HWSW Informatikai Kerekasztal: Titan Quest (II.) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (95 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 93
  • 94
  • 95
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Titan Quest (II.) hack'n Slash RPG

#1881 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 09. 20:09

Üzenet megtekintéseIdézet: peti2mtag - Dátum: 2012. 06. 08. 21:09

+4-gyel mehetsz a max skill level fölé (tehát pl. egy 12-es legfeljebb 16 lesz), amúgy akármennyi lehet rajtad, ha így értetted a kérdést.


Tehát +4 lehet maximum... köszönöm a választ! Erre gondoltam. ;-)

Még egy kérdés: Az "Immortal Throne"-al kiegészített játékban mennyi a karakter maximálisan elérhető szintje?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1882 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 09. 20:17

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 09. 20:09


Még egy kérdés: Az "Immortal Throne"-al kiegészített játékban mennyi a karakter maximálisan elérhető szintje?

75
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#1883 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 09. 20:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 06. 09. 21:17

75


Az jó! :cool:

Már attól tartottam, hogy "csak" 60, mert jelenleg a karakterem 55-ös szinten áll, de még jó pár skillhez hiányzik egy rakás pont ahhoz, hogy a "megálmodott" skillfa létrejöjjön. A 15 skillpont ehhez kevés lesz. :-)
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1884 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 09. 22:20

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2012. 06. 09. 20:31

Az jó! :cool:

Már attól tartottam, hogy "csak" 60, mert jelenleg a karakterem 55-ös szinten áll, de még jó pár skillhez hiányzik egy rakás pont ahhoz, hogy a "megálmodott" skillfa létrejöjjön. A 15 skillpont ehhez kevés lesz. :-)

Ha ennyi se lenne elég, akkor még ott vannak azok a questek amik extra skill pont(ok)-at (vagy attribútum pontokat) adnak :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#1885 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 06. 10. 08:48

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2012. 06. 09. 23:20

Ha ennyi se lenne elég, akkor még ott vannak azok a questek amik extra skill pont(ok)-at (vagy attribútum pontokat) adnak :)


Azok nem számítanak bele a szintlépésekért járó skill pontokba? Ez jó hír. :-)

Újabb kérdés: olvastam valahol (de most nem találom azt a honlapot), hogy valamelyik Telkine ritkán dob egy bizonyos tárgyat, amely a teknősös, tengerparti helyszínen megnyit egy titkos átjárót, amely a játék legjobb ládáját rejti.

Melyik ACT Telkine-jéről van szó, és mi ennek a tárgynak a neve?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1886 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 09. 04. 17:50

Évek óta nem szólt hozzá senki ehhez a témához, hát álljon most itt egy remek hír:

Megérkezett a Titan Quest - Anniversary Edition

Bevallom, én nem is a fenti hír alapján figyeltem fel rá, hanem a Steam könyvtáram böngészése közben. Kiderült, hogy akinek a birtokában van az eredeti alapjáték és a kiegészítő, annak a Steam ingyenesen a játékkönytárához adta. :cool: Ez nagyon rendes tőlük!

A felújított változat elképesztően sok változást tartalmaz. Még én sem böngésztem végig az egészet, de már a grafikai fejlődés is szembetűnő.

Úgy vettem észre, hogy egyes Ranger skill-jeim lassabban töltődnek vissza, még nehezebb lett a játék. Ami viszont érdekes, hogy játszottam vele pár órát, és azon kaptam magamat, hogy "csak még egy pályarészt, csak még egyet...." alapon valahogyan nem akarom kikapcsolni. :-)
(Miközben például a mai napig nem tudtam rávenni magamat, hogy az egyébként "Collector's Edition" változatban megvásárolt Diablo III küldetéslemezt elkezdjem játszani.)

Akárhogyan nézem, ez a műfajában az egyik legkiválóbb játék, és számomra továbbra is egyértelműen toronymagasan veri a Diablo II részét is.

Remek hangulata van, és mivel én nem cheat-elt karakterrel játszom, így a lvl 57-es Ranger-emmel, "Epic" fokozaton bizony tartogat kihívásokat. (Különös tekintettel, hogy a felszerelés "Normal" fokozaton "über" minőségű, itt viszont szinte minden rezisztanciám negatívban van. :-) )

No, persze magát a játékstílust is újra kell tanulni... A charm-ok és egyéb "extrák" esetében először azt sem tudtam, hogy pontosan milyen módon lehet őket fejleszteni. Aztán kezdtek visszajönni az emlékek, beleolvastam ebbe a topic-ba is, így már tisztul a kép... De azért még van mit újra feleleveníteni. ;-) Hiába no... régen játszottam vele. :-)

Dear Bega & Gazdi... ti játszotok még ezzel a játékkal?

Szerkesztette: Piftuka 2016. 09. 04. 17:50 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1887 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 09. 08. 20:17

Pedig adj eselyt dio3 kiegeszitonek mert nagyon durvan pozitiv iranyba lenditi az egesz jatekot. Act5 is nagyon jo.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1888 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 09. 13. 08:25

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2016. 09. 04. 18:50

Évek óta nem szólt hozzá senki ehhez a témához, hát álljon most itt egy remek hír:

Megérkezett a Titan Quest - Anniversary Edition


[...]

Dear Bega & Gazdi... ti játszotok még ezzel a játékkal?

A szellemi utodjat, a Grim Dawn-t probaltam, kb 2 hetig tartott a lelkesedes (napi 1-2 ora jatek mellett, tehat nem tudom, hogy igazan nehez beallitasok mellett milyen az endgame). Az eleg vegyes elmeny volt, es azon kaptam magam, hogy itt-ott megjegyzem bizonyos funkciokra, hogy mennyivel logikusabb volt Titan Quest-ben. Akkor gondoltam arra is, hogy visszaterek, aztan lattam ezt a hirt is, de vegul maradtam a Path of Exile-nal.

Bega mestert sok eve nem lattam ide posztolni (hacsak nevet nem valtoztatott), pedig jo lenne egy friss kepet kapni az aktualis karaktererol. Vagy harmincat. :p
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#1889 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 11. 18. 07:46

Új kiegészítő: TQ:Ragnarök.

store.steampowered.com/app/741350/Titan_Quest_Ragnark/
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#1890 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 12. 25. 22:32

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 11. 18. 07:46



Úúú de rég jártam erre tényleg. Ez az új kieg. keltette most fel az érdeklődésemet újra. :)


Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2016. 09. 04. 17:50

Évek óta nem szólt hozzá senki ehhez a témához, hát álljon most itt egy remek hír:

Megérkezett a Titan Quest - Anniversary Edition

Dear Bega & Gazdi... ti játszotok még ezzel a játékkal?

Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2016. 09. 13. 08:25

A szellemi utodjat, a Grim Dawn-t probaltam, kb 2 hetig tartott a lelkesedes (napi 1-2 ora jatek mellett, tehat nem tudom, hogy igazan nehez beallitasok mellett milyen az endgame). Az eleg vegyes elmeny volt, es azon kaptam magam, hogy itt-ott megjegyzem bizonyos funkciokra, hogy mennyivel logikusabb volt Titan Quest-ben. Akkor gondoltam arra is, hogy visszaterek, aztan lattam ezt a hirt is, de vegul maradtam a Path of Exile-nal.


Én az évek során elő-elő vettem időnként, mert örök kedvenc maradt, és jó sok mod van, ami mindig tudott valami újdonságot adni az egészhez. Aztán az utóbbi időszakban gazdihoz hasonlóan a "jogutód" Grim Dawn-nal játszottam sokat, az is nagyon jó, rengeteg érdekes build-et lehet ott is csinálni. :laugh:


Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2016. 09. 13. 08:25

Bega mestert sok eve nem lattam ide posztolni (hacsak nevet nem valtoztatott), pedig jo lenne egy friss kepet kapni az aktualis karaktererol. Vagy harmincat. :p

:-D Igen, hajlamos voltam erre, hogy folyton új karaktereket indítottam... sőt, a GD-ban is ugyanez van, ott is már rengeteg build-em van, főleg, hogy ott is nemrég jött ki egy új kiegészítő. ;-) :bologat:
Na mindenesetre a "vikinges" szál miatt biztos, hogy újra előveszem majd a TQ-t, habár a gyerkőc mellett már messze nincs annyi időm a játékokra, mint régen. :-)
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

Téma megosztása:


  • (95 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 93
  • 94
  • 95
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó