HWSW Informatikai Kerekasztal: Még 1 processzorhűtős topic - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Még 1 processzorhűtős topic X2 es processzorhoz

#1 Felhasználó inaktív   bence0003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 04. 14:54

Előszöris: Mielőtt megnyitottam a témát használtam a fórumkeresőt, google-t is a site:forum.hwsw.hu paraméterrel, illetve "kézileg is böngésztem". Találtam is 1-2 processzorhűtéses kérdést, de engem valami konkrétabb érdekel.

Ha valaki úgy gondolja hogy ez egy felesleges topic az szóljon a szerk.-nek akik törölni tudják:

"Kerüld ugyanazon téma több fórumszekcióban történő felvetését. Ilyen esetben a hazigazdák belátásuk szerint bezárhatják/törölhetik a duplázott vagy a témakörhöz nem illeszkedő témát."

Illetve erre valók a figyelmeztetések is:

"Amennyiben egy fórumozó a fórumszabályzatban foglaltakat megszegi - és ezért a fórum moderátorainak bármilyen módon változtatni kell az érintett témakör, vagy a topik összetételén (pl topiktörlés, hozzászólás törlése) -, az illető figyelmeztetésben részesül."


Milyen processzorhűtőt ajánltok AMD X2 4200 (AM2 foglalat, 2,2 Ghz) processzorra?
Nagyobb terhelés (játék ilyesmi...) mellett is szeretném biztonságban tudni.
Illetve milyen véleményetek van a TT Blue Orb FX illetve TT Blue Orb II hűtőkről, pontosabban elegek lennének-e ezek, egy ilyen procira?

:) válaszokat, véleményeket köszönöm (ha lesznek ilyenek :p  :D )

#2 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 04. 16:53

ott a kiemelt léghűtés topic. minden kérdésedre választ kapsz biztos.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó