HWSW Informatikai Kerekasztal: Titan Quest (II.) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (95 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Titan Quest (II.) hack'n Slash RPG

#1861 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 11. 19:26

Srácok, egy kis segítéget kérek tőletek!

Véletlenül eladtam a legjobb íjamat, és csak akkor vettem észre, amikor már késő volt. Szükség van erre az íjra, mert ezt használja a karakterem. (Már jó ideje.)

Ha valamelyikőtöknek megvan Vault fájlként, nagyon megköszönöm, ha elkülditek nekem!
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1862 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 12. 07:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 04. 11. 20:26

Srácok, egy kis segítéget kérek tőletek!

Véletlenül eladtam a legjobb íjamat, és csak akkor vettem észre, amikor már késő volt. Szükség van erre az íjra, mert ezt használja a karakterem. (Már jó ideje.)

Ha valamelyikőtöknek megvan Vault fájlként, nagyon megköszönöm, ha elkülditek nekem!

Este megpróbálom elküldeni, bár egy kis továbbjátszás után úgyis fogsz jobbat találni. :)
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#1863 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 12. 17:30

Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 04. 12. 08:50

Este megpróbálom elküldeni, bár egy kis továbbjátszás után úgyis fogsz jobbat találni. :)


Köszönöm szépen! A helyzet az, hogy jó féle varázsló cuccból szerencsére már elég sokat találtam, de mint korábban is említettem, a Ranger-nek való cuccok kínkeservesen jönnek csak. :-(

Ezt az íjat még normal fokozaton, valamikor Act II-III körül találtam, és azzal mentem végig.

Azóta ráadásul az Act III Telkine-t és Typhon-t vagy hússzor elintéztem, az Act V zöld lebegő kockás helyszínének utolsó szintjét legalább két tucat alkalommal végijártam, a 3 Gorgót talán ötvenszer is lenyomtam, még Hádészt is lenyomtam legalább tízszer - mert ezeken a helyeken elég jó arányban esnek kék tárgyak az eddigi tapasztalataim szerint -, de normális íjat a "Silentfight"-on kívül nem nagyon találtam. Pedig már "Epic" módban is majdnem az Act I vége felé járok. (A 3 Gorgót pl. ezen a fokozaton küzdöttem le számtalanszor.)

Esett ugyan egy "Hyksos Compound Bow", ami sebzésben erősebb (jelenleg ezt használom), de a "Silentfight"-on lévő +1 Hunting Mastery jelenleg akkora különbséget jelent, hogy azt éri meg használnom.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1864 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 17. 08:00

Ne haragudj Piftu, a hétvégém tiszta káosz volt, úgyhogy sajnos nem volt érkezésem ezzel a dologgal foglalkozni, viszont valamilyen szinten nincs is jelentősége, mert tegnap este megpróbáltam csatolni, de kiírta a fórum, hogy nincs jogosultságom ilyen fájlt csatolni. :s :( Ezt mondjuk nem nagyon tudom, hogy miért.

Szerkesztette: bega 2012. 04. 17. 08:00 -kor

F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#1865 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 17. 17:45

Ugyan már... miért haragudnék? :-) Semmi probléma nem történt.

Egyébként pedig teljesen igazad volt. :respect:

Nem sokkal a hozzászólásodat követően az egyik átlagos csontváz íjász egy a sötétben szinte "világító", hófehér, nagy méretű íjat lóbált a kezében. Már akkor tudtam, hogy azt el fogja dobni. De arra nem is számítottam, hogy egy "Legendary" cucc lesz belőle. Pedig az lett. :cool:

Igaz, hogy nem ad bónuszt egyik Mastery-re sem, viszont olyan nagy a sebzése, és az egyéb módosítók annyira hatásosak, hogy már ezt használom.

A sors iróniája, hogy nem sokkal később az első "Typhon run" végeredménye egy "Silentfight" lett. :-)

Most már azt már csak ritkán használom. (Egyes "Pierce resist"-es csontvázaknál a nagyobb Attack Speed és +1 Hunting Mastery miatt könnyebben és gyorsabban küzdöm le az ellenfeleket.)

Szerkesztette: Piftuka 2012. 04. 17. 17:46 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1866 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 18. 08:47

Na akkor jól van. :)
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#1867 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 27. 22:30

Piftu, épp most esett egy Silentfight. :)
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#1868 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 30. 21:43

Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2012. 04. 27. 23:30

Piftu, épp most esett egy Silentfight. :)


Köszi! Ahogyan fentebb írtam, már másik íjat használok. :-)

Egyébként érdekes a kék színű tárgyak gyakorisága. Némelyik páncélrészből és ékszerből már jópár darabot többször megtaláltam. Az "Imperial Armor"-ból pedig pusztán Typhon run-okkal megvan már a fél szett.

Viszont továbbra is a pajzsokból esik a legtöbb, legyen szó akár "epic", akár "legendary" típusú tárgyakról. Már nagyon sok félét sikerült találnom.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1869 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 28. 14:18

Na, kezd bosszantani a dolog. Ezúttal is "eltűnt" a kedvenc íjam, egy Teucer's Warbow! :reklamacio:

Viszont most biztosan nem adtam el, mert a karakterem kezében volt végig. Egysze csak azt vettem észre a sivatagos helyszínen, hogy lecsökkent a sebzésem. Furcsa volt, és akkor láttam, hogy egy "szimpla", sárga íj van a kezében.

Nem sokkal előtte a komplett Superior Energy Potion "gyűjteményem" tűnt el az inventory-ból.

Elképzelhető, hogy a TQ Vault használata okoz ilyen bug-okat?

Bárhogy is... mivel a fenti íj "Legenday", és a kategóriában is a jobbak közé tartozik, nem valószínű, hogy mostanában találok egy újat belőle. Szóval megköszönöm, ha valamelyikőtök elküldi a vault fájlját, amennyiben megvan nektek!

Köszönöm előre is!
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1870 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 28. 16:54

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 05. 28. 15:18

Na, kezd bosszantani a dolog. Ezúttal is "eltűnt" a kedvenc íjam, egy Teucer's Warbow! :reklamacio:

Bárhogy is... mivel a fenti íj "Legenday", és a kategóriában is a jobbak közé tartozik, nem valószínű, hogy mostanában találok egy újat belőle. Szóval megköszönöm, ha valamelyikőtök elküldi a vault fájlját, amennyiben megvan nektek!

Köszönöm előre is!

http://www.myrddin.d...st-trade-items/
működik belül a download link
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#1871 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 28. 18:49

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 05. 28. 14:18

Na, kezd bosszantani a dolog. Ezúttal is "eltűnt" a kedvenc íjam, egy Teucer's Warbow! :reklamacio:

Viszont most biztosan nem adtam el, mert a karakterem kezében volt végig. Egysze csak azt vettem észre a sivatagos helyszínen, hogy lecsökkent a sebzésem. Furcsa volt, és akkor láttam, hogy egy "szimpla", sárga íj van a kezében.

Nem sokkal előtte a komplett Superior Energy Potion "gyűjteményem" tűnt el az inventory-ból.

Elképzelhető, hogy a TQ Vault használata okoz ilyen bug-okat?

Bárhogy is... mivel a fenti íj "Legenday", és a kategóriában is a jobbak közé tartozik, nem valószínű, hogy mostanában találok egy újat belőle. Szóval megköszönöm, ha valamelyikőtök elküldi a vault fájlját, amennyiben megvan nektek!

Köszönöm előre is!


ezen a mappon minden megtalálható: http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=titanmap.detail&id=108
- én is bow-val megyek és nekem az egyik Telkine-ből potyogott ki egy Legendary darab, mire felvettem volna kifagyott a játék, úgyhogy ezúton pótoltam :-D
Ha a custom mapból nem sikerül visszarakni a karaktered a main questbe akkor ezzel megteheted:
http://titanquestvau...rs.Detail&id=17
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#1872 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 30. 20:52

Köszi a tippeket, srácok! :respect:

A Gazdi által linkelt honlapról le tudtam tölteni a Vault fájlokat, és az egyikben ott volt az íj. Mit mondjak... azért így "ég és föld" a különbség (ismét). Ezzel kb. kétszer akkora sebzésem van, mint a korábban talált íjaim bármelyikével. Nemrég találtam egyébként... amikor eltűnt, nem kicsit voltam morcos.

- Most tényleg arról van szó, hogy a Vault használata miatt bug-os a játék, vagy eleve vannak benne olyan programhibák, amelyeknek köszönhetően eltűnnek tárgyak a karaktertől!?

- A Vault fájl másolása közben találtam olyan mappát, amelyben "Backup" fájlok vannak. Ezek szerint a TQ Vault program minden vele végzett "munkát" rögzít. A kérdés csak az, hogyan lehet visszaállítani ezeket a korábbi állapotokat? :-s Nem sikerült megtalálnom azt a beállítást, ami ezt lehetővé teszi.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1873 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 31. 08:14

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 05. 30. 21:52

- Most tényleg arról van szó, hogy a Vault használata miatt bug-os a játék, vagy eleve vannak benne olyan programhibák, amelyeknek köszönhetően eltűnnek tárgyak a karaktertől!?

TQVault nélkül én még nem veszítettem tárgyat. TQVault-tal is csak akkor, amikor a TQ-val párhuzamosan futott a vault, és így mozgattam tárgyakat. Azóta vagy játék előtt/után vaultozok, vagy kizárólag a Duplicate opciót használom bármelyik irányba is akarom pakolni a cuccost.
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#1874 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 31. 12:22

Futhat a játék közben, csak a főmenüig ki kell lépni, majd utána alt+tab-bal letenni az asztalra, és akkor lehet a vault-ban pakolászni, és újra betölteni a karaktert. Meg közben legyen elindítva a háttérben a TQVaultmon is. :) Így nem fog elveszni semmi.

Amúgy Piftu igen, a Teucer's warbow a legjobb lila íj a játékban, csak a nagyon erős zöld íjak lesznek jobbak, de azok már többnyire legendaryn hullanak majd. ;)
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#1875 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 06. 23:05

Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 05. 31. 13:22

Futhat a játék közben, csak a főmenüig ki kell lépni, majd utána alt+tab-bal letenni az asztalra, és akkor lehet a vault-ban pakolászni, és újra betölteni a karaktert. Meg közben legyen elindítva a háttérben a TQVaultmon is. :) Így nem fog elveszni semmi.


Köszi srácok! Azt tudom, hogy a játékból min. a főmenübe ki kell lépni, ha a Vault-ba cuccokat akarok pakolászni. A fent említett "bugok" ennek ellenére jelentkeztek.

Bárhogy is... a Vault "backup" fájljait hol tudom visszaállítani? Ezt tudja valamelyikőtök?


Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 05. 31. 13:22

Amúgy Piftu igen, a Teucer's warbow a legjobb lila íj a játékban, csak a nagyon erős zöld íjak lesznek jobbak, de azok már többnyire legendaryn hullanak majd. ;)


Hogy a legjobb-e, azt nem tudom. :think: A "Gamerbanshee" Titan Quest-el foglalkozó oldalán a listában találtam egy-két íjat, amelyik +2 ad a Hunting skillekre. Azok talán még jobbak is. :-s

Mindenesetre, ez tényleg nagyon jó íj, a +1 skill módosítók, valamint a magas Attack speed értéke miatt. (Utóbbian köszönhetően igen magas a sebzése.) Ezek szerint nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen hamar, az "Epic Act I" eleje felé esett. (Már nem emlékszem pontosan, melyik helyszínen.... úgy rémlik, hogy egy "Bone pile" alatt pihent. :cool: )

Tulajdonképpen nem sokkal az után, hogy a korábban, fentebb említett "Borealis" nevű legendary íjat eldobta az egyik csontváz.

Jah... egyébként fura, hogy amióta ez az íj esett, az NPC kereskedőknél már nincsen egyáltalán semmilyen íj a kínálatban.

Szerkesztette: Piftuka 2012. 06. 06. 23:09 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1876 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 07. 00:30

én haruspex vagyok, eléggé megörültem amikor a Bow of Herakles potyogott ki az egyik Telkine orb-ból, azóta is ezzel megyek :)

Kép

158-174 Damage
25% Piercing
Speed: Very Slow

15% Chance of +299% Damage
+35% Pierce Damage
228-288 Poison Damage Over 6 Seconds
15% Chance of 68-88 Vitality Damage
38% Cold Resistance
39% Lightning Resistance
+29 Strength
+29 Dexterity
+440 Health
+2 to Volley

Szerkesztette: Drat 2012. 06. 07. 00:41 -kor

"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#1877 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 07. 08:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 07. 00:05

Köszi srácok! Azt tudom, hogy a játékból min. a főmenübe ki kell lépni, ha a Vault-ba cuccokat akarok pakolászni. A fent említett "bugok" ennek ellenére jelentkeztek.

Bárhogy is... a Vault "backup" fájljait hol tudom visszaállítani? Ezt tudja valamelyikőtök?

Én ezt sajnos nem tudom. :(

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 07. 00:05

Hogy a legjobb-e, azt nem tudom. :think: A "Gamerbanshee" Titan Quest-el foglalkozó oldalán a listában találtam egy-két íjat, amelyik +2 ad a Hunting skillekre. Azok talán még jobbak is. :-s

Nem hiszem, hogy jobb. Bár hirtelen most nem emlékszem, hogy miket tud még, de valószínűleg a sebzése azért kisebb. Meg egy idő után ha megvan más cuccokból is jó pár "+all skill", akkor már a +2 Hunting skill-nek nem lesz sok jelentősége. A Teucer's Warbow-nak viszont az alapsebzése is nagyon magas, meg jó kis egyéb bónuszokat is ad. De mondom, később egy erős Eldritsch's Bow megfelelő relic-el felejthetővé teszi az összes kék meg lila íjat... :D

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 07. 00:05

Jah... egyébként fura, hogy amióta ez az íj esett, az NPC kereskedőknél már nincsen egyáltalán semmilyen íj a kínálatban.

Hmm, az tényleg érdekes. Nem csak valami olyan npc-nél voltál, aki csak mágusoknak való cuccot árul? :think:
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#1878 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 07. 10:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 07. 00:05

a Vault "backup" fájljait hol tudom visszaállítani? Ezt tudja valamelyikőtök?

Én sem tudom, de itt a 6. hozzászólásban azt mondják, hogy ha vissza akarod állítani a backup-kor tárolt állapotot, akkor egyszerűen vissza kell másolnod a backup fájlokat az eredetik helyére, felülírva azokat. (Vissza kell őket nevezni a rövid formára, ez látszik ugyanott a példából.)
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#1879 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 08. 19:17

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 06. 07. 01:30

én haruspex vagyok, eléggé megörültem amikor a Bow of Herakles potyogott ki az egyik Telkine orb-ból, azóta is ezzel megyek :)

Kép


Na igen! A mérgezésre érzékeny mob-okon igen komoly sebzést tud ez az íj bevinni, és a bónuszai is nagyon korrektek. :up:

A "Dream" és "Hunting" klasszok keresztezése pedig elég jól hangzik. ;-)


Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 06. 07. 09:10

Nem hiszem, hogy jobb. Bár hirtelen most nem emlékszem, hogy miket tud még, de valószínűleg a sebzése azért kisebb. Meg egy idő után ha megvan más cuccokból is jó pár "+all skill", akkor már a +2 Hunting skill-nek nem lesz sok jelentősége. A Teucer's Warbow-nak viszont az alapsebzése is nagyon magas, meg jó kis egyéb bónuszokat is ad.


Ez vitán felül áll.

Mennyi a maximális "+ all" skill? Mert egyelőre még a karakteremnek számít, hogy az íj ezt a bónuszt adja. A sisakomon és a páncélomon van egyelőre "+1 all skills" módosító. Az íjon "+1 Hunting", a csizmán "+1 Nature" módosítók szerepelnek.


Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 06. 07. 09:10

De mondom, később egy erős Eldritsch's Bow megfelelő relic-el felejthetővé teszi az összes kék meg lila íjat... :D


Ezt az íjat melyik szinten lehet megtalálni?


Üzenet megtekintéseIdézet: bega - Dátum: 2012. 06. 07. 09:10

Hmm, az tényleg érdekes. Nem csak valami olyan npc-nél voltál, aki csak mágusoknak való cuccot árul? :think:


Nem bizony. Egy ideje a fegyverkovács sem ajánl fel egyetlen íjat sem. (Remélem nem ez is valami TQ Vault-hoz kötődő bug! :think: )



Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2012. 06. 07. 11:45

Én sem tudom, de itt a 6. hozzászólásban azt mondják, hogy ha vissza akarod állítani a backup-kor tárolt állapotot, akkor egyszerűen vissza kell másolnod a backup fájlokat az eredetik helyére, felülírva azokat. (Vissza kell őket nevezni a rövid formára, ez látszik ugyanott a példából.)


Köszi az info-t! :respect:
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1880 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 08. 20:09

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 08. 20:17

Mennyi a maximális "+ all" skill? Mert egyelőre még a karakteremnek számít, hogy az íj ezt a bónuszt adja. A sisakomon és a páncélomon van egyelőre "+1 all skills" módosító. Az íjon "+1 Hunting", a csizmán "+1 Nature" módosítók szerepelnek.

+4-gyel mehetsz a max skill level fölé (tehát pl. egy 12-es legfeljebb 16 lesz), amúgy akármennyi lehet rajtad, ha így értetted a kérdést.

Téma megosztása:


  • (95 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó