HWSW Informatikai Kerekasztal: Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (68 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? Értékeld!

#1261 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 19. 20:20

Üzenet megtekintéseIdézet: M@Xtreme - Dátum: 2016. 05. 16. 14:10

Doom



Én csak ma kezdtem vele játszani, ultra violence-en E1M2-t fejeztem még csak be. De szerintem ennek vajmi köze sincs a Doom-hoz sokkal inkább egy Quake2 remake-nek tűnik. A fegyverek, a környezet, a küldetések mind mind annak a hangulatát hozzák. A játékmenet meg kb olyan mint egy Q3A DeathMatch botok ellen. Ha megállsz meghalsz, de ha rohangálsz össze vissza mint a mérgezett egér, gyakorlatilag érinthetetlen vagy.

#1262 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 20. 18:12

Doom4 nekem is megvolt. 9/10. Olyan amilyennek lennie kellett. Nekem hozta doom1-2 hangulatot ahogy kellett. Jo kis bullet hell/dodge kello brutalitassal. Kellemes idotoltes volt. Biztos meg legalabb egyszer vegigviszem.

Kulon plusz pont, hogy ps4en ilyen szepen es ennyire beton stabil fpsel megy. Bar a grafikaval es tempoval egyik id jateknal se volt gondom csak a tobbi jatekfejleszto ceg felejti el, hogy a 60 fps egy gyors akcio jateknal milyen sokat szamit.

Szerkesztette: Boba 2016. 05. 20. 18:14 -kor

Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1263 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 26. 01:28

Dying Light

Mar tobb mint egy eve megvettem de csak most kerult a tanyeromra. Nagyjabol azt kaptam amit vartam. Jatszottam Techland elozo jatekaval a Dead slanddal. Tulelo parkour horror. Storyban volt eleg sok fajdalmas resz de azert meg igy is fun tudott a jatek maradni. Vege spoiler nelkul... meh... grafika szep es a hangulat is bejott. Side questeket viszont nem volt erom tolni.

Legyen mondjuk 10/6, egesz jo volt.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1264 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 27. 20:52

Uncharted 1 (ps4 remake)

Tetszett. Egy olyan regi tipusu tomb raider jatek ami jobban tetszik mint az eredeti. Ps4en grafika is szebb lett, jatek is gyors. Az arany is jo volt a platform/puzzle/lovoldozes trio kozott.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1265 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 05. 29. 08:59

Life is strange

Nem vagyok nagy kalandjáték fanatikus (vagyis ez inkább egy interaktív film mintsem kalandjáték) de nagyon nagyon tetszett. Egyedül a vége lett talán kissé "fura" de nem is vártam happyendet igazából.
Nem tartom kizártnak hogy jövőben kapni fog még egy végigjátszást, bár gyanítom hogy a végkifejletet semmi nem fogja befolyásolni.

#1266 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 06. 10:14

XCOM 2 (2016) - Tanulj meg veszíteni

Annak, hogy ennyivel a megjelenése után írok a játékról egyetlen oka van: Eddig csak játszottam vele. Már közel 100 órát ütöttem el vele. ami az én viszonylatomban hatalmas mennyiség egy játékra. Talán egy tucatnyi olyan játék sem jelent meg, amióta elkezdtem játszani videójátékokkal a 80 as évek végén, amivel ennyi időt töltöttem volna el.
Szóval azért tartott ennyire sokáig befejeznem a játékot, mert többször újra kezdtem, különféle nehézségi szinteken, más stratégiákat alkalmazva, mire végül elhatároztam, hogy na most már végigjátszom a kampányt.
Igen, ez azon ritka játékok közé tartozik, ahol nem csak a kampány tartotta bennem a lelket hogy játszak vele, hanem maga a játékélmény van olyan jó, hogy önmagában is megéri játszani.

Tovább

Szerkesztette: Mumia 2016. 06. 06. 10:17 -kor


#1267 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 20. 21:36

Outlast (PS4)

Vegre egy ujabb jatek ami 60fps-el fut konzolon is. A grafika szep volt, a karakter design hagy nemi kivannivalot maga utan de elment. A hangulat, a hangok es a zene tetszett. Az utolso fel orat leszamitva azt kaptam amit vartam es azt nagyon elveztem. Jo fele ijesztegetos horror jatek. Alien Isolationban feszult az ember es fel, itt inkabb megijed.

Aki szereti ezt a mufajt annak ajanlom. Az utolso fel oran meg tul kell lenni es kesz. Az olyan volt mintha egy masik jatekot jatszottam volna masik keszitoktol.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1268 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 06. 30. 20:01

Dark souls 3

Nehez mit mondani. Azt hozta amit vartam. Eddigi talan kedvenc darksouls jatekom de bloodborne meg mindig jobban bejon. Grafika szep, a vilag hatalmas es nagyon komplex. Iranyitas es jatekmenet a regi.

Nagyon jo volt de azert nem most fogom ujrakezdeni... kicsit tul sokat karomkodtam a jatek alatt.:)
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1269 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 05:56

Üzenet megtekintéseIdézet: Boba - Dátum: 2016. 06. 30. 21:01

Nagyon jo volt de azert nem most fogom ujrakezdeni... kicsit tul sokat karomkodtam a jatek alatt.:)

Ezt máig nem értem, hogy miért jó ha szopat egy játék.. :unsure:
Szeretem ha van benne kihívás, de ne legyek tőle frusztrált vagy ideges..

#1270 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 08:54

A jatek nehez de nem "szopat". Minden nagyon logikus benne. Minden csapdat kitudsz vedeni, minden tamadast tudod elore mert ugy mukodik a jatek.

Egyaltalan nem random. Pont ezert jo. Ellenfeleknek megtanulhato es lathato/hallhato tamadas elotti jelei vannak. Csapdak kikerulhetoek ha az ember ugyes. Nem "szivat" a jatek, csak nehez. Epesszel az egesz megtanulhato es kordabantarthato.

Valamint nagyon jo fejlodesi rendszere van, linearis "most meg nem de hamarosan megtudom oldani" rendszer.

Ami meg a legjobb, hogy olyan a jatek mint a drog. Nagyon jol megjutalmaz minden egyes vegigszenvedett reszert ez miatt kompenzalva erzed magad.

Ha odafigyelsz a kornyezetre es a palyara akkor mindenhol rovidebb utakat talalsz ami segit. Ellenfeleknel szinten. Elobb utobb talalsz mindenre gyengepontot. Es ami tenyleg a legfontosabb, a jatek nem vegtelenul nehez es nem veletlenszeru. Ha bossfight van akkor X mozdulat utan mindig ugyan ugy Y mozgassor kovetkezik. Ezt kell kihasznalni.

Na ez kicsit hosszu lett. Szerintem a soul jatekok (5. Demon, dark 1-2-3, bloodborne) tenyleg olyan jatekelmenyt adnak amit keves. Megeri. Es darksouls 3 idealis elkezdeni. Bloodbornenal egyszerubb a harcrendszer es darksouls2nel kevesbe szemetparaszt a jatek haladasi logikaja.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1271 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 08:59

Melom jut sokszor eszembe dark soulsrol. Napi heti munkamat kell tizedjere is kidobni es otodjere ujraprobalni teljesen maskepp mig vegre jo nem lesz... eleg magas az ingerkuszobom es jol turom a "kezdd elolrol..." felszolitast a valo eletben is. :D ez biztos segit.:)
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1272 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 10:28

Üzenet megtekintéseIdézet: Boba - Dátum: 2016. 07. 01. 09:59

Melom jut sokszor eszembe dark soulsrol. Napi heti munkamat kell tizedjere is kidobni es otodjere ujraprobalni teljesen maskepp mig vegre jo nem lesz... eleg magas az ingerkuszobom es jol turom a "kezdd elolrol..." felszolitast a valo eletben is. :D ez biztos segit.:)

:D

A fentiektől most újra megjött a kedvem kipróbálni, de aztán eszembe jutott, hogy azt is említetted, kizárólag kontrollerrel érdemes, úgyhogy lelkesedésem ismét alábbhagyott.. :(

#1273 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 13:05

..és mi akadályoz meg abban hogy vegyél? :)
Nem szereted/nem akarsz rá költeni? :)

#1274 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 13:42

Milyen kontrollert érdemes venni PC-hez? az MS Xboxost kicsit drágállom. Legyen mondjuk max 10k a keret.

#1275 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 14:12

pedig csak azt.. Vagy x360, de inkább xb one-ost.

#1276 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 14:30

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2016. 07. 01. 13:42

Milyen kontrollert érdemes venni PC-hez? az MS Xboxost kicsit drágállom. Legyen mondjuk max 10k a keret.


A 10k-ba belefér egy X360-as. Kényelmes és minden játék támogatja (amit lehet kontrollerrel játszani).
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#1277 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 17:30

Üzenet megtekintéseIdézet: chris77 - Dátum: 2016. 07. 01. 09:28

:D

A fentiektől most újra megjött a kedvem kipróbálni, de aztán eszembe jutott, hogy azt is említetted, kizárólag kontrollerrel érdemes, úgyhogy lelkesedésem ismét alábbhagyott.. :(

Jah megmondtak mar a tutit. Pcn en is box kontrollerrel jatszok. Megeri mer az a legtamogatottabb.
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#1278 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 01. 22:27

Üzenet megtekintéseIdézet: M@Xtreme - Dátum: 2016. 07. 01. 14:05

..és mi akadályoz meg abban hogy vegyél? :)
Nem szereted/nem akarsz rá költeni? :)

Sajnos egyáltalán nem áll rá a kezem. :(
Többször próbáltam már, több haveromnál is, de egyszerűen képtelen vagyok finom, összehangolt mozdulatokra.
Évtizedek óta egér+bill kombóval tolom. Nekem az a természetes.
Valószínűleg az agyam egyszerűen nem tud már átállni.. :(

#1279 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 02. 14:04

ismerős érzés, én is piszok nehezen jöttem bele. (autós és FPS játékokat mai napig nem tudok kontrollerrel kezelni)

szerk: Olyan ez mint a WASD.. az sem tudom megszokni, a mai napig a nyilakat használom. :)

Szerkesztette: M@Xtreme 2016. 07. 02. 14:04 -kor


#1280 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 07. 03. 10:53

Üzenet megtekintéseIdézet: M@Xtreme - Dátum: 2016. 07. 02. 15:04

ismerős érzés, én is piszok nehezen jöttem bele. (autós és FPS játékokat mai napig nem tudok kontrollerrel kezelni)

szerk: Olyan ez mint a WASD.. az sem tudom megszokni, a mai napig a nyilakat használom. :)

A WASD-t teljesen jól kezelem, max akkor okoz problémát, ha mondjuk egy járművet kell úgy vezetnem.. De gyanítom, hogy úgy is százszor jobban megoldom, mintha azt egy kontrollerrel tenném. :rolleyes:

Szerkesztette: chris77 2016. 07. 03. 10:53 -kor


Téma megosztása:


  • (68 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó