HWSW Informatikai Kerekasztal: Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (68 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 66
  • 67
  • 68
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mit játszottál végig legutóbb, mennyire tetszett? Értékeld!

#1341 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 03. 28. 15:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Szaft - Dátum: 2018. 03. 28. 07:09

Ilyen sajnos rengeteg van fent steamen pedig zsígerből írtani kéne + büntetni is aki kiadta,hogy az életbe ne kövessen el ilyen bűnt.



FAKE GAME: Adott egy engine assett... legyen az mondjuk unity engine ahol a szerkesztőbe van egy pálya. Nos ezek a fake game gyárások ezt fogják beleraknak valamit és kiadják játékként. Ehhez megkomponálnak pár fake screenshootot meg kamu videot ami nem is található a játékban. Te meg gyanutlanul beszerzed (mondjuk szerencsére csak bundleból már máshonnan nem igen jönne szembe..) és elkezded...és rádöbbensz ,hogy ebben bizony nem lehet semmit csinálni..Csak mész azt egyszer csak vége a "pályának" de se felvenni nem tudsz semmit se semmi mást csinálni.
Ebből a legfaszább amikor más néven két ugyanolyan "játék" van fent belőle steamen de minden ugyanaz bennük.
Ilyennek találkoztam már min 3 dbal..... izzó vasdarabbal kínoznám akik ilyen lopást elkövet.... steam pedig aszisztál hozzá

Akuya = Escape The Island van a "tenger" közepén egy sziget és ennyi beleuszol a vízbe majd kiderül egy 20x20-as négyzet kb az egész és semmit nem tudsz.... persze itt is a képet pálmafákat mutogatnak azt hírből sincs a játékba ilyen..
Lex Mortis = Reflection Fate

+ a Legjobb a kb 2 perces Escape the Base bemész kb 3 ajtón lelősz 4 szörnyet és game over :) Szánalom

Nem értem a problémát. A Steam-en ha valami nem tetszik, visszakérheted a pénzed, ráadásul a user az egyetlen valós feedback, ami alapján ki tudják szürni, egy ilyen játék igazi-e vagy átverés. Report, meg pénz vissza és kész. Nem egyszer kértem már vissza a pénzem, mindig visszakaptam kérdés nélkül.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#1342 Felhasználó inaktív   Szaft 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 03. 29. 05:38

Üzenet megtekintéseIdézet: LightBringer - Dátum: 2018. 03. 28. 15:40

Nem értem a problémát. A Steam-en ha valami nem tetszik, visszakérheted a pénzed, ráadásul a user az egyetlen valós feedback, ami alapján ki tudják szürni, egy ilyen játék igazi-e vagy átverés. Report, meg pénz vissza és kész. Nem egyszer kértem már vissza a pénzem, mindig visszakaptam kérdés nélkül.


Én mindent bundleba szerzek be ,mert az nekem 0 ft-ra jön ki. Így nincs pénzvisszakérési lehetőség.Nem is érdekel mivel ingyen volt. User feedback nem érdekel nem az alapján szerzem be a játékaimat mert xy azt mondta,hogy jó. Ránézek egy képre megtetszik jöhet. Onnantól meg ha szar törlöm a fiókról ennyire egyszerű. Legalább látom milyen lopásokat lehet végrehajtani büntetlenül.

#1343 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 03. 29. 18:09

Üzenet megtekintéseIdézet: Szaft - Dátum: 2018. 03. 29. 05:38

Én mindent bundleba szerzek be ,mert az nekem 0 ft-ra jön ki. Így nincs pénzvisszakérési lehetőség.Nem is érdekel mivel ingyen volt. User feedback nem érdekel nem az alapján szerzem be a játékaimat mert xy azt mondta,hogy jó. Ránézek egy képre megtetszik jöhet. Onnantól meg ha szar törlöm a fiókról ennyire egyszerű. Legalább látom milyen lopásokat lehet végrehajtani büntetlenül.

User feedback alatt azt értem, amit a Steam kap a usertöl, nem a nyilvános értékeléseket.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#1344 Felhasználó inaktív   Szaft 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 03. 30. 08:27

Üzenet megtekintéseIdézet: LightBringer - Dátum: 2018. 03. 29. 18:09

User feedback alatt azt értem, amit a Steam kap a usertöl, nem a nyilvános értékeléseket.



Az a baj ,hoyg az embereket totál nem érdeklni ,hogy fake (kamu) a cucc. Én mivel "játszom" velük sokszor belenézek ezeknek a steam oldalára a fórumrészbe és mi fogad? Nem a höbölgés hogy mi ez a rablás mi ez a szar hanem : Acsikat rakjanak bele meg legyen kártyás.....

#1345 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 04. 03. 19:17

Far Cry 5

#1346 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 04. 13. 09:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Mumia - Dátum: 2018. 04. 03. 20:17


Akkor mégsem veszem meg...

#1347 Felhasználó inaktív   Szaft 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 04. 23. 14:16

Shofer Race Driver


Brutálisan gyenge alkotás.Az ellenfelek gyengék ,nagyon ,még hardon is. Kb mintha ott sem lennének első 100 méterig látja őket az ember után semmi.
Verseny kő egyszerű, kb nyomd az előre gombot aztán néha kanyarodj. Minden futamon kétszer kell menni egyszer végig aztán visszafelé.
Grafika gyenge ,de nagyon. Az autó max sebességen úgy rázkodik mintha téridőbe akarna ugrani.
Állandóan fagy..Legjobb amikor toronymagasan vezeted a versenyt sehol senki elsőként célba érsz erre kiírja második lettem.
Az autók irányitása is parádésan gyenge némelyik ugy kanyarodik mintha 87 tonnás kamionnal akarnám bevenni a kanyart. Sokszor volt olyna hogy a futam kezdeténél gondolt egyet és fejjel lefelé tükrözve adta be a pályát és úgy kellett végigmenni rajta...pff.
Kerülje mindenki ezt a rakás foshalmazt

Téma megosztása:


  • (68 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 66
  • 67
  • 68
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó