HWSW Informatikai Kerekasztal: The Pompous Marsh-hen VII. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

• (5131 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5129
  • 5130
  • 5131
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

The Pompous Marsh-hen VII. Értékeld a témát: ***-- 15 szavazás

#102601 Felhasználó inaktív   sanda_banda 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2017. 03. 26. 08:34

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 03. 21. 18:15

Fúbazz guga, mi az a gusztustalan leves.

Ami illik az igényes edényzethez.

Csatolt fájl  Clip1.jpg (10,85K)
Letöltések:: 21
Csatolt fájl  Clip2.jpg (11,48K)
Letöltések:: 23

#102602 Felhasználó inaktív   Raynes 

• migráncs
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 12:56

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 03. 21. 18:15

Fúbazz guga, mi az a gusztustalan leves.

Látom ti még mindig a videóival szopatjátok magatokat. Egyébként nem is a konyha vagy a ház, vagy a környék, a baj, mert az elmegy, meg ezek a lábasok le vannak harcolva, de még mindig nem nagy ügy, nem zavar, hanem hogy a videókban semmi gondolati tartalom nincs, csak elrabolják mondanivaló nélkül az ember idejét jólmegmondós hülyeségekre. Mindig be van ígérve valami jó kis téma, erre semmi nem lesz belőle. Kivéve, ha kisebb Gugákok vannak szereposztásban, főleg a bí em dáböljús.
87% of statistics are made up on the spot.

#102603 Felhasználó aktív   NauTiLUS 

• Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 12:59

Idézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 26. 12:56

Látom ti még mindig a videóival szopatjátok magatokat. Egyébként nem is a konyha vagy a ház, vagy a környék, a baj, mert az elmegy, meg ezek a lábasok le vannak harcolva, de még mindig nem nagy ügy, nem zavar, hanem hogy a videókban semmi gondolati tartalom nincs, csak elrabolják mondanivaló nélkül az ember idejét jólmegmondós hülyeségekre. Mindig be van ígérve valami jó kis téma, erre semmi nem lesz belőle. Kivéve, ha kisebb Gugákok vannak szereposztásban, főleg a bí em dáböljús.

Miért, milyen nagy mondanivalót vársz?

#102604 Felhasználó aktív   JonesC 

• Cat in a box
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 13:23

Elfér egy tabon.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#102605 Felhasználó aktív   Gabibácsi 

• Borsodi Bivaly
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 14:17

Igalon is
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102606 Felhasználó inaktív   Raynes 

• migráncs
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 17:45

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2017. 03. 26. 12:59

Miért, milyen nagy mondanivalót vársz?
Valami szellemi tartalmat, amiért megérte a videót leforgatni. Nem tudom, valami életbölcsesség, vagy ilyesmi. Valami hatásos címet mindig adnak a videónak, meg be is van tervezve a téma, amiről végül szó sem esik. Ennyi erővel nézhetnék Big Brothert, vagy halakat az akváriumban. Persze biztos vannak emberek, akik ennyire ráérnek, meg ez szórakoztatja őket, de szerintem ők nem hwsw-znek.Akk

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 03. 26. 13:23

Elfér egy tabon.
Akkor már azon a fülön hallgaton valami normálisabb netrádiót vagy podcastet. Meg nekem nem is azzal van bajom, hogy kint van a hangja egy tabon, de ha a levest, lábasokat kritizáljátok, akkor nem csak hogy ott van a háttérben, hanem nézitek is.

Szerkesztette: Raynes 2017. 03. 26. 17:47 -kor

#102607 Felhasználó aktív   JonesC 

• Cat in a box
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 26. 17:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 26. 18:45

Valami szellemi tartalmat, amiért megérte a videót leforgatni. Nem tudom, valami életbölcsesség, vagy ilyesmi. Valami hatásos címet mindig adnak a videónak, meg be is van tervezve a téma, amiről végül szó sem esik. Ennyi erővel nézhetnék Big Brothert, vagy halakat az akváriumban. Persze biztos vannak emberek, akik ennyire ráérnek, meg ez szórakoztatja őket, de szerintem ők nem hwsw-znek.Akk

Akkor már azon a fülön hallgaton valami normálisabb netrádiót vagy podcastet.

Egyszerre amúgy is megy 3-4 videó/stream :)
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#102608 Felhasználó inaktív   sanda_banda 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 27. 08:06

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 26. 12:56

Miért lenne bármilyen gondolatiság a videóiban, amikor egy négyszemélyes háztartásban nincs egy liter tej. Nincs egy kiló liszt. De sör az mindig van.
Nem szórakozásból nézem, hisz a világon semmi szórakoztató nincs bennük.
Tanulmány minden videó. Ahogy a gyerekei elküldik a picsába ezt a fizikailag-szellemileg teljesen leépült faszt.
Aki ilyenkor kényszeresen röhög, aztán a kommentekben elmagyarázza, hogy csak a felvétel kedvéért zajlottak úgy az események, ahogy.

#102609 Felhasználó inaktív   Raynes 

• migráncs
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2017. 03. 27. 16:55

Üzenet megtekintéseIdézet: sanda_banda - Dátum: 2017. 03. 27. 08:06

Miért lenne bármilyen gondolatiság a videóiban, amikor egy négyszemélyes háztartásban nincs egy liter tej. Nincs egy kiló liszt. De sör az mindig van.
Nem szórakozásból nézem, hisz a világon semmi szórakoztató nincs bennük.
Tanulmány minden videó. Ahogy a gyerekei elküldik a picsába ezt a fizikailag-szellemileg teljesen leépült faszt.
Aki ilyenkor kényszeresen röhög, aztán a kommentekben elmagyarázza, hogy csak a felvétel kedvéért zajlottak úgy az események, ahogy.

Mazohisták vagytok akkor is. Amúgy meg Jahno évekkel ezelőtt megmondta, hogy a sör alapvető élelmiszer, ezek szerint egyeseknél alapvetőbb, mint a tej/liszt. Mondjuk lisztet én sem tartok (mivel nem sütök belőle semmit és nem panírozok), meg néha a tej is kifogy (az viszont érvágás, mert nincs a teába, kávéba), de söröm az nincs sajnos soha. Nem hiába, nem vagyok bekészülve a világvégére.

Viszont ilyen remek lábasban én is főztem a hétvégén. Jó, ez nem ilyen magyar zománcos lábas, hanem éttermi alumíniumkondér, de nem néz ki sokkal jobban, viszont olyan Milton keynesi halászlét összerittyentettem benne hagymásan, erőspaprikával, hogy még a bajai halléfőző versenyen a lábukkat is végigszopogatták volna tőle. Igaz valami magyar folyami hallal (és magyar fűszerpaprikával plusz cseresznyepaprikával) finomabb lett volna, de mivel helyben csak az megfizethető, ezért tescós, nem value tengeri tőkehalból csináltam. Ott rontottam el viszont, hogy nem vidóztam le, hogy feltöltsem a TeCsőre, és a garázsba sem dokumentáltam arra az esetre, ha jönnének a Zufókok.

Szerkesztette: Raynes 2017. 03. 27. 16:58 -kor

Téma megosztása:

• (5131 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5129
  • 5130
  • 5131
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó