HWSW Informatikai Kerekasztal: NOKIA N70 & CA-53 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

NOKIA N70 & CA-53 A gép nemismeri fel a mobilt...

#1 Felhasználó inaktív   D@V3 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 14:51

Helló,
Nokia N70-es mobilomhoz vettem egy CA-53-a adatkábelt, így felraktam a hozzá tartozó legfrisseb Nokia PC Suite-t (Aminek tartalmaznia kéne mindenféle drivert ugye), de a gép csak várja hogy csatlakoztassam a telefont, holott már csatlakoztattam.
Amikor csatlakoztatom még a Vista is drivert szeretne hozzá telepíteni.

Lefényképeztem egy ablakba az összes üzenetet:
http://dav3.extra.hu/mivanmost.jpg

PC Sutie: Nokia_PC_Suite_rel_6_86_9_3_hun_web
Az adatkábel driver amit próbáltam telepíteni: Nokia_Connectivity_Cable_Driver_rel_6_86_11_0_eng

Olvastam neten hogy ki-be kapcsolni kell a telefont mikor csatlakoztatom, ez nekem nem sikerült...
Ha valaki tud rá gyógymódot, az segíthetne! Előre is köszi!

#2 Felhasználó inaktív   AkyyrA 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 15:13

Egy aranyszabály: Nokia PC suite(nekem 6.84, majd 6.85 van fent) telepítésekor legyen bedugva a kábel de ne lógjon rajta tel (tapasztalat). Nekem is vista van fent, mikor előszőr csatlakztatom telt vista win update ről auto leszedi a szükséges drivereket, utána minden gond nélkül működik. Néha előfordul hogy sehogy sem ismeri fel ilyenkor telóbol és gépből kábel ki, pc suite off (értesítési területről is lődd ki) majd suite on, kábel a gépbe, kábel a telóba. Arraa még figyelj hogy telón telepítve legyen a PC Suite Support. Bár ehez megvő kapcsolat kellene. Ha így sem jó szerintem kábel rossz.
<a href="http://akyyraweb.hu/egyebek/fullreport.htm" title="Everest Report" target="_blank"><font color="#0066CC"><strong>Everest Report</strong></a>

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó