HWSW Informatikai Kerekasztal: Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

• (68 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 66
  • 67
  • 68

Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? Értékeld!

#1341 Felhasználó inaktív   LightBringer 

• Silent Devastator
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2018. 03. 28. 15:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Szaft - Dátum: 2018. 03. 28. 07:09

Ilyen sajnos rengeteg van fent steamen pedig zsígerből írtani kéne + büntetni is aki kiadta,hogy az életbe ne kövessen el ilyen bűnt.

FAKE GAME: Adott egy engine assett... legyen az mondjuk unity engine ahol a szerkesztőbe van egy pálya. Nos ezek a fake game gyárások ezt fogják beleraknak valamit és kiadják játékként. Ehhez megkomponálnak pár fake screenshootot meg kamu videot ami nem is található a játékban. Te meg gyanutlanul beszerzed (mondjuk szerencsére csak bundleból már máshonnan nem igen jönne szembe..) és elkezded...és rádöbbensz ,hogy ebben bizony nem lehet semmit csinálni..Csak mész azt egyszer csak vége a "pályának" de se felvenni nem tudsz semmit se semmi mást csinálni.
Ebből a legfaszább amikor más néven két ugyanolyan "játék" van fent belőle steamen de minden ugyanaz bennük.
Ilyennek találkoztam már min 3 dbal..... izzó vasdarabbal kínoznám akik ilyen lopást elkövet.... steam pedig aszisztál hozzá

Akuya = Escape The Island van a "tenger" közepén egy sziget és ennyi beleuszol a vízbe majd kiderül egy 20x20-as négyzet kb az egész és semmit nem tudsz.... persze itt is a képet pálmafákat mutogatnak azt hírből sincs a játékba ilyen..
Lex Mortis = Reflection Fate

+ a Legjobb a kb 2 perces Escape the Base bemész kb 3 ajtón lelősz 4 szörnyet és game over :) Szánalom

Nem értem a problémát. A Steam-en ha valami nem tetszik, visszakérheted a pénzed, ráadásul a user az egyetlen valós feedback, ami alapján ki tudják szürni, egy ilyen játék igazi-e vagy átverés. Report, meg pénz vissza és kész. Nem egyszer kértem már vissza a pénzem, mindig visszakaptam kérdés nélkül.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#1342 Felhasználó inaktív   Szaft 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2018. 03. 29. 05:38

Üzenet megtekintéseIdézet: LightBringer - Dátum: 2018. 03. 28. 15:40

Nem értem a problémát. A Steam-en ha valami nem tetszik, visszakérheted a pénzed, ráadásul a user az egyetlen valós feedback, ami alapján ki tudják szürni, egy ilyen játék igazi-e vagy átverés. Report, meg pénz vissza és kész. Nem egyszer kértem már vissza a pénzem, mindig visszakaptam kérdés nélkül.

Én mindent bundleba szerzek be ,mert az nekem 0 ft-ra jön ki. Így nincs pénzvisszakérési lehetőség.Nem is érdekel mivel ingyen volt. User feedback nem érdekel nem az alapján szerzem be a játékaimat mert xy azt mondta,hogy jó. Ránézek egy képre megtetszik jöhet. Onnantól meg ha szar törlöm a fiókról ennyire egyszerű. Legalább látom milyen lopásokat lehet végrehajtani büntetlenül.

#1343 Felhasználó inaktív   LightBringer 

• Silent Devastator
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2018. 03. 29. 18:09

Üzenet megtekintéseIdézet: Szaft - Dátum: 2018. 03. 29. 05:38

Én mindent bundleba szerzek be ,mert az nekem 0 ft-ra jön ki. Így nincs pénzvisszakérési lehetőség.Nem is érdekel mivel ingyen volt. User feedback nem érdekel nem az alapján szerzem be a játékaimat mert xy azt mondta,hogy jó. Ránézek egy képre megtetszik jöhet. Onnantól meg ha szar törlöm a fiókról ennyire egyszerű. Legalább látom milyen lopásokat lehet végrehajtani büntetlenül.

User feedback alatt azt értem, amit a Steam kap a usertöl, nem a nyilvános értékeléseket.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#1344 Felhasználó inaktív   Szaft 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2018. 03. 30. 08:27

Üzenet megtekintéseIdézet: LightBringer - Dátum: 2018. 03. 29. 18:09

User feedback alatt azt értem, amit a Steam kap a usertöl, nem a nyilvános értékeléseket.

Az a baj ,hoyg az embereket totál nem érdeklni ,hogy fake (kamu) a cucc. Én mivel "játszom" velük sokszor belenézek ezeknek a steam oldalára a fórumrészbe és mi fogad? Nem a höbölgés hogy mi ez a rablás mi ez a szar hanem : Acsikat rakjanak bele meg legyen kártyás.....

#1345 Felhasználó inaktív   Mumia 

• Enterprising voyager
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2018. 04. 03. 19:17

Far Cry 5

#1346 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

• Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2018. 04. 13. 09:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Mumia - Dátum: 2018. 04. 03. 20:17