HWSW Informatikai Kerekasztal: HTC Herald - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HTC Herald PC -USB- Mobil

#1 Felhasználó inaktív   D@V3 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 20. 17:00

Üdv!
Először úgy csináltam kapcsolatot a mobilom és a gép között USB-n (vista ult. sp1) hogy fogtam, bedugtam a kábelt, a gép töltött egy picit majd bedobta a mobilon lévő fájlokat minden beleszólás nélkül. Ezután már csak a mobilközpont kelett ha szinkronizálni akartam vagy ilyesmi, lényeg hogy nélküle is ment.

Most viszont új winchesteren vagyok, új install, szinte mindent úgy csináltam ahogy eddig, de itt jött az első probléma:
ugyanúgy bedugtam a mobilt de nem ismerte fel. Telepíteni akartam a szinkronizáló központot, de az indításnál ilyen hibára hivatkozott:

wmdcBase.exe - Hibás bináris fájl
---------------------------
A(z) C:\Windows\system32\rapistub.dll nem Windows rendszerhez lett tervezve, vagy hibát tartalmaz. Próbálja újra telepíteni a programot az eredeti telepítőlemezről, vagy forduljon a rendszergazdához, illetve a program forgalmazójához.
---------------------------
OK


Nagy nehezen sikerült átmentenem és felülírnom a hibás fájlt a régi winchesterről, de mostmár hiba nélkül nem csinál semmit a mobilközpont.
Ha a mobilom bedugom érzékeli hogy csatlakoztatom, de ahelyet hogy kiírná a Driver telepítését a P4350-hez, ezt írja: Microsoft Windows Mobile Remote Adapter
és ehhez keres illesztó programot. WIndows update webhelyről meg is találja:
Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28)
:(
A kért eszköz beállításkulcsa nem létezik.
És már át is írta Ismeretlen Eszközre a hardverkezelőben. Ezzel egyidőben a vista érzékel egy frissítést ehhez a driverhez, na de hogy ne legyen egyszerű kiír egy hibakódot a telepítésnél:
Kód: 800F0204

Próbáltam már mindenfélét, már odáig is jutottam hogy a mobilomat Bluetooth portnak nézte (nemtom hogy...), google már nemsegít. Aki tud segíteni az írjon, előre is köszi.

#2 Felhasználó inaktív   D@V3 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 20. 23:47

Update: Nem a készülékkel van a baj, azóta kipróbáltam egy másik típusú AIRIS PDA-val is, azzal is így reagált.

#3 Felhasználó inaktív   D@V3 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 21. 20:04

Még több keresés után arra jutottam hogy csak winreinstall segíthet. És segített. Úgynéz ki hogy ez egy olyan hiba ami win telepítésekor valahogy megszületik, és törlésig meg is marad. HÁtha valakinek segít...

#4 Felhasználó inaktív   donphobos 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.027
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 22. 18:38

Idézet: D@V3 - Dátum: 2009. jan. 21., szerda - 20:04

Még több keresés után arra jutottam hogy csak winreinstall segíthet. És segített. Úgynéz ki hogy ez egy olyan hiba ami win telepítésekor valahogy megszületik, és törlésig meg is marad. HÁtha valakinek segít...

Nekem egy USB UMTS modemmel volt ilyen. 10 másodperc erejéig felvillant a kütyü USB tartalma (rajta a driverrel), aztán lecsatlakozott és kész. Egy idő után már olyan rutinom volt, hogy ennyi idő alatt lemásoltam róla a cuccot és úgy próbáltam felismertetni, de esélytelen volt. Ezért új install és láss csodát ment. A hangulatomat a következő szmájli jellemzi hűen:

:omg:

Ez számomra fekete doboz, csak reinstall segített.

Üdv!
.
.
.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó