HWSW Informatikai Kerekasztal: Apple iPhone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Apple iPhone 2G / 3G / 3GS

#21 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 16:59

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 16:23

Ez a maganvelemenyed. Nekem jobban bejon, kenyelmesebb. Megaztan ha kulfodre mesz fizeted a jo kis roamingot. En inkabb veszek egy ottani kartyat es olcsobban kijovok belole. Nekem megeri a extra penzt a fuggetlenseg. Sose volt es sose lesz elofizeteses mobilom.

ahogy ez meg a tied. enmeg szepen lekoltsegelem a telefonomat, meg a szamlaimat is  :p
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#22 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:02

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 16:20

Ez most megint olyan hogy kinek mi kell. Nekem eleg a 4G is legfeljebb belerakok meg kartyat. Tudtommal az iPhone annyira okos hogy meg videot se tud rogziteni, es ezt ha jol olvasom az uj verzio se fogja tudni. No meg ugye nehezebb es nagyobb a Diamond-nal. Ismetlem, kinek mi kell.

errol van szo. 55k vs 135-160k ;)
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#23 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:03

Idézet: Jahno - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 17:24

Neked jó, mert mi szoktunk visszahívogatni, mikor elfogy az egyenleg. Mert az olyan, elfogy  :cool:

:up: jah. meg radcsorog 2-t aztan ott a szam es hivd te vissza.  :cool:

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 10. 17:09 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#24 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:06

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 15:54

En maradok a HTC Diamond-nal. Jobb.

sokat hasznaltad mar a diamondot gondolom  :up:
macbook air 2014

#25 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:11

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:02

errol van szo. 55k vs 135-160k ;)

a magyar emberek tobbsegenek az apple 55 ezerje tobbe kerul mint a sony vagy a htc 150-200 ezerje, ezvan

az iphonera akkoris azt fogjak mondani hogy buta es draga ha 2x tobbet fog tudni mindennel, esetleg boot menu lesz benne es windows mobilet is lehet rajta "jaccani" es 10 ezerbe kerul. :) hogy miert? mert apple. 2-3 eve divat volt a nokiat fikazni, most divat az applet. errol van szo mindosszesen

Szerkesztette: evone 2008. 06. 10. 17:13 -kor

macbook air 2014

#26 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:13

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:06

sokat hasznaltad mar a diamondot gondolom  :up:

jokis telefon az, nincs vele semmi gond, csak telre marcsak 90-et er, jovo ilyenkorra meg 60-at. (hasznaltan persze meg ezeknel az araknal is 20%-kal kevsebbet)ez ezekkel a fo baj. iphone detto demeg mindig jobb 30-at bukni,mint 60-80-at :D

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 10. 17:14 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#27 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:14

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:13

jokis telefon az, nincs vele semmi gond, csak telre marcsak 90-et er, jovo ilyenkorra meg 60-at. ez ezekkel a fo baj. iphone detto demeg mindig jobb 30-at bukni,mint 60-80-at :D

mar lehet kapni?  :think:
macbook air 2014

#28 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:16

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:14

mar lehet kapni?  :think:

nepperektol barmit :)
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#29 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:23

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:11

a magyar emberek tobbsegenek az apple 55 ezerje tobbe kerul mint a sony vagy a htc 150-200 ezerje, ezvan

az iphonera akkoris azt fogjak mondani hogy buta es draga ha 2x tobbet fog tudni mindennel, esetleg boot menu lesz benne es windows mobilet is lehet rajta "jaccani" es 10 ezerbe kerul. :) hogy miert? mert apple. 2-3 eve divat volt a nokiat fikazni, most divat az applet. errol van szo mindosszesen

figyelj evóné. leirta Ytse is hogy ott az exchange support, remote manageability. beállítom, örülök. 2 nap alatt összeklikkelek a devkittel egy menetlevélírót - (ingyenesen lehúzhatod a devkitet az apple valamelyik devel sitejáról). egyedül az RDSes rádiót fogom sajnálni, iGo meg a kémeim jelentése szerint lesz rá. Hogy nem lesz a balfelső sarokban ott a fortocski logó - én lexarom :)
Az OSX totyikban emléxel eztmár lejácottuk. nem vindóz fut rajta ezért a szagértők szerint nemis okostelefon. mamár kezdik belátni, hogy mégisaz :D

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 10. 17:27 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#30 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 17:25

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:11

a magyar emberek tobbsegenek az apple 55 ezerje tobbe kerul mint a sony vagy a htc 150-200 ezerje, ezvan

az iphonera akkoris azt fogjak mondani hogy buta es draga ha 2x tobbet fog tudni mindennel, esetleg boot menu lesz benne es windows mobilet is lehet rajta "jaccani" es 10 ezerbe kerul. :) hogy miert? mert apple. 2-3 eve divat volt a nokiat fikazni, most divat az applet. errol van szo mindosszesen

Szerintem is vannak hiányosságai, de ebben az árkategóriában szerintem több mint korrekt a repertoár.
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#31 Felhasználó inaktív   danielh 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 218
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 18:18

Idézet: Jahno - Dátum: 2008. Jun. 10., Tuesday - 17:44

Adózás meg a halál után ez a 3. biztos tényező :-) Akárki megy Amerika felé, minden ismerős ismerőse ilyet szeretne hozatni...

Tudom, h offtopic, de egy offért talán nem rúgnak ki a moderák.
Jahno: pár hete ment egy e-mail céges témában, céges címről. Megkaptad?

#32 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 19:29

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 17:06

sokat hasznaltad mar a diamondot gondolom  :up:

Ezt tuti egy szellemes kommentnek itelted meg azert irtad de nyilvan tudod nagyon jol, hogy nem probalhattam meg ki a Diamond-ot. Viszont iPhone-t mar annal inkabb es nem jott be. Mint ahogy sok ismerosomnek sem akik ugyszint begajdultak erte merthogy milyen "cool" es "trendi". Csak aztan jott a fekete leves, hogy megsem olyan csudiszupi mert alapveto barom hibai vannak. Csak hogy nehanyat: video? akksi? sim kartya? kamera? gepeles?

Nem mondom, hogy ezek nem lesznek meg a Diamond-on hisz meg nem probaltam, majd ha meglesz irok visszajelzest. Viszont azert nem feltetelezem, hogy ilyesfajta gondok lennenek vele (legalabbis nem az osszes felsorolt pelda) mert sehol sem irnak, hogy szamithatunk ra. (iPhone-nal szoltak)

Kar ezen vitatkozni, van akinek bejon az iPhone es van akinek nem. Mar csak az is idegesitene, hogy mindenkinek olyan van. Kb mint az Adidas Superstar cipo effektus, hogy valami mas peldat is hozzak fol.

Mas: csak az nem tudja hasznalni a feltoltos kartyat, mar bocs, aki nem gondolkozik elore, hogy mennyit fogja hasznalni. Nyilvan nem 200 forinttal rajta kell szaladgalni.

#33 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 19:37

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:29

Ezt tuti egy szellemes kommentnek itelted meg azert irtad de nyilvan tudod nagyon jol, hogy nem probalhattam meg ki a Diamond-ot. Viszont iPhone-t mar annal inkabb es nem jott be. Mint ahogy sok ismerosomnek sem akik ugyszint begajdultak erte merthogy milyen "cool" es "trendi". Csak aztan jott a fekete leves, hogy megsem olyan csudiszupi mert alapveto barom hibai vannak. Csak hogy nehanyat: video? akksi? sim kartya? kamera? gepeles?

Nem mondom, hogy ezek nem lesznek meg a Diamond-on hisz meg nem probaltam, majd ha meglesz irok visszajelzest. Viszont azert nem feltetelezem, hogy ilyesfajta gondok lennenek vele (legalabbis nem az osszes felsorolt pelda) mert sehol sem irnak, hogy szamithatunk ra. (iPhone-nal szoltak)

Kar ezen vitatkozni, van akinek bejon az iPhone es van akinek nem. Mar csak az is idegesitene, hogy mindenkinek olyan van. Kb mint az Adidas Superstar cipo effektus, hogy valami mas peldat is hozzak fol.

Mas: csak az nem tudja hasznalni a feltoltos kartyat, mar bocs, aki nem gondolkozik elore, hogy mennyit fogja hasznalni. Nyilvan nem 200 forinttal rajta kell szaladgalni.

sim kartya? lehet cserelni
gepeles? lehet, mindenki megvan elegedve aki hasznalja
kamera? 2megapixel hatul ott egy lyuk
video? atkell konvertalni es megy, de amugy erosen beta allapotban de mar van vlc iphonera... ennyi. ( nem hiszem hogy ez a 39 ezer forintos core2quad ( q6600 ) koraban sok idot venne igenybe :D )
akksi? azis van benne. nem lehet percenkent cserelni de azt minek?

Szerkesztette: evone 2008. 06. 10. 19:38 -kor

macbook air 2014

#34 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 19:48

Van jónéhány winmobil alapú kütyüm, meg egy fióknyi mindenféle telefonom, de meg kell mondanom hogy ez a cucc a legjobb dolog amit mobiltelefon néven az arcunkba toltak. Aki egyszer is kézbe vette, és játszadozott vele annak nincs kétsége hogy egy (okos)telefon UI-nek minimum ilyennek kellene lennie. Semmi sem tökéletes, ez sem, de kurvára közel van hozzá... :)
Itt az új versenyző, és a többi gyártó (még a legnagyobbak is) még egy rendes első generációs klónt sem tudtak összehozni, ez a legszomorúbb...

Szerkesztette: Szabcsi 2008. 06. 10. 19:53 -kor

"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#35 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 19:49

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 19:37

sim kartya? lehet cserelni
gepeles? lehet, mindenki megvan elegedve aki hasznalja
kamera? 2megapixel hatul ott egy lyuk
video? atkell konvertalni es megy, de amugy erosen beta allapotban de mar van vlc iphonera... ennyi. ( nem hiszem hogy ez a 39 ezer forintos core2quad ( q6600 ) koraban sok idot venne igenybe :D )
akksi? azis van benne. nem lehet percenkent cserelni de azt minek?

Nem tudom, hogy tudod cserelni a sim kartyat a telefonban (nemes egyszeruseggel, ugyertem, mint a normal telefonokban). Biztos az itteni peldanyok masfajtak, mert szamitogepen keresztul "duplikaltak" a sim kartyat a hivatalos Apple boltban hiszen ki nem lehet nyitni es lyuk sincs rajta. Ez neha azt eredmenyezte, hogy 2 telefon csongott egyszerre es ha az egyik i volt kapcsolva akkor a hivas nem erkezett be.

Kamera probleman azt ertettem, hogy ha mozgatod elegge darabos, feltunoen.

Videot nem tud rogziteni, erre probaltam utalni.

Akksi nem cserelheto, ha vmi gaz van vele bucsut inthetsz az egesz telefonnak egy darabig, ez igencsak nagyon tre.

#36 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 20:17

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:49

Nem tudom, hogy tudod cserelni a sim kartyat a telefonban (nemes egyszeruseggel, ugyertem, mint a normal telefonokban). Biztos az itteni peldanyok masfajtak, mert szamitogepen keresztul "duplikaltak" a sim kartyat a hivatalos Apple boltban hiszen ki nem lehet nyitni es lyuk sincs rajta. Ez neha azt eredmenyezte, hogy 2 telefon csongott egyszerre es ha az egyik i volt kapcsolva akkor a hivas nem erkezett be.

Kamera probleman azt ertettem, hogy ha mozgatod elegge darabos, feltunoen.

Videot nem tud rogziteni, erre probaltam utalni.

Akksi nem cserelheto, ha vmi gaz van vele bucsut inthetsz az egesz telefonnak egy darabig, ez igencsak nagyon tre.

eszmeletlen bonyolult!!!!4444444

http://youtube.com/watch?v=jaTb_TJTiAM

soha egyetlen telefont se lattam meg aminek csakugy baja lett az aksijanak, de nembaj. :) ha meg robban akkor robban az egesz telefon, ott az osszes telefon tre

Szerkesztette: evone 2008. 06. 10. 20:19 -kor

macbook air 2014

#37 Felhasználó inaktív   netcobra 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.614
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 20:25

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:49

Nem tudom, hogy tudod cserelni a sim kartyat a telefonban (nemes egyszeruseggel, ugyertem, mint a normal telefonokban). Biztos az itteni peldanyok masfajtak, mert szamitogepen keresztul "duplikaltak" a sim kartyat a hivatalos Apple boltban hiszen ki nem lehet nyitni es lyuk sincs rajta. Ez neha azt eredmenyezte, hogy 2 telefon csongott egyszerre es ha az egyik i volt kapcsolva akkor a hivas nem erkezett be.

Kamera probleman azt ertettem, hogy ha mozgatod elegge darabos, feltunoen.

Videot nem tud rogziteni, erre probaltam utalni.

Akksi nem cserelheto, ha vmi gaz van vele bucsut inthetsz az egesz telefonnak egy darabig, ez igencsak nagyon tre.

Ebbol is latszik, hogy mennyi iphone-t fogtal mar a kezedben. fentebb linkeltek is a "csodalatos" nem letezo sim kartya csere modjat. Kamera ugye szinten van, videot felvenni pedig 3rd programmal mar szinte a kezdetektol tudott a regi is, gondolom az ujban alapbol benne van. Nem akarok kotekedni, hiszen latszik, hogy rengetegszer hasznaltal mar iphonet, foleg sim kartya nelkul :D
#1: HP 6000Pro Desktop
#2: Ipad 2 32GB WiFi+3G ; Huawei Ideos S7 Slim 3G
#3: Nokia Booklet 3G
#4: Gigabyte EP45T-DS3R, E8200@3.2, 12GB DDR3, Gigabyte HD4850+ZL, OCZ Vertex 2 SSD+ 2x320GB Raid0, WD Elements 2TB, Chieftec 620W. Mobil: Nokia E72 + Iphone 4, Playstation 3 320GB

#38 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 21:39

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 18:02

errol van szo. 55k vs 135-160k ;)

azért ne egy előfizus 2 év rabságos árat hasonlíts egy független, előfizu mentes árral.
diamond is lesz T-nél, 2 év rabsággal nyilván jóval a listaár alatt.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#39 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 10. 22:25

Idézet: netcobra - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 17:58

A muanyag hatlap egyebkent engem is zavar picit, de ennyiert ezzel is egyutt lehet elni. mellesleg nem biztos, hogy a sporolas miatt lett muanyag, sokkal valoszinubb hogy a jobb gps es wlan vetel miatt.

a gpsnek jól jöhet, a wifi konkrétan a fém hátlapú ipod touchban már most is brutálisan erôs. Reggel a villamosra várva szoktam maileket lekérni otthonról úgy 100 méterre, netezni, szakadás nélkül... Igazán csak a metróban nem lát semmilyen routert, ha ezen még erôsítenek, interkontinentális hotspotokat fog :D

A virtuális billentyûzetét meg tanítani kéne wm fejlesztôknek, kényelmes gyors, csak az ô-û betûknek nincs rendes unicode megfelelôjük.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#40 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 05:09

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 21:39

azért ne egy előfizus 2 év rabságos árat hasonlíts egy független, előfizu mentes árral.
diamond is lesz T-nél, 2 év rabsággal nyilván jóval a listaár alatt.

Ez is igaz. Szoval nyugodtan lehetne varni az osszehasonlitasra es a Diamond aranak fikazasara.

Amugy annak, hogy en mennyi iPhone-t fogtam a kezemben koze nincs ahoz, hogy mik azok a dolgok amikre mas emberek panaszkodtak az ismerosi korombol. Nekem nincs iPhone-om, egy szoval se mondtam itt, hogy van. Csak mar hasznaltam es masok visszajelzeset tudom. Ezt kozoltem veletek. Biztos jo dolog YouTube-ra jarkalni es 3rd party programmal ugykodni, hogy valamit mukodsere birjon az ember de ezt nem neveznem felhasznalobarat keszuleknek.

Téma megosztása:


  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó