HWSW Informatikai Kerekasztal: The Pompous Marsh-hen VII. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5208 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5128
  • 5129
  • 5130
  • 5131
  • 5132
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

The Pompous Marsh-hen VII. Értékeld a témát: ***-- 15 szavazás

#102581 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 10. 17:57

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 10. 16:40

Retardált XP-s gyerek a HUP-on, lehet, hogy Flesi, bár még rajta is túltesz. Csak nagyon erős idegzetűeknek:
https://hup.hu/node/152356
https://hup.hu/node/152432

Tömören összefoglalva, kedvcsinálónak: odamegy a 'csög a nyálát verni egy Linux/Unix/Open-source portálra (!), hogy Win98-at (?) kell használni P3-mal (persze ő sem azt használ), de ő az ikszpéllyel is elvan már 6 éve (valami P4 meg TRIM nélküli SSD társaságában), mert minden más Windows és Linux bloatware, meg szar, csak ő a helikopter és a Win9x GDI milyen jól bánik az erőforrássokkal. Mert hogy így óvja a környezetet az elektronikus hulladéktól, meg nem pazarolja az erőforrásokat, és nem ül fel a fogyasztói igénygenerálásnak. Elmagyarázzák neki szépen, technológiailag, gazdaságilag, hulladékkezelésileg is, hogy miért nincs igaza, de nem, ő Win98-at fog használni P3-on. Következő (második) topikja már arról szól, hogy nem megy neki a böngészés sem XP, sem Win98 alatt (modern SSL TLS támogatás híján már eleve a Google sem jön be), szóval saját maga bizonyítja be, amit már írtak neki a másik topikban (kifejezetten írták neki, hogy nem fog tudni böngészni normálisan). Nem érdekli, ő megoldja majd HTTPS proxyval, meg Opera 12.17-tel (bár ezt már úgy súgták neki), hogy legalább a Firefox 52 ESR-t le tudja tölteni (abban van modern SSL-implementáció, ez a legutolsó verzió XP-re). Ekkora faszlámpát is ritkán látni. Simán Flashdesigner, rgb, pokeas, mikike, Guga színvonal.

Nemrég a Prohardver milyen butatelefont vegyek topikjában volt egy másik észlény. Előre leszögezte, hogy ő okostelefont nem vesz, mert az csak igénygenerálás miatt veszik a tömegek teljesen feleslegesen, vele nem hiteti el a fogyasztói társadalom, hogy neki is szüksége van rá, ő annál komolyabb, mint sem át lehessen 'szni. Ő butatelefont keres, írta mit kell tudnia (Böngésző, Wi-Fi, Facebook, Skype, zene/videólejátszás, teljes értékű Bluetooth telefonálni és adatátvitelre, stb.). Mindjárt írták neki, hogy ilyen felhasználásra okostelefont kell venni, mert nem drágább a felső kategóriás butatelefonnál, és ezeket az igényeket a butatelefonok nem tudják kielégíteni. De nem, neki mindenképp butatelefon kell, mert azzal elvan. Az ilyen hülye lúzer vegyen csak szépen össze mindenféle szart. Hihetetlen milyen emberek vannak, és kiengedik őket a netre az elmegyógyintézetből.

Amigán kell netezni :up:
A hülyével megetették hogy fogyasztani kell, és naprakészen követi a divatot a win98-ával...
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102582 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 11. 04:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 03. 10. 16:57

Amigán kell netezni :up:
A hülyével megetették hogy fogyasztani kell, és naprakészen követi a divatot a win98-ával...

Viccen kívül, még az Amigával is jobban járna, mint a Win98-as szarjával. Meg abban sincs igaza, hogy a Linux bloatware, mert fel tudna szögelni a P3-ra valami kisebb minimáldisztrót egy ultrasovány ablakkezelővel, ami normálisabban menne, mint az állandóan összeomló bzui 98. Nem is az, hogy barom állat, de még megy is a linuxerek közé verni magát.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#102583 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 11. 06:49

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 11. 04:15

Viccen kívül, még az Amigával is jobban járna, mint a Win98-as szarjával. Meg abban sincs igaza, hogy a Linux bloatware, mert fel tudna szögelni a P3-ra valami kisebb minimáldisztrót egy ultrasovány ablakkezelővel, ami normálisabban menne, mint az állandóan összeomló bzui 98. Nem is az, hogy barom állat, de még megy is a linuxerek közé verni magát.

95-98 nem túl stabil rendszerek :-D
Amigára meg legalább fejlesztenek browsereket most is, igaz , semmit nem támogat :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102584 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 11. 21:08

Raynes koma most eztet nyomatja:
Kép
Durva cucc, bár kicsit édeskés, ánizsszerű íze van, szóval női pia karakter, de bevertem már fél üveggel, üt rendesen, már beálltam szalonspiccre. Le volt árazva 11 fontra az oldbrooki Lidl-ben, szomszéd magyar sráccal felezünk. Mellé egy kis countryrádió Kanadából. Kockás plédes kép nincs hozzá, azt majd a mikóházi seriff linkeli.

Múltkor meg ez ment fél üveggel:
Kép
Na, ez már nem női pia kategóra, ha még nem volt skót akcentusod, akkor ettől garantáltan lesz. Igaz utána jött a róka koma, mert nem vagyok ekkora badass drinker. Szomszéd gyerek kapta, de meghívott rá. Ízre semmi kiemelkedő, de nagyon száraz, és nagyon erős. A helyi boltokban átlag 15 fontért megy, szerintem annyit nem ér, de nem rossz.

Karácsonykor meg ez volt egy egész üveggel, igaz azt több nap alatt ittam meg:
Kép
12 fontért volt a helyi Tescoban leárazva, de nagyon nem érte meg, ilyen rossz piát életemben nem ittam. Pangott íze volt, de már eleve gyanúsnak kellett volna, hogy legyen, hogy nem színtelen, amilyennek kéne, hogy legyen egy rendes tequila. Át'sztak a jól kinéző üveggel.

Akkor már 7,5 fontért korrekt volt a sima angol gin:
Kép
Semmi extra, nagyon száraz, de egy kis tonickal nagyon fasza, ilyet gazdi is szokott nyomatni. Szerintem sok drága pia helyett sokkal jobban megéri. Mellényúlni nem lehet vele, ha szerencséje van az embernek, akkor a 70cl-es változatot 10 fontért megkapja.

Legközelebb ilyet terveztem be, netről rendelve, ilyet avman is szokott csapatni:
Kép
Még nem kóstoltam, de állítólag jó cuccos. 4 ezer ropogós magyar Matolcsy-valutára jön ki kábéra, ha az ember a netről rendeli, helyben nem lehet kapni. Csak félek, hogy mire ideér, üvegcserepek lesznek belőle.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#102585 Felhasználó inaktív   FőDudu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 11. 21:34

Inkabb ne igyal. Szar, ha raszoksz. Kezdodik a downturn, meg szarabb eleted lesz.

#102586 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 11. 21:36

Egyiket sem szoktam inni.
Ha rövid, maximum metaxa, évente egyszer.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102587 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 03. 11. 22:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 11. 21:08

Még nem kóstoltam, de állítólag jó cuccos. 4 ezer ropogós magyar Matolcsy-valutára jön ki kábéra, ha az ember a netről rendeli, helyben nem lehet kapni. Csak félek, hogy mire ideér, üvegcserepek lesznek belőle.


Pfff, Canadian? Idehaza egyik olcsóbb cucc, kólával elmegy, de inkább azzal sem :-/
Make love not Wor.

#102588 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 06:26

Üzenet megtekintéseIdézet: FőDudu - Dátum: 2017. 03. 11. 20:34

Inkabb ne igyal. Szar, ha raszoksz. Kezdodik a downturn, meg szarabb eleted lesz.
Nem szokok, nem is bírom. Most is rosszul lettem tőle. Plusz pénzem sincs ilyen szarokra, amiket linkeltem, az utóbbi fél év termése. Ez a mostani is költségfelezős móka volt, egyébként nem veszek ilyeneket magamnak. A kanadai cuccnál is csak a kíváncsiság hajt, legolcsóbb lenne kocsmában megkóstolni, de itt minden lokálban, boltban ugyanazok a piák vannak, kanadait semmilyen formában nem kapni.

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 03. 11. 21:45

Pfff, Canadian? Idehaza egyik olcsóbb cucc, kólával elmegy, de inkább azzal sem :-/
Attól függ hogy definiáljuk az olcsót, és ahhoz képest az olcsóbbat. Mondjuk ez rossz hír, ha tényleg ilyen rossz. Az tényleg blama lenne, ha ez is olyan bűn gyenge lenne, mint a juharszirupjuk. avman dicséri, meg a neten is jókat írnak róla. Mondjuk az is igaz, hogy ezek a kóstolásaim nem jöttek be, volt listám, hogy miket kóstolnék meg (főleg kaja), de a legtöbb nem volt jó, nem érte meg az árát. Szerintem ezzel a kanadai löttyel is így fogok járni, de már csak ez és a szusi maradt a listáról.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#102589 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 14:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 03. 12. 06:26

Nem szokok, nem is bírom. Most is rosszul lettem tőle. Plusz pénzem sincs ilyen szarokra, amiket linkeltem, az utóbbi fél év termése. Ez a mostani is költségfelezős móka volt, egyébként nem veszek ilyeneket magamnak. A kanadai cuccnál is csak a kíváncsiság hajt, legolcsóbb lenne kocsmában megkóstolni, de itt minden lokálban, boltban ugyanazok a piák vannak, kanadait semmilyen formában nem kapni.

Attól függ hogy definiáljuk az olcsót, és ahhoz képest az olcsóbbat. Mondjuk ez rossz hír, ha tényleg ilyen rossz. Az tényleg blama lenne, ha ez is olyan bűn gyenge lenne, mint a juharszirupjuk. avman dicséri, meg a neten is jókat írnak róla. Mondjuk az is igaz, hogy ezek a kóstolásaim nem jöttek be, volt listám, hogy miket kóstolnék meg (főleg kaja), de a legtöbb nem volt jó, nem érte meg az árát. Szerintem ezzel a kanadai löttyel is így fogok járni, de már csak ez és a szusi maradt a listáról.

Akkor már ilyet:

Kép
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#102590 Felhasználó inaktív   FőDudu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 14:39

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 03. 12. 14:07

Akkor már ilyet:

Kép

A haromszog uveges kanadairol is jokat hallottam. Nem ugrik be a neve.

#102591 Felhasználó inaktív   enpera 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 15:32

Ó, a Subbán van most csakraenergia rendesen.

Kép

A gondolatok mélyek.
Szerk.: szerkesztó ergo sum...

#102592 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 17:51

Ez a színész, vagy egy troll?
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102593 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 19:43

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 03. 12. 13:07

Akkor már ilyet:

Jól néz ki, felveszem a listára. Írt még sose kóstoltam. Talán még helyben sem reménytelen beszerezni.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#102594 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 12. 21:40

A jahno söre meg már lejárt, amit vettem neki. Mindegy, megkapja így, majd iszik rá metaxát
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102595 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 20. 21:51

Remélem bunker is lesz a konyha alatt
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102596 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 03. 20. 22:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 03. 12. 21:40

A jahno söre meg már lejárt, amit vettem neki. Mindegy, megkapja így, majd iszik rá metaxát


Ezt meg most olvasom. Metaxát már ittam, de óvatosnak kell lenni, mert asszonynak is bejön.
Make love not Wor.

#102597 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 21. 11:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 03. 20. 22:42

Ezt meg most olvasom. Metaxát már ittam, de óvatosnak kell lenni, mert asszonynak is bejön.

Azért remélem hogy a Commodore Világokat is megtaláltad, mert értékesek :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102598 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 21. 11:32

Jah, gugának tuti biznisz:

http://homar.blog.hu...sition=75746969
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#102599 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 21. 16:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 03. 20. 20:51

Remélem bunker is lesz a konyha alatt

Vagy konyha a bunker alatt.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#102600 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 03. 21. 18:15

Fúbazz guga, mi az a gusztustalan leves.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

Téma megosztása:


  • (5208 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5128
  • 5129
  • 5130
  • 5131
  • 5132
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó