HWSW Informatikai Kerekasztal: Bughunt III. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (69 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bughunt III. Értékeld a témát: *---- 1 szavazás

#41 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 25. 12:42

Nemely topikban (pl. ebben is) ezt dobja fel az IE7:

Csatolt fájl:



#42 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 07. 25. 14:09

Idézet: FakeJack - Dátum: 2008. júl. 25., péntek - 13:42

Nemely topikban (pl. ebben is) ezt dobja fel az IE7:

rókázz. :p
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#43 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 28. 00:00

Idézet: didyman - Dátum: 2008. júl. 25., péntek - 15:09

rókázz. :p

:offtopic:
Nem szertem. Linuxon hasznalom, mert nincs alternativa, de Windowson nem. Meg aztan eddig nem hibauzent a forum, akkor most meg mire fel?

#44 Felhasználó inaktív   arsenlupin 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 09:40

A a régi skin-t (HWSW 01V) használom, mindig is azt használtam........
Ma rámentem az "Alaplap, Processzor" fórumra és az új skin fogad  :confused: 

Bármelyik másik fórumra kattintok rendesen müxik a régi bőrrel, kivéve a fent említettet....... Más tapasztalt hasonlót?
Opera 9.51 használok.
Üdv:Arsene

#45 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 09:44

Idézet: arsenlupin - Dátum: 2008. júl. 30., szerda - 10:40

A a régi skin-t (HWSW 01V) használom, mindig is azt használtam........
Ma rámentem az "Alaplap, Processzor" fórumra és az új skin fogad  :confused: 

Bármelyik másik fórumra kattintok rendesen müxik a régi bőrrel, kivéve a fent említettet....... Más tapasztalt hasonlót?
Opera 9.51 használok.

Céges gépen IE6-tal én is csak a fehér-kéket látom.

#46 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 09:51

Firefox 3.0 alatt is ez a helyzet, mellesleg az egész fórum lassú, mint a bűn.

SZERK.: Ezt a hozzászólást majdnem másfél percig tartott elküldeni. Tudom, hogy az én böngészőmben van a hiba, de akkor más oldalaknak is lassúnak kellene lenniük, nem?

Szerkesztette: debaj 2008. 07. 30. 09:54 -kor


#47 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 10:36

Idézet: debaj - Dátum: 2008. júl. 30., szerda - 10:51

Firefox 3.0 alatt is ez a helyzet, mellesleg az egész fórum lassú, mint a bűn.

SZERK.: Ezt a hozzászólást majdnem másfél percig tartott elküldeni. Tudom, hogy az én böngészőmben van a hiba, de akkor más oldalaknak is lassúnak kellene lenniük, nem?

Ja, nálad van a gond, IE6-tal teker, mint a rakéta...

#48 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 10:41

Otthon is, melóhelyen is?

#49 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 30. 11:05

Idézet: debaj - Dátum: 2008. júl. 30., szerda - 11:41

Otthon is, melóhelyen is?

Otthon legfrissebb Opera van, gyors volt tegnap este.

#50 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 04. 11:01

Idézet

mySQL query error: SELECT id, member_id, running_time, location FROM ibf_sessions WHERE id='xxx' and ip_address='xxx.xxx.xxx.xxx'

mySQL error: Too many connections
mySQL error code:
Date: Monday 04th of August 2008 11:28:18 AM


#51 Felhasználó inaktív   SuMMeR 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.193
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 09. 21:07

Enyhén furcsa a fórum az avatar beállításokat tekintve. Megadom neki az új avatar helyét, semmi hibaüzenet, de nem cseréli le a régit az újra. Na akkor első lépésben kitöröltem a régit, az sikerült. Cookie törlés meg újra bejelentkezés, és nincs avatar, eddig jó. Na akkor szépen megpróbálom az új avatart berakni (pontosan 20kB / 20480byte amúgy) erre visszateszi a régit... Na azt honnan a fenéből szerezte?

Szerk.: ehh... IE-vel leellenőriztem (ugye FF-ot használok), ott már az új avatar látszik, akkor mégse olyan tökéletes a cookie törlés itt a fórumon, FF cache ürítés megoldotta.

Szerkesztette: SuMMeR 2008. 08. 09. 21:15 -kor


#52 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 11. 10:32

Cookie-nak mi köze van az avatarhoz? Szerintem semmi. Cache-t kellett volna üríteni, már először is. Bár mondjuk alapból azt se...

Szerkesztette: Kory 2008. 08. 11. 10:33 -kor


#53 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 17. 18:47

Az egyes lapok telején és alján található Google Custom Search igen rosszul kezel le minden ékezetes karaktert. Nem lehetne átírni, hogy pl. unicode-ban postoljon?

Mert most ha pl. arra keresek, hogy "Vécécsésze", akkor az "V?c?cs?sze"-ként küldődik el a Google-hoz, és persze a találatok is ez utóbbi szerint jelennek meg. Ha a találati oldalon (mely már a Google saját weblapja) újra beírom a keresést, akkor persze már minden oké.
Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

#54 Felhasználó inaktív   HookR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.751
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2008. 09. 02. 17:47

Két - jelen esetben egymást követő - <postba> beszúrt ugyanazon túlméretezett képből a fórummotor (FF3 és IE Tab alatt is) csak a később kirajzoltat méretezi át, a korábbit meghagyja eredetiben. Ezt abból gondolom, hogy hozzászólásnál a szövegmező alatt fordított sorrendben megjelenített utolsó néhány postban meg a másikat hagyja eredetiben.
A tévedés jogát fenntartom :)

"Consciousness is the uninterrupted stream of memories and simulations taking place within your brain using models of yourself, people you know, and other aspects of reality in order to accurately choose behaviours likely to result in the most beneficial outcomes."

Server Tower - 2in1
Server Tower - SSI MEB
DTX-Box :: Koncepció

#55 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 13. 20:21

Jelen pillanatban nem jól jelzi a fórum a Sziget > Milyen autót érdemes venni topic utolsó hozzászólóját. Carmagedet írja, de JonesC az utolsó hozzászólás. Igaz, mindkettten 21:11-kor szóltak hozzá. Érdekes :)

Kép

Csatolt fájl:


Szerkesztette: Kory 2008. 09. 13. 20:24 -kor


#56 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 13. 20:24

Idézet: Kory - Dátum: 2008. szept. 13., szombat - 21:21

Jelen pillanatban nem jól jelzi a fórum a Sziget > Milyen autót érdemes venni topic utolsó hozzászólóját. Carmagedet írja, de JonesC az utolsó hozzászólás. Igaz, mindkettten 21:11-kor szóltak hozzá. Érdekes :)

Én már kedvenccé tétel nélkül, vakon is rátalálok... :Đ

#57 Felhasználó inaktív   irtech 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 14. 08:33

Én vagyok az, akit decemberben házkutattak minősített adatokkal való visszaélés miatt miatt. A freemailt tényleg olvassák, de aki olvassa az az NNI. Ezt onnan tudom, hogy amit leírtam, hogy ezen- meg amazon a honlapon ott van a korrupció bizonyítéka az mind eltűnt , átalakult, stb.
Ugyanezt leírtam a Nyomozó ügyészségnek a honlapok és dátumok részletes felsorolásával, június elején ajánlott levélben. Nagyon amatőr számítógépes az, aki elhiszi, hogy az legkisebb postai alkalmazott, aki lepecsételte az ügyészségnek feladott ajánlott levelet, az beavatott lenne.
Ez egy legújabb műbalhé az informatika körül, és sajnos azt fedi, hogy a korrupció miatt, a tervezett rendeletek előre kimennek E-mail-ben a köztiszviselőktől.
Ha már itt tartunk, nagyjából azt árulja el valaki, hogyan lehet visszakapni a lefoglalt Winchestereimet, mert az Európai ombudsmanhoz, csak akkor lehet fordulni, ha már minden hatóság lezárta a vizsgálatot.
Úgy tűnik, hogy mulasztás miatt lehet perelni az államot, de előtte mindenhonnan kell egy nyugtázás, hogy nem foglalkoznak az üggyel. Most a magyarországi ombudsman hivatala több mint 2 hónapja nem válaszol.

#58 Felhasználó inaktív   vodi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.784
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 23:26

a bolhapiac tetején a hwsws hírek legalább 2 hetesek, de gondolom ez csak nekem tűnt fel. :)

vodi
vodi.4shared.com

Asus TA-211 @ DFI Infinity NF4 SLI   AMD A64 X2 @ 2600Mhz   ATI RADEON HD4870 512Mb   1GB Kingmax Hard-Core 500    Seagate ST31500341AS   Plextor 5224A   Tagan 480-U1 Samsung 2243NW   Trust MI-6970C Laser + X-RayPad Thunder8

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."

#59 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 09. 15. 23:44

Idézet: vodi - Dátum: 2008. szept. 16., kedd - 0:26

a bolhapiac tetején a hwsws hírek legalább 2 hetesek, de gondolom ez csak nekem tűnt fel. :)

vodi

Te telefonbetyár :D ez már elég régi lemez. Nem tudom az okát, a bolha programozása pedig most más tennivalók okán egyelőre jegelve van, hogy diplomatikus legyek a kedvedért. :p
Vedd úgy, hogy az ott egy archívum, ha lemaradtál valami fontosról, ott megleled :D
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#60 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 09. 15. 23:46

Idézet: irtech - Dátum: 2008. szept. 14., vasárnap - 9:33

Én vagyok az, akit decemberben házkutattak minősített adatokkal való visszaélés miatt miatt. A freemailt tényleg olvassák, de aki olvassa az az NNI. Ezt onnan tudom, hogy amit leírtam, hogy ezen- meg amazon a honlapon ott van a korrupció bizonyítéka az mind eltűnt , átalakult, stb.
Ugyanezt leírtam a Nyomozó ügyészségnek a honlapok és dátumok részletes felsorolásával, június elején ajánlott levélben. Nagyon amatőr számítógépes az, aki elhiszi, hogy az legkisebb postai alkalmazott, aki lepecsételte az ügyészségnek feladott ajánlott levelet, az beavatott lenne.
Ez egy legújabb műbalhé az informatika körül, és sajnos azt fedi, hogy a korrupció miatt, a tervezett rendeletek előre kimennek E-mail-ben a köztiszviselőktől.
Ha már itt tartunk, nagyjából azt árulja el valaki, hogyan lehet visszakapni a lefoglalt Winchestereimet, mert az Európai ombudsmanhoz, csak akkor lehet fordulni, ha már minden hatóság lezárta a vizsgálatot.
Úgy tűnik, hogy mulasztás miatt lehet perelni az államot, de előtte mindenhonnan kell egy nyugtázás, hogy nem foglalkoznak az üggyel. Most a magyarországi ombudsman hivatala több mint 2 hónapja nem válaszol.

Nem tudom, hogy miért itt vetetted fel, de a hazai tükör tématerületünkön talán hasznosabb válaszokat kaphatsz, mint itt.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


  • (69 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó