HWSW Informatikai Kerekasztal: Apple iPhone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (55 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Apple iPhone 2G / 3G / 3GS

#61 Felhasználó inaktív   ElvisTheKing 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 992
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 10:10

Ahh, bagatell, szinte ingye` aggyak...  :Đ
AMD Athlon 1,33 GHz, MSI K7T266Pro RAID, 1 GB RAM (2PQI+1Kingston), Maxtor DiamondMax10 250 Gb/16Mb/PATA HDD, VGA Albatron 6600GT 128Mb (AGP), NEC ND-3520A DVD-RW, Audigy 1@4, 3com PCI NIC, IIYAMA VM Pro 452 19'' CRT, 2Mbit/Cable

Proud 3Dfx Voodoo Graphics owner - "Áj láv háromdéefiksz"

PCMCIA Audigy 2 ZS Notebook es Squeezebox v3 juzer

#62 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 12:32

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 11:04

"This morning we're getting a first look at unsubsidized prices for the iPhone 3G in Europe. Vodafone Italy has set an out-of-contract price for the iPhone 3G at 499/€569 ($773/$881) for the 8GB/16GB models, respectively. Subscription rates have not yet been announced. While steep, those prices are actually smartphone-reasonable in Italy (and around Europe) where an HTC Touch Cruise with its WiFi, tri-band HSDPA data, GPS, and touchscreen sells for €549. Capisce?"

Engadget

aha olcsó. persze. olcsóbb mint a WinMo cuccok ugye? lol  :Đ

Gondoltad előfizetés nélkül lesz 200USD?  :D
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#63 Felhasználó inaktív   zoli62 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.623
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 13:23

http://www.pdamania.hu/content/11849/
"Légy szerény mint én..."

#64 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 13:31

Idézet: sutyi^ - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 13:32

Gondoltad előfizetés nélkül lesz 200USD?  :D

én nem, de páran jöttek itt azzal hogy az iphone k*rvaolcsó mert csak 199$ a vele szembeállított HTC masinák (illetve amit lehet kapni) meg 140ezer forint körül vannak, és milyen k*rvadrágák...
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#65 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 14:19

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 14:31

én nem, de páran jöttek itt azzal hogy az iphone k*rvaolcsó mert csak 199$ a vele szembeállított HTC masinák (illetve amit lehet kapni) meg 140ezer forint körül vannak, és milyen k*rvadrágák...

Diamond szvsz biztos drágább lesz, bár nem igazán vagyok otthon ebben a mobil kütyü piacban.
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#66 Felhasználó inaktív   ElvisTheKing 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 992
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 14:36

Idézet: zoli62 - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 14:23


jajj vazze de jooo.....
AMD Athlon 1,33 GHz, MSI K7T266Pro RAID, 1 GB RAM (2PQI+1Kingston), Maxtor DiamondMax10 250 Gb/16Mb/PATA HDD, VGA Albatron 6600GT 128Mb (AGP), NEC ND-3520A DVD-RW, Audigy 1@4, 3com PCI NIC, IIYAMA VM Pro 452 19'' CRT, 2Mbit/Cable

Proud 3Dfx Voodoo Graphics owner - "Áj láv háromdéefiksz"

PCMCIA Audigy 2 ZS Notebook es Squeezebox v3 juzer

#67 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 15:06

Idézet: sutyi^ - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 15:19

Diamond szvsz biztos drágább lesz, bár nem igazán vagyok otthon ebben a mobil kütyü piacban.

bruttó 150/160 (bolttól függő) előrendelhető. de van ahol 140 körül meg lehetett venni pár napja...
és elég gyorsan le szokott menni 10-20ezret a htc cuccok listaára, meg T-moblienál is lesz.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#68 Felhasználó inaktív   Xero 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 15:29

Részemről erre vártam régóta.
Kíváncsian várom mikorra jelenik meg itthon, illetőleg a kinti vásárlás tényleg teljesen ki lesz-e szűrve. Aug végéig ráérek, de már amugy is akartam új előfizetést. Számomra csak az a kérdés milyen formában lesz itthon előfizetés. Mondjuk 5-10e között korlátlan net mondjuk 500 perc meg vagy 100 sms és meg is egyeztem velük. :)

#69 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 06. 12. 15:42

Idézet: Xero - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 16:29

Mondjuk 5-10e között korlátlan net mondjuk 500 perc meg vagy 100 sms és meg is egyeztem velük. :)

Erre az opcióra még egy ideig várhatsz  :p
Make love not Wor.

#70 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 15:48

nemtom, de en neha atkozom a msot a wines szarja miatt. ugyanolyan gorcs dolgai vannak, mint az asztali verzionak. arrol nem is beszelve, hogy egy atlagember az eletben nem telefonalna vele.

pedig a hwresze szuper (htc trinity).

#71 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 16:12

átlagember vesz iphone-t
ami király, mert semmi bonyolultat nem tud. nem lehet a telefonkönyvben keresni. van 8-16 giga memória, de sztereó BT füles már nemmegy vele, copy-paste nincs, multitask nincs, hangvezérlés nincs, mms nincs, videó nincs, videotelefonálás nincs, böngészőben flash nincs :)

persze extra progikkal minden megoldható. de állítólag azért király az iphone, mert egyszerű és nem kell ezer segédprogi, és nem kell haxolni.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#72 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 16:24

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 17:12

...nincs...

nincs reset gomb, nincs elfogyó memória, nincs ronda lassú kaotikus menürendszer, nincs lassan induló program, nincs probléma :)
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#73 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 16:29

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 11:04

"This morning we're getting a first look at unsubsidized prices for the iPhone 3G in Europe. Vodafone Italy has set an out-of-contract price for the iPhone 3G at 499/€569 ($773/$881) for the 8GB/16GB models, respectively. Subscription rates have not yet been announced. While steep, those prices are actually smartphone-reasonable in Italy (and around Europe) where an HTC Touch Cruise with its WiFi, tri-band HSDPA data, GPS, and touchscreen sells for €549. Capisce?"

Engadget

aha olcsó. persze. olcsóbb mint a WinMo cuccok ugye? lol  :Đ

figyeltel? out-of-contract  ;) 
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#74 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 16:42

Idézet: zoli62 - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 14:23


ez csupa olzan funkcio amire lehet az epeniszt lobalni, a gaykorlatban senki sem hasznalja. Akinek pl van a telojaban emil kliens az nem baszakodik MMS-sel, foleg nem ha 3Gs. (erdemes az index plljait nezni, kutya nem hasznal MMS-t - igen letom a valaszod, te igen :D) Bliinetyuzet - van benne multitaccsos bill, tessek az arstechnica rivjut elolvasni. A2DP stereo headset - ezis metrosex villantos dolog, minden esetre az arn altal javasolt es altalam kesobb megvett  Emyotic E6i fulessel egyik blutyukos szar sem tud versenyezni :) A cserleheto akksi ardragito tenyezo, raadasul mire oda jutnad hogy csereled a telot, addigra ugyis elevul - kidobod vagy tuladsz rajta. hangfelismereses hivasinditas - ja ez poen az eletben egyszer felaktivalod, a 30. kontaktnal raunsz a tanitgatasara es kikapcsolod a fencba. nem vesz fel videot - jujj moszt mi lesz? nem fogom tudni megnezni zajos blokkosodo 176x144-es kepmeretben amint a cimbi levizelte az egyik rakoczi uti fa tovet. :D Nincsen benne hagyományos Copy/Paste parancs - hogy mivaan?  :eek: aaaaa- ezek fikahuszarok, netto irigyek.

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 12. 16:42 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#75 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 16:45

Idézet: Szabcsi - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 17:24

nincs reset gomb, nincs elfogyó memória, nincs ronda lassú kaotikus menürendszer, nincs lassan induló program, nincs probléma :)


νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#76 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 17:03

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 17:12

átlagember vesz iphone-t
ami király, mert semmi bonyolultat nem tud. nem lehet a telefonkönyvben keresni. van 8-16 giga memória, de sztereó BT füles már nemmegy vele, copy-paste nincs, multitask nincs, hangvezérlés nincs, mms nincs, videó nincs, videotelefonálás nincs, böngészőben flash nincs :)

persze extra progikkal minden megoldható. de állítólag azért király az iphone, mert egyszerű és nem kell ezer segédprogi, és nem kell haxolni.

Flasht kő hogy kezelje, mert különben jutyúk bajosan menne.
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#77 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 17:13

Idézet: sutyi^ - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 18:03

Flasht kő hogy kezelje, mert különben jutyúk bajosan menne.

persze. ezeknek a rumoroknak a fele netto hazugsag a masik fele meg nehany igazabol haszontalan winmobile-s vagy korabban maraketinggel nyomott mobiltelos, de a valosagban megbukott fiunkcio hianyanak a felhanytorgatasa.
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#78 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 17:26

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 18:13

persze. ezeknek a rumoroknak a fele netto hazugsag a masik fele meg nehany igazabol haszontalan winmobile-s vagy korabban maraketinggel nyomott mobiltelos, de a valosagban megbukott fiunkcio hianyanak a felhanytorgatasa.

:)

Gondolkoztam én is mostanság valami ilyen butafonon, mert nincs semmi hordozható médialejátszó kütyüm, meg kéne másik teflon is lassan az öregecske S55 helyére, na meg az sem árt ha lehet vele emberi felbontású pikcsőrt csinálni. Bár kamerából nincsenek nagy igényeim nem vagyok fotofetisiszta, szal nekem nem igényem a sokszoros optikai zúm, meg makró meg tudja tököm.

Aztán láttam hogy előfizetéssel az új ájfónt viszonylag emberi áron lehet majd elhozni, elgondolkoztam rajt. Azért még is csak egy girizd a nagy almábó.  :wub:  :Đ

Szerkesztette: sutyi^ 2008. 06. 12. 17:27 -kor

"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#79 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 17:31

Idézet: sutyi^ - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 18:26

:)

Gondolkoztam én is mostanság valami ilyen butafonon, mert nincs semmi hordozható médialejátszó kütyüm, meg kéne másik teflon is lassan az öregecske S55 helyére, na meg az sem árt ha lehet vele emberi felbontású pikcsőrt csinálni. Bár kamerából nincsenek nagy igényeim nem vagyok fotofetisiszta, szal nekem nem igényem a sokszoros optikai zúm, meg makró meg tudja tököm.

Aztán láttam hogy előfizetéssel az új ájfónt viszonylag emberi áron lehet majd elhozni, elgondolkoztam rajt. Azért még is csak egy girizd a nagy almábó.  :wub:  :Đ

ha tenyleg 55-60 kozott enis veszek. tobbet nem vagyok hajlando adni egy telefonert. w800i-nek igy 2 es fel ev utan megholt a kameraja, ideje lecserelni :)

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 12. 17:32 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#80 Felhasználó inaktív   Xero 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 21:46

Idézet: Jahno - Dátum: 2008. jún. 12., csütörtök - 16:42

Erre az opcióra még egy ideig várhatsz  :p

Sajnos én is ettől tartok, de no csak kitalálnak valami épkézláb dolgot.

Téma megosztása:


  • (55 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó