HWSW Informatikai Kerekasztal: HANNS-G HQ191 19" monitor - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HANNS-G HQ191 19" monitor A monitor csak 19 napig működött

#1 Felhasználó inaktív   Stetson 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 09. 17:54

Sziasztok! 2008.február 18-án  vettem a leányomnak egy HANNS-G HQ 191 19"TFT LCD  pixelmentes monitort a  számitógépéhez,a jó öreg DTK H770  CRT  helyett,aminek nagyon örült,mert sok időt tölt a monitor elött.Sajnos 8-án a számitógép bekapcsolása után, a képernyő alsó felén 6-7cm-es fehér csik húzódik,ami nem is tűnik el.Igy elkezdődik hétfőtől az eladó céggel a hercehurca.A monitorra van 3 év garancia,de sajnos már két informatikai céggel volt peres ügyem,ami másfél évig tartott.Igaz mind a két pert megnyertem és ott már nem vásárolok semmit,de már nem merek lassan semmit megvenni,mert annyi a gyárilag rosszul legyártott termék.Itt magyarországon a fogyasztóvédelem még nagyon gyerekcipőben jár.

#2 Felhasználó inaktív   asdf 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 09. 18:23

De ha nem akarsz problemat, miert nem probalkozol valami ismertebb ceg megbizhato termekevel es megbizhato szervizhalozataval? Lehet, hogy en vagyok alulmuvelt, de errol a hanns-rol az eletben nem hallottam meg, sot, azt sem tudom ki arulja, pedig szamtechboltos lennek, vagy mi ;)
(nem mellesleg egy hsz-es forumozokent tobb oldalon is topicot nyitni, mert elromlott a monitorod, hat nemtudom... Neha elromlanak a dolgok, van ilyen, ha mindenki topikot nyitna az elso meghibasodasnal -plane a PAF-ban-, hogy neznenk ki? Szerintem terjunk vissza a problemara akkor, ha mondjuk 2-3 het alatt nem abszolvalja az eladoszerv a javitast/cseret)

Szerkesztette: asdf 2008. 03. 09. 18:25 -kor

Archív:
Akár 3*-os összegbe is kerülhet egy SMS elküldése egyes újabb telefonokon!
Info, kérdőív, petíció:  http://unicodesms.freeweb.hu

#3 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 03. 09. 18:48

A Hanspree (HannsG, Hanns) egy feltörekvő tajvani cég, kifejezetten jó szervizhálózattal és elég jó minőségű cuccokkal (inkább veszek Hanns-t, mint LG-Philips-et...). Anyagilag is stabil lehet, mert a Honda istálló egyik fő szponzora.
A monitor vélhetően garanciális hibájához nem tudom, mi köze van az elmúlt másfél évi pereskedéshez, és azt sem látom, hogy a Hanns miért lett PÁF-szereplő egyszem hibás monitora miatt. Úgyhogy a kiemelt, témanyitással kapcsolatosan foglalt téma alapján ezt itt zárom.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó