HWSW Informatikai Kerekasztal: TV-out/TV kimenet problémák II. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

TV-out/TV kimenet problémák II. Értékeld a témát: ***-- 1 szavazás

#41 Felhasználó inaktív   FLaszlo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 21. 11:29

Idézet: kekfog - Dátum: 2008. ápr. 20., vasárnap - 14:15

Ma vettem egy tv-ét amin van kompozit bemenet, az asztali DVD lejátszómon meg kimenet.
[...]

Szerintem itt valami kavarás van a fogalmak körül... Milyen kimenet is van a lejátszón, ill. bemenet a TV-n? Kompozit (1 db sárga + 1-1 piros/fehér a hangnak) vagy komponens (3 db piros/kék/zöld  + 1-1 piros/fehér a hangnak) ???

#42 Felhasználó inaktív   kekfog 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 21. 13:05

:lama: vagyok tényleg: úgy tudtam, hogy a kompozit=komponens-el. Így már minden világos.
Komponens bemenet van a TV-én is és a DVD lejátszón is komponens kimenet van. Zöld az Y, kék a Pb, piros a Pr.  Néztem a TV és a DVD használati útmutatóját és mindkettő készülék tudja a progresszív lejátszást illetve megjelenítést. Főként ezért szeretném komponens kábelen összekötni a DVD-ét a TV-vel.
Az összes komponens kábel 75 Ohm ellenállású? Milyen árban mozognak ezek?
A házimozi erősítőmön is van két komponens bemenet, illetve egy kimenet, van annak értelme, hogy oda is bekössem?

Üdv: kekfog

#43 Felhasználó inaktív   szoszibá 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 22. 15:02

Sziasztok! Már végigolvastam millió topicot és megannyi hozzászólást, próbáltam cselekedni is de nem jártam eredménnyel. Végső elkeseredésemben írok ide, remélem tudtok segíteni.

A problémám a következő: Van egy ASUS 8600GT videokártyám, Win Vista oprendszerem és egy régi CRT Philips tv-m egy SCART bemenettel. PC képét szeretném TV-n élvezni de...

Első próbálkozásra vettem egy SIMA s-video-scart átalakítót, amit a tv-bee dugva kép ugyan lett, de a kép fekete fehér volt.
Olvastam, hogy kössem össze a SCART 15-ös lábát a 20-assal, de ieneket nem akarok csinálni...
Másik fórumban ajánlottak egy HAMA gyártmányú univerzális PC-TV összekötő kábelt:
http://www.hama.hu/index.php?page=reszlet&..._fo=5&parent=35
azt mondták, hogy ez megoldja a problémámat mert ez a kapcsoló azt csinálja mintha a SCART lábait kötöttem volna össze.
Na elmentem megvettem ezt a csodakábelt összekötöttem TV-t géppel és SEMMI! Egyáltalán nem jelenik meg kép a tv-n. Akár melyik állásban van a kapcsoló a SCART-on nincs kép egyszerűen.

Na végső elkeseredésemben, mivel olvastam, hogy egyes tévék nem képesek s-video jelet fogadni, de kompozit videojelet igen ezért elmentem megint a boltba és vettem egy ilyen kis 4-5 centiméteres tömör bizbaszt, egy s-video-rca (sárga, vidojel) átalakítót. Na mondom ezzel jónak kell lennie....

De mégsem. Szóval a VGA hátuljába s-video-rca átalakító abba rca rca meg bele a tv-be. (De videón keresztül is próbáltam már). EZZEL SINCS SEMMI KÉP A TV-n. Sőt az NVIDIA CP-ban átállítom dual view-re leokézom, kérdezi maradhat-e a beállítás mondom igen, és visszaugrik egy képernyős módra.

Most már végképp nem tudom, hogy kellene megoldani, remélem TI tudtok nekem segíteni!!
Válaszaitokat előre is köszönöm és nagyon várom!

Péter

#44 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 22. 17:17

Idézet: szoszibá - Dátum: 2008. ápr. 22., kedd - 16:02

Sziasztok! Már végigolvastam millió topicot és megannyi hozzászólást, próbáltam cselekedni is de nem jártam eredménnyel. Végső elkeseredésemben írok ide, remélem tudtok segíteni.

A problémám a következő: Van egy ASUS 8600GT videokártyám, Win Vista oprendszerem és egy régi CRT Philips tv-m egy SCART bemenettel. PC képét szeretném TV-n élvezni de...

Első próbálkozásra vettem egy SIMA s-video-scart átalakítót, amit a tv-bee dugva kép ugyan lett, de a kép fekete fehér volt.
Olvastam, hogy kössem össze a SCART 15-ös lábát a 20-assal, de ieneket nem akarok csinálni...
Másik fórumban ajánlottak egy HAMA gyártmányú univerzális PC-TV összekötő kábelt:
http://www.hama.hu/index.php?page=reszlet&..._fo=5&parent=35
azt mondták, hogy ez megoldja a problémámat mert ez a kapcsoló azt csinálja mintha a SCART lábait kötöttem volna össze.
Na elmentem megvettem ezt a csodakábelt összekötöttem TV-t géppel és SEMMI! Egyáltalán nem jelenik meg kép a tv-n. Akár melyik állásban van a kapcsoló a SCART-on nincs kép egyszerűen.

Na végső elkeseredésemben, mivel olvastam, hogy egyes tévék nem képesek s-video jelet fogadni, de kompozit videojelet igen ezért elmentem megint a boltba és vettem egy ilyen kis 4-5 centiméteres tömör bizbaszt, egy s-video-rca (sárga, vidojel) átalakítót. Na mondom ezzel jónak kell lennie....

De mégsem. Szóval a VGA hátuljába s-video-rca átalakító abba rca rca meg bele a tv-be. (De videón keresztül is próbáltam már). EZZEL SINCS SEMMI KÉP A TV-n. Sőt az NVIDIA CP-ban átállítom dual view-re leokézom, kérdezi maradhat-e a beállítás mondom igen, és visszaugrik egy képernyős módra.

Most már végképp nem tudom, hogy kellene megoldani, remélem TI tudtok nekem segíteni!!
Válaszaitokat előre is köszönöm és nagyon várom!

Péter

Simán elképzelhető, hogy a boltban vett S-video->RCA átalakító nem jó átalakító. Mind az ATI-k, mind az NVidia-k másmilyen lábkisztásúak (7-tűsek), és szabvány 4 tűs S-video-tól eltérnek (mert a maradék 3 láb egyikén küldik ki a kompozit jelet, ami egy szabvány 4 tűs átalakítóval nem fog rendesen menni). Normális esetben adnak a videokártyához ilyen átalakítót, aminek illene jónak lennie.

Próbálj kölcsönkérni valahonnan egy NVidia-khoz való átalakítót.

ATI kimenet, ahol az 5. pinen megy a composite jel
Itt meg a 6. tűn megy a composite (oldal közepén)
Csak hogy világos legyen, miről beszélek.

Szerkesztette: Taranis 2008. 04. 22. 17:28 -kor


#45 Felhasználó inaktív   szoszibá 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 23. 06:45

Szia! Köszönöm a gyors választ! A videokártyához olyat adtak aminek az egyik vége s-video a másik meg aszem ezt hívják rgb-nek 3 szál piros kék zöld.
Ezzel akkor mit tudok kezdeni? Mivel ez komponens jel a tv-m megint nem fogja szeretni...

#46 Felhasználó inaktív   Klown 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.600
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 24. 21:48

Idézet: szoszibá - Dátum: 2008. ápr. 23., szerda - 7:45

Szia! Köszönöm a gyors választ! A videokártyához olyat adtak aminek az egyik vége s-video a másik meg aszem ezt hívják rgb-nek 3 szál piros kék zöld.
Ezzel akkor mit tudok kezdeni? Mivel ez komponens jel a tv-m megint nem fogja szeretni...

Üdv!

Az nem RGB, hanem komponens (YPbPr) átalakító! Magyarul - hagyományos TV-k esetében - kíváló papírnehezék, hogy ne fújja el a huzat a TV újságot!  :D

Üdv: Klown

Szerkesztette: Klown 2008. 04. 24. 21:48 -kor

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

#47 Felhasználó inaktív   mirage 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 35
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 25. 07:45

Hello mindenkinek ismet,

azt modnta nekem valaki, hogy a 7-tus (ámerikai szabványos) s-video kimenetet siman lehet hasznalni 4 tus (ejurópaji) s-video kabellel. A celom kizarolag a kep atvitele.

Jol mondtak nekem? (Merthogy 7 tus kabeleket nehezebben lehet szerezni)

Koszi!

#48 Felhasználó inaktív   Levin 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 358
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 26. 10:51

Sziasztok!

Vettem egy Gigabyte GA-MA69GM-S2H alaplapot amin integrált X1250-es ATI vga van.
Van hozzá S-Video out is. Megpróbáltam a szokásos módon kiterjeszteni az asztal a másodlagos kijelzőre (TV) és sehogy nem akarta. Egyszerűen vibrál egy kicsit a tv de kép nem megy ki rá.
Annyit el tudtam érni, hogy a TV-t használja Elsődleges és egyetlen megjelenítőnek de akkor meg a monitoron nincs semmi kép.
A másik gépemben 2600XT van és azon simán működik ez a funkció. Itt miért nem?
Felraktam a legfrissebb Catalystot de az sem oldotta meg a problémát. Mi lehet a gond?
Miért nem engedi bekapcsolni a másodlagos kijelzőt S-Video out-on?

#49 Felhasználó inaktív   szoszibá 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 27. 21:01

Idézet: Klown - Dátum: 2008. ápr. 24., csütörtök - 21:48

Üdv!

Az nem RGB, hanem komponens (YPbPr) átalakító! Magyarul - hagyományos TV-k esetében - kíváló papírnehezék, hogy ne fújja el a huzat a TV újságot!  :D

Üdv: Klown

Szia! Akkor mit tudok vele kezdeni? Konkrétan milyen kábeleket átalakítókat kell vennem, hogy a tv-n a kép színes és jó minőségű legyen? Vista 32 bit ASUS 8600 GT hdtv átalakítóval.

#50 Felhasználó inaktív   Klown 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.600
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 28. 08:12

Idézet: szoszibá - Dátum: 2008. ápr. 27., vasárnap - 22:01

Szia! Akkor mit tudok vele kezdeni? Konkrétan milyen kábeleket átalakítókat kell vennem, hogy a tv-n a kép színes és jó minőségű legyen? Vista 32 bit ASUS 8600 GT hdtv átalakítóval.

Üdv!

Pedig azzal a "tömör bizbasszal" mennie kellene! Én is azzal használom! (Galaxy 7600GT) Tehát nem tudok okosat mondani...

Csak annyit, hogy meg kellene tudni, hogy a 7-tűs TV-Out melyik lábán keresztül jön ki a kompozit videojel, s építeni egy ahhoz való átalakítót.

Ill. vannak olyan YPbPr átalakítók, melyeknek egyik csatlakozóján (Tán a zöld?  :think: ) keresztül ki lehet facsarni a kompozit jelet. (VGA függő) Tehát végig kell próbálni, hogy a kapott átalakító egyik kimenetén hátha kijön a kompozit.

Üdv: Klown

Szerkesztette: Klown 2008. 04. 28. 08:15 -kor

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

#51 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 29. 18:43

Hi!

Sehogyan sem sikerül belőnöm a Clone módot a gépemen. A fő kijelző egy Dell2007WFP(1680x1050), a második egy CRT TV.

Dualview-ban ha filmet akarok nézni, akkor át kell cibálnom a lejátszó az egyik képernyőről a másikra. Clone módban pedig a CRT is 1680x1050-be megy át, vagyis a kép jelentős része nem látszik.

Órákat elszórakoztam már az Nvidia Control Panellel meg az nView-val, de egyik sem akarja az igazságot...  :rolleyes:  A legközelebb, amire jutottam, az az nView Properties-ben a hotkey beállítás, hogy Ctrl-F1-re az ablakot átdobja a másik kijelzőre. Ez jó is lenne, de mivel Winampet használok médialejátszásra, ami nem Windows ablakban nyílik, itt nem működik...

Valami ötlet?

#52 Felhasználó inaktív   s.w.o.r.d. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 01. 08:53

Sziasztok!

A magam teljesen analfabéla módján a következő két cuccot szeretném összemadzagolni:

Dell SX260 barebone pc, optikálisan egy szál dvi-i kimenettel ellátva. (Nem, tényleg nincs más kimenet).

Philips 21pt5409 CRT tv, SCART és RCA csatlakozókkal. (Meg persze az antenna, amibe a kábeltv van bedugva egy isolatoron keresztül - azt hallottam, hogy nem érdemes a kábeltvt közvetlenül a tvbe dugni). Azt viszont nem tudom, hogy a SCART RGB-vel kompatibilis-e.

Na, szóval adott ez a két elektromos doboz, és szeretném megtudni, hogy milyen átalakítóval, kábellel, miegymással lehet a legeredményesebben összekötni őket?

Előre is köszi a válaszokat.

sword
Az ember nem lehet mindig normális. Abba bele lehet őrülni.

#53 Felhasználó inaktív   Klown 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.600
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 01. 21:14

Idézet: s.w.o.r.d. - Dátum: 2008. máj. 1., csütörtök - 9:53

Sziasztok!

A magam teljesen analfabéla módján a következő két cuccot szeretném összemadzagolni:

Dell SX260 barebone pc, optikálisan egy szál dvi-i kimenettel ellátva. (Nem, tényleg nincs más kimenet).

Philips 21pt5409 CRT tv, SCART és RCA csatlakozókkal. (Meg persze az antenna, amibe a kábeltv van bedugva egy isolatoron keresztül - azt hallottam, hogy nem érdemes a kábeltvt közvetlenül a tvbe dugni). Azt viszont nem tudom, hogy a SCART RGB-vel kompatibilis-e.

Na, szóval adott ez a két elektromos doboz, és szeretném megtudni, hogy milyen átalakítóval, kábellel, miegymással lehet a legeredményesebben összekötni őket?

Előre is köszi a válaszokat.

sword

Üdv!

DVI--t analóg VGA-ra átalakítod. Majd D-SUB -> RGB Scart csatlakozót készítessz. (Külön topicja van!) Más nem is nagyon jöhet szóba. (Ha tényleg csak DVI kimenet van rajta.)

Üdv: Klown
<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

#54 Felhasználó inaktív   s.w.o.r.d. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 02. 07:12

Idézet: Klown - Dátum: 2008. máj. 1., csütörtök - 22:14

Üdv!

DVI--t analóg VGA-ra átalakítod. Majd D-SUB -> RGB Scart csatlakozót készítessz. (Külön topicja van!) Más nem is nagyon jöhet szóba. (Ha tényleg csak DVI kimenet van rajta.)

Üdv: Klown

Hát, van még rajta ps2 meg usb is, de szerintem azokkal nem sokra megyek...  :)

Mindenesetre fölteszem további bölcsödés kérdéseimet:

- Ez a D-SUB dolog nekem új. Ez csak hasonlít a VGA-hoz, vagy a két elnevezés ugyanazt a dolgot jelenti?

- Láttam mindenféle érdekes átalakító kütyüket és kábeleket.
Pl. ilyet: DVI-RCA
Vagy ilyet: SCART-RGB, és ehhez persze kapható kábel is DVI vagy VGA véggel.
Ezek közül nem jó valamelyik? Készíteni nem nagyon szeretnék semmit, mert lányból vagyok és a kalapács az egyetlen műszaki eszköz, amihez értek valamicskét.  :D  A topicot pedig nem találtam meg.

- Mi az oka annak, hogy a DVI-ből feltétlen VGA-t kell csinálnom?

üdv
sword
Az ember nem lehet mindig normális. Abba bele lehet őrülni.

#55 Felhasználó inaktív   Klown 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.600
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 02. 15:46

Idézet: s.w.o.r.d. - Dátum: 2008. máj. 2., péntek - 8:12

Hát, van még rajta ps2 meg usb is, de szerintem azokkal nem sokra megyek...  :)

Mindenesetre fölteszem további bölcsödés kérdéseimet:

- Ez a D-SUB dolog nekem új. Ez csak hasonlít a VGA-hoz, vagy a két elnevezés ugyanazt a dolgot jelenti?

- Láttam mindenféle érdekes átalakító kütyüket és kábeleket.
Pl. ilyet: DVI-RCA
Vagy ilyet: SCART-RGB, és ehhez persze kapható kábel is DVI vagy VGA véggel.
Ezek közül nem jó valamelyik? Készíteni nem nagyon szeretnék semmit, mert lányból vagyok és a kalapács az egyetlen műszaki eszköz, amihez értek valamicskét.  :D  A topicot pedig nem találtam meg.

- Mi az oka annak, hogy a DVI-ből feltétlen VGA-t kell csinálnom?

üdv
sword

Üdv!

Igazad van! Nem kell feltétlenül VGA-t csinálnod. (D-Sub vég = VGA) Csak valahogyan rá kell vegyed a videokártyát, hogy analóg (VGA) jelet toljon ki a DVI-on. Akkor jó lesz a DVI -> RGB átalakító is!  :)

Üdv: Klown
<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

#56 Felhasználó inaktív   s.w.o.r.d. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 03. 14:49

Idézet: Klown - Dátum: 2008. máj. 2., péntek - 16:46

Üdv!

Igazad van! Nem kell feltétlenül VGA-t csinálnod. (D-Sub vég = VGA) Csak valahogyan rá kell vegyed a videokártyát, hogy analóg (VGA) jelet toljon ki a DVI-on. Akkor jó lesz a DVI -> RGB átalakító is!  :)

Üdv: Klown

Öööö.... akkor inkább VGA...  :lama:  ;)

Viszont dvi-i - vga átalakítót találtam idehaza, a neten meg láttam egy olyan kábelt, aminek az egyik vége VGA (és passzol is az átalakítóhoz  :) ), a másik pedig scart. Ez így jó, vagy kell közé még némi egyéb dugaszolás?

sword
Az ember nem lehet mindig normális. Abba bele lehet őrülni.

#57 Felhasználó inaktív   Klown 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.600
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 03. 19:49

Idézet: s.w.o.r.d. - Dátum: 2008. máj. 3., szombat - 15:49

Öööö.... akkor inkább VGA...  :lama:  ;)

Viszont dvi-i - vga átalakítót találtam idehaza, a neten meg láttam egy olyan kábelt, aminek az egyik vége VGA (és passzol is az átalakítóhoz  :) ), a másik pedig scart. Ez így jó, vagy kell közé még némi egyéb dugaszolás?

sword

Üdv!

Elméletileg jónak kell lennie! Viszont arra vigyázz, hogy csak szabványos PAL jelet (50Hz, váltottsoros) küldjél ki a VGA kimeneten, különben a TV nem fogja zsebretenni, amit kap....  :D Ehhez speciális driverbeállításokra van szükség, amit a szomszédos (RGB-s) topicban megtalálhatsz!

Üdv: Klown
<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

#58 Felhasználó inaktív   Gabee01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 10. 23:27

Sziasztok! Teljes elkeseredettségemben írok ide, abszolút tanácstalan vagyok mostmár.
Eddig gf6600-asom volt amit nemrégiben lecseréltem egy ati 2600 pro-ra. A tv-kimenet tökéletesen működött CCC-vel, aztán egyik napról a másikra(!) a következő dolog történt: a CCC-ben a Kijelzőkezelőben a TV megjelent ugyan, de szürke és nem tudtam rákattintani se behúzni a másodlagos megjelenítőbe. Akkor mindent kipróbáltam, mit gondolhat az ember, tönkrement a tv-out. Visszaküldtem a vga-t, kicserélték, de nem ugyanolyanra másikra (Ati3650) és ezzel sem működik. Ugyanaz. A csere egyébként nem volt felesleges, mert egyrészt jobb kártya másrészt a másikon zúgott a hűtő, részletkérdés. Windows-driver reinstallt eszközöltem másik tv-vel és kábellel kipróbáltam, nem jó. Mi lehet a baj? Mostmár tényleg kifogytam az ötletekből. Mit lehet még ezen beállítani? Olvastam már fórumokon hogy másnak is volt ez a problémája, de választ nem találtam rá.

PLS SEGÍTSETEK! Köszönöm szépen előre is.

Gabee

#59 Felhasználó inaktív   spidey 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.064
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 11:44

Idézet: Gabee01 - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 0:27

Sziasztok! Teljes elkeseredettségemben írok ide, abszolút tanácstalan vagyok mostmár.
Eddig gf6600-asom volt amit nemrégiben lecseréltem egy ati 2600 pro-ra. A tv-kimenet tökéletesen működött CCC-vel, aztán egyik napról a másikra(!) a következő dolog történt: a CCC-ben a Kijelzőkezelőben a TV megjelent ugyan, de szürke és nem tudtam rákattintani se behúzni a másodlagos megjelenítőbe. Akkor mindent kipróbáltam, mit gondolhat az ember, tönkrement a tv-out. Visszaküldtem a vga-t, kicserélték, de nem ugyanolyanra másikra (Ati3650) és ezzel sem működik. Ugyanaz. A csere egyébként nem volt felesleges, mert egyrészt jobb kártya másrészt a másikon zúgott a hűtő, részletkérdés. Windows-driver reinstallt eszközöltem másik tv-vel és kábellel kipróbáltam, nem jó. Mi lehet a baj? Mostmár tényleg kifogytam az ötletekből. Mit lehet még ezen beállítani? Olvastam már fórumokon hogy másnak is volt ez a problémája, de választ nem találtam rá.

PLS SEGÍTSETEK! Köszönöm szépen előre is.

Gabee

Windows reinstall? :)

#60 Felhasználó inaktív   Gabee01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 12:05

Idézet: spidey - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 11:44

Windows reinstall? :)

megvolt már több ízben is :s

Téma megosztása:


  • (26 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó