HWSW Informatikai Kerekasztal: Szakítás után mitévők legyünk? VI. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (284 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Szakítás után mitévők legyünk? VI. avagy párkapcsolati topik Értékeld a témát: ***** 1 szavazás

#41 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 00:45

Idézet: Lipton - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:38

Igen, de ezt a számot nem ismerem, mi a címe?

SMS love. A Zigilemezről.

Küttem privit :)

Szerkesztette: JonesC 2008. 03. 04. 00:51 -kor

world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#42 Felhasználó inaktív   Lipton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.494
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 00:51

Idézet: JonesC - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:45

SMS love. A Zigilemezről.

Megvan ez a szám. :)
Nem túl rég szedtem le ezt az albumot, de még nem hallgattam meg. Itthon erősítőre van kötve a gép, és nincs kedvem bekapcsolni, ezért nem nagyon hallgattam mostanában semmit.
Jó szám. :)

Szerkesztette: Lipton 2008. 03. 04. 01:10 -kor


#43 Felhasználó inaktív   Lilu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 07:48

Idézet: Lipton - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:18

Nem tudom. Néha úgy érzem, hogy nem lehet semmi, mert még egy SMS-re se válaszol, máskor meg úgy érzem, hogy minden rendbe jöhet.

hát akárhogy is van veled, akkor is érdekes, hogy nem  válaszol egy sms-re...gondolod, hogy hiányzol neki? :confused:
"Aki megismer sohasem felejt el, aki elfelejt sohasem ismert meg"
A ház alapja nem a földben van, hanem az asszonyban!
A szerelem olyan, mint a víz, megtalálja az apró kis réseket és lassan szétfeszít mindent! Ha elszabadul szörnyű rombolásra képes! Ja, igen és víz nélkül nincs élet!

#44 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:02

Idézet: Lilu - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 7:48

hát akárhogy is van veled, akkor is érdekes, hogy nem  válaszol egy sms-re...gondolod, hogy hiányzol neki? :confused:

Hát igen. Szerintem ha időt kérek egy kapcsolatban és nem tudom mi legyen, akkor is egy SMS-re válaszolok hiszen nem akarnám a "leszarlak" képet mutatni.

Én azt mondom, hogy 3-4 hét a másik nélkül ha vele akarok lenni - még ha nem is tudom biztosra - akkor is hiányozna. Ha ennyire nem hiányzik neki, akkor szerintem kár a gőzért, de ne legyen igazam...
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#45 Felhasználó inaktív   Dextrose 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:11

Hát nem okoskodás, de az sms re való nem válaszolás érdektelenségnek a  jele. VAGY gondolkodik még és nem tudja mit válaszoljon. De az is lehet, hogy technikai okokból nem válaszol. Én várnék, hogy ő mit lép. Én megvárnám, hogy ő mit lép. Ezzel ugyan ráhárítjuk a felelősséget, de legalább az ő döntése alakítja ki a további eseményeket. Magyarul én végigcsinálnám az egészet, ha tényleg akarnám őt.

Lenny! Megcsináltam azt amit mondtál, és tényleg mintha kicsrélték volna! Vasárnap majdnem szakítottunk, aztán meglett a dolog amit ajánlottál és azóta teljesen más ember. Egyébként ez szokványos jelenség nála, hogy "azután" mindig más lesz. Az alkalom előtti, vasárnapi vitázásunk során többek között kijelentette, hogy sose mutatom ki az érzéseimet.

Szerkesztette: Dextrose 2008. 03. 04. 09:25 -kor

Intel Core i7-8700K | 64GB Kingston HyperX Predator DDR4 3000MHz | 500GB PCIe SSD + 3000GB 7200RPM | ASUS MAXIMUS X CODE Z370 | nVidia GTX Ti 1080 8GB GDDR5X | NZXT S340 | Seasonic Platinum Prime 650W 80+ Platinum

paranormal.hu

#46 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:19

Idézet: Lipton - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:06

Egyelőre csak arra akarok konkrét választ, hogy lehet e egyáltalán még ebből valami, vagy teljesen felesleges reménykednem.

Ha neked konkrét válasz az, hogy "nem tudom", akkor már meg is kaptad. Sose fogsz más választ kapni. Az időt húzza. Képtelen kimondani!
Én gyakran visszaestem abba a hibába, hogy vissza-bele-estem újra abba, akivel ugyanígy voltunk: azt mondta, hogy idő kell neki, meg hogy nem tudja, lesz-e valami. Aztán kínlódva "összejöttünk", pár napra rá meg megint baj volt. S csak egyre nagyopbb baj! Pedig éreztem előre... Szerintem te is érzel valami ilyet, hogy baj lehet később... Ja, és soha, egyik sem mondta meg, hogy "igen", vagy "nem". Ne feledd: a nők nem gépek, nem robotok, s MÁSKLPP működnek mint a férfiak! Ha már azt mondja, hogy nem tudja, akkor rendesen elbizonytalanodott, sőt a jelek szerint ezen már túl is van, az érzelmei nem kötik már hozzád (ezt meg is mondta, ennyinek elégnek kell lennie: ha azt mondja, már nem szeret, s elbizonytalanodik - már OTT tudnod kell, mit az ábra, ha ISMERED a NŐT). Tehát ne várd minden nőtől, hogy minden helyzetben meg fogja mondani a frankót. Ők nem így működnek, legalábbis általában. Egyszerűen képtelen lenne kimondani, mert nagyon megbántana. Így kényelmesebb húzni az időt meg persze a te idegeidet, stb. Tudja, hogy neked sem kellemes, de "életben tart" így, szenvedve. Aztán a sorsát senki sem kerülheti el. Csak legfeljebb még nem tud róla...

Nézz csak utána, akik ilyen "nem tudom" választ kaptak 1 nőtől hasonló helyzetben, azok közül hánynak jött össze mégis a dolog? Attól függetlenül, hogy mások a körülmények. Érdekes módon, a végkifejlet a más körülmények ellenére is ugyanaz. Te tudod, neked mit jelent ez.
De lehetsz mártír is, gondolom szemrebbenés nélkül képes vagy erre, hisz jó úton haladsz felé, de 1 dolgot ne feledj: neked is van egy életed. Neked is "jár" valami, te tényleg hiszel abban, hogy ha kínlódva összekerültök, meg fogod tőle kapni ezt? Ő meg meg fogja, mi több, meg AKARJA majd adni neked? Nem lesznek kételyeid? Lesznek bizony. Félni fogsz majd, mert akit megmar a kígyó, tudod... Meginog a bizalom, asszem tovább fölösleges is ragozni.

Ő menekül. Ezt kell tudnod.

Ha 1 nő menekül 1 kapcsolatból, akkor az a kapcsolat nem létezik. :smoker:

Bocsi a negatív hozzáállástól, de asszem csak az képes a mennyben járni, aki ismeri már a poklot is... De azt hiszem, nemsokára túl leszel ezen. S te is ismerni fogod. Utána jöhet az, ami talán sokkal jobb, mint eddig...
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#47 Felhasználó inaktív   Drummaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:24

Idézet: JonesC - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:19

Dex no offense, de ha tanácsot kapnék Tőled ilyesmiben, akkor pont az ellenkezőjét csinálnám  ;)

:D

#48 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:24

Idézet: Coppermine - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 0:16

és ha most azt mondja hogy igen. 2 hónap múlva meg megint  :confused: lesz, akkor mit csinálsz ? adsz neki újabb x hónap haladékot, és megint szenvedsz ? :think:

-C0pp3rM!n3-

Egy kapcsolatban nem az számít, ha az egyik fél haladékot kér. Inkább az, milyen okkal teszi ezt. S ezt nem fogják beismerni, hosszú kapcsolatban főleg nem, mert tutira fájna a másiknak.
Ha a nő azt mondja, hogy egyedül akar lenni, mert pihenni fog, elutazik, beteg, akármi, akkor teljesen OK.

DE ha azt mondja, hogy már nem szeret, s emiatt akar egyedül lenni (érzed a különbséget...), akkor a dolognak egész más az oka, mint amit elmond. Ebből a férfinak MEG KELL értenie, hogy iszonyú nagy baj van. A nő így hozza tudomására, hogy "vége". Nem nagyon fogja kimondani sose. Persze ismerek olyat, aki igen, de általában nem ilyenek a nők. Belül érzelmileg vége van számára, s kész. Mintha a mátrixban menne az úton, s egyszercsak végeszakadna az útnak, utána látszana a nagy semmi. 1 felnőtt embernek ilyen helyzetben tudni kellene mit kell tennie. Ha valaki nem tudja, akkor vagy éretlen, vagy NEM AKARJA folytatni.
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#49 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:28

Idézet: Lipton - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 1:12

Szép sorba akarom, egyelőre arra kell válasz amit írtam. Ha a válasz nem, akkor, felesleges várni bármennyi időt. :(

Érdekes ez: bármit megtennél hogy megmentsd a kapcsolatod, de mégis passzív vagy? Azt mondom, hogy a dolog megoldása felé a saját tetted fog vinni. Nem a várakozás. Ha te is képtelen vagy tenni, s ő is válaszolni, akkor egymás csapdájába estek - látszólag, valójában a saját tudatotok csapdájába. No, ebből kellene kilépni. Nem bántásként mondom, csak hogy felhúzzalak, talán teszel valami konkrétat is: gondold csak el: egy tehetetlen férfira melyik nőnek van szüksége?
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#50 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:30

Idézet: Lipton - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 1:18

Nem tudom. Néha úgy érzem, hogy nem lehet semmi, mert még egy SMS-re se válaszol, máskor meg úgy érzem, hogy minden rendbe jöhet.

Megadatik a tévedés joga még neked is! A bizonytalan ember gyakran billen egyik oldalról a másikra, s képes mindent vagy feketében, vagy fehérben látni. Hát csak keresd a bizonyosságot, mert nem ő keres téged!
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#51 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:32

Idézet: Dextrose - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 9:11

Lenny! Megcsináltam azt amit mondtál, és tényleg mintha kicsrélték volna! Vasárnap majdnem szakítottunk, aztán meglett a dolog amit ajánlottál és azóta teljesen más ember. Egyébként ez szokványos jelenség nála, hogy "azután" mindig más lesz. Az alkalom előtti, vasárnapi vitázásunk során többek között kijelentette, hogy sose mutatom ki az érzéseimet.

Mármint sex utáni állapot? :)
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#52 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:32

Idézet: Lilu - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 8:48

hát akárhogy is van veled, akkor is érdekes, hogy nem  válaszol egy sms-re...gondolod, hogy hiányzol neki? :confused:

Néha biztosan, de ne feledjük: ő már valószínű, hogy "döntött"...
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#53 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:35

Idézet: Dextrose - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 10:11

... Egyébként ez szokványos jelenség nála, hogy "azután" mindig más lesz. ...

...és a nők gyakran mondják szeretkezés közben, hogy "szeretlek"... ...olyanok is, akik akkor látnak az életben először... ...érted, mire gondolok? :smoker:
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#54 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:38

Idézet: Warrior - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 9:24

Egy kapcsolatban nem az számít, ha az egyik fél haladékot kér. Inkább az, milyen okkal teszi ezt. S ezt nem fogják beismerni, hosszú kapcsolatban főleg nem, mert tutira fájna a másiknak.
Ha a nő azt mondja, hogy egyedül akar lenni, mert pihenni fog, elutazik, beteg, akármi, akkor teljesen OK.

Egy olyan kapcsolatban van szükség pihenésre ahol túlságosan össze vannak olvadva.
Akkor jön ez a kicsit egyedül akarok lenni stb.
Szerintem az igazi kapcsolatban is megvan a szabadság. Persze a szeretet, hűség mellett.

Tehát kell, hogy külön menjenek adott esetben szórakozni. Ezalatt nem azt értem, hogy mindenki megy házibuliba flörtölni stb. Hanem a saját haveri körbe, társaságba való részvétel. Érezzem azt, hogy akkor megyek oda amikor akarok. Természetesen nem önző módon. Ebben az esetben nem érzi egyik fél sem, hogy kötött a másikhoz.
Megvan a szabadság, és mellette a biztonságos együtt lét érzése.
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#55 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:41

Idézet: Lenny - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 10:38

Egy olyan kapcsolatban van szükség pihenésre ahol túlságosan össze vannak olvadva.
Akkor jön ez a kicsit egyedül akarok lenni stb.
Szerintem az igazi kapcsolatban is megvan a szabadság. Persze a szeretet, hűség mellett.

Tehát kell, hogy külön menjenek adott esetben szórakozni. Ezalatt nem azt értem, hogy mindenki megy házibuliba flörtölni stb. Hanem a saját haveri körbe, társaságba való részvétel. Érezzem azt, hogy akkor megyek oda amikor akarok. Természetesen nem önző módon. Ebben az esetben nem érzi egyik fél sem, hogy kötött a másikhoz.
Megvan a szabadság, és mellette a biztonságos együtt lét érzése.

Ennel jobban nem lehet megfogalmazni. Akár kiemelhettem volna az egészet vastaggal. :respect:

Szerkesztette: Warrior 2008. 03. 04. 09:42 -kor

"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

#56 Felhasználó inaktív   Lenny 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.995
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:42

Idézet: Warrior - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 9:35

...és a nők gyakran mondják szeretkezés közben, hogy "szeretlek"... ...olyanok is, akik akkor látnak az életben először... ...érted, mire gondolok? :smoker:

No igen. A nők valahogy erre gerjednek... :)
Én pedig olyan típus vagyok aki nem szereti mondani, hanem inkább éreztetni. Mert mindig azt mondom, hogy mondani bármit lehet azok csak szavak. Éreztetni kell a másikkal.

Mondjuk az én esetemben sose közben volt ez a "szeretlek" hanem közvetlenül a végén... :)
Illetve dagasztotta a májamat mikor vége volt és egy poénos megjegyzéssel értékelte:

"Ha most megkérnéd a kezem, igent mondanék"

:D
-A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
-Minden reggel mikor felkelek tudom, hogy aznap csak egy jó dolog vár rám. A lefekvés! :)
-A Linux nem Windows, de a Windows se Linux

#57 Felhasználó inaktív   Drummaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:44

Akinek szabadság kell, ne akarjon tartós kapcsolatot. A tartós kapcsolatok többek közt attól tartósak, hogy mindkét fél rakás kompromisszumot köt a kapcsolat fenntartása érdekében, s ebben a szabadság egy részéről (változó mértékben) való lemondás is benne van.

#58 Felhasználó inaktív   Drummaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:47

Idézet: Lenny - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 9:42

No igen. A nők valahogy erre gerjednek... :)
Én pedig olyan típus vagyok aki nem szereti mondani, hanem inkább éreztetni. Mert mindig azt mondom, hogy mondani bármit lehet azok csak szavak. Éreztetni kell a másikkal.


Mondani is kell. A nők ezt igénylik akkor is, ha érezteted velük. :)

#59 Felhasználó inaktív   Dextrose 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:48

Idézet: Lenny - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 10:32

Mármint sex utáni állapot? :)

Ja!

Warrior:

Idézet

...és a nők gyakran mondják szeretkezés közben, hogy "szeretlek"... ...olyanok is, akik akkor látnak az életben először... ...érted, mire gondolok? smoker.gif


Öö...nem...Tipp: nincs tisztában azzal, mit érez? Vagy bebeszéli magának, hogy sex után jobb a kapcsolat, közbe nem is?

Szerkesztette: Dextrose 2008. 03. 04. 09:49 -kor

Intel Core i7-8700K | 64GB Kingston HyperX Predator DDR4 3000MHz | 500GB PCIe SSD + 3000GB 7200RPM | ASUS MAXIMUS X CODE Z370 | nVidia GTX Ti 1080 8GB GDDR5X | NZXT S340 | Seasonic Platinum Prime 650W 80+ Platinum

paranormal.hu

#60 Felhasználó inaktív   OnLány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.956
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 04. 09:49

Idézet: Drummaster - Dátum: 2008. márc. 4., kedd - 9:47

Mondani is kell. A nők ezt igénylik akkor is, ha érezteted velük. :)

Megerősítem ezt a kijelentést ;)
Azt mondják, az ember az, amit megeszik ("ételed az életed"). Ha ez így van, miért van az, hogy a manapság már szinte mindenben megtalálható tartósítószerek fogyasztása ellenére is korán halálozunk el?

Téma megosztása:


  • (284 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó