HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Kipróbáltuk: iPhone 6 Plus, a legnagyobb - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Kipróbáltuk: iPhone 6 Plus, a legnagyobb

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 11. 12. 10:30

A Samsung már negyedik iterációját adja ki saját óriáskijelzős telefonjának, az Apple idén indul először ebben a szegmensben az iPhone 6 Plusszal. A hardver (különösen a kamera) szokás szerint a helyén, az iOS azonban egyelőre nem alkalmazkodik a nagy kijelzőhöz.
https://www.hwsw.hu/hirek/53158/apple-iphone-6-plus-kiprobaltuk-teszt-okostelefon-ios.html

#2 Felhasználó inaktív   YleGreg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 10:30

Nofene. Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez már amoled panelt használ.
Pedig az jobb lett volna ide, a WP-s telóknak is kifejezetten jól áll, és energiaügyileg is előnyös.
Bár a IPS LCD ilyen felbontáson valóban szép, én is meg vagyok vele elégedve.

#3 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 11:30

"A megoldás a nemzetközi szaklapok szerint is az Apple-féle bőrtok használata, amely kellemes fogást és védelmet is ad, és a vitatott formatervet is eltakarja."

Nem szeretnék nagyon kötekedni, de ez most komoly? Szóval ha gagyi hatást kelt a telefon burkolata, és nem elég tetszetős a formaterv, akkor rakjanak rá az emberek külön megvásárolható bőrtokot és probléma megoldva? :)
Ha más gyártónak rossza formaterve, akkor mindenki elmondja hogy rossz, és kész... ha az apple -nek az, akkor meg "jó az, csak rakj rá bőrtokot"??????????

Ezért a pénzért nem lenne elvárható pl a megfelelő minőségű anyagok felhasználásával készült ház? Vagy az almával szemben ez nem követelmény?

#4 Felhasználó inaktív   YleGreg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 11:32

Bármelyik gyártó készíthetne tökéletest, de az katasztrófa lenne, hiszen akkor mit adna el jövőre?!

#5 Felhasználó inaktív   k_chris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.552
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 11:33

Nem hiszem hogy egy AMOLED kevesebbet fogyasztana. Sőt, az iOS hattere brutalisan feher es az uj android is. Ez egy amoledes tulajnak abszolut szoporoller, tekintve hogy amolednel akkor fogyaszt egy pixel ha vilagit. androidnal olyan hatteret rakok hekkelek amit akarok de iosnel ez nem ennyire egyszeru, nem mellesleg a fekete hatteren feher szerintem jobb.

a cikkben van egy ket megallapitas aminek a lenyege hogy nekunk nem tetszik igy tehat szar (pl dizajn). ezeket erdekesnek talaltam...

#6 Felhasználó inaktív   k_chris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.552
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 11:41

@YleGreg: ilyen sztem nincs. van amit pl Te tartanal tokeletesseg fele vivo dolognak van amit en :).

#7 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 11:51

@k_chris: Az apple -nek viszont van egy olyan vásárlóköre, ami mindig tökéletesnek tartja az aktuális termékeket, teljesen mindegy, hogy annak milyen hibái, vagy hiányosságai vannak.

"A "legnagyobb iPhone" ugyanis jelenlegi formájában nem egy kiforrott termék, az 5,5 hüvelykes kategóriában vannak lényegesen jobb választások nála."

Egy igazi almamajomnak, ez nem lesz probléma. Ők simán meg fogják magyarázni, hogy a felsorolt negatívumok nem is léteznek, vagy ha igen, akkor nem rosszabbá, hanem jobbá teszik a készüléket.. :)

#8 Felhasználó inaktív   Atko 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.627
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 12:10

@attila9988: Most mit csodálkozol? Láttál te már bármilyen iphone-t úgy használni, hogy nem egy 1 dolláros szilikon tokban volt? Na látod...

#9 Felhasználó inaktív   Csula kapitány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.793
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 12:35

láttam mostanában pár női ájfon júzert, ahogy az androidos telómmal szembesült. nem kívánták meg. :) mondjuk egy idő után már engem sem :).
ellenben értelmesebb lett volna ezt a célközönséget egy 4.3-as telefonnal megtartani.

Idézet

A materialista hitűek számára értelmezhetetlen a galaktikus geometria változásával vezérelt ciklikusságok.

#10 Felhasználó inaktív   Flesi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 91
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 13:18

majd ha fizetnek érte hogy ezzel cumizzak az alsókategóriás ZTE Arizonámhoz képest, akkor majd talán ...

#11 Felhasználó inaktív   dikki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.706
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 13:23

A cim hülyeseg, mert Torzonborz a legnagyobb!

#12 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 13:24

@Flesi: azért mert új nicked van, nem kell minden agyrémedet újra elsütni. Már fejből tudjuk, és eddig is untuk. Most nem taglóz le senkit az újdonság ereje.
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#13 Felhasználó inaktív   dikki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.706
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 13:24

@Flesi: ez igy nem nagy vallalas, de ha pl vallalod, hogy lecumizz vkit akinek ajfon 6 plussza van, esküszöm összedobjuk ra a penzt! (nekem nincs :) )

#14 Felhasználó inaktív   YleGreg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 13:59

@k_chris: "Nem hiszem hogy egy AMOLED kevesebbet fogyasztana"

Jogos, fehér esetén nem túl hasznos. :-)


"a cikkben van egy ket megallapitas aminek a lenyege hogy nekunk nem tetszik igy tehat szar (pl dizajn). ezeket erdekesnek talaltam..."

Az lehetett az oka ennek, hogy az Apple elvileg jó a design terén, így már komoly ezirányú elvárások vannak a termékeivel szemben. Erre kiadnak egy aranyozott szappantartót.
Érted, mintha a Lamborghini legújabb autója úgy nézne ki mint egy Suzuki Swift. Tőle nem ezt várjuk!


"ilyen sztem nincs. van amit pl Te tartanal tokeletesseg fele vivo dolognak van amit en :)"

Fenét, nekem mindig igazam van. Ezt Flesitől tanultam. 8-D

#15 Felhasználó inaktív   Csula kapitány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.793
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 15:03

Üzenet megtekintéseIdézet: Flesi - Dátum: 2014. 11. 12. 13:18

majd ha fizetnek érte hogy ezzel cumizzak az alsókategóriás ZTE Arizonámhoz képest, akkor majd talán ...

szóval, ha fizetnek cumizol. olyan jól azért nem mehet a biznisz, ha egy ekkora fostalicska telefont használsz. bár, arra, hogy a kuncsaftok felhívjanak, még sok is.

Idézet

A materialista hitűek számára értelmezhetetlen a galaktikus geometria változásával vezérelt ciklikusságok.

#16 Felhasználó inaktív   Flesi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 91
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 16:57

ki a pöcsöm választja ezt a zárt kódú , szopós trójai gecit egy jóval olcsóbb androidos alsó-közép katergóriás telefon helyett, ami szénné alázza úgy ámblokk minden téren ezt a homokosoknak és sznob buziknak való gyökér almáslepényt ? egy felső-közép kategóriás Androidos készülék meg már szarrá alázza úgy ahogy van...


#17 Felhasználó inaktív   Flesi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 91
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 17:01

Tim Cook meg a többi HOMOlóg... a büszke melegek.. . a büszke ájFónosok... a büszke zs....

legyetek hát büszkék ! .... IZRAELBE

#18 Felhasználó inaktív   Totó779 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 372
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 17:13

Szvsz ez egy belépő szintű tepsi, csilivili csomagolásban.

#19 Felhasználó inaktív   YleGreg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 17:37

@Flesi: "Tim Cook meg a ... "

Hóhahó komám, már megint kezded túltolni! Aztán tanulhatunk újabb nick neveket, hát kinek jó ez?

Na figyuzzide, össze dobjunk neked egy ilyenre?
https://gyogyexpress...-dobozos-tokban

#20 Felhasználó inaktív   YleGreg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 12. 17:38

Natessék. Erről beszéltem.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó