hát de nem tudom mért nem jön be rajta semmi sem

#500 Felhasználó inaktív   Gyula2222 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.315
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 02. 15:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Gáspár - Dátum: 2012. 04. 02. 14:32

hát de nem tudom mért nem jön be rajta semmi sem

Indítsd el a vezérlőprogramot, majd állítsd be, mint egy TV készüléket.

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó