HWSW Informatikai Kerekasztal: Titan Quest (II.) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (95 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Titan Quest (II.) hack'n Slash RPG

#21 Felhasználó inaktív   SATAN 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 01. 22:56

Idézet: leo300 - Dátum: 2008. márc. 1., szombat - 14:28

SATAN:A múltkor szó volt a masterymről,most így néz ki,és van 2 felhasználható szakértelempontom is!
Akkor most mit maxolgassak kifele?? :)

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mas...0-0-6-0-0-0-6-0

szerintem innen a te dontesed hogy mit fejlesztesz. az alap dolgok megvannak neked amivel lehet atlagosan jol haladni.mostmar igazabol csak extrakat fejleszthetsz es az attol fugg mit szeretnel.
van ugyebar az ancestral horn amit ha kimaxolsz akkor egy kis idore lesz 5-6 segitod amig egesz jok egy battle standard kozeleben.
masik alternativa a shield charge(es passzivja) kimaxolasa. allitolag ez is nagyot tud utni es jo gyorsan lehet vele haladni mert ugyebar odafut az ellenseghes us ugy csap egy nagyot.ugyhogy enszerintem ez amit erdemes meg fejleszteni. mar nem emlexem mennyi ido az ujratoltodese ennek de ha nem tul nagy akkor lehet hogy megeri azt berakni jobbegergombra.es a battert atrakni valami mas konnyen szamodra elerheto gombra.illetve a batter alapjat is erdemes fejleszteni ha rendszeresen hasznalod.
ezenkivul meg talan az adrenalin elso passzivjat lehet fejleszteni mert elvileg attol surubben fog bekovetkezni az adrenalin rush es surubben adja a plusz sebzest. csak sajnos ez nem konnyen foghato meg kezzel.
illetve nem tudom hany + all skilled van de ha van 2-3 akkor szerintem erdemes minden passziv skilledre 1 pontot rakni hogy megiscsak valamivel jobb legyel. pl armor handling,hamstring, de a quick recovery is lehet hogy joljon egy egy boss elott elnyomva. bar a legutobbit nem hasznaltam mert nem teccett hogy keves ideig van ezert nem tudom mennyire jo de egy pontot biztos meger hogy boss elott elgyomjad.
ASUS P5K, C2D E4300 1800@2700MHz, 2X1GB/800 Kingmax ram,Gainward GTX 460 1GB,1db 200GB Maxtor+1db 400GB WD Sata+1db 500GB Sata WD+1db 500GB Sata Samsung,1500GB Sata Samsung, 500W Chieftech táp, Benq FP222Wa TFT , Logitech mouseman Dual Optical mouse, Delux slim billentyuzet

#22 Felhasználó inaktív   InGmalin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 38
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 01. 23:17

Az egy bug, h epicen act 3-ban, amikor szintet fejlődtem, 8 skill pontot kaptam?

#23 Felhasználó inaktív   Valdy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 01. 23:53

Idézet: InGmalin - Dátum: 2008. márc. 1., szombat - 23:17

Az egy bug, h epicen act 3-ban, amikor szintet fejlődtem, 8 skill pontot kaptam?

Nem valószínű, inkább elfelejtetted elkölteni őket azelött szvsz :)
Asus M4A785TD-V Evo, AMD Phenom™ II X4 960T @ X6, 8GB Geil Leggera DDR3, MSI R6870 Hawk, OCZ Vertex 4 128 GB, WD Caviar Black 1TB, WD Caviar Green 1TB , Pioneer BDR-206D, Asus PA246Q, Corsair VX550, Antec Three Hundred

#24 Felhasználó inaktív   leo300 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 00:24

Hát most így néz ki megmutatom:

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]

Most jól feladtad nekem a  leckét,akkor most szinte bármire rakhatom,csak nekem kell eldönteni! :)

#25 Felhasználó inaktív   vidu01 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 01:49

Idézet: leo300 - Dátum: 2008. márc. 2., vasárnap - 0:24

Hát most így néz ki megmutatom:

Kép



Most jól feladtad nekem a  leckét,akkor most szinte bármire rakhatom,csak nekem kell eldönteni! :)

Amiket Satan írt szvsz a quick recoveryt tartanám a legfontosabbnak, legenden nagyon jól fog jönni az a 100% block, ha van mellé 1500 körüli def abyd akkor nagyjából ez elég a sérthetetlenséghez (mondjuk ezt neked nehezebb lesz összehozni wardennél könnyebben meglenne). 40% körüli rechargeval már lehet folyamatosan használni (a rallyval együtt) amihez elég egy trackers hood, csak az meg már megint inkább wardennek való sisak. Mindenesetre én megcsinálnám a helyedben, ha még nem használtad akkor marhára fog tetszeni, biztonságot ad. War hornra is rakhatsz 1-1et, én azt már az elejétől használtam volna, és persze ancestral horn is megér egyet ha még nincs rajt csak az ritkán használható. Meg mehet az összes többi amiket Satan írt, ugyhogy van még mit csinálni. :D

Szerkesztette: vidu01 2008. 03. 02. 01:55 -kor

Vildor - lvl80 Dwarf Hunter

#26 Felhasználó inaktív   vidu01 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 01:53

Idézet: Romoto - Dátum: 2008. márc. 1., szombat - 21:44

Kicsit pihentettem a témát, a gépem ellszállt, új vassal tolom, a mentéseim nem a legújjabbak, így nemsok ingerenciám van egyenlőre a gammához, de előbb-utóbb nekigyürkőzöm... :D
Az Iron Lor ért pedig nagy kár... :rolleyes: 

Én ezt elkerülendő kiírtam DVDre az összes karaktert, vaultot, letöltött mapokat modokat, be is fosnék ha 1szer csak minden eltűnne. :rolleyes:
Vildor - lvl80 Dwarf Hunter

#27 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 09:53

Honnan ismerheti fel, hogy Ön játékfüggő?

Idézet

be is fosnék ha 1szer csak minden eltűnne


#28 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 10:11

Felraktam a laptop-ra... hát tényleg iszonyat lassú! :(  És nagyon idegesítő, mert pár másodpercenként elkezd "tölteni", tudjátok bejön a fekete képernyő azzal a kis pajzs szerűséggel a jobb alsó sarokban! :confused:  Ezt mi a fenéért csinálja?
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#29 Felhasználó inaktív   bega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.988
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 11:59

Mi az az "enable optional roll-overs" ???
F*ck Valentine's, I want Ballantine's.

#30 Felhasználó inaktív   leo300 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 15:47

Értem köszönöm a segítségeket! :up: Most 51.szintű vaok és Changa városba vagyok,de rájöttem arra,hogy ráuntam a conquererra,nemtudom miért! :D  :D  :D
Lehet mint már régebben említettem lehet ki kéne próbálnom vmi más karikat is nemtudom mit csináljak,ötlet?? :think:
/Csak lehet mégse mert akkor azzal se tudom mit,hogy kell csinálni + ilyenek/  :mad:

#31 Felhasználó inaktív   SATAN 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 20:37

Idézet: leo300 - Dátum: 2008. márc. 2., vasárnap - 16:47

Értem köszönöm a segítségeket! :up: Most 51.szintű vaok és Changa városba vagyok,de rájöttem arra,hogy ráuntam a conquererra,nemtudom miért! :D  :D  :D
Lehet mint már régebben említettem lehet ki kéne próbálnom vmi más karikat is nemtudom mit csináljak,ötlet?? :think:
/Csak lehet mégse mert akkor azzal se tudom mit,hogy kell csinálni + ilyenek/  :mad:

lehet hogy azert untad meg mert tul eros lett a karid a vaultos cuccokkal :( es igy mar nem akkora kihivas ...
amugy miutan normalon a kieget vegigviszed az epic eleje nagyon konnyu akkor is ha nem vaultos cuccokkal megy az ember.
vaultos cuccokkal kb az lenne a realis nehezsegben ha a normal utan rogton a legendary jonne.

de nyugodtan kezdjel uj karit, olyat amilyet szeretnel.nyomogasd sokat a titancalcot. szerencsere a legtobb mindent jol irja.

amugy ha varazsbotosat akarsz csinalni akkor mindenkeppen legyen a masteryk kozott a spirit es ott a ternion attack kimaxolva es a passzivjara par pont.
h tamado varazslot akarsz(nem varazsbotost) akkor a stormban az ice shard legfelso passzivjat kell mihamarabb kitapolni es azzal lehet jol apritani.
ezek a normal halados varazslatok bennuk. masodlagos masterynek meg valassz olyat amit ki szeretnel probalni es ugy latod hogy valamennyire osszefuggnek a varazslataik pluszjai.
javaslataim:
spirit/eart
dream/storm
dream/spirit.

Szerkesztette: SATAN 2008. 03. 02. 20:43 -kor

ASUS P5K, C2D E4300 1800@2700MHz, 2X1GB/800 Kingmax ram,Gainward GTX 460 1GB,1db 200GB Maxtor+1db 400GB WD Sata+1db 500GB Sata WD+1db 500GB Sata Samsung,1500GB Sata Samsung, 500W Chieftech táp, Benq FP222Wa TFT , Logitech mouseman Dual Optical mouse, Delux slim billentyuzet

#32 Felhasználó inaktív   leo300 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 20:42

Idézet: SATAN - Dátum: 2008. márc. 2., vasárnap - 20:37

lehet hogy azert untad meg mert tul eros lett a karid a vaultos cuccokkal :( es igy mar nem akkora kihivas ...
amugy miutan normalon a kieget vegigviszed az epic eleje nagyon konnyu akkor is ha nem vaultos cuccokkal megy az ember.
vaultos cuccokkal kb az lenne a realis nehezsegben ha a normal utan rogton a legendary jonne.

de nyugodtan kezdjel uj karit, olyat amilyet szeretnel.nyomogasd sokat a titancalcot. szerencsere a legtobb mindent jol irja.

Az lehet tényleg mert epicen ilyen vaultos cuccokkal nagyon könnyű az egész és télleg nincs benne semmi kihivás sajnos,nemtudom még,hogy mit csinálok most gondlokodom,hogy mit tegyek! :)  :) 

#33 Felhasználó inaktív   SATAN 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 20:46

Idézet: leo300 - Dátum: 2008. márc. 2., vasárnap - 21:42

Az lehet tényleg mert epicen ilyen vaultos cuccokkal nagyon könnyű az egész és télleg nincs benne semmi kihivás sajnos,nemtudom még,hogy mit csinálok most gondlokodom,hogy mit tegyek! :)  :)

en azoknak ajanlom a vaultos cuccokat akik mar sokat jaccottak es mar csak tenyleg kivancsiak arra hogy mit lehet kihozni max egy egy emberkebol.
egyebkent elozo hsz em szerkesztettem es adtam par javaslatot.
ha dream lesz a kivalasztottak kozott akkor szerintem a legelso dolgod legyen a distorsion wave alapjat kimaxolni es utana elkezdeni a masik kivalasztott masteryt tapolni.

egyebkent ahol most jarsz onnan kezd megint nehezedni a jatek. szal nem feltetlenul kell ujrakezdened most. probald meg epicen meg vegigvinni mert ugyebar az act3 vege ami nehezebb meg a kiegeszito.

Szerkesztette: SATAN 2008. 03. 02. 20:47 -kor

ASUS P5K, C2D E4300 1800@2700MHz, 2X1GB/800 Kingmax ram,Gainward GTX 460 1GB,1db 200GB Maxtor+1db 400GB WD Sata+1db 500GB Sata WD+1db 500GB Sata Samsung,1500GB Sata Samsung, 500W Chieftech táp, Benq FP222Wa TFT , Logitech mouseman Dual Optical mouse, Delux slim billentyuzet

#34 Felhasználó inaktív   vidu01 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 02:03

Idézet: leo300 - Dátum: 2008. márc. 2., vasárnap - 20:42

Az lehet tényleg mert epicen ilyen vaultos cuccokkal nagyon könnyű az egész és télleg nincs benne semmi kihivás sajnos,nemtudom még,hogy mit csinálok most gondlokodom,hogy mit tegyek! :)  :)

Szerintem első karaktert érdemes legenden is végigvinni, és akkor találsz fasza zöld cuccokat amik jók a következőknek is, vagy pl legend elysiumi árusnál lehet jó dolgokat venni, gondolom a vaultjaidba  nem  nagyon lehetnek zöldek. Conquerorral azért nem olyan gáz megcsinálni legendary fokozatot, de ha kezdesz egy varázslót azzal biztos hogy megint nem mész végig. Vagy most csinálsz egy másikat ezt meg előveszed később.
Vildor - lvl80 Dwarf Hunter

#35 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 09:33

Tegnap elértem a Legendary fokozatot, egyúttal feltelepítettem az x3 mod-ot, hogy a mostanában eléggé lelassult szintlépéseken egy kicsit gyorsítsak. Eddig tetszik, bár még csak most hagytam el Spártát. A szörnydömping ellensúlyozására elkezdtem vaultokból építkezni, és összeállítottam egy -99% recharge-os szettet. Eddig ez is tetszik, eruption pwnage. :Đ

Sajnos a kinézett -15%-os zöld sisakot (a nevére nem emlékszem) nem tudom használni, mivel valamilyen bug(?) miatt egyáltalán nem érvényesül a recharge hatása, ugyanannyi marad, mintha a sisak ott sem lenne. :mad: Kénytelen vagyok egy másik fejfedőt használni (Hesione's Golden Veil), ami ugyan nem egy rossz darab, de nem lehet relicelni (lila).

Szerkesztette: peti2mtag 2008. 03. 03. 09:35 -kor


#36 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 11:45

Tudna valaki linkelni egy Warfare/Defense (Conquerer) közelharcos titancalc-ot? :) Előről kezdeném és most nem akarnám elszúrni a karakterem! :D
Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#37 Felhasználó inaktív   vidu01 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 13:29

Idézet: peti2mtag - Dátum: 2008. márc. 3., hétfő - 9:33

Sajnos a kinézett -15%-os zöld sisakot (a nevére nem emlékszem) nem tudom használni, mivel valamilyen bug(?) miatt egyáltalán nem érvényesül a recharge hatása, ugyanannyi marad, mintha a sisak ott sem lenne. :mad: Kénytelen vagyok egy másik fejfedőt használni (Hesione's Golden Veil), ami ugyan nem egy rossz darab, de nem lehet relicelni (lila).

Hát igen, a játék görénysége miatt az összes zöld holmin nem működik a recharge (amik suffixbe kapják), csak azokon jó amiknek alapból ott van a statjába pl staff of the magi vagy a  shaman göncök.
Vildor - lvl80 Dwarf Hunter

#38 Felhasználó inaktív   acu 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.572
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 17:55

...

Szerkesztette: acu 2008. 03. 03. 17:56 -kor

8 állat utazik egy kisbuszban. De csak 7 ülés van. A nyolcadik utas, a hal áll.

#39 Felhasználó inaktív   SATAN 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 18:10

Idézet: Csokis - Dátum: 2008. márc. 3., hétfő - 12:45

Tudna valaki linkelni egy Warfare/Defense (Conquerer) közelharcos titancalc-ot? :) Előről kezdeném és most nem akarnám elszúrni a karakterem! :D

elozo oldalon leo likelte a 50 es szintu conqurerorjat ami az en tanacsaim alapjan keszult. nezd meg azt. es az oldal aljan van meg amit irtam fejlesztesi javaslatok.
ha eddig nem tetted volna meg nezd meg azt.
ASUS P5K, C2D E4300 1800@2700MHz, 2X1GB/800 Kingmax ram,Gainward GTX 460 1GB,1db 200GB Maxtor+1db 400GB WD Sata+1db 500GB Sata WD+1db 500GB Sata Samsung,1500GB Sata Samsung, 500W Chieftech táp, Benq FP222Wa TFT , Logitech mouseman Dual Optical mouse, Delux slim billentyuzet

#40 Felhasználó inaktív   leo300 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 03. 19:48

Üdvözlet!Ma minden masteryt kipróbálgattam és megmondva az öszintét nem tetszett a spirit,nature earth,storm,dream egyszóval a botozás! :(
De viszont a rouge,hunting az nagyon tetszett és lehet majd csinálok egy brigand karit,vagy egy corsairt,de nem kizárt egy warden kari se! :)
Még egyenlőre a conquerer karimat tolom tovább! :)

Téma megosztása:


  • (95 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó