HWSW Informatikai Kerekasztal: T-Home - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (76 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

T-Home Együtt. Veled Értékeld a témát: ***-- 2 szavazás

#61 Felhasználó inaktív   Nezelodo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.043
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 23:08

Nah, most aztan bajban vagy, hogy melyiket rendeld meg ;)
Udv: Nezelodo

#62 Felhasználó inaktív   tigga 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 12. 10:41

Idézet: Naked Lunch - Dátum: 2008. szept. 10., szerda - 20:38

Most néztem a honlapot és a digitális kábeltv menüben ez a tartalom van a HD csomagnál:

:lol:

Ehhe vagy mégsincs javítva :D

Szerkesztette: tigga 2008. 09. 12. 10:42 -kor

szakértek hozzá csak most nem jut eszembe...

#63 Felhasználó inaktív   Windy07 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 407
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 08:54

Megy már valakinél az online ügyfélszolgálat? Nálam állandóan hibát ír.
There were 3 peanuts walking down the street. One was assaulted.......... peanut

#64 Felhasználó inaktív   erdeklodo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 599
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 09:26

Idézet: Windy07 - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 7:54

Megy már valakinél az online ügyfélszolgálat? Nálam állandóan hibát ír.

Az egész honlap félkész (tartalom tekintetében). Nagy égés egy infokommunikációs cégtől.

#65 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 09:42

Idézet: Windy07 - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 9:54

Megy már valakinél az online ügyfélszolgálat? Nálam állandóan hibát ír.

Nem, másik topicban is írtam már róla.

A honlap.t-online.hu az szerencsére megy (e-mail menedzsment).

#66 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 09:53

Idézet: matternoster - Dátum: 2008. szept. 9., kedd - 13:02

Mondjuk nekem tetszik ez a T-Home csomag. Meg fogom rendelni. Fele sebességem lesz valóban féláron, nem kell külön a telefont fizetni. (+ cafetéria rendszerben teljes egészében adómentesen elszámolható).

Szóval, én előrelépésnek látom, majd meglátjuk, hogy valóban működni fog-e.

Üdv.

Ez nem más mint a Datanet Yoneked szolgáltatásának a majmolása. Csak drágábban.  :Đ

#67 Felhasználó inaktív   lenbazso 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 358
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 13:47

Idézet: matternoster - Dátum: 2008. szept. 9., kedd - 11:02

Mondjuk nekem tetszik ez a T-Home csomag. Meg fogom rendelni. Fele sebességem lesz valóban féláron, nem kell külön a telefont fizetni. (+ cafetéria rendszerben teljes egészében adómentesen elszámolható).

Szóval, én előrelépésnek látom, majd meglátjuk, hogy valóban működni fog-e.

Üdv.

Üdv!

Nekem is tetszene, csak az "Együtt, Veled" szlogen nekem túl kevés. Ha benne lenne még az "Alacsony áron", akkor okés lenne. Írásod szerint a lényeg az, hogy az elvárások teljesülnek, és még pénzügyileg jobban is jössz ki. Haver is így gondolkodik, akcióként ne a net sávszélességét emeljék, hanem az árát csökkentsék, neki az a kedvezőbb.
Akkor matekoljuk, hogy lenne még olcsóbb tv+net:
1. Nálunk a kábeltv-s családi csomag 4000, sokallom, ahoz képest mennyit tévézek, és a 40-50 csatiból ténylegesen mennyi érdekel.
Megnéztem a UPC-t, hátha ütős az ajánlat, így hogy már jóárasítva lett, 4000. Mennyi volt rossz áron? :D
Digitv 2700.
Csatornakiosztás összehasonlítása után kiderült, hogy közelítőleg azonosnak mondható.
2. Kábelnet nem kedvező, 2 év hűség kell, meg drágább is egy ADSL-nél.
Wirelesst hagyjuk, még magasabb.
ADSL-t tudok telefon nélkül 2Mbit-et 4800-ért(1Mbit-et 4000-ért), T-Comnál 5500 a 2Mbit.

Tehát átlag ember igényét nézve 7500-ból megvan a tv+2Mbit net a T-Home kb8900-es ajánlatával szemben. Ez évi 16800, amit ha év végén odaadnak, azért azt nem utasítja vissza gondolom senki. 1Mbit esetén 6700-ból, amiért a T-Comnál a csomagban csak korlátos net van!

Szóljon, ha valaki tud jobbat, még mind a kettőt kötnöm kell!

Szerkesztette: lenbazso 2008. 09. 18. 13:49 -kor


#68 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 15:00

Akkor matekoljunk. Nálam nincs kábel, semmilyen :)

Én a tv-re most 0 forintot fizetek. (drout a padláson  :Đ  : m1, rtl klub, tv2, meg parabola free csatornákkal), és most ezzel a 2mbites csomaggal 5490 forintot (amiben a telefon is benne van).

Eddig fizettem 4 mbit-ért 7900-at + a felező díjcsomag árát (3210 forint). Összesen 11110 forint volt (Lehet, egy datanetes váltócsomaggal 1 db e-mailcímmel 10000-ből kijött volna). Bár gyorsabb volt a net, nem vagyok ultra heavy user, igazából nem használtam ki, bár az 1 mbit kevés lett volna, a 2 mbit pont elég. A telefont egyáltalán nem használtam ki ---> DE a Nagyi még mindig azon hív :)

Adtak egy wireless router-t is (amibe a telefont és az iptv set top box-szát is bele lehet dugni). Így feleslegessé vált egy wireless AP-m, kinek kell?  :Đ

Ha szeretnék iptv-t az alapcsomag 1990-ért megfelelne, így összesen fizetnék 7480 forintot, ami még így is kevesebb a korábbi 4 mbites netnél.

Szóval, határozott fejlődést látok, az eddigi szarakodás helyett. És jelzem, nem vagyok t-home fan, de itt Solymár, Hutweide-n más nem jön. És ez itt nálunk nagyon rendesen, megbízhatóan megy. A múlt héten megrendeltem, és most már működik is.

Üdv.
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

#69 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 15:06

Idézet: Kory - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 8:53

Ez nem más mint a Datanet Yoneked szolgáltatásának a majmolása. Csak drágábban.  :Đ

A leggusztustalanabb egyébként az, hogy erre a "majmolásra" ennyit kellett várni, nálunk természetesen a datanet ezt a lehetőséget nem adja meg.
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

#70 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 15:08

Idézet: matternoster - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 16:06

A leggusztustalanabb egyébként az, hogy erre a "majmolásra" ennyit kellett várni, nálunk természetesen a datanet ezt a lehetőséget nem adja meg.

Ha nincs Datanet ott, az tényleg rossz. Az indokok érdekesek lehetnek. :) De a T-Home ilyen irányú fejlődése pozitív, most már csak működniük kéne. :D

lenbazso-t meg nem értem, ha nem néz tévét, akkor minek a családi csomag?

A 4 Megabites Datanetes Yo Buli csomag 6.956 Ft telefonnal, szóval hogy lenne 10 ezer? 3 ezret telefonálnál?
Egyébként 3 db emailcímet adnak.
szerk: ja valószínűleg, kiesésmentes szolgáltatóváltásra gondoltál, nem hurokátengedésre.

Szerkesztette: Kory 2008. 09. 18. 15:11 -kor


#71 Felhasználó inaktív   lenbazso 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 358
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 15:35

Idézet: Kory - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 14:08

Ha nincs Datanet ott, az tényleg rossz. Az indokok érdekesek lehetnek. :) De a T-Home ilyen irányú fejlődése pozitív, most már csak működniük kéne. :D

lenbazso-t meg nem értem, ha nem néz tévét, akkor minek a családi csomag?

A 4 Megabites Datanetes Yo Buli csomag 6.956 Ft telefonnal, szóval hogy lenne 10 ezer? 3 ezret telefonálnál?
Egyébként 3 db emailcímet adnak.
szerk: ja valószínűleg, kiesésmentes szolgáltatóváltásra gondoltál, nem hurokátengedésre.

Azért, mert a sok köcsög tudja, hogy melyik az a pár darab csati, amit a jónép néz, és azt beleteszi a családi csomagba. Vegyük például a Viasat3-at. Asszony sem nézi sokat a tv-t, de ha megy valamelyik helyszínelők, akkor ki sem lehet robbantani onnét. Szerintem csináljunk egy felmérést, hogy ki mennyi csatornát néz abból a 40-50-ből, de őszintén.

#72 Felhasználó inaktív   lenbazso 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 358
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 16:03

Idézet: matternoster - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 14:00

Akkor matekoljunk. Nálam nincs kábel, semmilyen :)

Én a tv-re most 0 forintot fizetek. (drout a padláson  :Đ  : m1, rtl klub, tv2, meg parabola free csatornákkal), és most ezzel a 2mbites csomaggal 5490 forintot (amiben a telefon is benne van).

Eddig fizettem 4 mbit-ért 7900-at + a felező díjcsomag árát (3210 forint). Összesen 11110 forint volt (Lehet, egy datanetes váltócsomaggal 1 db e-mailcímmel 10000-ből kijött volna). Bár gyorsabb volt a net, nem vagyok ultra heavy user, igazából nem használtam ki, bár az 1 mbit kevés lett volna, a 2 mbit pont elég. A telefont egyáltalán nem használtam ki ---> DE a Nagyi még mindig azon hív :)

Adtak egy wireless router-t is (amibe a telefont és az iptv set top box-szát is bele lehet dugni). Így feleslegessé vált egy wireless AP-m, kinek kell?  :Đ

Ha szeretnék iptv-t az alapcsomag 1990-ért megfelelne, így összesen fizetnék 7480 forintot, ami még így is kevesebb a korábbi 4 mbites netnél.

Szóval, határozott fejlődést látok, az eddigi szarakodás helyett. És jelzem, nem vagyok t-home fan, de itt Solymár, Hutweide-n más nem jön. És ez itt nálunk nagyon rendesen, megbízhatóan megy. A múlt héten megrendeltem, és most már működik is.

Üdv.

Átlag ember definiciót úgy képzeltem én, hogy egy kis jó film, vagy sorozat, meg egy kis sport. Ingyen, földi adókkal szerintem ez nem megoldható. A parabolás free csatik azoknak jó, akik nyelvet akar tanulni. Az, hogy a nagyi min hív, azon múlik, hogy az ember milyen számot ad meg neki, nem veszi észre, hogy a túloldalt mit vesznek fel. Engem pl a nagyi mobilról hív, nem volt nezé belejönnie.

1990-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews

2700-ért digi:
m1, m2, RTL Klub, TV2, VIASAT3, Duna TV, Cool TV, Magyar ATV, AXN, Film+, Hallmark, Mezzo, Fashion TV, TV Paprika, 4! storytv, Zone Romantica, Zone Reality, Hír TV, Echo TV, CNN, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Spektrum, Animal Planet, Discovery, Discovery Civilisation, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Travel Channel (04h-23h-ig) / Playboy (23h-04h-ig), Viasat Explorer (05h-23h-ig), Viasat History, Eurosport, Eurosport 2, SPORT1, SPORT2, Sport Klub, Cartoon Network / TCM, Minimax / Animax, JETIX, MTV Hungary, VH1, VIVA, MusicMax (04h-23h-ig) / MusicMax Adult (23h-04h-ig), ProTV International, Private Spice (23h-05h-ig)

3390-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews, MTV, VH-1, Mezzo, Viasat History, Viasat Explorer, Sport2, AXN, Hallmark, COOL, Echo TV, Spektrum, National Geographic Channel, Discovery Channel, TV Paprika, Travel Channel, Minimax, Cartoon Network, Jetix, TV Deko, Blue Hustler, Animal Planet, World of fashion, Sport Klub, Eurosport2, National Geographic Wild

A felsorolt ár és csatikiosztás alapján nem tekintem 1990-ért jó választásnak. Nehogy valaki azt higgye, hogy digifan vagyok. Annyi a tapasztalat, hogy ismerősnek van, rosszat még nem mondott. A bekötési időre 6-8hetet mondtak, ami elszomorító, de lehet mégéri kivárni.
Az jó hír a számodra, hogy szarakodás helyett már fejlődést látsz, de még mindig nem versenyképes.

Azért, mert nálatok nincs kábel, de tícóm van, attól még a tv lehet tányéros, a net meg mástól úgyan úgy vezetéken.

#73 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 16:08

Idézet: lenbazso - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 16:03

Átlag ember definiciót úgy képzeltem én, hogy egy kis jó film, vagy sorozat, meg egy kis sport. Ingyen, földi adókkal szerintem ez nem megoldható. A parabolás free csatik azoknak jó, akik nyelvet akar tanulni. Az, hogy a nagyi min hív, azon múlik, hogy az ember milyen számot ad meg neki, nem veszi észre, hogy a túloldalt mit vesznek fel. Engem pl a nagyi mobilról hív, nem volt nezé belejönnie.

1990-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews        

2700-ért digi:
m1, m2, RTL Klub, TV2, VIASAT3, Duna TV, Cool TV, Magyar ATV, AXN, Film+, Hallmark, Mezzo, Fashion TV, TV Paprika, 4! storytv, Zone Romantica, Zone Reality, Hír TV, Echo TV, CNN, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Spektrum, Animal Planet, Discovery, Discovery Civilisation, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Travel Channel (04h-23h-ig) / Playboy (23h-04h-ig), Viasat Explorer (05h-23h-ig), Viasat History, Eurosport, Eurosport 2, SPORT1, SPORT2, Sport Klub, Cartoon Network / TCM, Minimax / Animax, JETIX, MTV Hungary, VH1, VIVA, MusicMax (04h-23h-ig) / MusicMax Adult (23h-04h-ig), ProTV International, Private Spice (23h-05h-ig)

3390-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews, MTV, VH-1, Mezzo, Viasat History, Viasat Explorer, Sport2, AXN, Hallmark, COOL, Echo TV, Spektrum, National Geographic Channel, Discovery Channel, TV Paprika, Travel Channel, Minimax, Cartoon Network, Jetix, TV Deko, Blue Hustler, Animal Planet, World of fashion, Sport Klub, Eurosport2, National Geographic Wild

A felsorolt ár és csatikiosztás alapján nem tekintem 1990-ért jó választásnak. Nehogy valaki azt higgye, hogy digifan vagyok. Annyi a tapasztalat, hogy ismerősnek van, rosszat még nem mondott. A bekötési időre 6-8hetet mondtak, ami elszomorító, de lehet mégéri kivárni.
Az jó hír a számodra, hogy szarakodás helyett már fejlődést látsz, de még mindig nem versenyképes.

Azért, mert nálatok nincs kábel, de tícóm van, attól még a tv lehet tányéros, a net meg mástól úgyan úgy vezetéken.

Azért a Digi és a T-Home Tv között óriási különbség van minőségileg, ezt nem szabad elfelejteni. Persze akinek ez nem érdekel, az rendeljen Digit, de egyre jobban látszik, hogy sokaknak már fontos a minőség is és ezért hajlandó egy kicsit többet adni.

#74 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 17:17

Idézet: lenbazso - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 15:03

Átlag ember definiciót úgy képzeltem én, hogy egy kis jó film, vagy sorozat, meg egy kis sport. Ingyen, földi adókkal szerintem ez nem megoldható. A parabolás free csatik azoknak jó, akik nyelvet akar tanulni. Az, hogy a nagyi min hív, azon múlik, hogy az ember milyen számot ad meg neki, nem veszi észre, hogy a túloldalt mit vesznek fel. Engem pl a nagyi mobilról hív, nem volt nezé belejönnie.

1990-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews        

2700-ért digi:
m1, m2, RTL Klub, TV2, VIASAT3, Duna TV, Cool TV, Magyar ATV, AXN, Film+, Hallmark, Mezzo, Fashion TV, TV Paprika, 4! storytv, Zone Romantica, Zone Reality, Hír TV, Echo TV, CNN, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Spektrum, Animal Planet, Discovery, Discovery Civilisation, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Travel Channel (04h-23h-ig) / Playboy (23h-04h-ig), Viasat Explorer (05h-23h-ig), Viasat History, Eurosport, Eurosport 2, SPORT1, SPORT2, Sport Klub, Cartoon Network / TCM, Minimax / Animax, JETIX, MTV Hungary, VH1, VIVA, MusicMax (04h-23h-ig) / MusicMax Adult (23h-04h-ig), ProTV International, Private Spice (23h-05h-ig)

3390-ért tíhóm:
m1, m2, Duna TV, tv2, RTL Klub, Viasat3, ATV, Hír TV, Sport 1, VIVA, film+, Movies24, Budapest TV, CNN International, BBC World, BBC Prime, SAT 1, RTL, Deutsche Welle, 4! story TV, TV5 Europe, PRO7, Eurosport, EuroNews, MTV, VH-1, Mezzo, Viasat History, Viasat Explorer, Sport2, AXN, Hallmark, COOL, Echo TV, Spektrum, National Geographic Channel, Discovery Channel, TV Paprika, Travel Channel, Minimax, Cartoon Network, Jetix, TV Deko, Blue Hustler, Animal Planet, World of fashion, Sport Klub, Eurosport2, National Geographic Wild

A felsorolt ár és csatikiosztás alapján nem tekintem 1990-ért jó választásnak. Nehogy valaki azt higgye, hogy digifan vagyok. Annyi a tapasztalat, hogy ismerősnek van, rosszat még nem mondott. A bekötési időre 6-8hetet mondtak, ami elszomorító, de lehet mégéri kivárni.
Az jó hír a számodra, hogy szarakodás helyett már fejlődést látsz, de még mindig nem versenyképes.

Azért, mert nálatok nincs kábel, de tícóm van, attól még a tv lehet tányéros, a net meg mástól úgyan úgy vezetéken.

Én mindösszesen 5 csatornát néznék:

viasat3, natgeo, spektrum, hírtv, echotv.  :Đ

:offtopic:

Ezek elvi kérdések, de plusz 800 forintért nem fogok poreszt és romantikus csatornákat nézni.

a t-home oldalán nekem most ez jön be:

"ERROR IN ERRORHANDLER"  :Đ
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

#75 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 17:25

Idézet: Kory - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 14:08

Ha nincs Datanet ott, az tényleg rossz. Az indokok érdekesek lehetnek. :) De a T-Home ilyen irányú fejlődése pozitív, most már csak működniük kéne. :D

lenbazso-t meg nem értem, ha nem néz tévét, akkor minek a családi csomag?

A 4 Megabites Datanetes Yo Buli csomag 6.956 Ft telefonnal, szóval hogy lenne 10 ezer? 3 ezret telefonálnál?
Egyébként 3 db emailcímet adnak.
szerk: ja valószínűleg, kiesésmentes szolgáltatóváltásra gondoltál, nem hurokátengedésre.

A Yo nem opció, mert nincs nálunk...
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

#76 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 17:32

Idézet: lenbazso - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 16:35

Azért, mert a sok köcsög tudja, hogy melyik az a pár darab csati, amit a jónép néz, és azt beleteszi a családi csomagba. Vegyük például a Viasat3-at. Asszony sem nézi sokat a tv-t, de ha megy valamelyik helyszínelők, akkor ki sem lehet robbantani onnét. Szerintem csináljunk egy felmérést, hogy ki mennyi csatornát néz abból a 40-50-ből, de őszintén.

Nálunk a 2.690 Ft-os csomagban benne van a Viasat3 :)

Ezt azért megörökítjük:
Kép

#77 Felhasználó inaktív   mokuskerek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 19:30

A jelenlegi T-online ADSL előfizetésemet DSL SOLO HAPPY+DSL-telefon ALAP csomagra módositottam. A szerelő hétfőn jön a telefont migrálni.  Jelenleg D-Link DSL 360T medemem van. A futárszolgálat ma hozott egy D Link DSL-360R modemet. De nem küldtek olyan rutert, amelyhez a telefont lehet majd csatlakoztatni. Ezek szerint azt majd a szereő hozza?

#78 Felhasználó inaktív   jozsef85 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 983
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 18. 21:51

rokonéknál tegnap módosítottuk a szerződést
eddig fizettek 4megás csomagot plusz hozzá felezőt

most meg megvették a csupasz 8megás DSL-t és ha jól értettem ebben bennelesz a DSL telefon valami
mondták nekik hogy kijönnek majd mert cserélni kell a modemet, gondolom kapnak majd egy Gateway-t amiről megy majd a net is meg külön a VoIP telefon

azt szeretném megkérdezni hogy van valakinek tapasztalata ezzel?
nem fognak rajta sokat telózni mert eddig is csak a net miatt fog felező díjcsomagjuk, de ahogy néztem ebben a DSL telefonban nagyon király a percdíjak ára és ha néha beszélnek egy kicsit az nem dobja majd meg annyira a számlát.

#79 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 19. 06:05

Idézet: mokuskerek - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 18:30

A jelenlegi T-online ADSL előfizetésemet DSL SOLO HAPPY+DSL-telefon ALAP csomagra módositottam. A szerelő hétfőn jön a telefont migrálni.  Jelenleg D-Link DSL 360T medemem van. A futárszolgálat ma hozott egy D Link DSL-360R modemet. De nem küldtek olyan rutert, amelyhez a telefont lehet majd csatlakoztatni. Ezek szerint azt majd a szereő hozza?

Egy "home gateway"-t kellene hozniuk, a modem már nem kell, mert ez csatlakozik közvetlenül a telefonzsinórhoz. És a menüjében szépen be lehet állítani a jelszavakat, tűzfal is van benne, router-ként is használható, és vezeték nélkül is lehet csatlakozni hozzá. Vissza akartam adni a szerelőnek a jó öreg dlinket, hááát, nem kellett neki :Đ
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

#80 Felhasználó inaktív   matternoster 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 649
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 19. 06:08

Idézet: jozsef85 - Dátum: 2008. szept. 18., csütörtök - 20:51

rokonéknál tegnap módosítottuk a szerződést
eddig fizettek 4megás csomagot plusz hozzá felezőt

most meg megvették a csupasz 8megás DSL-t és ha jól értettem ebben bennelesz a DSL telefon valami
mondták nekik hogy kijönnek majd mert cserélni kell a modemet, gondolom kapnak majd egy Gateway-t amiről megy majd a net is meg külön a VoIP telefon

azt szeretném megkérdezni hogy van valakinek tapasztalata ezzel?
nem fognak rajta sokat telózni mert eddig is csak a net miatt fog felező díjcsomagjuk, de ahogy néztem ebben a DSL telefonban nagyon király a percdíjak ára és ha néha beszélnek egy kicsit az nem dobja majd meg annyira a számlát.

Teljesen átlagos wlan-os router + ADSL2 modem. Meglátjuk, hogy hosszú távon hogy fog szuperálni. 24 órás bontás nincs.
Matternoster

M2N-SLI- AMD Athlon X2 5000+ (Windsor) - 2x1 Gb Kingston 800 MHz - ASUS nVIDIA 8600 GT 256 Mb- Samu (2x320 Gb SATA) - Seagate (80 Gb ATA) - Samu SH-S223Q - Chieftec 400W

Téma megosztása:


  • (76 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó