HWSW Informatikai Kerekasztal: Apple iPhone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Apple iPhone 2G / 3G / 3GS

#41 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:23

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:29

nyilvan tudod nagyon jol, hogy nem probalhattam meg ki a Diamond-ot. Viszont iPhone-t mar annal inkabb es nem jott be.

Idézet: Cellular

Nekem jobban bejon, kenyelmesebb. 
:rolleyes: ez bamulatos. mit mondjak, nagy az isten allatkertje...
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#42 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:25

Idézet: Szabcsi - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:48

Van jónéhány winmobil alapú kütyüm, meg egy fióknyi mindenféle telefonom, de meg kell mondanom hogy ez a cucc a legjobb dolog amit mobiltelefon néven az arcunkba toltak. Aki egyszer is kézbe vette, és játszadozott vele annak nincs kétsége hogy egy (okos)telefon UI-nek minimum ilyennek kellene lennie. Semmi sem tökéletes, ez sem, de kurvára közel van hozzá... :)
Itt az új versenyző, és a többi gyártó (még a legnagyobbak is) még egy rendes első generációs klónt sem tudtak összehozni, ez a legszomorúbb...

szerintem az xperia lesz ilyen jo, csak sajnos sokkalta dragabb. azert nagy tavolkeleti gyartok szovetkeznek a B&O-val abbol is lesz valami jo - idovel.
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#43 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:29

Idézet: evone - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:37

video? atkell konvertalni es megy, de amugy erosen beta allapotban de mar van vlc iphonera... ennyi.

arrol nemis beszelve hogy hosszu evek ota van ipod szekcio a trackereken. leguccso kurrens tvsorik, filmek mind vannak  :p
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#44 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:31

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 20:49

Akksi nem cserelheto, ha vmi gaz van vele bucsut inthetsz az egesz telefonnak egy darabig, ez igencsak nagyon tre.

most oszinten. az akksi gondok legeloszor a 3. evben kerulnek elo szinte mindig, amikorra a legtobb telo piaci erteke alig nagyobb mint a csereakksie :D

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 11. 06:58 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#45 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:37

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 22:39

azért ne egy előfizus 2 év rabságos árat hasonlíts egy független, előfizu mentes árral.
diamond is lesz T-nél, 2 év rabsággal nyilván jóval a listaár alatt.

namost nezd, olyan arakat vet ossze az ember amilyeneket lehet. dragabb a nepper? igen! aztan imadom amikor bemondja a nepper a 3 havi, 6havi garit - amikor torveny van ra hogy 12 honap a minimum. kiverni belole meg baseball utovel lehet. ennek szellemeben ertekeld a "rabsagot" ami full legalis keszuleket jelent, elore beallitva, full uzemkeszen, rendes garival megy esmeg olcsobb is (keszulekarban).
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#46 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 06:41

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 6:09

Amugy annak, hogy en mennyi iPhone-t fogtam a kezemben koze nincs ahoz, hogy mik azok a dolgok amikre mas emberek panaszkodtak az ismerosi korombol.

mester maradjunk annyiban hogyte iPhone-t eddig csak jpeg-en lattal  :Đ a felmenoidet meg tokre felesleges idekamuznod mert nincs az a rokon/ismeros aki ne adna kolcson 5-10 percre, hogy megnyomkodhasd  :Đ

aztan fentebb kiderult, hogy daimondot iscsak jpegen lattal.

oreg komolyan mondom tevagy a leg authentikusabb arc ebben a topikban :nevet:

Szerkesztette: SFIJ 2008. 06. 11. 06:43 -kor

νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#47 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 07:45

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 7:37

namost nezd, olyan arakat vet ossze az ember amilyeneket lehet. dragabb a nepper? igen! aztan imadom amikor bemondja a nepper a 3 havi, 6havi garit - amikor torveny van ra hogy 12 honap a minimum. kiverni belole meg baseball utovel lehet. ennek szellemeben ertekeld a "rabsagot" ami full legalis keszuleket jelent, elore beallitva, full uzemkeszen, rendes garival megy esmeg olcsobb is (keszulekarban).

szerintem meg olyan árakat vetsz össze amiről lövésed sincs. illetve a jelenlegi nem hivatalos árat, a jövőbeli elképzelt árakkal.

HTC Diamond a hivatalos disztribútoron keresztül ha jól tudom még nincs az országban. ami van az más úton jött, de legalább már van (és azért ez se a sarki fuxos neppernél van)
Iphone 3G-nek még magyar ára sincs, arról ne is beszéljünk, hogy legkorábban 1 hónap múlva lehet majd kapni (magyarországon lesz rögtön, vagy csak usaban júli 11?).


akkor most mit is hasonlítgatunk?
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#48 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 08:41

Idézet

Az iPhone 3G bejelentését követően egy nappal Szingapúr leárazza a HTC tenyérgépek árait. A gyártó annak ellenére teszi ezt, hogy az Apple telefonja előfizetéses áron 199 dollár.
Általában a szolgáltatóhoz kötött felhasználókat nagyon nem érdekli, ha kifizetik a készülékük többszörösét is egy látszólag kedvezőnek tűnő készülékcsomagban. A kártyafüggetlen PDA telefonok piacát éppen ezért várhatóan átrendezi az új feltörekvő készülékkonkurens. A HTC éppen ezért első körben Ázsiában 7%-kal csökkenti számos modell árát.


forrás: pdamania
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#49 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 08:54

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 6:23

Idézet: Cellular

Nekem jobban bejon, kenyelmesebb. 
:rolleyes: ez bamulatos. mit mondjak, nagy az isten allatkertje...

Inkabb olvass kis orangutanom, a kenyelmesebb dolgot en a feltoltokartyas megoldasra irtam.

Szerkesztette: Cellular 2008. 06. 11. 08:54 -kor


#50 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 09:01

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 6:41

mester maradjunk annyiban hogyte iPhone-t eddig csak jpeg-en lattal  :Đ a felmenoidet meg tokre felesleges idekamuznod mert nincs az a rokon/ismeros aki ne adna kolcson 5-10 percre, hogy megnyomkodhasd  :Đ

aztan fentebb kiderult, hogy daimondot iscsak jpegen lattal.

oreg komolyan mondom tevagy a leg authentikusabb arc ebben a topikban :nevet:

Milyen felmenokrol beszelsz? Az ismerosi kor szamodra mit jelent, apucit meg anyucit? En itt baratokrol beszelek akiknek van es mikor lattam vettek iPhone-t kikertem a velemenyuket mert en is uj telefon vasarlas elott alltam. Nyilvan ki is probaltam par funkciot, jopofanak tunt de ennyi.

En altalaban nem 6 honapra veszek telefont hanem olyanra vadaszok ami tudja azt amire szuksegem van es ha ne adj isten tortenik vele valami (akksi, mert a legjobbakkal is elofordul) akkor konnyen szervizelheto. Hat az iPhone nem olyan, ezert nem is kell. Neked tetszik, orulok, jo neked, hasznald egeszseggel. Lehet a Diamon is ki fog abranditani miutan megjelenik, de egyelore ugy tunik, hogy szamomra jobb valasztas mint az iPhone. Nem eroltetek en is senkire semmit, csak mondtam, hogy megitelesem szerint a Diamond jobb es arra faj a fogam.

#51 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 09:02

Ha már feltöltőkártya, akkor itt egy érdekes link:

http://www.o2.co.uk/iphone/paygo

Vihető lesz, előfizu nélkül is, kiváncsi leszek más szolgáltató kínál-e majd ilyen konstrukciót.

Ha itt lesz egy árcédula, akkor újra lehet egymásnak esni... :)

Szerkesztette: Szabcsi 2008. 06. 11. 09:03 -kor

"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#52 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 09:06

Idézet: Szabcsi - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 9:02

Ha már feltöltőkártya, akkor itt egy érdekes link:

http://www.o2.co.uk/iphone/paygo

Vihető lesz, előfizu nélkül is, kiváncsi leszek más szolgáltató kínál-e majd ilyen konstrukciót.

Ha itt lesz egy árcédula, akkor újra lehet egymásnak esni... :)

Ez jo megoldas. Teljesen eszement otletnek tartom, hogy kizarolag elofizetessel aruljanak barmilyen keszuleket is. Aki akarja olcsobban ugy megveszi, de aki nem annak adjak anelkul valamivel dragabban. Ez megerne mind a vasarlonak mindpedig a szolgaltatonak is. Sot, meg Jobs-eknak is mert feltehetoen tobbet adnanak el.

#53 Felhasználó inaktív   netcobra 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.614
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 09:55

Egy T-mobileos belsos ezt irta az egyik blogon.

"csak TMH-nál forgalmazáshoz: most is kétféle üzleti modell van Telekom szinten.

1. T-Pont (saját üzlet)
2. Franchise partner

És bizony mindkét helyen lehet kapni telefonokat előfizetéssel, domino csomagban, ésatöbbi ésatöbbi. Lehet továbbgondolni. handras csinál egy franchise sarkot a boltban, 1 géppel online aktivál a központi adatbázisban, az asztalon egy magenta kocka, a bolton egy T matrica az ablakon. Ennyi ;)

És akkor egy helyen minden.

Erre lehet gombot varrni :D "

Ha tenyleg igy lesz, akkor felesleges itt okoskodni, hogy hu de draga elofizu lesz hozza.
Mas: nalunk juli 11.-en meg biztos nem lesz.

Szerkesztette: netcobra 2008. 06. 11. 09:55 -kor

#1: HP 6000Pro Desktop
#2: Ipad 2 32GB WiFi+3G ; Huawei Ideos S7 Slim 3G
#3: Nokia Booklet 3G
#4: Gigabyte EP45T-DS3R, E8200@3.2, 12GB DDR3, Gigabyte HD4850+ZL, OCZ Vertex 2 SSD+ 2x320GB Raid0, WD Elements 2TB, Chieftec 620W. Mobil: Nokia E72 + Iphone 4, Playstation 3 320GB

#54 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 10:42

Idézet: Cellular - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 10:01

En altalaban nem 6 honapra veszek telefont hanem olyanra vadaszok ami tudja azt amire szuksegem van es ha ne adj isten tortenik vele valami (akksi, mert a legjobbakkal is elofordul) akkor konnyen szervizelheto. Hat az iPhone nem olyan, ezert nem is kell.

hatha igy van akkor vegyed inkabb a T-tol mint neppertol. nincs nepper ami 6 honapnal tobb garit ad neked :D. Masfelol sokminden elromolhate egy teloban, az akksi az ami a leg kevesbe igyen.
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#55 Felhasználó inaktív   ElvisTheKing 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 992
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 15:07

Na jo, en nem vagyok Apple  boozee, de osszfoglalna valaki egy N95 juzernek mitol lesz az iPhone barmilyen allagaban annyira jo hogy eldobjuk akar a SE v Nokia "szamitogepeit"?

Gondolok itt a platformra, telepitheto software-ekre, tamogatasra, hackelhetosegre, vagyis svajcibicska jellegre....

Thank juu,
AMD Athlon 1,33 GHz, MSI K7T266Pro RAID, 1 GB RAM (2PQI+1Kingston), Maxtor DiamondMax10 250 Gb/16Mb/PATA HDD, VGA Albatron 6600GT 128Mb (AGP), NEC ND-3520A DVD-RW, Audigy 1@4, 3com PCI NIC, IIYAMA VM Pro 452 19'' CRT, 2Mbit/Cable

Proud 3Dfx Voodoo Graphics owner - "Áj láv háromdéefiksz"

PCMCIA Audigy 2 ZS Notebook es Squeezebox v3 juzer

#56 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 15:29

hát attól hogy neked is iPhone-od lesz, és trendi leszel. nem igaz, hogy nem érted.
sőt ebben már gps és 3G is lesz! (persze, tudom hogy az általad említettekbe 1+ éve van)

ha haxolni akarsz akkor maradj annál ami van. leírták már hogy az iPhone-ban az a jó, hogy nem kell haxolni.
meg progi is több van még minden másra :)

de az iPhone mégiscsak iPhone, remélem érted :Đ

(amúgy az iphone egy telefon. az n95, a pda-k... azok kéziszámítógépek. telefonként tényleg nem rossz az iphone. kéziszámítógépnek gyenge, de mégis mindenki ahhoz hasonlítja)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#57 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 17:07

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 16:29

(amúgy az iphone egy telefon. az n95, a pda-k... azok kéziszámítógépek. telefonként tényleg nem rossz az iphone. kéziszámítógépnek gyenge, de mégis mindenki ahhoz hasonlítja)

Bizony, egy olyan telefon, amit a Nokiának/Ericssonnak minimum 5 éve piacra kellett volna dobnia, nem tudom mi tartotta őket vissza, ment a tökölődés, jöttek az egyre kezelhetetlenebb gépszörnyek, persze kilométeres feature listák, épp csak rendesen használni nem lehetett őket. Nem vagyok egy apple fan, de ha egy szinte tökéletes user interface szépen össze van gyúrva a megfelelő vassal az ez a készülék.
Ha valaki 5 percnél tovább játszik vele, annak nehézkes lesz az S60, egy csupasz winmobiltól meg sírógörcsöt kap... :)
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#58 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 18:02

Idézet: WiZARD - Dátum: 2008. jún. 11., szerda - 16:29

hát attól hogy neked is iPhone-od lesz, és trendi leszel. nem igaz, hogy nem érted.
sőt ebben már gps és 3G is lesz! (persze, tudom hogy az általad említettekbe 1+ éve van)

ha haxolni akarsz akkor maradj annál ami van. leírták már hogy az iPhone-ban az a jó, hogy nem kell haxolni.
meg progi is több van még minden másra :)

de az iPhone mégiscsak iPhone, remélem érted :Đ

(amúgy az iphone egy telefon. az n95, a pda-k... azok kéziszámítógépek. telefonként tényleg nem rossz az iphone. kéziszámítógépnek gyenge, de mégis mindenki ahhoz hasonlítja)

app store
macbook air 2014

#59 Felhasználó inaktív   donphobos 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.027
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 11. 19:15

Idézet: netcobra - Dátum: 2008. jún. 10., kedd - 11:09

.
.
.
A várható árat 55ezer környékére saccolják, ami tekintve a mostani iphone 90-120ezres "szürkeimport" árát eléggé durva, best buy gyanús.

Hú!  :eek:

Hát akkor aki mostanság vett "teljes áras" verziót azt most szana-széjjel szedi az ideg. Én nem láttam még emberközelből ilyen készüléket, csak villamosmegállóban. Biztos jó, de én hiányolnám a billentyűzetet, mivel nagyon sokszor csak SMS útján tudok kommunikálni asszonnyal. És megszoktam az egyébként elég kitekert "gépelést". Mondom ezt úgy, hogy egy régi R380-on a stílussal böködtem a kijelzőt kábé 3-4x gyorsabban írva, mint a hagyományos hüvelykujjkitörő módon.

Mindenképpen örvendetes, hogy ilyen készülék is van, az Ipod Touch-ot közelről megnézve nem mondom, hogy lehetetlen jó készüléket csinálni ilyen elven.

Aki szereti ezt a stílust az most közel kerülhet az álmaihoz.

Üdv!
.
.
.

#60 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 12. 10:04

"This morning we're getting a first look at unsubsidized prices for the iPhone 3G in Europe. Vodafone Italy has set an out-of-contract price for the iPhone 3G at 499/€569 ($773/$881) for the 8GB/16GB models, respectively. Subscription rates have not yet been announced. While steep, those prices are actually smartphone-reasonable in Italy (and around Europe) where an HTC Touch Cruise with its WiFi, tri-band HSDPA data, GPS, and touchscreen sells for €549. Capisce?"

Engadget

aha olcsó. persze. olcsóbb mint a WinMo cuccok ugye? lol  :Đ
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Téma megosztása:


  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó